Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Alenčin první balkon
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 113

citace:
Původní příspěvek od aleen13
.... No a taky jsem ženská - chtěla jsem to opláchnout od prachu atd....


tohle je super, to mě rozesmálo

jinak, gratuluji k první úspěšné sklizni, jde vidět, že jsi se o ně starala s láskou a i přes nějaké drobné problémky si to zdárně dotáhla do konce. Bylo by skvělé, kdyby se to tu právně hnulo jako v kanadě a lidé jako ty co mají zdravotní potíže by dostali papíry a mohli si pěstovat co a kolik uznají za vhodné... přeji hodně: štěstí při dozrávání ostatních a zdraví do budoucna

Old Post 04-11-2009 v 13:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 114

jen k tomu stěhování, pokud je kytka rozjetá v květu, tak jí nějakých 10 hodin světla většinou nerozhází. Naopak dostatečná intenzita poskytuje dobré a včasné dozrání. Příště bych ve skladu žaluzie nezatahoval

A co se týče odrůd jako white widow, white shark......white x..... Jedná se pouze o obchodní název a záleží na mnoha faktorech, jestli ty kytky budou skutečně bíle obsypány. Většina kytek sklízených v pozdním listopadu špatně vstřebává fosfor v důsledku nižších teplot a proto fialoví.

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 04-11-2009 v 15:29 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aleen13
Stálý Člen

Karma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 115

Ahoj

je pravda, že taaak obsypané (bílé), jako na obrázku v encyklopedii, nebyly. Ale i tak tam bylo pryskyřice dost, tedˇ budou dost dlouho schnout na půdě, pak zase napíšu a přidám fotky. No, je to poprvé, co pěstuji. Upřímně - ani jsem nedoufala, že se mi podaří dotáhnout do takového konce... něco z toho je.... jsem nadšená a příští rok jdu do toho znovu.

Alenčin DRUHÝ pěst
Alenčin první balkon
Crohnova nemoc a Ulcerózní kolitida - léčení konopím


"Konopí pro zdravý a veselejší život..."

Old Post 04-11-2009 v 16:02 PM
aleen13 je offline   Profil uživatele aleen13   Find more posts by aleen13   Foto galerie člena aleen13   Click here to Send aleen13 a Private Message   Add aleen13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 116

Ahoj Elen!

100pro na poprvé dost dobré,četl jsem tvůj treed až dnes a to jedním tahem a ani jsem nedoufal tak zdárného konce,jaký se ti povedl.
Rád jem taky při čtení vzpomínal na moje začátky a to bylo v době kdy nejenže neexistovaly tyto stránky,ale ani internet,tak že se skušenosti předávali mezi kamarády a s knih.Ale hlavně jsem se poučoval ze svých chyb.
Přeji ti aby jsi jich udělala co nejméně a i když jich uděláš,abys byla ráda,protože se z nich určitě poučíš.

Jinak jsem taky zastánce bio pěstování,přeci jen rostlinu budem konzumovat my,hlavně pěstitelé.
Takže moje rada na hnojení je:na růst-substrát,kompost,výluhy bylin a kopřiv-najdeš ve FAQ.
Květ-výluh ze samotných rostlin,bud´herma,nebo spodní již žloutnoucí lísky a záštipky-podrobněji můžu napsat na PM.
Jinak letos jsem si koupil skvělou biohnojku od ATAMI-TERRA MAX for the bloom cycle,vše je bio a potřebné kovy+NPK,hnojil jsem tím od začátku květu,průběh i final v kombinaci s końskými koblihy a výsledky byly opravdu překvapující....

Ještě bych se chtěl vrátit k tomu stěhování rostlin,
místo toho abych dal kytky z venku,kde jsou už zvyklé,do vnitř,tak bych použil koncem květu,týden před sklizní-Final solution od Advanced-Natural Power na dojezd.Vše bio-byliny moř.řasy a proteiny.
Tak to je z mé strany asi vše,snad ti mé rady aspoń trochu pomohou do dalších sezón a jsme rádi že tě pěstování nadchlo,znám to podle sebe.

Přeji mnoho úspěchů a hlavně zdraví...

PS:Jinak káčko letííí.



Fanánkův out 2010

Old Post 08-11-2009 v 22:20 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 117

aleen:alle(n)s gute opravdu krasne kytiz je videt ze pece jim nechybela..vim ze to mas kvuli zdravotnim problemum a chtel bych se zeptat jak je jis??jako surove nebo nejake recepty?pochlub se a davej bacha at ti to dcera nevyhulicusek

Kupujte hřebeny,nastanou všivý časy!!!!!!!!!!!!!

Užívej a Mysli!!!!!!!!!!!!!

Naučit se zacházet se svojí duší vyžaduje čas...

Zahoď ten spařenej filtr!! Glass forever...
fire.entuv out 07

fire.entuv out 09

fire.ent´s bush factory..JF,Erd,WW,HH and many more..

fire.ent´s bush factory..Lebanese,Ice,C99,Smbog,St3 and many more 2012..

fire.ent´s bush factory 2014 - všechno 2x a něco navíc k tomu...

Old Post 15-11-2009 v 19:24 PM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aleen13
Stálý Člen

Karma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 85  

jak to schne Příspěvek č. 118


Ahoj lidi,

mám tu fotku, jak mi to schne na půdě - myslím, že už je pomalu čas na manikůru - zatím žádná plíseň...



Jako užívání mi zatím nejvíc vyhovuje suchý prášek. To užívám na břicho. Na lupénku si vařím mast - je to zlepšené. Na lihový výluh jak ke vnitřnímu tak vnějšímu užívání se teprve chystám. Také na máslo se chystám - nějak nestíhám.

Alenčin DRUHÝ pěst
Alenčin první balkon
Crohnova nemoc a Ulcerózní kolitida - léčení konopím


"Konopí pro zdravý a veselejší život..."

Naposledy upravil aleen13 20-11-2009 v 10:53 AM

Old Post 20-11-2009 v 10:38 AM
aleen13 je offline   Profil uživatele aleen13   Find more posts by aleen13   Foto galerie člena aleen13   Click here to Send aleen13 a Private Message   Add aleen13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aleen13
Stálý Člen

Karma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 85  

Poslední fotky Příspěvek č. 119






Tak vás zdravím v předvánočním čase.

Konečně jsem se dostala k manikůře - vlezla mi do toho neplánovaná operace... je to hooodně proschlé, tak jsou hromádky větší a váha menší.

Takže rekapitulace:



neznámá Sativa 18g








White Widow 28g









White Rhino 40g









Shiva Skunk 27g








a trochu listí - je ho malá igelitka



Děkuji všem příznivcům za sledování mého threadu a též za mnohé užitečné rady. Na jaře ahoj . Aleen

Alenčin DRUHÝ pěst
Alenčin první balkon
Crohnova nemoc a Ulcerózní kolitida - léčení konopím


"Konopí pro zdravý a veselejší život..."

Old Post 09-12-2009 v 12:36 PM
aleen13 je offline   Profil uživatele aleen13   Find more posts by aleen13   Foto galerie člena aleen13   Click here to Send aleen13 a Private Message   Add aleen13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2014 - První pěst - Balkon - 8 odpovědí
23-10-2010 - můj první balkónek... - 121 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6235050 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív