Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Sannieshop = kvalitná (?) zajimavá genetika + motarebel seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

tedka tam dali mix odrůd :
Lavender, Budhas Sister, Cheeseberry Haze and New York City Diesel have been pollinated with the male from Chocolate Rain, the Cocoa Kush.
18seeds za 23E
http://www.sanniesshop.com/chocolate-mix.html

na ven nebo i dovnitř mám připravený chocolate rain (mango pheno a earthy pheno od jednoho skvělýho grouwra) / herijuana to by mohlo bejt zajímavý

jinak mě herihuana kořenila taky hůř než ostatní na ven morda která i brzo dozrávala (konec září/první půlka října podle phena a počasí) a měl sem petrolejový pheno který bylo zajímavější než ostatní phena aspon to trošku chutnalo. jinak u heri o chuti nemůže být řeč ani. a ty účinky jsou celkem dobrý ale jen v malých dávkách

tedka mám rozběhlýho už dlouho sannies jacka f5 haze pheno který se taky zdá být kvalitní . mamka stabilní jako prase na všechnymožný výkyvy i změny periody . jen tak dál !

Old Post 15-02-2011 v 16:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 34

Přidávám jeden velice zajímavý indoor od člověka, terý spolupracuje se sanniem.... kytky na fotce jsou 34 dní od přepnutí https://www.opengrow.com/index.php?...ndpost&p=476865

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 21-02-2011 v 14:14 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od krast
Přidávám jeden velice zajímavý indoor od člověka, terý spolupracuje se sanniem.... kytky na fotce jsou 34 dní od přepnutí https://www.opengrow.com/index.php?...ndpost&p=476865


jenom skoda ze nemaj poradne ustalene geny..... herri - kazda druha jina, vybral jsem nevynosnejsi a po prepnuti rostla jak samec patra od sebe vzdalene na sto honu Blueberry sativa..... hledal sjem ty THAI geny......... rostlina, krasne roste, listy jak ziletky. patra podivuhodne az moc blizko u sebe, jinac tam byly same indicovejsi coz u 100% sativi asi nebude to prave! rikam jooo v klidu to by mohla byt pekna samice! pekny hermac kdyz s nim nejak komunikuje, jestli mu nedal nejake "podpultacke"

Old Post 21-02-2011 v 15:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

¨

Naposledy upravil 06-10-2013 v 12:44 PM

Old Post 25-02-2011 v 23:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 37

blue diesel (Blueberry Indica / NYCD)

http://grower.cz/forum/showthread.p...8714#post948714

The One/ Kronic/ NYCD bonus sannie shop

http://grower.cz/forum/showthread.p...8729#post948729

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 26-02-2011 v 08:45 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od Bohempík

opýlili Ti něco nebo byl pyl sterilní??? hermily hodně nebo sporadicky?
berberky nepocházejí z klasických moderních genetik a vpodstatě thai geny tam intersex pořád protlačují, ikdyž z mých zkušeností většina náhodných banánů sterilní... čili THAI geny hledat nemusíš jsou tam přítomné pořád ;-) oregon purple thai je základní kámen flo a blue rodiny - i ony proslulé barevné stonky pochází právě z opt



neopylil, videl jsem koule a sel z kola ven. delal jsem selekci matky takze hermac nemel pro me zadny vyznam. nevim jak hodne hermil pac jsem ho hnedka vytrhl..... berberky? muzes mi to vysvetlil? preklep ci co??

jasny ze tam bude mit thai geny ale v jake mire?!? chtel jsem sativu - hledal jsem sativu a u sativi zadne indicove listy byt nemeli. ty patra mene od sebe jsem vital ale zbytek jsem chtel zachovat........


hm prave proto jsem to i vybiral, ze to ma zajimavou minulost

Old Post 26-02-2011 v 12:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

¨

Naposledy upravil 06-10-2013 v 12:44 PM

Old Post 26-02-2011 v 22:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od Bohempík

to je možná dost škoda, vpodstatě ta odrůda je čistý kříženec ze Shortových blue linií, ať už selektíš cokoli z blue/flo familie, intersexu se nevyhneš, a ukázat banány holka může i v následující rundě, jiných podmínkách (thai rule) dost často se tak člověk může připravit o opravdový grál zejména co se účinku týče...
ikdyž pokud by mi kočka nahodila chvilku po přepnutí kupu koulí, taky bych se s ní nepáral


diky za info...... ze jsem to nevedel drive...... jako kdyz jsem dal za okno tak koule nemeli, pod svetlem zhermili okamzite a dost hodne. tet uz se nikdo nic nedovi

citace:
Původní příspěvek od Bohempík

další z typických "anomálií" blueberry rodiny, která je šlechtěna téměř jen a pouze s ohledem na výsledný produkt - zachování kvalit použitých thai a mexikánky, avšak prokřížené afghani samcem který měl redukovat dobu květu - zároveň však silně ovlivnil potomstvo a dodal mu opravdový kush make-up. Takže můžeš najít rostlinu která se jako pálo bude chovat jako srdcovka sativka, ikdyž rostlina bude vypadat velmi kompaktně. A o to přece u in pěstu jde ne


jo jasny jen, ja hledat THAI geny takze podle me hlavy, listy musi byt jak britvy

Old Post 26-02-2011 v 23:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

já kdybych chtěl stabilní THAI , tak zkusim tohle

Old Post 27-02-2011 v 14:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od RespectFlowers
já kdybych chtěl stabilní THAI , tak zkusim tohle


pro me osobne tohle nema moc vyznam...... radsi se pokukuju po jinacich. jejich minulost je takova pro me nelakava.

Old Post 28-02-2011 v 16:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

Dubi se specializuje na sativy a nekomerční projekty
125dní květu je 125dní , chápu

Old Post 28-02-2011 v 16:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od RespectFlowers
Dubi se specializuje na sativy a nekomerční projekty
125dní květu je 125dní , chápu


hele mi nejde o dobu kvetu, ikdyz je vazne premrstena....... spise jde o tohle:

Koh Chang Thai x Meao Thai

tohle me moc nelaka, mam radsi trochu inaci nerikam ze rakosnici nemaj dobrou travu ale......... treba Meao Thai x nevim co proste nejaka to komercnejsi odruda, nejlepe indica....... skloubene dohromady to by bylo lepsi....... nejaka ta chutovka!

Old Post 28-02-2011 v 16:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IqTyq
selektivní herbicid

Karma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 45

Pro Dj Shorta je IMHO dekorativní účel jen jednou (ale stejně důležitou) vlastností pro které šlechtí.Jeho techniky jsou velice komplexní. Stačí si pročíst článek o dělení vůní a chutí dle vzoru vinařů, či dědičnosti určitých znaků skrz generace. Jeho odrůdy nejsou známé pro surovou potenci ale mají vlastnosti, které u mnoha moderních zabijáků chybí, např stále se stupňující zhulenost (low ceiling) nebo prokázané zklidňující účinky pro depresivní-neurotické stavy (anti anxiety).

" Yeah, i know "

Naposledy upravil IqTyq 13-03-2011 v 11:32 AM

Old Post 13-03-2011 v 11:03 AM
IqTyq je offline   Profil uživatele IqTyq   Find more posts by IqTyq   Foto galerie člena IqTyq   Click here to Send IqTyq a Private Message   Add IqTyq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

...a co tolerance (at uz sannies nebo short) ?

Old Post 14-03-2011 v 10:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 47

nepřemejšlel tu nekdo o tomhle na ven?
http://www.sanniesshop.com/heribei-en.html

asi to budu objednavat tak jestli nekdo nemate nejaky sirsi info ja toho moc nenasel, ale podle popisu to vypada pekne..

Old Post 16-03-2011 v 19:28 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skewlers
Stálý Člen

Karma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 125 

Příspěvek č. 48

Rakosnicek podle popisu to bude velmi vhodne na klima kde byva na zacatku a konci vlhko a zima (myslim ze to bude zaroven i dost resistentni) + sila kterou to asi ma dela urcite na ven vybornou volbu

Old Post 17-03-2011 v 09:15 AM
skewlers je offline   Profil uživatele skewlers   Find more posts by skewlers   Foto galerie člena skewlers   Click here to Send skewlers a Private Message   Add skewlers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0260280 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív