Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Nejlepší outdoor odrudy/ Nejlepší kytky pro Outdoor ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 113

Mno ja bych nepodcenoval tu Nirvanu,jak pise outdoorista,papayu jsem kouril z letosniho roku a natoze byla jeste neuplne doschla tak musím říct ze moc dobre,vcetne vynosu,pristi rok doní urcite jdu

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 15-11-2007 v 22:31 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 114

jj,Nirvana není špatná banka,jen má nepravidelnou genetiku,už podle phenotypu jako u Papayy,jednou je kytka celá zelená,jindy fialová,ale to se stává i u semínek z bank,který maj stálou genetiku,např Dutch Passion má skvělý modely na out(Shaman,Durban Poison,Hollands Hope,at...),u těhle odrůd jsem viděl taky různý phenotypy,a semínka byly ze staejnýho sáčku,takže aspon rozmanitost

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 16-11-2007 v 05:39 AM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ingy
Stálý Člen

Karma uživatele Ingy - 38% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 115

příští sezonu bych chtěl sázet od Nirvany Pure Power Plant a Nothern Light.Chtěl bych se zeptat jak se hodí do našich podmínek,jáké byly výnosy a účinky.dík moc.Ingy

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=26916 -můj 1st indoor-ww

Old Post 19-11-2007 v 16:15 PM
Ingy je offline   Profil uživatele Ingy   Find more posts by Ingy   Foto galerie člena Ingy   Click here to Send Ingy a Private Message   Add Ingy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SID
Stálý Člen

Karma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 116

citace:
Původní příspěvek od Ingy
příští sezonu bych chtěl sázet od Nirvany Pure Power Plant a Nothern Light.Chtěl bych se zeptat jak se hodí do našich podmínek,jáké byly výnosy a účinky.dík moc.Ingy
Nothern Light jsem měl loni(z řízku)a takhle mi narostl v cca 12l kýblu.Učinky jedním slovem:paráda.Jednu větvičku jsem si opylil tak jsem zvědavej co z toho vznikne.

kouří táta kouří máma kouří dcera kouří syn proč by nemohl prach a broky hulit taky Temelín ?

Venek 2008

Venek 2009

Venek 2010

Old Post 21-02-2008 v 17:56 PM
SID je offline   Profil uživatele SID   Find more posts by SID   Foto galerie člena SID   Click here to Send SID a Private Message   Add SID to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 117

citace:
Původní příspěvek od Wokap


co to tady bliješ za sračky? Koupils někdy nějakou genetiku od Nirvany? Nirvanu NEBRAT ani zadarmo!!!
wokap jenom jestli neblijes sracky ty!
nirvana mnou testovane model JH WR PPP vyborne
PPP lepsi nez lecktery ultra drahy genetiky..rozdilne phenotypy sice jo ale nic rozlisnejsiho nez GWS od greenhouse jsem jeste nevidel zlata nirvana myslim ze je to celkem kvalitni seedbanka...vse co je levne nemusi byti hned shit!

Old Post 19-03-2008 v 19:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 118

citace:
Původní příspěvek od deth.
wokap jenom jestli neblijes sracky ty!
nirvana mnou testovane model JH WR PPP vyborne
PPP lepsi nez lecktery ultra drahy genetiky..rozdilne phenotypy sice jo ale nic rozlisnejsiho nez GWS od greenhouse jsem jeste nevidel zlata nirvana myslim ze je to celkem kvalitni seedbanka...vse co je levne nemusi byti hned shit!


Support!

B52 byla za ty prachy uplni vynikající a třeba Holland Hope minimálně výnosem taky nezklame.

Jo a Hindu Kush byla uplně lahůdka!

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 19-03-2008 v 19:59 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 119

citace:
Původní příspěvek od deth.
wokap jenom jestli neblijes sracky ty!
nirvana mnou testovane model JH WR PPP vyborne
PPP lepsi nez lecktery ultra drahy genetiky..rozdilne phenotypy sice jo ale nic rozlisnejsiho nez GWS od greenhouse jsem jeste nevidel zlata nirvana myslim ze je to celkem kvalitni seedbanka...vse co je levne nemusi byti hned shit!


Naprostej souhlas ,nirvana je prostě stará dobrá klasika ,dopodrobna v CZ což je taky její+že?!!Tak teď vážně ,shit se nemusí podařit koupit jen u nirvany,já z mojí zkušenosti na ni taky nadávat nemůžu měl jsem od nich něco z bílých odrůd a pohoda..Akorád OutMixy a taký ty celkem laciný "plebs" seeds na ven na mě moc velký dojem neudělaly ,ale jinak jak řikám,v rychtiku seedsbank.


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Old Post 19-03-2008 v 20:09 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 120

citace:
Původní příspěvek od deth.
wokap jenom jestli neblijes sracky ty!
nirvana mnou testovane model JH WR PPP vyborne
PPP lepsi nez lecktery ultra drahy genetiky..rozdilne phenotypy sice jo ale nic rozlisnejsiho nez GWS od greenhouse jsem jeste nevidel zlata nirvana myslim ze je to celkem kvalitni seedbanka...vse co je levne nemusi byti hned shit!


Taky se pridavam ze Nirvana je v poho bank, a za ty ceny je to supr, mnel sem HH a COB a obe byly dobry po vsech strankach

edit: Velmi dobry model na out je opodle mne Khola fem. od DP
Vybornej rastovej potencial ( stromy )
Pocas 4 rokov vzdy dozrala a minulej rok sme ju davali na jednom fleku dolu na zacatku listopadu a to byl podzim urpsany a nebyla plesniva ani jedna chychnicka stavba palic je dobra a chut je vynikajuca, vynos byva cca 300-600g ...sice se pise na strankach ze mam obsah THC 7,2 ale podle mne to tak neni
Klicivost maju vybornu, i pomer samic maj vysoky bez vyskytu hermafroditenia..pestovane 4 roky a kazdy rok 1-2 balicky zrn
Takisto je na tom Durban poison fem. a este su to podle mna i velmi stabilne genetiky na 90% kazdy rok take iste rastliny po vsetkych strankach (rast, kvet, chut ) a mavaju i poriadene tvrde sisky, obzvlast durban ktory dozrieva i o neco driv.
Tot vse Skusenosti s mojimi kamosmi na Svk za 4 roky

Naposledy upravil 20-03-2008 v 08:35 AM

Old Post 20-03-2008 v 08:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zlosin*
Stálý Člen

Karma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 121

ma nekdo zkusenosti s Afghanem od Nirvany?

Old Post 26-03-2008 v 17:20 PM
Zlosin* je offline   Profil uživatele Zlosin*   Find more posts by Zlosin*   Foto galerie člena Zlosin*   Click here to Send Zlosin* a Private Message   Add Zlosin* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d!Ne74
Stálý Člen

Karma uživatele d!Ne74 - 42% PěstitelskáKarma uživatele d!Ne74 - 42% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 122

citace:
Původní příspěvek od Undersehn Awas
ja jedu tenhle rok Blue Berry a objednal jsem wonder women, což je prej total masakr..az kilo na metr ctwerecni...tak si myslim ze 10 m ctwerecnich by mohlo stacit


Neni to náhodou až 1kg/m2 při SoG? Jinak ja letos pojedu Durban poison a hollands hope (F2 z nirvany, ale furt nepsi nez nic), zkušenosti s nima nemam, ale mam za to, že jsou to hodně odolný outdoor modely.

Old Post 12-04-2008 v 14:50 PM
d!Ne74 je offline   Profil uživatele d!Ne74   Find more posts by d!Ne74   Foto galerie člena d!Ne74   Click here to Send d!Ne74 a Private Message   Add d!Ne74 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spsemi
Stálý Člen

Karma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 231  

Pohodička Příspěvek č. 123

citace:
Původní příspěvek od Zlosin*
ma nekdo zkusenosti s Afghanem od Nirvany?


No mam minulorocnu skusenost. Veeeeelmi podaraene .. az na ten neskori kvet a maly vynos, ale kvalita to bola maximalna. Dole siel cca 25.10 ale chcel este dva tyzdne, plesenm ziadny, vona bola vyraznejsia pocas rastu, nezastrihnuty mal cca 170-180 cm, krasny vianocny stromcek. Ak tak by bolo dobre nastartovat kvet hnojivom. Len odporucam

http://grower.cz/forum/showthread....light=%2Bafgani

Hello Grower
Have a nice day

Old Post 05-05-2008 v 23:30 PM
Spsemi je offline   Profil uživatele Spsemi   Find more posts by Spsemi   Foto galerie člena Spsemi   Click here to Send Spsemi a Private Message   Add Spsemi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Spsemi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hašišák
Stálý Člen

Karma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 124


citace:
Původní příspěvek od electron
myslite ze tyto modely:Shaman,Voodoo ,Passion #1,Orange Bud,Mazar,Euforia,Blueberry,Isis ,Oasis,Power Plant,hassbery jsou vhodne na ven? zaujali mne a chtel bich je zasadit
1, Myslim, ze kazda seedbanka ma napsanou dobu kvetu u kazdeho modelu,tak si to muzes spocitat zdali se to da stihnout.

2, Prakticky vsechny modely jsou vhodne ven.
Nikdo ti nerekne, jaky budes mit z ktere odrudy vynos, neb zalezi na mnoha faktorech.

3, Proc to resis ted, kdyz budes sazet na jare?

4,chtel bich=chtel bYch

Old Post 24-09-2008 v 17:53 PM
Hašišák je offline   Profil uživatele Hašišák   Find more posts by Hašišák   Foto galerie člena Hašišák   Click here to Send Hašišák a Private Message   Add Hašišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trawa.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Trawa.cz - 93% PěstitelskáKarma uživatele Trawa.cz - 93% PěstitelskáKarma uživatele Trawa.cz - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 125

IMHO de spíš o to kdy daná odrůda začne kvést (bez zatmívání). Nějakejch +- 10 dní květu je celkem jedno, jestli ti začne kvíst o měsíc pozdějc, než by měla

Všeho moc škodí ;-) ...... kromě velikosti palic.
zahrádkovej out 2008
ať to roste

Old Post 24-09-2008 v 19:54 PM
Trawa.cz je offline   Profil uživatele Trawa.cz   Find more posts by Trawa.cz   Foto galerie člena Trawa.cz   Click here to Send Trawa.cz a Private Message   Add Trawa.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Trawa.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
casmirek
Nový Člen

Karma uživatele casmirek - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 126

přiští rok chci zasadit Durman Posin ale mám trochu strach že nestihne dozrát, hodně lidí už si ztěžovalo že začíná pozde kvíst tak newim no...

Old Post 24-09-2008 v 20:53 PM
casmirek je offline   Profil uživatele casmirek   Find more posts by casmirek   Foto galerie člena casmirek   Click here to Send casmirek a Private Message   Add casmirek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 127

citace:
Původní příspěvek od casmirek
přiští rok chci zasadit Durman Posin ale mám trochu strach že nestihne dozrát, hodně lidí už si ztěžovalo že začíná pozde kvíst tak newim no...


LOL, povez mi vice o odrudě Durman Posin...o te jsem vazne neslysel...nemyslel si takhle treba Durban Poison??? LOL

jinak pokud ho opravdu chces pestovat, vazne se nemusis bat ze ti nedozraje, max tvoji blbosti. Ja ho jedu x-ty rok a pokazde v pohode...mel jsem jak F1 (ale nirvanu moc nedoporucuji - lepsi si drobek priplatit) tak cross a vse ok, sklízeno mezi prvníma.
A co se účínků týče....proste DP patří do elite crew outdoorového growu!
DP je prostě můj oblíbenec a venek bez nej si neumim predstavit!

citace:
Původní příspěvek od electron
myslite ze tyto modely:Shaman,Voodoo ,Passion #1,Orange Bud,Mazar,Euforia,Blueberry,Isis ,Oasis,Power Plant,hassbery jsou vhodne na ven? zaujali mne a chtel bich je zasadit


pokud pojedes HB orig. od mandaly, za sebe musim rict, ze kyti se ven moc nehodi...dost nachylna a loni jsem ji sklizel az zacatkem listopadu,palice spise listnate, ucinky sice dobre, mozna dost dobre ale HB spise pod lampu. tot moje zkusenost.

Blueberry jsem jel F2 a v pohode...ale pozor pokud budes objednavat orig. tak at jsou spise out nebo aspon greenhouse...jinak si myslim ze dopadnes jak ja s tou hashberry.

a vůbec zas jedno z duplicitních témat!!!!

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Naposledy upravil Nesss 24-09-2008 v 21:39 PM

Old Post 24-09-2008 v 20:58 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
casmirek
Nový Člen

Karma uživatele casmirek - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 128

Nesss: samozdřejmě že sem myslel Durban Poison , to byl jen překlep

chtěl sem si koupit semínka u Nirvany ale raději si připlatím a půjdu do DP (bude to rozhodně kvalitnější)

Old Post 24-09-2008 v 21:12 PM
casmirek je offline   Profil uživatele casmirek   Find more posts by casmirek   Foto galerie člena casmirek   Click here to Send casmirek a Private Message   Add casmirek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4115870 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív