Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Nízké teploty a jejich řešení.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12
Autor
Téma 
keš
Nový Člen

Karma uživatele keš - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 145

zdravím.ja stím osobně zkušenost nemám,ale můj kamarad ano.koupil jakýsi odporovy kabeli,prej se to používá na vodo instalaci.ma to na 1m-1m žere to 75w.na podlahu dal obyč pozink. plech na to květinače a ten kabel prach obyčejně promotal okolo květináčů.jestli zjistím přesnější info:-D

Old Post 09-03-2012 v 13:58 PM
keš je offline   Profil uživatele keš   Find more posts by keš   Foto galerie člena keš   Click here to Send keš a Private Message   Add keš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruza
Nový Člen

Karma uživatele Ruza - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 146

Ve sklepě jsem měl 12-13 stupnu stálých,tak jsem koupil termostat a 2ks 100w el. topného kabelu.Takže 200w mi to vytopí na 17-18 stupnu.Kabel měl 5,4m délku a je i do mokra tak v poho.Vše mne vyšlo na 1600kč.Doufám,že to někomu pomůže.Pěstu zdar.

Old Post 10-03-2012 v 18:44 PM
Ruza je offline   Profil uživatele Ruza   Find more posts by Ruza   Foto galerie člena Ruza   Click here to Send Ruza a Private Message   Add Ruza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VFR
Stálý Člen

Karma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 160 

Příspěvek č. 147

taky jsem ve sklepe a teplota prez "noc" cca 13 stupnu i prez ty mrazi jak byli. Vyresil to topny 50w kabel + cirkulace teplejsiho vzduchu shora mistnosti do spod 100mm trubici a PC vetrakem - teplota neklesla pod 17st.

je to koníček

Old Post 10-03-2012 v 19:41 PM
VFR je offline   Profil uživatele VFR   Find more posts by VFR   Foto galerie člena VFR   Click here to Send VFR a Private Message   Add VFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Meccman
Stálý Člen

Karma uživatele Meccman - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 201  

Příspěvek č. 148

já mám hliníkový Aleuflex ve vnitř 150W výbojku a PC fan je to skvěle topeníčko za nízkou cenu.eluflex je do tvaru O není žádna díra v něm vzduch teply koluje jen vevnitř a hliník krásně rotzvede rovnoměrně teplo. ruku na tom udržíš a teplota je v 1m2 kolem 20°C

:Rasta: :Starwars:

Old Post 04-04-2012 v 07:36 AM
Meccman je offline   Profil uživatele Meccman   Find more posts by Meccman   Foto galerie člena Meccman   Click here to Send Meccman a Private Message   Add Meccman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
micros
Stálý Člen

Karma uživatele micros - 3% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 149

také pouzivam topny kabel, je cca 5m dlouhej a 55w. Mam ho smotany do vlnek aby se kabel nedotknul kabelu(hrozi jeho poškození). Je prichycený na plqstove mrizce. Lezi na dreve a b/v folii a na nem jsou normalne kvetniky. V noci teplota okolo 23stupnu. Pouzivam ho celou noc bez termostatu. A naprosta spokojenost. Vsem doporucuju. Vel. Meho boxu je 45*45*160cm

Old Post 04-04-2012 v 12:52 PM
micros je offline   Profil uživatele micros   Find more posts by micros   Foto galerie člena micros   Click here to Send micros a Private Message   Add micros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killspider
Nový Člen

Karma uživatele killspider - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 150

hele a co rikate na kulmu?? takova ta vec co vypada jak vibrator a pouzivaji to zenske kupodivu na vlasy aspon jak to jede a pustit to treba pres termostat pod teplotu se sepne nad teplotu se vypne jenom pres noc treba

Old Post 28-06-2012 v 22:28 PM
killspider je offline   Profil uživatele killspider   Find more posts by killspider   Foto galerie člena killspider   Click here to Send killspider a Private Message   Add killspider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 151

citace:
Původní příspěvek od killspider
hele a co rikate na kulmu?? takova ta vec co vypada jak vibrator a pouzivaji to zenske kupodivu na vlasy aspon jak to jede a pustit to treba pres termostat pod teplotu se sepne nad teplotu se vypne jenom pres noc treba


Ty ve,ty máš starosti,venku přes 30 a ty přemejšlíš o kulmě..
To asi moc topit nebude,jinak by naše polovičky nejspíš měly krapet přičmouděný vlasy..

Old Post 28-06-2012 v 22:43 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killspider
Nový Člen

Karma uživatele killspider - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 152

nj kdyz me ve tme klesne teplota na 15 stupnu
ale jo topi urcite vsak ma prikon 2000w nebo kolik to a zenska mi potvrdila ze topi. mam tady jednu co uz nikdo nepouziva tak me napadlo jestli by se to nedalo takhle vyuzit

Old Post 29-06-2012 v 00:07 AM
killspider je offline   Profil uživatele killspider   Find more posts by killspider   Foto galerie člena killspider   Click here to Send killspider a Private Message   Add killspider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 153

citace:
Původní příspěvek od killspider
nj kdyz me ve tme klesne teplota na 15 stupnu
ale jo topi urcite vsak ma prikon 2000w nebo kolik to a zenska mi potvrdila ze topi. mam tady jednu co uz nikdo nepouziva tak me napadlo jestli by se to nedalo takhle vyuzit

Prosimtě, existuje spoustu lepších topítek než je zrovna kulma na vlasy
a jestli tam máš v noci patnáct stupňů tak proč nesvítíš v noci?

Old Post 29-06-2012 v 01:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killspider
Nový Člen

Karma uživatele killspider - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 154

no prave ze se ptam kdyz mi tady lezi zbytecne, co te treba napada co je lepsi jak kulma, nezabira to moc mista, neni to extremne drahe a splnuje to svuj ucel.

sry tu noc jsem jako myslel kdyz maji tmu, samozrejme svitim pres noc

Old Post 29-06-2012 v 03:58 AM
killspider je offline   Profil uživatele killspider   Find more posts by killspider   Foto galerie člena killspider   Click here to Send killspider a Private Message   Add killspider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 155

citace:
Původní příspěvek od killspider
no prave ze se ptam kdyz mi tady lezi zbytecne, co te treba napada co je lepsi jak kulma, nezabira to moc mista, neni to extremne drahe a splnuje to svuj ucel.

sry tu noc jsem jako myslel kdyz maji tmu, samozrejme svitim pres noc

Hledat ti to fakt nebudu, ale co si třeba tohle téma přečíst úplně od začátku?

Old Post 29-06-2012 v 07:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 156

s kulmou na vlasy tak maximalne vyhoris... By me zajimalo kde pestujes, svitis v noci, pres den je venku 30*C a ty mas v boxu 15*C....
2000W je myslim celkem dost drahy, tolik nežere ani moje horkovzdusna pistole, ktera umi 700*C. podobne zere i 30 let starej olejovej radiator, kterej oproti kulme opravdu topi, nebo třeba max. prikon trouby je taky 2kW...

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 29-06-2012 v 10:17 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spunkmajer
Stálý Člen

Karma uživatele spunkmajer - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 157

Ty vole topit v boxu kulmou, to je haluzárna jako Prase

Old Post 29-06-2012 v 19:58 PM
spunkmajer je offline   Profil uživatele spunkmajer   Find more posts by spunkmajer   Foto galerie člena spunkmajer   Click here to Send spunkmajer a Private Message   Add spunkmajer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 158

kulma je dost topný kabel!! zalezi kolik chces z nej dostat ja pouzivam v zime 80W kablik na 1m2 plochy, ale klidne by nevadil nad 100W, osobne me to neva, mam regulovatelny odtah na teplotu 800m3, takze vysoke teploty neresim.

Old Post 30-06-2012 v 11:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killspider
Nový Člen

Karma uživatele killspider - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 159

no dobra kulma skoncila v kosi snad se zase tolik nestalo me to prislo jako jedna z moznosti.

noha: to mas ten kabel polozeny normalne na dne nebo to lezi na necem specialnim kvuli teploty ???

Old Post 30-06-2012 v 22:41 PM
killspider je offline   Profil uživatele killspider   Find more posts by killspider   Foto galerie člena killspider   Click here to Send killspider a Private Message   Add killspider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 160

řešil jsem stejný problém zima v boxe přes noc 10-12 stupňů
větrák mě přišel zbytečný žrout
než kabely jsem pořídil tepelnou žárovku máš na výběr 60w 100w 150w
dal jsem 100 w a mám pohodičku dal jsem termostat na 18C

žárovka mě vyšla asi na 650 ,-

Old Post 30-11-2012 v 10:29 AM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6099610 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív