Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W Gib light Extreme - Powerplant
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Hlína 400W Gib light Extreme - Powerplant Příspěvek č. 1

Zdar zhulky, tak jsem se i já pustil do idoorování. Tohle je můj první pokus, tak jsem sám zvědav, co z toho vyleze. Jedná se o powerplant z řízků jednoho growera(dík za kvalitní řezivo).

Rozměry- 100*125*200

Světlo- 400w Gib light extreme+gib předřadník

Ventilace- Do cooltuby přes potrubí vhání vzduch ventilátor 180m3/h a na konci tahá ven 150m3/h
Přítah 180m3/h(ten je někdy vypnutý a nahoře v rohu odtah 180m3/h. + cirkulace vzduchu klasický stolní větrák průměr 30cm.

Osazenstvo- 17x powerplant, chtěl jsem 16, ale matkář mi dal 1 navíc, kdyby náhodu.. Tak jsem je tam prdnul všechny.

Substrát- 50l Royality mix + 25l substrátu pro řízkování + perlit

Hnojky- Plagron alga grow, bloom, phytamin a za chvíli green senzation

Dál zvlhčovačka, 6l květníky, časovače atd.

Teplota 23-26 , vlhkost 90, teď okolo 60

Malý poznatek - už nikdy bych nešel do mechanických spínaček. Oboje byly za chvíli pojebané, koupil jsem digital a no problem. Takže radši stovka navíc, než svítit nonstop nebo vůbec.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 06-05-2007 v 07:54 AM

Old Post 02-05-2007 v 22:03 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

1-2 týden 18/6 Příspěvek č. 2





Na zvlhčovačku jsem napojil trubku a navrtal do ní díry, aby byla vlhkost všude stejná. Řízkům se začalo dařit.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 02-05-2007 v 22:16 PM

Old Post 02-05-2007 v 22:06 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

21. den 18/6 Příspěvek č. 3





Trochu jsem je poohýbal

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 02-05-2007 v 22:14 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

31. den 18/6 přepínám Příspěvek č. 4



Nastal čas přepnutí

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 02-05-2007 v 22:20 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

6. den 12/12 Příspěvek č. 5





Pojebal se mi teploměr s vlhkoměrem a kámoš našel doma takovéhop starého rusáka, ani nevím, jestli ukazuje dobře
viz poslední foto

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 02-05-2007 v 22:26 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

13. den 12/12 Příspěvek č. 6





Začínají paličky

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 02-05-2007 v 22:29 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

25. den květu Příspěvek č. 7




Foto z dneška. Mohutní a cukrují se

Budu rád za každý nápad, každou kritiku. Jak jsem už napsal, toto je můj první in, tak jsem v indooru úplný začátčník. Rád se poučím. Mějte se a ať vám to roste. M.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 02-05-2007 v 22:35 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 8

tu zvlhčovačku máš super vychytanou. Za chví bych to viděl tak, že tě bude s tímto hodně lidí kopírovat. K+

Old Post 03-05-2007 v 09:02 AM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

tak jako musim rict ze na prvni indoor opravdu tento grow nepotrebuje zadnou kritiku..dokonce i ty powerplanty maj idealni velikost (a ze dokazou bejt svine prerostly )rekl bych ze to zvladas na jednicku..
tak at se dari...

Old Post 03-05-2007 v 10:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 10

Zdarec lidi! Takový pozitivní ohlas jsem vážně nečekal! Děkuji všem za karmy, jsem rád, že se vám to líbí. K té zvlhčovačce: Vlhkost se dosatla téměř všude, jen do rohů krapet míň. Už mám vykuté snad lepší řešení.. To ukáže až test. To pěstění mě strašně baví

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 03-05-2007 v 13:46 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrNi
Stálý Člen

Karma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 162  

Nápad ..?? Příspěvek č. 11

..cago, fakt pekne Ti to roste.. ....jak jsi spokojen s Gib light extreme?? a co rikas na 400 W Philips SON-T PIA PLUS?? vaham zda jit do SON-T nebo do GIB LIGT.. ..kde mas tu skrin?? nekde v pokoji?? v panelaku, nebo v RD?? jaka je teplota v mistnosti ve ktere je skrin??.. ja mam obavu ze to neuchladim:-( pac jsem v panelaku 1+1, a je tu desnej hyc..:-)

Old Post 03-05-2007 v 16:00 PM
DrNi je offline   Profil uživatele DrNi   Find more posts by DrNi   Foto galerie člena DrNi   Click here to Send DrNi a Private Message   Add DrNi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DrNi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 12

Plha- prý grindy Ten analog vyhrabal někde kámoš po tom, co odešel digital. Ale jak jsem psal, je to starý mrzák a dá se tam věřit tak teplotě

DrNi - Skříň je v paneláku, ještě k tomu v garsonce, s uchlazením není problém. Co se týče porovnání výbojek, moc neporadím, protože nemám zkušenosti s jinou. Moje extremka by měla mít navíc 6,67%modrého(pro růst) a žlutého a červeného(pro květ). Má lepší svítivost o 5,54% o proti běžné 400W. Teď to tu čtu z létáku. Myslím, že ta výbojka je dobrá a jsem s ní spokojený.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 03-05-2007 v 16:21 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrNi
Stálý Člen

Karma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 13

..a jak vysoko mas lampu??

Old Post 03-05-2007 v 20:22 PM
DrNi je offline   Profil uživatele DrNi   Find more posts by DrNi   Foto galerie člena DrNi   Click here to Send DrNi a Private Message   Add DrNi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DrNi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 14

cca 30 cm nad vrcholky.
EDIT To DrNi- Vzduch cirkuluje z pokoje zase ven do pokoje
Celkový odběr fakt netuším, ale tipuju okolo 550-600W

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 06-05-2007 v 08:00 AM

Old Post 04-05-2007 v 07:09 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
voldemort
Nový Člen

Karma uživatele voldemort - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 15

je to fakt hustý.mohli by ste mi poradit nejakou podobu skrine a nejakou super odrodu na zacatek

Old Post 07-05-2007 v 12:03 PM
voldemort je offline   Profil uživatele voldemort   Find more posts by voldemort   Foto galerie člena voldemort   Click here to Send voldemort a Private Message   Add voldemort to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pexeson
Stálý Člen

Karma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 16

Voldemort: 1 m2-skříň+o něco víc do výšky.
Northern ligths do ní.
400w na ně. Hodně štěstí a né,že to zapíchneš!

Old Post 07-05-2007 v 22:20 PM
pexeson je offline   Profil uživatele pexeson   Find more posts by pexeson   Foto galerie člena pexeson   Click here to Send pexeson a Private Message   Add pexeson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-09-2007 - 400w GIB Flower Spectre Extreme Purple Power -prvni indoor - 12 odpovědí
18-04-2007 - 400w Gib Extreme - 46 odpovědí
03-03-2009 - 400W - 12x Power Plant - 148 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1569980 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív