Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ganja Kocovina
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
cHLeBiK
Stálý Člen

Karma uživatele cHLeBiK - 27% PěstitelskáKarma uživatele cHLeBiK - 27% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 100 

Zdraví Příspěvek č. 1

Taky se vam stava, ze druhy den po huleni, jste vycerpani, nic se vam nechce (zvlastni to stav ....

Old Post 09-05-2002 v 20:51 PM
cHLeBiK je offline   Profil uživatele cHLeBiK   Find more posts by cHLeBiK   Foto galerie člena cHLeBiK   Click here to Send cHLeBiK a Private Message   Add cHLeBiK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Pohodička Příspěvek č. 2

Jak kdy zalezi co mám ten den v plánu.Ale mám zkušenost, a stím se mnou doufám budete souhlasit, že když mám opravdu krutou alkáčskou kocku a dám si špeka tag na ní úplně zapomenu a hlavně hned je mi úplně výtečně.

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 10-05-2002 v 00:30 AM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka1802
Stálý Člen

Karma uživatele Jirka1802 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 34 

Kočka Příspěvek č. 3

Z gannji jako takový kocoviny ani nemívám, jen jsem druhej den takovej jako přispanej a ten den jsem schopnej i celej prospat - zase podle toho jak náročná a dlouhá byla ta pářka, který jsem se zúčastnil.

2 Cpt. Pierre: S tím že špíček pomáhá na kocovinu z alkáče, máš úplně pravdu, několikrát už mě vytáh z nejhoršího a hodil do pohodičky

JIRKA

Old Post 10-05-2002 v 06:39 AM
Jirka1802 je offline   Profil uživatele Jirka1802   Find more posts by Jirka1802   Foto galerie člena Jirka1802   Click here to Send Jirka1802 a Private Message   Add Jirka1802 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 4

to Chlebik,

jojo, ganja nemá kocovinu, naproti tomu má kopr. S tím se nedá nic dělat, věděcké protidrogové kapacity tomu říkají demotivační syndrom. Ale čert ví, co za tím je...
v poslední době si všímám, že i když nějaký čásek nehulím, pořád se mi nechce , takže kdo ví čím to je

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 10-05-2002 v 06:41 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

2chlebik Příspěvek č. 5

To je normal (mívám to taky) - hlavně po hustejch indicach.

Haman - Flying smokers

Old Post 10-05-2002 v 13:55 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cHLeBiK
Stálý Člen

Karma uživatele cHLeBiK - 27% PěstitelskáKarma uživatele cHLeBiK - 27% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 100 

<mozna...> Příspěvek č. 6

jestli to nebude tim, ze posledni 3 mesice hulime porad holandske skunky skoro kazkdy den... co jsem to ... tak nejak... jeste neco jsem chtel... aha... tak jsem to zapomel )

Old Post 10-05-2002 v 15:17 PM
cHLeBiK je offline   Profil uživatele cHLeBiK   Find more posts by cHLeBiK   Foto galerie člena cHLeBiK   Click here to Send cHLeBiK a Private Message   Add cHLeBiK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spalodrontix
Stálý Člen

Karma uživatele Spalodrontix - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 32 

Pohodička Příspěvek č. 7

Kdyz si vecer zahulim, rano se probudim s mirne opuchlejma ocima a urcite jeste dost zhulenej a nechce se me vubec nic.Kdyz se vecer vozeru, je me rano blbe.Kdyz se, ale vozeru a vydatne do toho hulim, je me rano uplne paradne a po kocourovi ani pamatky a dokonce jsem i docela aktivni.

Bum Shiva

Old Post 22-05-2002 v 13:12 PM
Spalodrontix je offline   Profil uživatele Spalodrontix   Find more posts by Spalodrontix   Foto galerie člena Spalodrontix   Click here to Send Spalodrontix a Private Message   Add Spalodrontix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

VYKYDNUTI Příspěvek č. 8

...sice k nemu dojde o neco drive, nez ke "ganja kocovine", ale vec je to taky dosti neprijemna. Ten cas, kdy uz clovek neni zhulenej, ale presto porad neni v "normalnim" stavu je alespon pro me vazne docela neprijemnej - clovek je zmatenej, unavenej, ma spatnou naladu... Musim ale rict, ze celkem dobre se mi to dari eliminovat opatrenima, uz pri samotnym huleni. Totiz:
1) Vzdycky hulim jen pri dobrym pocasi, kdy je predpoklad ze za par hodinek jeste bude krasne.
2) Behem zhulenosti jim velmi malo, prakticky vubec zadny jidlo (drive jsem byl schopnej obchazet zhulenej ve 2 v noci fast foody a sezrat tak za noc treba 3gyrosy - ted leda tak zemli ) a piju jen sodovku a caj, eventualne pri "dojezdu" nejakej energetickej napoj.

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 24-05-2002 v 19:11 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 9

to 4C3: já bych ti doporučil RUMa

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 24-05-2002 v 19:12 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-02-2009 - Ganja vs Sliny - 34 odpovědí
04-05-2005 - Rakovina - 15 odpovědí
10-02-2004 - ganja downloads - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8123230 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív