Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Co s tím::PORADTE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
OndraCZ
Nový Člen

Karma uživatele OndraCZ - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 14  

Obecné Co s tím::PORADTE Příspěvek č. 1



Zdravim vás,,,konečně mám internet mno tak k věci...eh nevím jak to mám říct ale prostě se v tom všem nevyznám a nevím co se skříní dělat dále, mám sodíkovku 250W a nic víc,,dohromady 6 kytek orange bud,podle mě už přerostlých a aniž bych si něco k tomu přečetl (internet u kamaráda) tak sem to nasadil a čekal co z toho,,,tedka čtu že se maj přepínat už okolo 30cm na 12 světla a 12 tmy,Posílám fotky snad z toho někdo něco usoudí a pomůže mi.Děkuji mockrát

Old Post 22-05-2008 v 17:10 PM
OndraCZ je offline   Profil uživatele OndraCZ   Find more posts by OndraCZ   Foto galerie člena OndraCZ   Click here to Send OndraCZ a Private Message   Add OndraCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 2

Zdarec.

Doporučuju přečíst si FAQ http://grower.cz/pestovani/navody/?. Tam najdeš všechno, co potřebuješ.

Old Post 22-05-2008 v 17:27 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OndraCZ
Nový Člen

Karma uživatele OndraCZ - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 3

OK díky ale chtěl jsem jen vědět zkráceně pač todleto je ůplná alchymie,ale to je dobře 2 pěst už bude určo lepší a prostudovanější,,,

Old Post 22-05-2008 v 17:35 PM
OndraCZ je offline   Profil uživatele OndraCZ   Find more posts by OndraCZ   Foto galerie člena OndraCZ   Click here to Send OndraCZ a Private Message   Add OndraCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fil_lipek
Nový Člen

Karma uživatele Fil_lipek - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 4

Zdarec chlape
Jestli jsem tě pochopil zprávně tak ti jde o to kdy přepnout že?

Pokud jsi to ještě nepřepl tak by jsi tak měl co nejdříve udělat protože kytí už máš dost vysoké-přičti ještě to že květina nepozná přepnutí okamžitě ale během několika dnů-cca něco kolem týdne ale to se nedá určit přesně.Po tuhle dobu bude kytí pořád ještě růst a díky tomu vyrostou ještě o pár cm víš což pokud máš menší skříň může být problém.
Navíc máš jen 250W což není příliš mnoho a její efektivní dosah je malý.

Já osobně bych přepl už dávno ale jsem hloupej a nerozumím tomu

/edit podle všeho je Orange Bud 50% sativa a 50% Indica (alespoň podle googlu) což znamená že ti to může povyrůst ještě celkem dost

Old Post 22-05-2008 v 17:44 PM
Fil_lipek je offline   Profil uživatele Fil_lipek   Find more posts by Fil_lipek   Foto galerie člena Fil_lipek   Click here to Send Fil_lipek a Private Message   Add Fil_lipek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OndraCZ
Nový Člen

Karma uživatele OndraCZ - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 5

Super díkes to jsem potřeboval vědět,hned to jdu přepnout...mno a uvidíme skřín mám 110x110 a výška 2m

Old Post 22-05-2008 v 17:54 PM
OndraCZ je offline   Profil uživatele OndraCZ   Find more posts by OndraCZ   Foto galerie člena OndraCZ   Click here to Send OndraCZ a Private Message   Add OndraCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantali
Stálý Člen

Karma uživatele gantali - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 6

Pekne křačky na to ze o tom nic moc nevis.Jak přepneš tak ti to povyroste jeste mooc,sice mas 2m vysku skřine,ale na fotce nejde poznat jak daleko to mas od vybojky,stejnak ti 250w nedosviti na dolni palice,zbytečne na takovou malou wataž.Budes to muset asi jeste zastřihnout,potom to muzes zakořenit a použit jeste na out.Pekne k+!

Chceš-li ztratit přítele, půjč mu peníze

Old Post 22-05-2008 v 18:31 PM
gantali je offline   Profil uživatele gantali   Find more posts by gantali   Foto galerie člena gantali   Click here to Send gantali a Private Message   Add gantali to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OndraCZ
Nový Člen

Karma uživatele OndraCZ - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 7

No to už jsem se dneska dočetl že to jěště povyroste kua tak doufám že z toho alespoň něco bude,,,na podruhé už to snad bude lepší a dám asi na vaše rady a pořídím 4OOw,počkám týden ode dneška když jsem přepl na 12/12 a odstřihnu přebytečné velké listy ať se světlo dostane co nejníž,,,sakriš jsem to ale pako:-)

Old Post 22-05-2008 v 19:20 PM
OndraCZ je offline   Profil uživatele OndraCZ   Find more posts by OndraCZ   Foto galerie člena OndraCZ   Click here to Send OndraCZ a Private Message   Add OndraCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

čau
hele já bych to ještě zastřihl tedka když budeš přepínat, to je pozastavíš .)

Old Post 22-05-2008 v 20:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OndraCZ
Nový Člen

Karma uživatele OndraCZ - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 9

Zastřihnout myslíš jen listy?Nebo at se rozvětvujou hm?

Old Post 22-05-2008 v 20:31 PM
OndraCZ je offline   Profil uživatele OndraCZ   Find more posts by OndraCZ   Foto galerie člena OndraCZ   Click here to Send OndraCZ a Private Message   Add OndraCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 10

jj souhlas s Mirisem, zastrihnout klidne hned. A rust muzes jeste malinko zpomalit tim ze tam hodis sit (SCROG ) ta je malinko taky zabrzdi a hlavne tim srovnas vysku kytek. Osobne bych zastrih horni hlavni casti dal tam SCROG a jednoduse nechal prorustat to co ti vyroste ze zastrizenych vrsku a dohnali by to i nektere spodnejsi vetvicky. Precti si ve faq jak velkou vrstvu prosviti 250ka a pak az to bude nakvitat odstranuj spodni casti rostlin, ktere se nedostanou dostatecne vysoko, to poznas jednoduse budou pomaleji rust a budou takovy mirne zakrnely, na tech by stejne nebylo poradny koureni a akorat to ubira silu vrskum na kterych vyrostou nejhezci palky. Drzim palce vypada to pekne

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 22-05-2008 v 20:36 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowLAMA
Stálý Člen

Karma uživatele GrowLAMA - 85% PěstitelskáKarma uživatele GrowLAMA - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 11

Tyjo, husty keriky :-), bejt tebou tak bych upgradnul na 4 kila uz tohle kolo a co nejdriv (mozna bych premyslel i nad sestistovkou). Podle fotek by to mohl bejt jeste hodne zdarilej grow ala bushstyle.

USA = Tupé stádo ovcí v honbě za světovým kapitálem.
---------------------------------------------------------------------------
400/600W, Rockwool Drip, 20 x Shiva Skunk - 3. kolo (Sklizeno - 320g)

Rychlý přehled 2. kola od GrowLAMi -> 400w, Drip, 16 x WW
---------------------------------------------------------------------------
Olympus Fe-200 (už ne, nepřežil pád ) ASUS M70Vr

Old Post 22-05-2008 v 21:53 PM
GrowLAMA je offline   Profil uživatele GrowLAMA   Find more posts by GrowLAMA   Foto galerie člena GrowLAMA   Click here to Send GrowLAMA a Private Message   Add GrowLAMA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OndraCZ
Nový Člen

Karma uživatele OndraCZ - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 12

prý jdou po spotřebě el. už i policajti celkem mám z toho strach,bydlím v paneláku

Old Post 23-05-2008 v 06:34 AM
OndraCZ je offline   Profil uživatele OndraCZ   Find more posts by OndraCZ   Foto galerie člena OndraCZ   Click here to Send OndraCZ a Private Message   Add OndraCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowLAMA
Stálý Člen

Karma uživatele GrowLAMA - 85% PěstitelskáKarma uživatele GrowLAMA - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 13

No jo v panelaku je to trosku napadnejsi nez v rodinym domku, ale nerekl bych ze to az tak hroti. Kamos mel v garsonce 6ti kilo a uplne vklidu, takze myslim, ze kdyz pojedes 4 kila 2x do roka s tim ze na rust budes davat 250, tak se nemuze nic stat. Zalezi taky jakou mate momentale spotrebu a kolik platite zalohy. Jak rikam, kdyby byly keci: v zime pouzivam primotop a v lete klimatizaci (oboji ca 3kw ) :-)

USA = Tupé stádo ovcí v honbě za světovým kapitálem.
---------------------------------------------------------------------------
400/600W, Rockwool Drip, 20 x Shiva Skunk - 3. kolo (Sklizeno - 320g)

Rychlý přehled 2. kola od GrowLAMi -> 400w, Drip, 16 x WW
---------------------------------------------------------------------------
Olympus Fe-200 (už ne, nepřežil pád ) ASUS M70Vr

Old Post 23-05-2008 v 07:34 AM
GrowLAMA je offline   Profil uživatele GrowLAMA   Find more posts by GrowLAMA   Foto galerie člena GrowLAMA   Click here to Send GrowLAMA a Private Message   Add GrowLAMA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OndraCZ
Nový Člen

Karma uživatele OndraCZ - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 14

No bydlím tady zatím 1.5 roku takže si myslím že vklidu,,,když zajedu takovou spotřebu tak to nebude tak nápadné,jak říkáš 250 na rust a 400 na květ

Old Post 23-05-2008 v 08:02 AM
OndraCZ je offline   Profil uživatele OndraCZ   Find more posts by OndraCZ   Foto galerie člena OndraCZ   Click here to Send OndraCZ a Private Message   Add OndraCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowLAMA
Stálý Člen

Karma uživatele GrowLAMA - 85% PěstitelskáKarma uživatele GrowLAMA - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 15

Ja valim 4kilo a zatim mi to vychazi asi 1000kc/mesic s tim ze svitim v noci na levnejsi proud. Jo a jen tak pro zajimavost bys mohl prihodit nejake foto + popis celeho systemku :-)

USA = Tupé stádo ovcí v honbě za světovým kapitálem.
---------------------------------------------------------------------------
400/600W, Rockwool Drip, 20 x Shiva Skunk - 3. kolo (Sklizeno - 320g)

Rychlý přehled 2. kola od GrowLAMi -> 400w, Drip, 16 x WW
---------------------------------------------------------------------------
Olympus Fe-200 (už ne, nepřežil pád ) ASUS M70Vr

Old Post 23-05-2008 v 08:13 AM
GrowLAMA je offline   Profil uživatele GrowLAMA   Find more posts by GrowLAMA   Foto galerie člena GrowLAMA   Click here to Send GrowLAMA a Private Message   Add GrowLAMA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OndraCZ
Nový Člen

Karma uživatele OndraCZ - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 16

No taky zvažuji na 4OOkilčo,a co se týče toho systémku skříně tak bych to nerad moc rozebíral pač je to dělané na rychlo,nemohl jsem sehnat řízky a když najednou byly tak já neměl nic přichystáno takže asi tak:-( no skřín je 110x110x200,250w sodikovka s hlinikovým stínidlem,6 kytiček orange bud (řízky),zatím bez větráčku větrám jen dvířkama což je dost na prd z toho co jsem tady četl ale druhou výsadbu chci už promakat a tak jsem si pořídil kvůli toho netík a zjištuju co dělám blbě (skoro všechno) ale tak tím se člověk učí:-) jěště třeba nařízkovat pač už nechci zažít to co tedka že jsem nemohl sehnat výhonky ale nakonec sehnal,,a ted už chci mít svoje:-) Jsem rád že tady najdu rady a hlavně inspiraci k dalším pokusům a za to díky vám všem:-)

Old Post 23-05-2008 v 08:27 AM
OndraCZ je offline   Profil uživatele OndraCZ   Find more posts by OndraCZ   Foto galerie člena OndraCZ   Click here to Send OndraCZ a Private Message   Add OndraCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-03-2005 - CO poradite ? 2 - 7 odpovědí
13-03-2003 - Prosím poradit - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1543810 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív