Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Alenčin první balkon
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
aleen13
Stálý Člen

Karma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 85  

Belladonna a 3 Noname Příspěvek č. 17






- Belladonna + 3 Noname

- 1. Noname

- 2. Noname

- Belladonna

- 3. Noname


Pls o radu, jestli mám některou z nich zastřihnout a jak nejlépe?

Pls - pište raději PM. Díky A.

Alenčin DRUHÝ pěst
Alenčin první balkon
Crohnova nemoc a Ulcerózní kolitida - léčení konopím


"Konopí pro zdravý a veselejší život..."

Naposledy upravil aleen13 11-07-2009 v 20:59 PM

Old Post 11-07-2009 v 20:50 PM
aleen13 je offline   Profil uživatele aleen13   Find more posts by aleen13   Foto galerie člena aleen13   Click here to Send aleen13 a Private Message   Add aleen13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aleen13
Stálý Člen

Karma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 85  

Nerostou pomalu? Příspěvek č. 18




Ahoj, tak vás zase zdravím...

Mám prosbu - zdá se mi to nebo ne, že ty nové řízky pomalu rostou?

Jsem možná netrpělivá, jsou zasazeny právě 3 dny.

Takže nejdříve ty řízky - budu ráda za jakoukoli dobrou radu,
potřebuji košaté bujné rostliny, abych měla hodně materiálu.

Alenčin DRUHÝ pěst
Alenčin první balkon
Crohnova nemoc a Ulcerózní kolitida - léčení konopím


"Konopí pro zdravý a veselejší život..."

Old Post 14-07-2009 v 09:12 AM
aleen13 je offline   Profil uživatele aleen13   Find more posts by aleen13   Foto galerie člena aleen13   Click here to Send aleen13 a Private Message   Add aleen13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aleen13
Stálý Člen

Karma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 85  

Zastřižení Příspěvek č. 19




no, a tyhle jsem zastřihla metodou FIM, snad se mi to povedlo,

co myslíte?

díky za jakékoli názory...

na první fotce je Noname - je to ta největší (můj dárce mě na to upozornil)

pak jsou dvě menší - opět Noname

a pak ta nejmenší je Belladonna

zatím papa

Alenčin DRUHÝ pěst
Alenčin první balkon
Crohnova nemoc a Ulcerózní kolitida - léčení konopím


"Konopí pro zdravý a veselejší život..."

Naposledy upravil aleen13 14-07-2009 v 10:17 AM

Old Post 14-07-2009 v 09:18 AM
aleen13 je offline   Profil uživatele aleen13   Find more posts by aleen13   Foto galerie člena aleen13   Click here to Send aleen13 a Private Message   Add aleen13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plechh
Stálý Člen

Karma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 20

ahoj máš to celkem pěkně zastříhnutý, dobrá práce,
jinak Belladonna je ta poslední fotka (kytka k nám nejblíž),
ty řezy se rozjedou neměj strach , jinak ti tam letí Káčko za ten zástřih

Plechh

Balkon2009-sklizeno


Prvni indoor 250w/400W-sklizeno

Druhy indoor 400W-sklizeno

Treti indoor 400W/600W-sklizeno

Old Post 14-07-2009 v 09:55 AM
Plechh je offline   Profil uživatele Plechh   Find more posts by Plechh   Foto galerie člena Plechh   Click here to Send Plechh a Private Message   Add Plechh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

ahoj ta předposlední fotka kytka v levo ti mutuje má 3 cipé listy,na fotce to vypadá přelitě,moc to nepřehaněj.Skus na ně foukat bud otevřením okna nebo větrákem at mají lepší(hrubší stonky) no a s tím hnojivem neotálej,nebudu ti radit čím hnojit každý má jine finanční prostředky a svou hlavu

Old Post 15-07-2009 v 08:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 22

řízek potřebuje zakořenit, proto neroste Aby správně zakořenil, potřebuje stále přijímat hlavně vlhkost a protože nemá kořeny, tak jí přijímá listy. Tudíž doporučuji přikrýt řízky vrchní částí rozpůlené PETflašky bez víčka, aby byla zaručena vysoká vlhkost, ale zároveň aby mohlo docházet k výměně vzduchu. Pro příští řízkování si sežeň "kořenový stimulátor", který je k dostání ve většině zahradnictví či v growshopech, ten obsahuje hormony které kytce říkají že by měla nahodit kořeny. Je to s ním rychlejší.

a pozor na to přelévání, ofuk nepovažuji za nutnost, hrubší stavbu kytky a odolnost dosáhneš i dostatečnou dávkou draslíku

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 15-07-2009 v 09:50 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janussk8
Nový Člen

Karma uživatele janussk8 - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 23

čau. Když zabloudiš na groweru ,tak zde najdes navod na vyrobeni přírodního kořenového stymulátoru ,pomocí vrby. Když dělám řezy ,tak je mam pod foliáčkem ,při teplotě max 25*C na místě kde se nemůžou spálit a do 14 dní mě řezy už rostou.

Old Post 15-07-2009 v 10:29 AM
janussk8 je offline   Profil uživatele janussk8   Find more posts by janussk8   Foto galerie člena janussk8   Click here to Send janussk8 a Private Message   Add janussk8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Machoman


S tou PETkou to není dobrej nápad,stačí hodka na slunku a jsou kaput

Nevím proč se furt ta vlhkost tak řeší,zvládnou to vpoho i bez PETek...


máš pravdu, zapoměl jsem dodat, že řízky není dobré dávat pod silné světlo, klidně polostín

chtěl jsem jen pomoc rychleji zakořenit, tak promiň macho, mažu se

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 15-07-2009 v 11:48 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aleen13
Stálý Člen

Karma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 25

Děkuji všem za názory, ale s těmi Pet lahvemi jsem nic nedělala. Protože venku je 90% vlhkosti a teplo dost, tak to podle mě nemá vůbec smysl. Mám je ve stínu, vypadají slušně.
Zítra přidám foto.
Jen mám starosti s těmi velkými ze semínek - nějak se jim něco děje s listy, jsou jakoby papírové, kroutí se a některé vypadají jako že jim půlka chybí - také zítra dodám foto.
Přemístila jsem je víc na slunce - ty velké. zatím dík Aleen13

Alenčin DRUHÝ pěst
Alenčin první balkon
Crohnova nemoc a Ulcerózní kolitida - léčení konopím


"Konopí pro zdravý a veselejší život..."

Old Post 15-07-2009 v 20:53 PM
aleen13 je offline   Profil uživatele aleen13   Find more posts by aleen13   Foto galerie člena aleen13   Click here to Send aleen13 a Private Message   Add aleen13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 26

zdravím aleen , pokud chceš mí větší kytky tak přesadit by určitě nebylo na škodu. a bez hnojiva to taky moc neporoste, ja kombinuji AH + bio (holubince, hnuj aj) a rozhodně si nemůžu stěžovat.

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 16-07-2009 v 06:17 AM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aleen13
Stálý Člen

Karma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 85  

Něco je s listy.... Příspěvek č. 27






Ahoj,

tak vás opět zdravím...

vypadá to, že mám problém s listy u těch větších ze semínek - nějak jakoby se půlí, kroutí a jsou jak papír....

co to může být?

přidávám foto a dík za vaše názory a rady. Aleen

Alenčin DRUHÝ pěst
Alenčin první balkon
Crohnova nemoc a Ulcerózní kolitida - léčení konopím


"Konopí pro zdravý a veselejší život..."

Old Post 16-07-2009 v 07:12 AM
aleen13 je offline   Profil uživatele aleen13   Find more posts by aleen13   Foto galerie člena aleen13   Click here to Send aleen13 a Private Message   Add aleen13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aleen13
Stálý Člen

Karma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 85  

Něco je s listy.... Příspěvek č. 28



ještě tyto fotky

Alenčin DRUHÝ pěst
Alenčin první balkon
Crohnova nemoc a Ulcerózní kolitida - léčení konopím


"Konopí pro zdravý a veselejší život..."

Old Post 16-07-2009 v 07:15 AM
aleen13 je offline   Profil uživatele aleen13   Find more posts by aleen13   Foto galerie člena aleen13   Click here to Send aleen13 a Private Message   Add aleen13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 29

Zdravím,máme společný osud začátečníků a i to zaměření na léčebné využití.
Hodně mi pomohly právě rady "starých" pěstitelů a pročítání odkazů na které jsem byl navedený zaslanýma odkazama do témat hnojení,stříhat či nestříhat spodní listy,škůdci a nemoci ( http://grower.cz/pestovani/navody ) a pod.
První mastičku jsem dostal na odskoušení jestli pomůže,další mastičku jsem již vařil z nabídnutých přebytků a rozjel pokusně první sadbu.Můžu tady říct,že jsem se rozhodl kytky nezastřihávat (nemám balkon ale na okně se jim daří prozatím solidně ) , hnojím NPKčkem 1x za 14 dnů v 1/2 doporučenej dávce ředění/na litr protože by asi z hlíny v 5-ti litrových květináčích pošly.Jak mám kytky vysoké cca 130cm,tak se na spodních patrech některé listy taky kroutí a někde se objevují i rezaté flíčky.Není to však katastrofické a který list kytka nechce tak ho sama vysuší a já jenom odeberu abych udržel čistotu v květináčích.
Rychlost růstu byla taky různá.Po přesazení sazeniček se růst zastavil asi na 2 týdny než si kytky vytvořili kořenový systém.Jelikož jsem sadil do čerstvého substrátu,tak jsem zalíval jenom čistou odstátou vodou aby hnojky nespálily jemné kořínky a přihnojovat jsem začal až po 6 týdnech růstu.Voda z vodovodu se chlóruje a ne vždy je to stejně nachlorované.Pokud nemáš zkušenosti s měřením PH a pod tak to prostě od oka nikdo neuhlídá a kytkám to něky nesedí.Pokud ale kytky rostou a mají zdravě zelené listy tak bych to nějak neřešil.MOŽNÁ NĚKDO OPRAVÍ MUJ NÁZOR NA VĚC.

(Na začátku uvádíš,že spotřebuješ všechen materiál i s kořenama.Napiš třeba PM jak a do čeho zpracuješ kořeny.Já vařím mast s lékárenskej vazelíny a spotřebuju do ní pouze materiál čouhající nad zemí.)

Ať to roste , K+

-------------------------------------------------------------
http://grower.cz/forum/showthread.p...7342#post807342

mimacka

Old Post 16-07-2009 v 14:51 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aleen13
Stálý Člen

Karma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 85  

Holka nebo kluk?? Příspěvek č. 30






Ahoj,


opět vás všechny zdravím.






Mám tu pár novinek - tak předně jsem ty 4 velké přesadila, snad se jim bude lépe dařit.




Uvítala bych pomoc při určení pohlaví - první a největší je Noname,














z toho, co jsem tady nastudovala mám dojem, že je to kluk. Jestli se nemýlím, mohu ho přesadit do zahrady? Je mi líto ho likvidovat.








Pak je tam jeden hermafrodit - má jen 3 listy. Změní se to ještě? Co s něho vyroste?














Alenčin DRUHÝ pěst
Alenčin první balkon
Crohnova nemoc a Ulcerózní kolitida - léčení konopím


"Konopí pro zdravý a veselejší život..."

Naposledy upravil aleen13 20-07-2009 v 20:10 PM

Old Post 20-07-2009 v 19:55 PM
aleen13 je offline   Profil uživatele aleen13   Find more posts by aleen13   Foto galerie člena aleen13   Click here to Send aleen13 a Private Message   Add aleen13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YagoMan
Stálý Člen

Karma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 31

zdar
kdo ti nakukal že hermáče poznáš podle 3 listů...
blbost...

Předpokladem kulturně morální společnosti je kulturně morální jedinec.
Největším společenským hříchem je nezávislé myšlení.
H.E.M.P. for Victory!!! Help Eliminate Marijuana Prohibited

Old Post 20-07-2009 v 20:03 PM
YagoMan je offline   Profil uživatele YagoMan   Find more posts by YagoMan   Foto galerie člena YagoMan   Click here to Send YagoMan a Private Message   Add YagoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aleen13
Stálý Člen

Karma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 85  

A zase to pohlaví Příspěvek č. 32






pak tu mám fotky dalších 2 - jeden je noname a ta nejmenší je Belladonna, ale mám dojem, že má také jen 3 listy...











co se týče toho Noname druhého Noname - holka či kluk? Nebo je ještě brzy? Nějak tam ty holčičí chloupky nevidím, jsem ale bez zkušeností...









tak pls poraďte....
























na poslední fotce jsou mé sazeničky, už začínají pěkně růst, jen jedna Shiva Skunk nakonec nepřežila, tak ze šesti jich mám jen 3..

Alenčin DRUHÝ pěst
Alenčin první balkon
Crohnova nemoc a Ulcerózní kolitida - léčení konopím


"Konopí pro zdravý a veselejší život..."

Naposledy upravil aleen13 20-07-2009 v 20:40 PM

Old Post 20-07-2009 v 20:04 PM
aleen13 je offline   Profil uživatele aleen13   Find more posts by aleen13   Foto galerie člena aleen13   Click here to Send aleen13 a Private Message   Add aleen13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2014 - První pěst - Balkon - 8 odpovědí
23-10-2010 - můj první balkónek... - 121 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4439920 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív