Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Nejlepší outdoor odrudy/ Nejlepší kytky pro Outdoor ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 97

GreenMafia: tak s Early misty sis teda moc nepomohl,plno lidi tady uz psalo ze je venku hodne chabaa.

Old Post 18-04-2007 v 18:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Budwais
Stálý Člen

Karma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 98

jo jo ja budu sazet ven PP a Hb krasne kvetinky uz se tesim do tydne dodam foto

Old Post 01-05-2007 v 00:39 AM
Budwais je offline   Profil uživatele Budwais   Find more posts by Budwais   Foto galerie člena Budwais   Click here to Send Budwais a Private Message   Add Budwais to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 99

na ven doporučuju WHITE WIDOW, DORGA MATA a BÍLÝ RUSKO

Old Post 02-05-2007 v 13:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrak xXx
Stálý Člen

Karma uživatele mrak xXx - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 61  

Obecné Best Outdoor Models!!! Příspěvek č. 100

Zdárek, chci založit tenhle thread, jelikož chci aby byl nějakej ucelenej celek nejlepších odrůdek na outdoor, pište sem vaše názory na jednotlivé modely, původ semen, průběh růstu, květ, sklizeň. Které jsou nejvitálnější, nejvýnosnější, nejvíc HIGH , postujte fotečky z letošního nebo i minulých outdůůůrků, apod... Vše co se netýká tématu pište někam jinam. Doufám že se tenhle thread ujme a pomůže nejen mě, ale mnoha groverům THX mrakk

mrak

Old Post 18-10-2007 v 23:14 PM
mrak xXx je offline   Profil uživatele mrak xXx   Find more posts by mrak xXx   Foto galerie člena mrak xXx   Click here to Send mrak xXx a Private Message   Add mrak xXx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mrak xXx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Siki
Stálý Člen

Karma uživatele Siki - 42% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 101

Můj favorit je EARLY SKUNK od Sensi seeds. Krásně roste, není až zas takový problém kytka kolem 2 metrů. Pěkné větvení, takže se téměř nemusí zaštipovat. Rostlina je vitální jak v průběhu růstu tak při přechodu na květ. Náchylnost k plísním je minimální a kytka dozrává do pol. října. Palice jsou poměrně tvrdé, nádherně vonící a výnos záleží na velikosti rostliny.High je silné mírně tripové při překouření však stoned.

Siki

Old Post 19-10-2007 v 05:04 AM
Siki je offline   Profil uživatele Siki   Find more posts by Siki   Foto galerie člena Siki   Click here to Send Siki a Private Message   Add Siki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
junfun
Stálý Člen

Karma uživatele junfun - 20% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 62  

Obecné himalaya the best off Příspěvek č. 102

přátelé, venku sem zkoušel spousta modelú, ale jden je oravdu vyjmečný, je to Himalaya: rostlina dorustá 150cm výšky tak i šířky. velmi dobře větví i bez záštipu, geneticky je připravena rúst až do 2500m nadmořské výšky, zřejmě proto nikdy nebyl problém s dozráním(druhá pol.října). pod širým nebem sem se u ní nesetkal s plísní, ve foliaku či skleníku už ano. Má velmi dobré účinky , ale co bych podtrhnul je naprosto nezaměnitelná chut a vúně. dávám 6 hvězdiček z5ti.

Old Post 19-10-2007 v 06:03 AM
junfun je offline   Profil uživatele junfun   Find more posts by junfun   Foto galerie člena junfun   Click here to Send junfun a Private Message   Add junfun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 103

Na outdoor je naljlepsie genetika Passion #1, Purple#1, Purple Star, Shaman a Twilight, ktore by sa dali zaradit medzi modely s vysokymi vynosmi aj v cjladnejsom pasme. Dozravaju neskor a su odolne voci skorym mrazom.
Mal som moznost vyskusat tu genetiku v outdoore 2006 a musim povedat ze neje nutnost to ani velmi hnojit (potom aspon neskube v hrdle).

400W

Old Post 19-10-2007 v 06:56 AM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulaquest
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulaquest - 89% PěstitelskáKarma uživatele Nebulaquest - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 104

Willy Jack

Old Post 20-10-2007 v 14:43 PM
Nebulaquest je offline   Profil uživatele Nebulaquest   Find more posts by Nebulaquest   Foto galerie člena Nebulaquest   Click here to Send Nebulaquest a Private Message   Add Nebulaquest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Siki
Stálý Člen

Karma uživatele Siki - 42% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 105

Další skvělý model je HOLLANDS HOPE, bylo tady o něm napsáno hafo, takže já ho jel od Sensi seeds, bohužel žádný fialový pheno. Nicméně kýtí jsem zaštipovel, takže konečná výška asi 150 cm, šišky pěkné pokryté opravdu mocnou vrstvou krystalů.Kytky bez problému dozrály v druhé dekádě října. Jinak vcelku těžká indika(moc bych nedoporučoval do společnosti), která oddělala nejednoho vášnivého kuřáka. Špek tak pro 4-5 lidí.Náchylnost k plísni u mě nulová!!!

Siki

Old Post 21-10-2007 v 05:35 AM
Siki je offline   Profil uživatele Siki   Find more posts by Siki   Foto galerie člena Siki   Click here to Send Siki a Private Message   Add Siki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 106

Zdrafim, tak moj oblubeny a aj velmi kvalitny model do nasich pomienok je Khola od Dutch passion. Ma velmi dobry rastovy potencial, dobre sa vetvi. Kvitnut zacina v priebehu augusta...vyplyva na to vela faktorov.kvet ma priblizne 55-65 dni. Je to velmi vdacna odroda. Jej cut byva ovocna jemne nasladla. Jej vynosy pravidelne presahuju 250-300 g
Velmi malo ludi, vlastne skoro nik ju tu na G nepestuje co som sa cudoval. Odolnost voci plesniam je velmi dobra.
Odporucam

Old Post 21-10-2007 v 11:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mozdik
Stálý Člen

Karma uživatele Mozdik - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 107

Na outdoor, ja pouzívam odrody s tzv. autofloweringom ( kvitnutie nezávisle na fotoperióde ). Nemusí Vás potom kruto prekvapiť, že vaše kitky počas kvitnutia zamrznú! Lepšie je si úrodu naplánovať do max. 10. mesiaca.

Dobré odrody : Ruderalis Skunk, Ruderalis Indica, Mighty Mite, Early Bramble, Ealry, Guerilla Gold

PS : Radšej zasaďte skôr, ako skliďovať neskôr.

Shaman...

Old Post 21-10-2007 v 15:27 PM
Mozdik je offline   Profil uživatele Mozdik   Find more posts by Mozdik   Foto galerie člena Mozdik   Click here to Send Mozdik a Private Message   Add Mozdik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mozdik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrak xXx
Stálý Člen

Karma uživatele mrak xXx - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 108

Tak já jsem měl leto dvě kytky Big Buda, a můžu povědět že to bylo velmi zajímavé, slušný HIGH, jedno z nej, a lehounce škrábe, ale v poho

mrak

Old Post 24-10-2007 v 17:01 PM
mrak xXx je offline   Profil uživatele mrak xXx   Find more posts by mrak xXx   Foto galerie člena mrak xXx   Click here to Send mrak xXx a Private Message   Add mrak xXx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mrak xXx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 109

2Bransfer:Ta highway delight se mi moc nezda kamos ji koupil letos v amstru a skoro to nekvete a to ma sklenik
Otestovane modely-Mango,Shaman,Passion1,Early Misty,Early Bud:viz.muj Out
Pristi rok bych chtel zkusit Byddis sisters a papayu.

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 14-11-2007 v 20:48 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Palec nahoru Mnou proverene byliny Příspěvek č. 110

Passion 1,ten je donasich podminek absolutne vpoho,sice mi nesedi uplne chutove,ale ucinek super.
Mango od K.C.Brains,sice klicivost semen jsem tu uz nekde propiral,ale jinak to sami co passion.
Shaman,ten mam letama proverenej,moje stalice
Early Bud od nirvany,jeduho uz 2hym rokem a maximalni spokojenost
Letos jsem jeste zkousel Caramellu od Homegrown fantaseeds,ale tu nemuzu moc doporucit,sice by v nasich podminkach dokvetla,ale je hodne nachylna na pliusen i kdyz na morave by mohla bejt vpoho.
Co setyce qwality semen od Nirvany,tak ja mam zkusenost dobrou,a konkretne k te Early Misty,myslim si ze se da u nas v pohode pestovat,jel jsem ji loni i letos.Minulej rok me zas tak moc nepotesila páč jsem ji pestoval docela vysoko,ale vynos hodne dobrej a nato ze by chtela jeste 2tydny nechat tak jsem byl z ucimke velice spokojenej,letos jsem ji sklizel uplne dozralou predposledni řinovy vikend.
Pro ilustraci fotky EM z lonska

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 15-11-2007 v 18:14 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 111

určitě na venek se hodí Papaya,moc pěknej model,moc chutnej a silnej,odolává plísním,dozrává od konce září do půlky října,luxus,nemohu vynachválit

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 15-11-2007 v 19:00 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 112

Ja si myslim ze odrody od Dutch Passion urcene na outdoor su pre nase klimaticke podmienky asi NAJidealnejsie

400W

Old Post 15-11-2007 v 21:32 PM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1344230 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív