Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400 W Drip-l.s.d
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Organika 400 W Drip-l.s.d Příspěvek č. 1






Tak jsem tu se svým druhým počínáním v oblasti indoor a první počínáním v oblasti DRIP.

Dark Room 90 II,odtah UFO 420m3/hod s regulací,pachový filtr 420m3/hod,2x klipsňák na ofuk,400 W květová výbojka Venture Sunmaster HPS,stínidlo A-wing 400 W

Holky jsou ASI na 50-55 dni květu.Proč ASI? Kolo před tímto jsem měl holky ještě venku na okně jako odrostlé řízky a než jsem stihl minulé kolo sklidit holky začaly nakvétat a já nekontroloval jakou dobu už jsou na květu,tudíž nemám přesnou představu jak dlouho teda kvetou,ale podle trichomů a stigmat mají ještě hóódně času
Papiny a pamlsky pro moje kvítka jsou BIO tudíž výsledný produkt je chuťovka.
Takže hnojivka jsou Bio Bizz: Grow,Fish-mix,Alg-A-Mic,Bloom,Top max v koncentraci na 50litrovou nádrž od wilmi 0/0/150/250/250 ml.Holky DRIPUJU 2x-3x do týdne 4x denně.Někdo si položí otázku jen 4x denně? Ano je to z toho důvodu že mám vydatnost kapiláry 730 ml takže za 4 zaletí za den mají týdně když počítám 2x týdně tento cyklus 5 840 ml vody.To je prozatím ode mě vše Let's Grow Up.

Old Post 21-11-2011 v 09:44 AM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grady589
Stálý Člen

Karma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 2

Velice krasny paldy

1st Stealth grow 250W

MiniMax 150W jedeee

MiniMax Podruhe

Old Post 21-11-2011 v 10:01 AM
grady589 je offline   Profil uživatele grady589   Find more posts by grady589   Foto galerie člena grady589   Click here to Send grady589 a Private Message   Add grady589 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmajk3
Stálý Člen

Karma uživatele growmajk3 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 3

ty květináče jsou 11l nebo 6.5l a jak dlouho byly na růstu?

Old Post 21-11-2011 v 20:39 PM
growmajk3 je offline   Profil uživatele growmajk3   Find more posts by growmajk3   Foto galerie člena growmajk3   Click here to Send growmajk3 a Private Message   Add growmajk3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmajk3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 4


Květníky jsou 11l,hlína je Bio Biz Light Mix a jak jsem už psal nejsem si jistý jelikož byli za oknem a já měl v té době hlavní projekt Jejich matku tudíž jsem jim nevěnoval plnou pozornost.Ale tak od zakořenění to bude dle mě tak 16-20 dní.Přesněji říct nedokážu. Jinak tady je fotka maminy Zní jsem měl 90 G Luxusní matroš.

Old Post 21-11-2011 v 22:24 PM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
msvach
Stálý Člen

Karma uživatele msvach - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 5

No mas to moc pekne, pane Mamina je takovy skoro vanocni stromek, sleduju

2.grow http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=59886

Old Post 21-11-2011 v 22:37 PM
msvach je offline   Profil uživatele msvach   Find more posts by msvach   Foto galerie člena msvach   Click here to Send msvach a Private Message   Add msvach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 6

takze mamina uz neni? skoda obrovsky palice

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 22-11-2011 v 07:35 AM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 7

Maminka už nejní nóó ale jak říkám po těchto miminech pojedu L.S.D znovu a na DRIPu v hydrotonu takže když nepokazím hnojení tak to bude ještě lepší Naco si vybírat jiné odrůdy a modely když tato má dle mě to nejlepší ze všech Jediné co mě ještě láká je AK-47 a Jack Herer ale Jack je cenově trochu jinde.10 fem semen za 3800? Kde žijem?!

Old Post 22-11-2011 v 08:07 AM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

máš to hustý. klasický i když dobrý odrůdy (mazar/skunk atd.) ale taky přestanou bavit , mě osobně docela brzo , ale každej to máme jinak
budeš dělat nějakou "selekci" ? páč si myslim že moc takovejhle phen nebude , barney je barney

Old Post 22-11-2011 v 15:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Easy Grow
Květníky jsou 11l,hlína je Bio Biz Light Mix a jak jsem už psal nejsem si jistý jelikož byli za oknem a já měl v té době hlavní projekt Jejich matku tudíž jsem jim nevěnoval plnou pozornost.Ale tak od zakořenění to bude dle mě tak 16-20 dní.Přesněji říct nedokážu. Jinak tady je fotka maminy Zní jsem měl 90 G Luxusní matroš.



Čoveče , moc pěkná mamina , jak se ti z ní povedlo dostat nějaký řezy když do ni neni střihnuto ?? nebo se pletu ??

Old Post 22-11-2011 v 16:02 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Zdravím nikde jsem nenašel L.S.D. v regulárech.To byla matka z femek?Díky jinak moc pěkný taky jsem s ní měl tu čest :-)

Old Post 22-11-2011 v 18:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 11

Jusr: Selekci mám v plánu po dalším kole jelikož kupuju po 5ti semenech takže mi jedno zbude a z toho udělám matku nebo udělám řezy ještě nevím.
Hlava: Díky a střihlá není když sem zní holil spodní větve tak se mi dvou zželelo a tak sem je dal zakořenit a ty větve nebyly moc dobré a je z nich toto Takže mám buďto štěstí nebo mě má barney rád
Repeto: Ano jsou to femky

Old Post 22-11-2011 v 18:35 PM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

tedka ti nerozumim - selekci máš v plánu , jedno semínko ti zbyde a z toho uděláš matku nebo řízky...?

Old Post 22-11-2011 v 19:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 13

Z toho udělám matku a zní budu dělat řízky a z těch vyberu pak tu nejlepší matku Ještě nikdy jsem to nedělal a je to moc do budoucna teď budu rád když si další kolo v DRIPU bez problémů odjedu Potom uvidím.

Old Post 22-11-2011 v 19:51 PM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 14

Tak si o tom nejdřív něco přečti.. třeba http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=4499, http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=17341

Je možný že to nejlepší už jsi projel..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 22-11-2011 v 19:54 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 15

No přesně to co psal TommyBoy jsem měl na mysli a v plánu s tím semenem co mi zbyde.A taky si myslím že to nejlepší mám za sebou no ale člověk nikdy neví

Old Post 22-11-2011 v 20:15 PM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

SELKCE SE NEDELA Z REZU ALE ZE SEMEN REZY PAK JEN HODNOTIS ROZDELUJES A SOUDIS DLE NICH KTERA MATKA (ZE SEMINKA) BUDE MATKA 1SAMICI SEMINKO = 1 KANDIDAT!!! Z JEDNOHO SEMANA NEUDELAS SELEKCI VSECHNY BUDOU PODOBNE (PO MATCE) A FEMKY SE NA TO NEHODI RODI SPOUSTU HERMACU S VEKEM STOUPAJ I HERMACI PRVNI 3 VARKY MUZOU BEJT V KLIDU PAK TO VETSINOU POMALU ZACNE A SVITIT ZBYTECNE NA HERMACE KTERYHO VYHODIS.... NA HOVNO. MATKY JEDINE Z REG SEMEN ALE CO TU TAK CTU TAAK PRO TEBE BUDE URCITE LEPSI VYBRAT SI OVERENYHO KLONARE CO MA PEKNOU MATKU A Z JEHO KLONU SI UDELAT VLASTNI MATI SAMOZREJME JEN PRO SEBE TEZKO TI MATKAR DA NEJ KLONY ABY SI MU PAK BRAL KSEFTY A ANI SE TO NEDELA PRODAVAT CIZI PRACI. NEJDE MI CAPS LOCK PROTO JE TO VELKYM PEACE

Old Post 24-11-2011 v 07:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-06-2009 - 600 w Drip - 53 odpovědí
20-08-2009 - 2x 400w drip srog - 19 odpovědí
25-04-2009 - 600 w Drip - 38 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8455830 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív