Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Môj prvý out 08´
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Cosmic Farmer
Stálý Člen

Karma uživatele Cosmic Farmer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Cosmic Farmer - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 42  

Obecné Môj out 08´ Příspěvek č. 1




Môj outdoor 2008,predpestovanie za oknom

Skúška s INDOOR MIX-neskôr v prírode, ako sa tomu bude dariť ( čo sa týka kvitnutia )

+ Safari mix a mnoho no name semien


Postrehy a fotky budú pribúdať

Naposledy upravil Cosmic Farmer 27-06-2008 v 21:16 PM

Old Post 21-04-2008 v 18:41 PM
Cosmic Farmer je offline   Profil uživatele Cosmic Farmer   Find more posts by Cosmic Farmer   Foto galerie člena Cosmic Farmer   Click here to Send Cosmic Farmer a Private Message   Add Cosmic Farmer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Cosmic Farmer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 2

zdravím
zatiaľ to vyzerá pekne>rastlinky nie sú až také vytiahnuté nato že sú na okne(a keď tak len trošku )
Keď ten indoor-mix budeš zatemňovať tak podľa mňa nebude problém
Veľa šťastia pri pestovaní

PEACEandLOVE

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Old Post 21-04-2008 v 20:47 PM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cosmic Farmer
Stálý Člen

Karma uživatele Cosmic Farmer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Cosmic Farmer - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 3



for kaktusx and growers

Ahojte
Mám jeden dotaz,ak náhodou viete,dve semiačka z toho Indoor mixu som dal klasicky na servítku vyklíčiť ,klíčilo to cca týždeň, ked bola nožička von tak som to dal do obyčajnej pôdy s perlitom ( ph 5,5 - 6,5) ....keď rastlinky zhodili ten "kryt ", teda keď vyklíčili a ukázali prvé klíčne listy to vyzeralo takto

V strede nieje proste nič,žiadne prvé listy,proste diera doslova .Vrr

Je to haluz,zatiaľ sa mi také niečo nestalo ,neviem kde je problém,či v genetike alebo nebodaj v pôde

Poraďte

Diky

Old Post 22-04-2008 v 09:06 AM
Cosmic Farmer je offline   Profil uživatele Cosmic Farmer   Find more posts by Cosmic Farmer   Foto galerie člena Cosmic Farmer   Click here to Send Cosmic Farmer a Private Message   Add Cosmic Farmer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Cosmic Farmer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

tez sem to tak mel skuz to zakry ped lahvi a cekej mela by se rozjet

Old Post 22-04-2008 v 09:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FaLda
Stálý Člen

Karma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 5

Ja te nechci strasit, ale ja to sem mel taky a mohla bejt takto jak dlouho by chtela a nic nevyjelo...predelala svoji energii jako hnojivo!

Keep rolling blunts, lighting bongs, smoking water pipes, drinking beer, smoking cigarettes (but only STARTs) Nic ti nevynahradí, ten pocit, když šlukuješ ganju, kterou si celý rok sázíš, zaléváš, hýčkáš, stříháš a nakonec sklízíš!
Growing: ►Outdoor grow o7◄ ►Outdoor grow o8
Others: ►Jak na Blunta◄ ►Hulení přes ovoce

Old Post 22-04-2008 v 12:35 PM
FaLda je offline   Profil uživatele FaLda   Find more posts by FaLda   Foto galerie člena FaLda   Click here to Send FaLda a Private Message   Add FaLda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajloo
Stálý Člen

Karma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 6

mne sa to tiez uz zo par krat stalo ale bolo to tak 50 na 50 raz vyslo raz nie nechaj a uvidis

pajloo a smejo out 07
Pajloo a Smejo outdoor 2008

Old Post 22-04-2008 v 12:45 PM
pajloo je offline   Profil uživatele pajloo   Find more posts by pajloo   Foto galerie člena pajloo   Click here to Send pajloo a Private Message   Add pajloo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pajloo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cosmic Farmer
Stálý Člen

Karma uživatele Cosmic Farmer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Cosmic Farmer - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 7

Falda : ako myslíš -hnojivo ?

Hm ,zatial stále nič....
Už je mi jedno,čo sa s tým stane,no chcel by som vedieť čím to je.
Ak je to semiačkom(genetikou) tak v poho,necham to tak,vsadím radšej na no name semiačka....
Ale mám haluze či to nieje z hliny,či sa to semiačko nezľaklo alebo čo ...
Zatiaľ má nohu ponorenú aj Safari mix,no som zvedavý či to bude znova to isté,ak áno,šľak ma trafí.
To uz asi genetikou potom nebude...Určite sa toto niekomu ešte stalo a možno má odvôvodnenie Snáď to raz zistím...

Don´t worry, be hippie

Old Post 22-04-2008 v 13:58 PM
Cosmic Farmer je offline   Profil uživatele Cosmic Farmer   Find more posts by Cosmic Farmer   Foto galerie člena Cosmic Farmer   Click here to Send Cosmic Farmer a Private Message   Add Cosmic Farmer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Cosmic Farmer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

trpezlivosť ruže prináša

Old Post 22-04-2008 v 15:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cosmic Farmer
Stálý Člen

Karma uživatele Cosmic Farmer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Cosmic Farmer - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 9





S tou trpezlivosťou to celkom vyšlo

Tak a tu su nové fotky ako sa darí,počasie sa nám celkom zlepšilo,dúfam ze bude naďalej jasno aby kytičky rástli a priprawovali sa pomaly na premiestnenie von,avšak dovtedy je ešte času dosť,no už teraz mám pre nich pripravené tieto vecičky :


Pre rast - Alga Grow od Plagronu,+žihľavovú drť zmiešanú s holubím trusom vo flaši s vodou (nechám to zatial trocha "vykvasiť" pokial malé rastlinky budú rásť)a neskôr budem pridávať do vody s ktorou ich budem zalievať

Asi pred troma týždňami som rozdrvil granulovaný kravský hnoj,zmiešal s holubími sračkami a pôdou o pomere 1:1:1 ,je toho plné 10kg vrece ,trošička som to zalial odstatou vodou ( nech to nieje moc suché,aj ked síce bola pôda vlhká ) a premiešal som to s (na prach) rozdrvenými vaječnými škrupinkami .

Predpokladám že to koncom mája bude celkom dobre"vykvasené",
a tak to zmiešam ešte s pôdou a perlitom a zasadím do toho predpestované rastlinky a postupne začnem hnojiť

Zišiel by sa aj piesok,ale nejako sa mi ho nechce znova v rúre vypekať,snáď niečo vymyslím.

Naposledy upravil Cosmic Farmer 28-04-2008 v 15:04 PM

Old Post 28-04-2008 v 14:48 PM
Cosmic Farmer je offline   Profil uživatele Cosmic Farmer   Find more posts by Cosmic Farmer   Foto galerie člena Cosmic Farmer   Click here to Send Cosmic Farmer a Private Message   Add Cosmic Farmer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Cosmic Farmer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cosmic Farmer
Stálý Člen

Karma uživatele Cosmic Farmer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Cosmic Farmer - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 10




















Svieť slniečko, svieť ....

Old Post 05-05-2008 v 10:27 AM
Cosmic Farmer je offline   Profil uživatele Cosmic Farmer   Find more posts by Cosmic Farmer   Foto galerie člena Cosmic Farmer   Click here to Send Cosmic Farmer a Private Message   Add Cosmic Farmer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Cosmic Farmer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cosmic Farmer
Stálý Člen

Karma uživatele Cosmic Farmer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Cosmic Farmer - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 11







Tak a po dlhšom čase tu mám novinky

Safari mixa "trochu" obžrali slizniaky,bolo dažďové počasie,v okolí políčka,kde som mal zatial len mladšie rastlinky ( 5 posch.) pripravené v pôvodných kvetináčoch je vysoká pŕhľava ,pri zemi dosť vlhko a kopu slimákov a slizniakov.




Neviem prečo,ale zdá sa že moje rastlinky tým parchantom chutia viac ako tie v okolí,už od začiaku som mal s nimi problém,dokonca mi zjedli cca 3 rastliny úplne.Zasahovať do prírody nechcem,ale trošička otravy na slizniakov neuškodilo,okolo políčka som mierne rozsypal malinké granulky ,no tak aby to nemalo žiadny súvis s rastlinami alebo pôdov okolo nich.Hneď o 2 dni na to ich tam niekoľko podochlo a prístup slizniakov k rastlinám sa minimalizoval.Počul som aj o medenom dráte,vraj sa slimáky/slizniaky pri kontakte s ním usmrtia.






Našiel som DOSŤ skryté políčko,všade su tŕne,vysoká tráva a vysoká pŕhľlava tak asi cca 150 cm.Mnoho mladých rastliniek sa neujalo,vďaka tým škodcom ,no do teraz sa snažím sadiť čo najvačší počet semiačok.





Mám niečo aj od kamošov,no vačšina semiačok ktoré sadím mám z minuloročnej svojej odrody ,no name,avšak pomer samcov zvykne byť dosť velký,preto sa snažím sadiť čo NAJVIAC.



Zmes v ktorej momentálne sadenice rastú je zložená z pôdy 5,5-7,0 Ph,piesku,perlitu,trošička spomínanej pôdy z kravsým hnojom a vtáčimi exkrementami + kalifornské "výkaly" hehe


Neskôr pribudne mnoho fotiek aj Safari mixa ,no teraz je na okne ,musel som ho vziať z prírody ( ešte v kvetináči ) na rehabilitáciu,pretože po napadnutí slizniakov vyzeral ako babkin petržlen ktorý dáva do polievky

Indoor mix ? Nevyjadrujem sa,jeden VĎAKA slizniakom vyschol ,a druhý je v stave eutanázie ...

Naposledy upravil Cosmic Farmer 09-06-2008 v 11:58 AM

Old Post 09-06-2008 v 11:48 AM
Cosmic Farmer je offline   Profil uživatele Cosmic Farmer   Find more posts by Cosmic Farmer   Foto galerie člena Cosmic Farmer   Click here to Send Cosmic Farmer a Private Message   Add Cosmic Farmer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Cosmic Farmer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cosmic Farmer
Stálý Člen

Karma uživatele Cosmic Farmer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Cosmic Farmer - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 42  

Obecné Příspěvek č. 12































Naposledy upravil Cosmic Farmer 09-06-2008 v 12:10 PM

Old Post 09-06-2008 v 11:59 AM
Cosmic Farmer je offline   Profil uživatele Cosmic Farmer   Find more posts by Cosmic Farmer   Foto galerie člena Cosmic Farmer   Click here to Send Cosmic Farmer a Private Message   Add Cosmic Farmer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Cosmic Farmer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cosmic Farmer
Stálý Člen

Karma uživatele Cosmic Farmer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Cosmic Farmer - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 13



kuk

Old Post 17-06-2008 v 13:46 PM
Cosmic Farmer je offline   Profil uživatele Cosmic Farmer   Find more posts by Cosmic Farmer   Foto galerie člena Cosmic Farmer   Click here to Send Cosmic Farmer a Private Message   Add Cosmic Farmer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Cosmic Farmer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cosmic Farmer
Stálý Člen

Karma uživatele Cosmic Farmer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Cosmic Farmer - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 14








Znova novinky


Tak a je tu konečne slenečné,teplé,cez deň 28-32°C počasie,sem tam nejaká prehánka,no už teraz sa na políčku pražia spomínané odrody 1x Safari Mix,1x Indoor mix(s prípadným zatemňovaním),4x neznámy indoor a ostatné no name dievčatká.






Spodok každej (cca 4L) jamy obasuje sponínanú zmes pôdy,kravského hnoja a vtáčimi exkrementami,zasypanú zmesou pôdy a perlitu.





Safari mixa nedávno obžrali tie slizniaky,bol na okne kôli zotaveniu kedže bol ešte v pet flaši,no teraz vyzerá byť doslova zastrihnutý,má 5 vrcholkov ktoré pomaly ale isto rastú,niektoré rastlinky majú od nejakých mušiek spodné listy deravé ale časom sa vytvorili nové,zdravé listy a rastliny aj vďaka Bio Olu(biologický prípravok na ochranu pred škodcami)ďalej prirodzene rastú.Prípravok dobre zaberá,nemá žiadny vplyv na zdravie rastliny,pritom tvorí na povrchu listov mierne tenký film ktorý škodcom bráni požierať alebo špekulovať s mojími dievčatkami.






Celkom dobrá rada--->>možno to už viete ale veľa growerov sa sťažuje na slimáky/slizniaky ,no moj "trik" je nasypat na prach rozdrvený perlit okolo stonky rastliny na zem a cesta-(cieľ) slizniakov sa vždy zmení (nedokážu sa po takomto suchom a prašnom povrchu premiestňovať)(po daždi pre istotu opakovať znova).








Rastlinky kŕmim 1 krát týždenne postupne sa zvyšujúcou dávkou hnojiva na rast Alga-Growom od Plagronu,na kvitnutie mám pripravený Alga Bloom (Plagron) a na flushing niečo BIO od Advanced Hydro.








Som vyznávač chutného,prírodného a kvalitného outdooru,bez použitia chemikálií či rôznych zbytočností ktoré by tieto vlastnosti mohli deformovať.








Ešte stále sa pripravujú nové sadenice (4-5 poschodí listov) na premiestnenie von,počítam s tým že z nich ešte stále stihnú narásť a dozrieť slušné dievčatká ,aj keď možno s menším výnosom.








Novinky budúú pribúdať.






Peace and smile pestujte tiež Nech sa darí.

Naposledy upravil Cosmic Farmer 27-06-2008 v 10:40 AM

Old Post 26-06-2008 v 18:45 PM
Cosmic Farmer je offline   Profil uživatele Cosmic Farmer   Find more posts by Cosmic Farmer   Foto galerie člena Cosmic Farmer   Click here to Send Cosmic Farmer a Private Message   Add Cosmic Farmer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Cosmic Farmer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cosmic Farmer
Stálý Člen

Karma uživatele Cosmic Farmer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Cosmic Farmer - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 15









Ďalšia promenáda dievčat






































































































Don´t worry,be hippie ...

Naposledy upravil Cosmic Farmer 30-06-2008 v 20:21 PM

Old Post 30-06-2008 v 20:08 PM
Cosmic Farmer je offline   Profil uživatele Cosmic Farmer   Find more posts by Cosmic Farmer   Foto galerie člena Cosmic Farmer   Click here to Send Cosmic Farmer a Private Message   Add Cosmic Farmer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Cosmic Farmer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cosmic Farmer
Stálý Člen

Karma uživatele Cosmic Farmer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Cosmic Farmer - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 16























Don´t worry,be hippie ...

Old Post 30-06-2008 v 20:25 PM
Cosmic Farmer je offline   Profil uživatele Cosmic Farmer   Find more posts by Cosmic Farmer   Foto galerie člena Cosmic Farmer   Click here to Send Cosmic Farmer a Private Message   Add Cosmic Farmer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Cosmic Farmer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-06-2013 - Můj 1 Opravdový Out - 44 odpovědí
24-09-2012 - Můj první outdoor - 86 odpovědí
19-09-2008 - Můj prvý OUT - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1964710 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív