Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Nízké teploty a jejich řešení.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
goordon
Stálý Člen

Karma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 81

moje řešení http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=346912 fén připojený na termostat a box je celý z polystyrénu... osvědčilo se mi...

Pěsty:
1st 125W Northen Lights
2nd 250W OG Kush
Rozumy:
CFL 125W Elektrox Dual

Old Post 01-03-2010 v 15:58 PM
goordon je offline   Profil uživatele goordon   Find more posts by goordon   Foto galerie člena goordon   Click here to Send goordon a Private Message   Add goordon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 82

goordon:kolik ma ten tvuj fen prikon?

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 02-03-2010 v 06:18 AM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
goordon
Stálý Člen

Karma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 83

mne se zda ze neco kolem 1500-2000W nevim to jiste...

Pěsty:
1st 125W Northen Lights
2nd 250W OG Kush
Rozumy:
CFL 125W Elektrox Dual

Old Post 02-03-2010 v 10:44 AM
goordon je offline   Profil uživatele goordon   Find more posts by goordon   Foto galerie člena goordon   Click here to Send goordon a Private Message   Add goordon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 84

ja tam mam ted neco okolo 5 stupnu.mozna jeste radsi jeste tak 10dni pockam,jestli se pocasi umoudri. kdyz ne tak tam dam etaviro

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 02-03-2010 v 18:40 PM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
m.rider
Stálý Člen

Karma uživatele m.rider - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 85

taky sem měl každou zimu problém s teplotou... vyřešil to horkovzdušný ventilátor za 200,- z Tesca, dokonce značka Tesco... mám ho asi 3roky a jede jak má, vestavěný termostat... čili sem si nastavil na nějakých 22° a mám tam stabilně 18-26° sepne se jak se ochladí nebo zapne odtah který mám přes zimu spínaný jen 1/4hod. na nižším stupni žere 600W čili žádná hrůza, každopádně doporučuju!

-_-

Old Post 05-03-2010 v 10:50 AM
m.rider je offline   Profil uživatele m.rider   Find more posts by m.rider   Foto galerie člena m.rider   Click here to Send m.rider a Private Message   Add m.rider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 86

jeste ho porad prodavaj?

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 05-03-2010 v 18:02 PM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 87

Hele groweři a co tohle? http://spokojenypes.cz/topeni-terar...y-150w?id=17726
Píšou o tom ale že záření je shodné se slunečním, ale že nevydává žádné světlo. Myslíte že v tom bude zakopanej pes?
A ohledně toho květu, přes noc mi teplota vždy pomalu klesá až ke 12 stupňům, myslíte že holky fakt nezačnou kvést? Jinak přes den je kolem 25 stupňů.

Naposledy upravil 11-03-2010 v 15:26 PM

Old Post 11-03-2010 v 14:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 88

http://devi.danfoss.com/Czech_Repub...evimat_DSVF.htm

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 08-06-2010 v 15:46 PM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Titat
Nový Člen

Karma uživatele Titat - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 89

tak fén napíchlej na termostat bych si do skříně opravdu nedal, může se cokoliv pos.at (termostat, vlhkost, tlak) a máš ohen na střeše...
Koupil jsem si topný kabel (40W, 3m) propletl jsem ho pletivem pod pálkama (SCROG), k vrcholkům palic přidal čidlo od termostatu a nemůžu si stěžovat... ale mrazy ještě nepřišly

Můj 40W kabel nějak moc nehřeje, v ruce nepálí, ale teplo z něj sálá. Kytek se dotýkat nemůže ale stačí když je 1cm od nich... a nic od něj nechytne (folie, dřevo, papír...). Při větší vlkosti dejte pozor na spoj el. a top. kabelu, ideálně umístit ven. - to jsou informace který bych před koupí uvítal ale nikde je nenašel, tak snad se někomu hodí.

Old Post 11-09-2010 v 14:02 PM
Titat je offline   Profil uživatele Titat   Find more posts by Titat   Foto galerie člena Titat   Click here to Send Titat a Private Message   Add Titat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 90

podle me nejlepsi reseni : od odtahu roura k pritahu(teplej vzduch ze skrine jde zase hned dovnitr + do nej pridavat C02(tim je vyresen problem s teplym vzduchem)
Je to sice jen teorie,ale zda se mi to i nejmin finacne nakladny(spotreba energie u primotopu atd... je mega

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 11-09-2010 v 15:46 PM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 91


ganja-steve - dobrej nápad

S topením velmi opatrně. Hlavně pozor na teplovzdušný ventilátory, ať nedopadnete jak já. Přes noc upečený.

Sám o sobě špatnej není, ale rozhodně napojit na pokojový termostat. Tam se dá velmi jemně nastavit hystereze a spíná to pak zřejmě velmi přesně. Nebo ještě možná termostatická zásuvka.

Ale důrazně varuji před spoléháním se na vestavěnej termostat horkovzdušnejch ventilátorů.

Old Post 11-09-2010 v 16:11 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 92

Čaute vsetci,ja to idem riešiť jednoducho a to tak že výstup z matkárne použijem ako prívod ku kvetom,vzduch už bude mierne ohriaty,zatial tam mám síce 125w P&G ale je to taký "fajný" teplý vánok .

Periody sa budú samozrejme prekrývať a počas svietenia sodíkom problem nikdy nebol.

No v najhoršom pristúpim aj ja k riešeniu ala horkovzdušný vetrák ale dám si asi záležať na výbere,btw s Tesco vetrakmi mám dobre skúsenosti


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 17-09-2010 v 00:00 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
packa
Nový Člen

Karma uživatele packa - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 2  

velká zima v boxu Příspěvek č. 93

Dobrý večer pánové ,mám malí problém s teplotou mám v boxu zimu jak vytopit box ? MÁM HO V GARÁŽI JE NEVYHŘÍVANÁ
MOC DĚKUJI
myslel jsem na topný kabel 80w

Old Post 20-09-2010 v 21:02 PM
packa je offline   Profil uživatele packa   Find more posts by packa   Foto galerie člena packa   Click here to Send packa a Private Message   Add packa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Black_Dragon1
Nový Člen

Karma uživatele Black_Dragon1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 94

Utěsnit všechny škvíry kudy uniká teplo (těsnění na dveře, silikon) a zkusit zateplit polystyrenem,ovšem ZVENČÍ té skříně.....až potom bych řešil vytápění.Ať se daří.....

Jo a někdo už to tu myslim psal......dal obyčejnou žárovku do sklenice s pískem a nějaký teplo už to udělá.

Old Post 20-09-2010 v 22:50 PM
Black_Dragon1 je offline   Profil uživatele Black_Dragon1   Find more posts by Black_Dragon1   Foto galerie člena Black_Dragon1   Click here to Send Black_Dragon1 a Private Message   Add Black_Dragon1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 95

citace:
Původní příspěvek od Black_Dragon1
Utěsnit všechny škvíry kudy uniká teplo (těsnění na dveře, silikon) a zkusit zateplit polystyrenem,ovšem ZVENČÍ té skříně.....až potom bych řešil vytápění.Ať se daří.....

Jo a někdo už to tu myslim psal......dal obyčejnou žárovku do sklenice s pískem a nějaký teplo už to udělá.



K čemu ti bude 100% utěsněný box když za tmy tam bude stejně kosa?

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 21-09-2010 v 05:09 AM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Black_Dragon1
Nový Člen

Karma uživatele Black_Dragon1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 96

Ti chytřejší mají v zimním období rozsvíceno v noci

Old Post 21-09-2010 v 06:49 AM
Black_Dragon1 je offline   Profil uživatele Black_Dragon1   Find more posts by Black_Dragon1   Foto galerie člena Black_Dragon1   Click here to Send Black_Dragon1 a Private Message   Add Black_Dragon1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7893740 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív