Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Štěnice na Grower.cz
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Kylik
Stálý Člen

Karma uživatele Kylik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 94 

Pohodička doufam Příspěvek č. 17

Snad sici pochopili, ze si delam prdel (jinak sem ze sebe asi udelal pekny debila) Mne sou naci uniformovani troubove napichli na sit (pokud naci sou) uplne u zadku.

Huleni, connecting people
~(-_-)%~

Old Post 16-07-2002 v 10:43 AM
Kylik je offline   Profil uživatele Kylik   Find more posts by Kylik   Foto galerie člena Kylik   Click here to Send Kylik a Private Message   Add Kylik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 18

No pár lidí už asi dostali: Aloo, lee, hh-top, Bryant už se dlouho neukázal............

Old Post 16-07-2002 v 11:44 AM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 19

no to by se snad ozvali a varovali nás ne?!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 16-07-2002 v 11:51 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

to oton Příspěvek č. 20

Pokud se nestali vzornými spolupracovníky našich přátel od policie .
Ne, jasně že šlo v obou případech o legraci, abych vás trošku popíchnul a vystíhoval .

Old Post 16-07-2002 v 12:02 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kylik
Stálý Člen

Karma uživatele Kylik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 94 

Upozornění !!!POZOR!!! Příspěvek č. 21

!!!POZOR!!!
Tento server je nyni pod legalnim dohledem Kriminalni policie CR. Prave nahravame do nasi databaze loginy a hesla vsech zucastnenych. Nikdo at se nepokousi odlogovat! Pri poruseni tohoto prikazu vam bude, diky vyspelym moznostem nasi tajne site okamzite uploadovan vir, kt je schopen rozpustit vam display vaseho monitoru. Takto vznikla hmota vam, diky nami udane elmag. indukci, vystrikne na oblicej, kde vam v oblasti cela vypali cejch ve tvaru zelene opalizujiciho 5ticipeho listu rostliny zvane marihuana propichleho rudym srpem. A pokud se budete snazit uhybat, pridame i kladivo!!!

Huleni, connecting people
~(-_-)%~

Old Post 16-07-2002 v 12:07 PM
Kylik je offline   Profil uživatele Kylik   Find more posts by Kylik   Foto galerie člena Kylik   Click here to Send Kylik a Private Message   Add Kylik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budvar
Stálý Člen

Karma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 22

to Kylik : člověče to nemá chybu,tim kladivem si mě dorazil

Advokát s kufříkem dokáže ukrást víc peněz, než tlupa chlapů s pistolema.

Old Post 16-07-2002 v 20:15 PM
budvar je offline   Profil uživatele budvar   Find more posts by budvar   Foto galerie člena budvar   Click here to Send budvar a Private Message   Add budvar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kylik
Stálý Člen

Karma uživatele Kylik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 94 

Pohodička rename Příspěvek č. 23

Hele, neprejmenujem tenhle thread z 'Stenice na Grower' na "Thread of schiza'

Huleni, connecting people
~(-_-)%~

Old Post 17-07-2002 v 05:54 AM
Kylik je offline   Profil uživatele Kylik   Find more posts by Kylik   Foto galerie člena Kylik   Click here to Send Kylik a Private Message   Add Kylik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Dotaz Příspěvek č. 24

A naco mi pomuze kdyz pujdu sedet a potom vylezu a budu hulit dale a pestit tez?
No nenito prece strata meho casu?
Misto toho by si meli vazit me vyjmecne osobnosti a zapojit me do pracovniho cyklu...a nejak me tam dobre vyuzit. No nebylo by to tak lepsi?

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 17-07-2002 v 06:09 AM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kylik
Stálý Člen

Karma uživatele Kylik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 94 

Organika POPLACH Příspěvek č. 25

to VSICHNI!

TIM JE PRASKAC!!! NA NEJ!!!

Huleni, connecting people
~(-_-)%~

Old Post 17-07-2002 v 06:15 AM
Kylik je offline   Profil uživatele Kylik   Find more posts by Kylik   Foto galerie člena Kylik   Click here to Send Kylik a Private Message   Add Kylik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Pohodička NĚKDO NÁS SLEDUJE! Příspěvek č. 26

pokud se zbavíme všech haluzí a logicky se nad tím vším zamyslíme, musí bejt jasný, že tenhle server (vednevnoci) někdo sleduje (PČR?). trawa je ilegální droga-to víme. na českym netu neexistuje větší, ba ani srovnatelný "drogový" server, který se tak otevřeně a neskrývaně zabývá danou problematikou. pak je to skutečně tak: někdo nás sleduje!
jenže, pokud je to člověk a neni to ten úplně nejgumovější dutohlavec, tak mu musí bejt jasný, že se tu neděje nic špatnýho... nedýluje se, stát nepřichází o prachy ani zde neprobíhá jiná podvratná činnost, která by vážně podrývala stabilitu naší (malé) společnosti...
neni se čeho bát (snad...)

Old Post 17-07-2002 v 19:25 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dWARf
Stálý Člen

Karma uživatele dWARf - 6% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 27

Možná tímhle příspěvkem někoho popudím , ale nedá mi to .

Podle mně se konzumenti THC dělí v tomto ohledu na dvě skupiny . V první skupině jsou lidé , kteří trávu kouří , protože je to "good" , popř. pro dalších X jiných důvodů , ale v zásadě NEPŘEMÝŠLEJÍ o travce , respektive ji vnímají automaticky . Druhou skupinu tvoří lidé , kteří trávu považují za součást svého životního stylu .

Obě tyto skupiny mají samozřejmě právo být paranoidní (koneckonců , nikdo asi nechce trávit čas na fízlárně) .

Pokud ovšem k tomu průseru dojde , obě skupinyby se měli zachovat rozdílně , měly by mít jiný přístup . Příklad : Pokud člověka z první skupiny budou vyslýchat bude zatloukat , zatloukat a pro změnu opět zatloukat . ćlověk z té druhé skupiny se ve stejné situaci k tomu postaví stylem : ano , porušil jsem zákon , ale já s tímto zákonem hrubě nesouhlasím a proto se tímto zákonem necítím být vázán ( viz např. J. X. Doležal ) .

Tímhle rozborem jsem chtěl říci pouze tolik :

Lidičky , klidně buďte paranoidní , klidně si stěžujte na zákony . poměry , atd ..... Ale při té paranoi se zkuste zamyslet , jestli se ke konfliktu se zákonem postavíte zády , nebo čelem.


dWARf


PS : Za sebe můžu říct , že mi je úplně jedno , jestli jsou na Grovewru přítomní flojdi nebo ne . Pokud mi zazvoní u dveří klidně je pozvu dál , pohostím je , pokecáme ....... a jsem si jist , že u mě doma určitě najdou něco , co by je mohlo pohoršovat . Je to muj byt , můj život a můj styl . A jsem ochoten si za tím stát .

Old Post 17-07-2002 v 20:15 PM
dWARf je offline   Profil uživatele dWARf   Find more posts by dWARf   Foto galerie člena dWARf   Click here to Send dWARf a Private Message   Add dWARf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Tak se podivame nekomu zase na zoubek Příspěvek č. 28

Vidte pane Kyliku

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 18-07-2002 v 06:25 AM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kylik
Stálý Člen

Karma uživatele Kylik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 94 

Organika POPLACH! Příspěvek č. 29

to VSICHNI!

tRPAJZLIk JE PRASKAC!!! NA NEJ!!!

Huleni, connecting people
~(-_-)%~

Old Post 18-07-2002 v 06:31 AM
Kylik je offline   Profil uživatele Kylik   Find more posts by Kylik   Foto galerie člena Kylik   Click here to Send Kylik a Private Message   Add Kylik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 30

dWARf: 100% souhlas. K4U

Milujte se a množte se!

Old Post 18-07-2002 v 09:50 AM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Pohodička Příspěvek č. 31

to Kylik

Kyliku ty si klasa
Dost sem se u tohoto threadu nasmal.
Kyliku zaslouzis si 100% K+


Ale Albanek ma taky pravdu.Me by taky moc zajimalo co se stalo s tema co jmenoval
Je to nejaky divny.Budou mi chybet protoze s nima byla sranda.Konkretne Aloo byl neco jako Kylik taky takovej showman.K+ za pripomenuti pamatky offline kamaradu.

Piškot @ like @ high

Old Post 18-07-2002 v 10:33 AM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 32

Díky Piškote, taky mi tu kluci chybí a i lee měl ke konci výborný hlášky. Teď už se ani neozvou, smažou si obrázky v galerce a zmizí. Já nevím, ale podle mě zravna tihle dva nejsou typy, který by zmizeli jen tak bez vysvětlení, ale možná se mýlím.
Třeba je Kylik "převlečenej" Aloo, akorát si dal předsevzetí, že už nebude tak slovně ostrej, jako před tím .

P.S. Kdyby náhodou měl někdo podrobnější info o jejich osudu, tak sem s tím. Tu informaci beru klidně i od policajta, tak se nestyďte a přiznejte se .

Old Post 18-07-2002 v 10:48 AM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-01-2009 - Závislost na grower.cz - 83 odpovědí
11-07-2020 - Vekove slozeni na Grower.cz - 350 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5725260 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív