Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Lowryder #2 druhý pokus outdoor 2009
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 17

to lemon skunk - jooo tak to nevím mělo by autoflowering byt přenosné,někde tu byl o tom thread,ale nevím jak přesně to s tím je.
PS.zkus pohledat

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Old Post 06-07-2009 v 14:59 PM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LEM
Stálý Člen

Karma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 18

Zdar, na to, abys vyšlechtil vlastní auto odrůdu, by ses tomu musel trošku věnovat, samozřejmě, že ten gen je přenosný, ale ne po prvním opylu...kdybys prcnul low rydera s lemon skunkem, tak bys měl z půlky semínek low ridera a z druhé půlky lemon skunk,,,možná jeden nebo dva hybridy, které bys musel separovat a opět nakřížit s low riderem...a tohle vše dělat tak dlouho, dokud bys neměl stabilní hybryd...

Old Post 07-07-2009 v 14:00 PM
LEM je offline   Profil uživatele LEM   Find more posts by LEM   Foto galerie člena LEM   Click here to Send LEM a Private Message   Add LEM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 19

Zdar, dělá se to tak, že opyluješ ne-auto kytku lowryderem (nebo nějakou jinou kytkou s autofloweringem). Získaná semena zasadíš, holky opyluješ opět samcem čistého lowrydera. V další generaci by už měly být některé kytky auto. Dalším šlechtěním si vybereš kytky s hledanými vlastnostmi a stabilizuješ je.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 07-07-2009 v 19:35 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 20

Takže dnes smutná aktualizace...7 samců nalezeno a zničeno,teď už odpočívají na hnoji,minimál ještě 2 čekám,ale nejsu si u nich na 100% jistý
No ale i tak teď mám 12 kytek a i kdyby 2 byli samci tak 10 je furt pěkné číslo

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Old Post 08-07-2009 v 19:13 PM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 21



noo tak po dnešní razii na samce mi zůstalo už jen 8 kytek
a z toho jen 5 jsou na stopro samičky
já jsem zasadil 4 moje LR#2 a to byli všechno kluci
a 15 od brávaaa LR#2 a z těch zatím je těch 8 kytek které zůstaly

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Old Post 09-07-2009 v 09:32 AM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 22





Dneska další fotoupdate nyní již jen 7 kytek,ta 8.svině byl kluk
Ale tak 7 mi bohatě stačí na celý rok
No tak se dáme do fotek-
1 - detail paličky
2 - celek + vlevo nahoře v rohu moje hlídací želva
3 - slečny
4 - bonus(strašně se mi tento obrázek líbí)

jo a ještě bych rád řekl že semínka NEPRODÁVÁM tak mi pořád nepište !!!

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Naposledy upravil martyDJ 17-07-2009 v 20:38 PM

Old Post 17-07-2009 v 10:12 AM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 23



Přidám 2 fotky slibovaného Idea Skunku(kámošův cross skunku#1)
Kytka je v malinách,ani jednou jsem nehnojil,ale střihal jsem a zohýbal.
Krásně kvete a nádherně voní.
1 - detail paličky
2 - kytka v malinách

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Old Post 20-07-2009 v 09:29 AM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 24

Dneska jsem zjistil že Idea Skunk je oprcaný,
doufám že to je ´´jen´´hermáč,snad nikdo v okolí něpěstuje,
protože bych měl nerad oprcané Lowrydeříky...

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Old Post 21-07-2009 v 16:22 PM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mooter
Stálý Člen

Karma uživatele mooter - 95% PěstitelskáKarma uživatele mooter - 95% PěstitelskáKarma uživatele mooter - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 25

Myslíte že když použiju zahradnický substrat s aktivnim humusem tak myslíte že to bude nějak vadit ten aktivni humus?kdyz je to jeste mlady ...

Old Post 23-07-2009 v 23:59 PM
mooter je offline   Profil uživatele mooter   Find more posts by mooter   Foto galerie člena mooter   Click here to Send mooter a Private Message   Add mooter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mooter
Stálý Člen

Karma uživatele mooter - 95% PěstitelskáKarma uživatele mooter - 95% PěstitelskáKarma uživatele mooter - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 26

koliks měl celkem gramu z te minule serky LR2?

Old Post 24-07-2009 v 00:03 AM
mooter je offline   Profil uživatele mooter   Find more posts by mooter   Foto galerie člena mooter   Click here to Send mooter a Private Message   Add mooter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 27



Tak dneska jsem se vrátil z dovolené,dojdu na balkón a myslel jsem že rozkopu celý balkón,všechny kytky mám oprcané,nějaký kokot tady musí pěstovat,doufám že to je nějaká babka co si dělá mastičky a mám to oprcané nějakou sračkou,ale jinak jsou pěkně orosení,ještě dodám foto...

to mooter-nevím kolik tobylo přesně nemám váhu...ale mám celkem dost,no byli toho 3 plné energitky

edit-tak přidávám fotky

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Naposledy upravil martyDJ 28-07-2009 v 15:50 PM

Old Post 28-07-2009 v 07:34 AM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mooter
Stálý Člen

Karma uživatele mooter - 95% PěstitelskáKarma uživatele mooter - 95% PěstitelskáKarma uživatele mooter - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 28

hm to je škoda ,a budeš ty semínka prodávat?

Old Post 30-07-2009 v 11:38 AM
mooter je offline   Profil uživatele mooter   Find more posts by mooter   Foto galerie člena mooter   Click here to Send mooter a Private Message   Add mooter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

?? Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od mooter
hm to je škoda ,a budeš ty semínka prodávat?


dúfam že nebude wadit ked odpowiem za martyho

Kedže má to opelenie neplánowané, stých semien nebude nič iné jak nestabilný hybrid - každá rastlina by sa spráwala ináč (pochybujem že by to bolo zrowna prcnuté z nejakou autoflow genetikou )...

načo by také semená predáwal?

kdo by ich aj chcel??

peace

Naposledy upravil 30-07-2009 v 16:58 PM

Old Post 30-07-2009 v 11:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Re: ?? Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od TheGreenwave


dúfam že nebude wadit ked odpowiem za martyho

Kedže má to opelenie neplánowané, stých semien nebude nič iné jak nestabilný hybrid - každá rastlina by sa spráwala ináč (pochybujem že by to bolo zrowna prcnuté z nejakou autoflow genetikou )...

načo by také semená predáwal?

kdo by ich aj chcel??

peace


no moc díky,víš jak se věci mají už jsem ti několikrát psal jak mi píšou lidi ohledně semínekzaprvé žádné semínka neprodávám a to i kdyby to bylo čistě a zadruhé tyto semínka rozhodně ne protože nebudu pak poslouchat blbečky co do mě bude valit žeco jsem jim toprodal za shit žeto vůbec nerostlo 3 měsíce atd. nevím čím je to prclé a tak je buď vyhodím a nebo je nechám,kdyby bylo krize...

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Old Post 30-07-2009 v 18:26 PM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 31

Zdar, klidně si je nech, sice nebudou mít autoflowering, ale jinak porostou normálně. Z loňska kámoš sadil můj oprc The Pure x Automatic AK47 a je z toho krásná velká kytka, takže poho. Zas záleží, jestli ti to neojela nějaká technika

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 30-07-2009 v 19:12 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 32

Pro Méďu-no právě,ale tak poblíž snad žádné pole není,ty kokos snad mi to oprclo aspoň něco pořádného,ani nevím jestli někdo ´´známý´´ pěstuje, Greenwavovi jsem už vysvětlovat jak se to u nás má s dealerama tady odborníci znají odrůdy jako je lampa,hydro,venek a bílá vdova...takže si představ co se tady prodává....

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Old Post 30-07-2009 v 19:17 PM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9161120 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív