Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Moje balkónová kytička
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
robor
Stálý Člen

Karma uživatele robor - 25% PěstitelskáKarma uživatele robor - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 60  

Obecné Příspěvek č. 1


Představuji vám moji první balkónovku. Vyrostla mi ze semínka, které jsem sadil první týden v květnu přímo do kbelíku venku. Sázel jsem na balkóně dvě semena, ale z jednoho byl samec.
Moc jsem od toho nečekal, tak jsem se ani příliš nesnažil jí dát moc kvalitní půdu. Smíchal jsem hlínu ze zahrádky mého otce a substrát B (1/1). Nedal jsem tam ani keramzit a perlit. Po třech týdnech jsem přihnojoval – Kristalon start a v době květu hnojím Kristalonem plod a květ. Balkon je na západní straně a slunko je tam tedy jen odpoledne, proto asi začala dost brzo kvést (už v první půli července)
Je to noname model. Minulý rok jsem měl 2 tyhle kytky na zahrádce u rodičů a vyrostly mě do výšky 3 m a materiál byl prvotřídní! Už se těším na tuhle holku.


Travička zelená to je moje potěšení, travička zelená to je moje peřina...

"Naposled pomodlit mám-li se právě,
chci říci jen: Bože, žehnej trávě!"

Old Post 11-08-2002 v 21:20 PM
robor je offline   Profil uživatele robor   Find more posts by robor   Foto galerie člena robor   Click here to Send robor a Private Message   Add robor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robor
Stálý Člen

Karma uživatele robor - 25% PěstitelskáKarma uživatele robor - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 60  

trochu blíž ... Příspěvek č. 2


O kousek blíž

Travička zelená to je moje potěšení, travička zelená to je moje peřina...

"Naposled pomodlit mám-li se právě,
chci říci jen: Bože, žehnej trávě!"

Old Post 11-08-2002 v 21:33 PM
robor je offline   Profil uživatele robor   Find more posts by robor   Foto galerie člena robor   Click here to Send robor a Private Message   Add robor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robor
Stálý Člen

Karma uživatele robor - 25% PěstitelskáKarma uživatele robor - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 60  

ještě blíž Příspěvek č. 3


Ještě o něco blíž

Travička zelená to je moje potěšení, travička zelená to je moje peřina...

"Naposled pomodlit mám-li se právě,
chci říci jen: Bože, žehnej trávě!"

Old Post 11-08-2002 v 21:35 PM
robor je offline   Profil uživatele robor   Find more posts by robor   Foto galerie člena robor   Click here to Send robor a Private Message   Add robor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robor
Stálý Člen

Karma uživatele robor - 25% PěstitelskáKarma uživatele robor - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 60  

detail Příspěvek č. 4


detail

Travička zelená to je moje potěšení, travička zelená to je moje peřina...

"Naposled pomodlit mám-li se právě,
chci říci jen: Bože, žehnej trávě!"

Old Post 11-08-2002 v 21:37 PM
robor je offline   Profil uživatele robor   Find more posts by robor   Foto galerie člena robor   Click here to Send robor a Private Message   Add robor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robor
Stálý Člen

Karma uživatele robor - 25% PěstitelskáKarma uživatele robor - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 60  

ještě jeden detail Příspěvek č. 5


Foceno digit. foťákem Olympus 40 ZOOM.
Těsně před sklizní sem dám další fotky.

Travička zelená to je moje potěšení, travička zelená to je moje peřina...

"Naposled pomodlit mám-li se právě,
chci říci jen: Bože, žehnej trávě!"

Old Post 11-08-2002 v 21:41 PM
robor je offline   Profil uživatele robor   Find more posts by robor   Foto galerie člena robor   Click here to Send robor a Private Message   Add robor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyshit
Stálý Člen

Karma uživatele crazyshit - 75% PěstitelskáKarma uživatele crazyshit - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 95 

Pohodička OK... Příspěvek č. 6

Cau,mas to fuckt moc pekny!K+ je na ceste!Zajimalo by me,proc mas u stonku ten polystiren?A co na takowy balkonowky rikaji sousedi???Wsimnul jsem si,ze u zabradli to mas nejak zamaskowan,ale to mi rikej,ze si toho nikdo newsimne?Poripade neuciti???

Omne nimium vertitur in vitium ..........Viva la GANJA!

Old Post 12-08-2002 v 00:14 AM
crazyshit je offline   Profil uživatele crazyshit   Find more posts by crazyshit   Foto galerie člena crazyshit   Click here to Send crazyshit a Private Message   Add crazyshit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robor
Stálý Člen

Karma uživatele robor - 25% PěstitelskáKarma uživatele robor - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 60  

to crazyshit Příspěvek č. 7

Díky. Ten polystyren je tam proti sluníčku, aby nepálilo moc na květináč. Na balkoně byly ve slunečných dnech šílený teploty (40-50 st.)
Z okolních domů není na balkon vidět, ale z ulice by si toho někdo mohl všimnout, tak jsem tam dal ten igelit. Slunku to ale nestíní, tak je to v pohodě.

Travička zelená to je moje potěšení, travička zelená to je moje peřina...

"Naposled pomodlit mám-li se právě,
chci říci jen: Bože, žehnej trávě!"

Old Post 12-08-2002 v 07:17 AM
robor je offline   Profil uživatele robor   Find more posts by robor   Foto galerie člena robor   Click here to Send robor a Private Message   Add robor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 8


tak to ja mam na balkone mrzacka :-((

Jokerrr

Old Post 13-08-2002 v 18:15 PM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 9


aa.. detail mrzacka :-((

Jokerrr

Old Post 13-08-2002 v 18:18 PM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breeder
Grower Team

Karma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1611  

Příspěvek č. 10

kytka je pěkná,
jen bych použil místo kristalonu OBM,
který má příznivější poměr živin na květ (hodně fosforu, málo dusíku)
pak by měla pořádně zhoustnout
a ty venkovky taky paráda K+ za všechnu snahu a ať ti to dobře dozraje

člověk si musí postavit skříň, aby mu slunce vycházelo a zacházelo každý den, kdy on chce

buď sám sebou bohem › postav si skříň a pořiď si lampu

Old Post 14-08-2002 v 08:30 AM
breeder je offline   Profil uživatele breeder   Find more posts by breeder   Foto galerie člena breeder   Click here to Send breeder a Private Message   Add breeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robor
Stálý Člen

Karma uživatele robor - 25% PěstitelskáKarma uživatele robor - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 11

Děkuju za K+ a za uznání.
Příští rok dám na balkon aspoň 3-4 kytky a dopřeju jim daleko lepší zeminu. Teď jsem to bral vlastně jen jako pokus a ani jsem od toho moc nečekal. O to větší mám z kytičky radost. Ty hnojiva zkusím taky vychytat, určitě zkusím i OBM.

Travička zelená to je moje potěšení, travička zelená to je moje peřina...

"Naposled pomodlit mám-li se právě,
chci říci jen: Bože, žehnej trávě!"

Old Post 15-08-2002 v 14:06 PM
robor je offline   Profil uživatele robor   Find more posts by robor   Foto galerie člena robor   Click here to Send robor a Private Message   Add robor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 12

moc pěkná kytka, tlustý palice, tak to má bejt! K+ pro tebe kámo

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 15-08-2002 v 18:41 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DtRik
Stálý Člen

Karma uživatele DtRik - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 13

...to jo pekny mrdy K+

(((DtRik)))

Old Post 19-08-2002 v 18:53 PM
DtRik je offline   Profil uživatele DtRik   Find more posts by DtRik   Foto galerie člena DtRik   Click here to Send DtRik a Private Message   Add DtRik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Obecné Příspěvek č. 14

na prozápadně orientovanej balkon je to moc pěkný. a navíc je ta kytka pěkně paličatá!

Old Post 19-08-2002 v 21:52 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robor
Stálý Člen

Karma uživatele robor - 25% PěstitelskáKarma uživatele robor - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 15

Díky všem!
Palice pěkně rychle houstnou a jsou plné pryskyřice. Už asi přestanu hnojit, myslím, že budu brzy sklízet. Určitě sem dám fotky uzrálých paliček.

Travička zelená to je moje potěšení, travička zelená to je moje peřina...

"Naposled pomodlit mám-li se právě,
chci říci jen: Bože, žehnej trávě!"

Old Post 21-08-2002 v 20:51 PM
robor je offline   Profil uživatele robor   Find more posts by robor   Foto galerie člena robor   Click here to Send robor a Private Message   Add robor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robor
Stálý Člen

Karma uživatele robor - 25% PěstitelskáKarma uživatele robor - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 60  

Tak už to dozrává..... Příspěvek č. 16


Tak už to pěkně dozrává, chystám se každým dnem sklízet.
První 2 fotky jsou s bleskem.

Travička zelená to je moje potěšení, travička zelená to je moje peřina...

"Naposled pomodlit mám-li se právě,
chci říci jen: Bože, žehnej trávě!"

Old Post 30-08-2002 v 17:23 PM
robor je offline   Profil uživatele robor   Find more posts by robor   Foto galerie člena robor   Click here to Send robor a Private Message   Add robor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-07-2003 - Moje kytičky - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2535070 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív