Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Sannieshop = kvalitná (?) zajimavá genetika + motarebel seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 17

aha, ok

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Old Post 12-03-2010 v 11:02 AM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18


herri : z 12 seminek vykouklo 12, tri byly umiracky ty jsem hned vyhodil a zbytek nejak roste. kdo vi jak pujdou dal ale vypadaji pekne.





tohle sjem nestipal

Naposledy upravil 15-05-2010 v 18:18 PM

Old Post 15-05-2010 v 18:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 19

Přidány dva nové modely od Moty. Gryphon a Double Koosh


Double Koosh
pre-98 Bubba Kush x G-13/HP

Double Koosh je F2 selekce z našeho Redneck Koosh(pre-98 Bubba Kush x G-13/HP). Pre-98 Bubba Kush není potřeba představovat, tvrdé "kush" paličky mají zemito/kávovou vůni. U G-13/HP jsme pracovali na selekci rysů G-1 od našeho bro landed the seeds back in '87-'88 from the Seedbank.

G-13/HP poněkud změnil stavbu Bubba Kush, takže se velice pěkně větví. Přestože není nejvýnosnější, měli byste dosáhnout 21g na 4,5l zeminy. Není náročný na pěstování ani řízkování, jen dejte pozor abyste nepřehnojili či neudělali nějaké začátečnické chyby. Konečným produktem jsou plné "kush" palice se zemito hašišovým kouřem s velice silným a odpočinkovým "vytuhnutím". Dobrý pro lidi trpící artritidou, fibromyalgií a či jínými svalovými onemocněními.

Typ: Indica dominant hybride
Květ: 8-9 týdnů
Výnos: Nad 500 gram/m2(indoor)
Chuť: Zemito / hašový kouř
Učinky: Extreme stoned
Květy: Dlouhé a husté květy
THC: Až 21%

Originální text:Double Koosh is an F2 selection from our Redneck Koosh,wich is pre-98 Bubba Kush x G-13/HP. The pre-98 Bubba Kush needs no introduction,the tight kush nugs reek of earthy/coffee goodness. The G-13/HP was worked and selected for the G-13 traits since our bro landed the seeds back in '87-'88 from the Seedbank.

The G-13/HP opened Bubba's structure somewhat and branches out nicely. While not a heavy yielder,21 grams per gallon pot used can be achieved. An easy grower and easy to clone,can take fert abuse and other beginner mistakes. The finished product is some fat kush nugs with an earthy/hashy smoke, very strong and relaxing body stone. Great for arthritis,fibromyalgia and any other muscle related ailement.


..a tady to někdo právě rozjíždí http://www.thcfarmer.com/forums/f96...osh-grow-21137/

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 22-06-2010 v 20:05 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

nezda se vam ze rezy heri nejak spatne koreni? oproti blueberry x NYCD co jsem dostal k tomu to je slabota jak svina

Old Post 26-06-2010 v 11:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jebal
Stálý Člen

Karma uživatele Jebal - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 21

Já měl problémy s k.o kush, ten mi taky špatně kořenil,trvalo to dýl než u jinejch modelů, kdo ví čím to je.

Old Post 26-06-2010 v 15:32 PM
Jebal je offline   Profil uživatele Jebal   Find more posts by Jebal   Foto galerie člena Jebal   Click here to Send Jebal a Private Message   Add Jebal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Jebal
Já měl problémy s k.o kush, ten mi taky špatně kořenil,trvalo to dýl než u jinejch modelů, kdo ví čím to je.


hele ja si rikal ze jsem levej jak safle,na pciu rezu. ale bonus, krasa, rychlovka 100% uspesnost. u heri mam sotva 20% ale zato se rkasne vetvi

Old Post 26-06-2010 v 20:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellspawn
Stálý Člen

Karma uživatele hellspawn - 95% PěstitelskáKarma uživatele hellspawn - 95% PěstitelskáKarma uživatele hellspawn - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 23

teraz velká ponuka freebees:

http://www.sanniesshop.com/freebees-en.html

zaujímavé...

hellspawn

Old Post 17-07-2010 v 10:04 AM
hellspawn je offline   Profil uživatele hellspawn   Find more posts by hellspawn   Foto galerie člena hellspawn   Click here to Send hellspawn a Private Message   Add hellspawn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mopagi
Stálý Člen

Karma uživatele mopagi - 93% PěstitelskáKarma uživatele mopagi - 93% PěstitelskáKarma uživatele mopagi - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Kus hoven
nezda se vam ze rezy heri nejak spatne koreni? oproti blueberry x NYCD co jsem dostal k tomu to je slabota jak svina


j koreni pomalu nekdy vubec...

par lidi se nato ptalo na opg a i sannie psal ze to jde blbe a trva to dele ale jde to.

Old Post 17-07-2010 v 14:01 PM
mopagi je offline   Profil uživatele mopagi   Find more posts by mopagi   Foto galerie člena mopagi   Click here to Send mopagi a Private Message   Add mopagi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od mopagi


j koreni pomalu nekdy vubec...

par lidi se nato ptalo na opg a i sannie psal ze to jde blbe a trva to dele ale jde to.


nj co uz, neco musi jit dolu jo taky jsem zjistil co je zkratka IBL uz si to nepamatuju ale souvisi to s tim ze spatne koreni. co mam doma, z nekterych rezy nejdou,jde videt ze sem jim nechce rust. mam tri kytky ktere delaji rezy co pekne zakoreni. vedet ktera je samice doufam ze aspon dve

Naposledy upravil 17-07-2010 v 15:01 PM

Old Post 17-07-2010 v 14:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..
Stálý Člen

Karma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 26

Kus hoven: IBL= in-bred line
http://cs.wikipedia.org/wiki/Inbreeding
http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=31937
http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=62463
http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=17570

Old Post 17-07-2010 v 15:11 PM
D.. je offline   Profil uživatele D..   Find more posts by D..   Foto galerie člena D..   Click here to Send D.. a Private Message   Add D.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 27

já mam teď od sannieho rozjetou cheeseberry haze co jsem si kupoval tak před rokem a pul semínka... vyjelo 8 z 10 a všechny vypadaj krásně

maj zatim jen tak 10 dní věk, ale za chvilku pujdou pod 400w, vyberu samce a hodim sem fota v květu...
jenže nemám podmínky pro zachování tý genetiky kdyby se objevilo ňáký krásný pheno a proto se ptám: je tu nějakej matkař (nejlíp z prahy) co by se jí ujal kdyby tam bylo něco extra?

Old Post 21-08-2010 v 12:31 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Rákosníček
já mam teď od sannieho rozjetou cheeseberry haze co jsem si kupoval tak před rokem a pul semínka... vyjelo 8 z 10 a všechny vypadaj krásně

maj zatim jen tak 10 dní věk, ale za chvilku pujdou pod 400w, vyberu samce a hodim sem fota v květu...
jenže nemám podmínky pro zachování tý genetiky kdyby se objevilo ňáký krásný pheno a proto se ptám: je tu nějakej matkař (nejlíp z prahy) co by se jí ujal kdyby tam bylo něco extra?


a budeš to mít někde v treadu ? Mám doma taky semínka týhle odrůdy a bylo by fajný vidět jak to jede někomu jinýmu
Já jsem právě dal klíčit 5ks freebee od Sannieho "The one/Cronic X Nycd" jsem vcelku zvědavej co z teho vyleze za květiny... Jinak mám od nich ještě "New blue diesla" a je to první kytka venku, co začla nakvítat
Hodně štěstí všem co maji semena od Sannieho....

Old Post 22-08-2010 v 09:12 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 29

2 Rakosníček:
já já se hlaásím koukal jsem na sannieho shop a vypada fakt parádně , pokud to nebude nějaký monstrum ,tak bych si ji případně vzal, dělala by společnost ASH od mr.nice. .

jestli budeš dělat nějakej pyl tak můžem povyměnit, já pokud to dobře dopadne budu mít pyl s AHS a ještě se urodil jeden samec PG 13 (č.7) od kolegy nademnou
chtěl bych tenhle rok se pokusit o nějaký vlastní crossy tak uvidíme , co z toho vzejde

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 22-08-2010 v 11:06 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

nevim jak vy ale ja jsem mel na herri peknou smulu, tri samci, 4 hermaci a ma favoritka se po prepnuti taha do vysin jak svina..... jen dve jsou takove jak maji byt...... a to byly ty dve neskaredsi holky a ani jsem nepocital ze z nich udelam mother tak sli hnedka na kvet. ja kkt

Old Post 24-08-2010 v 15:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 31

Prosím o jakékoliv informace či linkl k modelu : "the one/cronic x nycd"
Nemůžu nikde nic najít ani na stránkách Sannieho. Bohužel neumím anglicky natolik dobře, aby jsem se mohl optat přímo...
Mám 3 zatím prťavý rostlinky, ale vypadají mooc pěkně.

Old Post 08-09-2010 v 17:48 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

http://grower.cz/forum/showthread....1237#post921237

jo tak ja jsem mel seeds v pohode. az na ty samice...... ustaleni je slabsi ale vykonove jsou dost vysoko jako ucinkama pohoda. tady to vypada na stesti co chytnes. herri jsem si nevybral ani jednu ale blueberry sativa x NYCD - jsem nadseny ikdyz to nedelal sannie ale eskobar.........

Old Post 17-10-2010 v 17:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6902020 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív