Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Myslíte si o sobě, že jste závislí ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 32 33 34 35
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 529

Naposledy upravil 02-10-2012 v 13:30 PM

Old Post 04-02-2012 v 18:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 530

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Naposledy upravil asfalt 13-03-2013 v 19:47 PM

Old Post 04-02-2012 v 19:03 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlos120
Stálý Člen

Karma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 531

Zdarec. Cadim 20 let kazdy den nekdy od rana, nekdy sem mel svetle chvilky a zahuli si az odpoledne. Dnes nehulim 4 den a porad je to masakr. Chodim , potim se jako prase. Zahulil bych ale drzim se. Uvidim jak dlouho to zvladnu. Boli me pekne ledviny jak se cisti takze zadna sranda. A kdo rika ze je to jen psychicka zavislost , nema vubec pravdu. Na vse co si telo zvykne je pak problem prestat. Takze bych to vubec nezlehcoval. Navic mi to mene mysli jak je ta hlava upplne blba a nema to co kazdy den. Snad to vse prejde, uvidim. Tim nikoho neodrazuju od huleni , jen nehulte od rana 20 let, neni to uplne pro to telo nejlepsi. A pak ta vybusnost kteras se u me projevuje jelikoz nejsem zhulenej, musim se poradne hlidat at me pak neco nemrzi . Jo a hulil sem tak okolo 5 g denne Hrzuza co.Mejte se vsecifajn

Outdoor2007 Revegging2016 Monster Cropping
Je to dřina

Old Post 08-11-2017 v 15:22 PM
karlos120 je offline   Profil uživatele karlos120   Find more posts by karlos120   Foto galerie člena karlos120   Click here to Send karlos120 a Private Message   Add karlos120 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 532

Karlosi co tě vedlo k pauze? Jestli to samozřejmně není tajné. Zkouška? Zdravotní problémy?
Díky.

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 09-11-2017 v 05:55 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlos120
Stálý Člen

Karma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 533

To ze jsem to prehanel. A uz me bolely trosku ledviny,tak se chci vycistit. Kdybych to vydrzel do doby nez budu mit ciste testy na moc,bylo by fajn. Dnes se uz tak nepotim
Delam to pro sebe

P:S: a jestli si myslim ze jsem zavisly? Abych se drzel tematu. Asi ano, jelikoz brcko miluju po vsech strankach uplne nejvic DD

Outdoor2007 Revegging2016 Monster Cropping
Je to dřina

Naposledy upravil karlos120 09-11-2017 v 06:34 AM

Old Post 09-11-2017 v 05:58 AM
karlos120 je offline   Profil uživatele karlos120   Find more posts by karlos120   Foto galerie člena karlos120   Click here to Send karlos120 a Private Message   Add karlos120 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 534

Tak to za ty roky je z tebe cenný studijní materiál ;o) Hnedka se zeptám jestli si vypozoroval nějaké změny co se paměti týče. Já bych řek ,že poslední dobou mnohem víc zapomínám, ale možná je to už věkem.
Přeju ať Ti ten detox výjde.

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 09-11-2017 v 06:41 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlos120
Stálý Člen

Karma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 535

Dnes uz hlava jede dobre, dokonce jsem rano delal vice veci najednou a i jsem si vzpominal ze neco nemam rozdelane a tak. Prodste normalne mi hlava zatim funguje. Prvni dva dny sem byl pitomej tak ze jsem to citil jak jsem psal vyse. Jen ta nechut k jidlu co mam me dost stve.

Tak jsem vypil pul litru caje Pu - Erh a jsem spoceny az na koulich

Outdoor2007 Revegging2016 Monster Cropping
Je to dřina

Naposledy upravil karlos120 09-11-2017 v 16:20 PM

Old Post 09-11-2017 v 06:43 AM
karlos120 je offline   Profil uživatele karlos120   Find more posts by karlos120   Foto galerie člena karlos120   Click here to Send karlos120 a Private Message   Add karlos120 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 536

citace:
Jen ta nechut k jidlu co mam me dost stve.

bud rad. ja som postupne dospel k tomu ze si dam 1x teple zradlo za den (+ neco malo rano a vecer) a normalne fungujem. Energie mam na rozdavanie, telo sa dalo do formy, citim sa fajn. Zradlo je tejs len forma zavislosti

Old Post 09-11-2017 v 08:09 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlos120
Stálý Člen

Karma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 537

citace:
Původní příspěvek od Maxeaux

bud rad. ja som postupne dospel k tomu ze si dam 1x teple zradlo za den (+ neco malo rano a vecer) a normalne fungujem. Energie mam na rozdavanie, telo sa dalo do formy, citim sa fajn. Zradlo je tejs len forma zavislosti


Jj mas pravdu. Vidim to na otci, 140 kg a jidlo je pro nej vsim. Total zavisly hehe. Taky bojuje

Outdoor2007 Revegging2016 Monster Cropping
Je to dřina

Old Post 09-11-2017 v 10:45 AM
karlos120 je offline   Profil uživatele karlos120   Find more posts by karlos120   Foto galerie člena karlos120   Click here to Send karlos120 a Private Message   Add karlos120 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlos120
Stálý Člen

Karma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 538

Asi vseho s mirou. Proc jsem to nepochopil v osmnacti trebas heheheheee. Porad necadim, drzim se,snazim se. Ale uz je to lepsi a lepsi. Az mam strach zahulit jaky to bude masakr po delsi dobe. Muhehe. Mejte se vseci fajnove

Outdoor2007 Revegging2016 Monster Cropping
Je to dřina

Old Post 09-11-2017 v 10:47 AM
karlos120 je offline   Profil uživatele karlos120   Find more posts by karlos120   Foto galerie člena karlos120   Click here to Send karlos120 a Private Message   Add karlos120 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 539

citace:
Původní příspěvek od karlos120
Zdarec. Cadim 20 let kazdy den nekdy od rana, nekdy sem mel svetle chvilky a zahuli si az odpoledne. Dnes nehulim 4 den a porad je to masakr. Chodim , potim se jako prase. Zahulil bych ale drzim se. Uvidim jak dlouho to zvladnu. Boli me pekne ledviny jak se cisti takze zadna sranda. A kdo rika ze je to jen psychicka zavislost , nema vubec pravdu. Na vse co si telo zvykne je pak problem prestat. Takze bych to vubec nezlehcoval. Navic mi to mene mysli jak je ta hlava upplne blba a nema to co kazdy den. Snad to vse prejde, uvidim. Tim nikoho neodrazuju od huleni , jen nehulte od rana 20 let, neni to uplne pro to telo nejlepsi. A pak ta vybusnost kteras se u me projevuje jelikoz nejsem zhulenej, musim se poradne hlidat at me pak neco nemrzi . Jo a hulil sem tak okolo 5 g denne Hrzuza co.Mejte se vsecifajn
¨
ja to mam zas naopak... hulim denne taky skoro uz 20 let. Ale nedavno sem mel mensi pauzu... prvni tri dny nesvuj, nervozni. Ale ctvrtej uz sem byl ok. Je pravda ze pet jich nedam, ale dva tri zkousnu.

S tema ledvninama si me zaskocil... vazne boli?

A ses si jistej ze to neni jen v ty hlave? Fyzicka zavislost je podle me jinde... prestat kourit na tejden cigara, to by me svihlo... s travou to tak sileny neni.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 09-11-2017 v 13:09 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlos120
Stálý Člen

Karma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 540

Cigarety uz nejkourtim 4 roky. To jsem tenkrat prospal 14 dni. Vstal jsem a zahulil si brcko stoned a najedl se a usnul a tak 14 dni dokola, uplne omameny ale bez cigar a pak uz jsem se k nim nevratil. Ano ledviny me vazne boli ale to je individualni. Boli me ledviny i kdyz si zakourim brcko ktere neni sklizene ze suche hliny a to cely zivot, takze mozna jsem je nemel ve 100% nikdy , nwm. Samozrejme jakekoliv testy u doktora byly vzdy v poradku. Neboj v hlave to neni, psychicky se citim velice dobre uz Jen to moje telo jeste nechape asi DD

Outdoor2007 Revegging2016 Monster Cropping
Je to dřina

Old Post 09-11-2017 v 13:21 PM
karlos120 je offline   Profil uživatele karlos120   Find more posts by karlos120   Foto galerie člena karlos120   Click here to Send karlos120 a Private Message   Add karlos120 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 541

takhle sem taky skoro prestal kourit
To bylo obdobi kdy sem tech 5 denne dal taky, ale po tejdnu dosly zasoby a ja si to cigaro proste musel zapalit

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 09-11-2017 v 13:24 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlos120
Stálý Člen

Karma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 542

citace:
Původní příspěvek od crazyben
takhle sem taky skoro prestal kourit
To bylo obdobi kdy sem tech 5 denne dal taky, ale po tejdnu dosly zasoby a ja si to cigaro proste musel zapalit


Hihihihi huste ty, skoda

Outdoor2007 Revegging2016 Monster Cropping
Je to dřina

Old Post 09-11-2017 v 13:27 PM
karlos120 je offline   Profil uživatele karlos120   Find more posts by karlos120   Foto galerie člena karlos120   Click here to Send karlos120 a Private Message   Add karlos120 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 543

Tiez som sa necitil najlepsie ked som prestal palit po rokoch denneho uzivania.Prvych par dni nespavost,tyzden dva nervozita,potenie,miestami depresivne nalady. Ale nepride mi to prekvapujuce,ucinky ktore cannabis na telo ma su silne a ich nasledna absencia sa zakonite musi niekde preukazat.Dolezite bude podla mna si davat dva dni pauzu minimalne raz za dva tyzdne,vtedy ta abstinencia bude ovela miernejsia. Aj tak si myslim ale ze ztoho co ponukaju ostatne drogy tak je abstinencia z cannabisu asi najmenej drasticka. Mne najviac pomahala fyzicka aktivita,plavanie,beh,cvicenie a tiez socialny kontakt. Nebyt sam a vzdy si najst nejaku cinnost,zamestnavat mysel. Fyzicka aktivita tiez pomaha s nechutou do jedla. No a samozrejme prijem tekutin aspon 3 litre vody denne a sauna tiez nieje na skodu.

Old Post 09-11-2017 v 13:38 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlos120
Stálý Člen

Karma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 544

citace:
Původní příspěvek od blazini
Tiez som sa necitil najlepsie ked som prestal palit po rokoch denneho uzivania.Prvych par dni nespavost,tyzden dva nervozita,potenie,miestami depresivne nalady. Ale nepride mi to prekvapujuce,ucinky ktore cannabis na telo ma su silne a ich nasledna absencia sa zakonite musi niekde preukazat.Dolezite bude podla mna si davat dva dni pauzu minimalne raz za dva tyzdne,vtedy ta abstinencia bude ovela miernejsia. Aj tak si myslim ale ze ztoho co ponukaju ostatne drogy tak je abstinencia z cannabisu asi najmenej drasticka. Mne najviac pomahala fyzicka aktivita,plavanie,beh,cvicenie a tiez socialny kontakt. Nebyt sam a vzdy si najst nejaku cinnost,zamestnavat mysel. Fyzicka aktivita tiez pomaha s nechutou do jedla. No a samozrejme prijem tekutin aspon 3 litre vody denne a sauna tiez nieje na skodu.


jj pises dobre. Boxuju, cvicim , jezdim na kole, plavu a tak, tzakze hned jak zase zacnu bude hlad, to je jasne. jen nebyla chiut cvicit ale musim zacit to je jeasne. Ano taky si myslim ze travka ma mensi zavislost nez cigara treba. A hrozne me zajima v jake mire hulit jak ty pises aby nebyly potom ty abstinencni priznaky jako ted tak drasticke.No, v kosili jak jsem zvykly mezi lidi zatim nemuzu, to ji muzu rovnou namocit do vody . Jake mnozstvi a jak casto, tod otazka. A ano, vice toho udelaam, porad ted neco delam , zajimave. A nejvice se bojim ze jak si potahnu ze zase zacnu naplno 5g denne.

Outdoor2007 Revegging2016 Monster Cropping
Je to dřina

Old Post 09-11-2017 v 13:50 PM
karlos120 je offline   Profil uživatele karlos120   Find more posts by karlos120   Foto galerie člena karlos120   Click here to Send karlos120 a Private Message   Add karlos120 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 32 33 34 35  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4382800 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív