Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Zvýšená citlivost k THC
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 17

Bezesporu ma kazdy clovek jinou "citlivost" na huleni,ale po nejaky dobe huleni se to zacne dost menit.

Kdyz jsem zacal hulit,tak jsem daval jednoho dva spicky dene(a to bylo vyjimecny).Vydrzel jsem potom v kasi treba celej den.Dneska si dam brko a za par hodinek uz bych palil dalsi.Vetsinou tohle prijde se sklizni,protoze pak cloveka nelimituje huleni,takze se bali jedno zadruhym a pak kdyz je clovek wod rana do vcera zhulenej,tak pak uz vlastne ani moc nevi jaky to je bejt nezhulenej ,takze kdyz de hulit(uz trochu zmastenej),tak se skotli mnohem vic nez nekdo,kdo predtim tejden nehulil,protoze dokaze lip poznat rozdil mezi tema stavama,kdezto cloveku vymastenymu to zas az tak neprijde,protoze je v tom porad.

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 03-01-2008 v 09:50 AM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

Kdyz nad tim tak premyslim, znam jeste jednoho cloveka, co ma na paleni zvlastni reakci: Staci mu taky hodne malo, treba jen 2 prdy a pak se (jinak vysoce inteligentni clovek) sekne a neni schopnej zadnych rozumnych myslenkovych pochodu a jen cuci a odpovida "jo jasne" a nic vic... asi je to taky tim, ze nepali moc casto...

Me se zase u nekterych vzorku stava, ze po nich mam naopak docela zvlastni myslenkovy pochody a secvakavaji mi veci, co jindy ne a jsem schpnej udelat debatu treba o nejake blbosti (ale zajimavou)... Bohuzel se to moc dobre neda uplatnit na nejaky studium do skoly...Taky se mi pri tomhle stavu stava, ze jsem mnohem rychlej a snaze schopnej prokouknout jednotlivce....

Old Post 03-01-2008 v 13:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 19

Expiry : To o čem píšeš ty je drogová tolerance... To zavisí na tom jak je tvé tělo na látku zvyklé...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 03-01-2008 v 16:27 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zlosin*
Stálý Člen

Karma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 20

podle mě jde také hodně o náladu v které hulíte, když mate dobrou naladu, pak jste jeste víc v pohodě,komunikativní, pokud cmanite v horsi nalade, muze to navodit jeste depresivnejsi stavy.

Old Post 03-01-2008 v 19:13 PM
Zlosin* je offline   Profil uživatele Zlosin*   Find more posts by Zlosin*   Foto galerie člena Zlosin*   Click here to Send Zlosin* a Private Message   Add Zlosin* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordFitgerald
Stálý Člen

Karma uživatele LordFitgerald - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 21

Určitě jde i o náladu, prostředí, okolnosti (a na ty bacha) a zvyklosti v kupě lidí, která pospolu hulí...ale znám i pár lidí, kteří jsou i v soukromí nebo mezi neznámými lidmi stejně rozsekaní i po sebemenším brčku a není to tím, že by jindy nehulili... prostě hulí řekněme špeka denně (spíš dva obden), ale zato mu stačí šedesátka z listí, který by jinej typa třeba zahodil jako odpad... taky mě vždycky udiví holotrop... já do toho nikdy nespad, jednou jsem dal ve třech lidech tři tlustý brka skanku dokola, takže se nonstop hulilo... a šly na mě ty mdloby a tunely, ale nikdy jsem do toho ještě prostě "nespad", zatímco kolem mě padaj všichni... to je vlastně taky citlivostí ne?

Yo man! Jah praise U!

Old Post 03-01-2008 v 22:28 PM
LordFitgerald je offline   Profil uživatele LordFitgerald   Find more posts by LordFitgerald   Foto galerie člena LordFitgerald   Click here to Send LordFitgerald a Private Message   Add LordFitgerald to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 22

LordFitgerald: S tím holotropem to bude ještě komplikovanější. Nenašel jsem moc na netu zda má klasickej holotrop souvislosti s hulením. Ale holotrop spočívá v překysličení nebo odkysličení krve. Může za to většinou nesprávné dýchání... Sám sem viděl spadnout i lidi kteří nehulili. A sám sem jednou po té co jsem vyběhl mrtě schodů bez nádechu upadl do holotropa...

Ale jak tady mnozí píšou... Někteří lidi jsou citlivější. Znám týpka, kterej kolikrát koupil i listí a pak byl (ne že by to dělal) opravdu byl úplně hotovej. A skunk mu nedělá dobře, je mu po tom špatně... Moc velká síla na něj...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 04-01-2008 v 10:44 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fukokuko
Stálý Člen

Karma uživatele fukokuko - 33% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 23

ja poznam vela ludi co hulia a nikto z nich neni neako velmi citlivi na thc , podla mna to je v tom ze cim dlhsi cas hulis , tak tym si menej citlivi na thc a ten co zacina hulit za zhuli uz po jednom sluku a ja si ich musim dat minimalne 4 aby som bol tak nafajceny ako on

Old Post 04-01-2008 v 15:53 PM
fukokuko je offline   Profil uživatele fukokuko   Find more posts by fukokuko   Foto galerie člena fukokuko   Click here to Send fukokuko a Private Message   Add fukokuko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pr45k
Stálý Člen

Karma uživatele Pr45k - 13% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 24

jo jo ja mam kamoša čo keĎ si zahulí nedokáže ani len sedieť prosto ako keby nemal kosti padne na zem a nehybe sa je to dosť lol ale fakt su aj takí...

na zákony srať lomeným oblúkem ve stylu gotiky

Old Post 04-01-2008 v 16:10 PM
Pr45k je offline   Profil uživatele Pr45k   Find more posts by Pr45k   Foto galerie člena Pr45k   Click here to Send Pr45k a Private Message   Add Pr45k to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zlosin*
Stálý Člen

Karma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od fukokuko
ja poznam vela ludi co hulia a nikto z nich neni neako velmi citlivi na thc , podla mna to je v tom ze cim dlhsi cas hulis , tak tym si menej citlivi na thc a ten co zacina hulit za zhuli uz po jednom sluku a ja si ich musim dat minimalne 4 aby som bol tak nafajceny ako on


jo tohle by bylo logický, ale už hodně krat sem četl, že z důvodu, ze se THC v těle uchovává dlouhou dobu, by to melo byt naopak
tj. - cim dele hulis, tim mene bys mel potrebovat k dosáhnutí stavu zhulenosti

Old Post 04-01-2008 v 18:11 PM
Zlosin* je offline   Profil uživatele Zlosin*   Find more posts by Zlosin*   Foto galerie člena Zlosin*   Click here to Send Zlosin* a Private Message   Add Zlosin* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

Zlosin* : Praxe mi ukazuej opak :-)

Old Post 05-01-2008 v 08:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 27

Tak, tak... Praxe je úplně obráceně... Jelikož si na stav zhulenosti zvykáš, tak pak ti to po jednom prásku příjde jako by se nic neměnilo. Roste tvá tolerance k té látce. A i když si dáš špeka, tak necitíš zhulenost. Ale to je omyl zhulenost se dostavuje stále, jenom my jak jsme pořád zhulený jí nejsme schopný tak vnímat a tak přikládáme pod kotel aby se dotavili ty stavy ze začátků, ale ono nic.

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 05-01-2008 v 09:53 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zlosin*
Stálý Člen

Karma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 28

ja vim, že praxe je uplne obracene, taky to tak mam, jen sem napsal, co jsem kdysi četl

Old Post 05-01-2008 v 11:39 AM
Zlosin* je offline   Profil uživatele Zlosin*   Find more posts by Zlosin*   Foto galerie člena Zlosin*   Click here to Send Zlosin* a Private Message   Add Zlosin* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 29

Ta zvýšená citlivost podle mě není nic příjemnýho pro ty kteří jí trpí, protože si musí sami uhlídat množství, které sou schopni pokouřit a to si kolikrát nesmí dát ani prda a zkuste to v bandě lidí kde padne tolik jointů za posezení, pak všichni akorát přemlouvaj a ty citlivější maj akorát zkurvenej stav, no nezávadím jim to a když vidím někoho že už prostě nechce hulit, tak mu to necpu

Old Post 05-01-2008 v 11:55 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

Taky bych chtěl mít sníženou citlivost na thc

Old Post 05-01-2008 v 12:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

Kamoš ma total citlivost na thc. Když jsem začínal tak jsem s nim hulil WW on měl s to ho haldy a nevim co ještě 2 dny pak nespal a stavy se mu pořad vraceli... nechtěl bych to zažit,Ja byl po te WW v poho :-) Na te citlivosti THC něco bude. Umě to bude takovej průměr akorat se mi často stáva hlavě ted po prvni sklizni že se přehulim a pak mam blbou naladu někdy deprese atd. Ted už si to raději hlídam. hulim rok ale pálit od rana do večera to bych nedal...

Old Post 05-01-2008 v 15:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 32

Piper: já taky tedka od sklizně hulim kazdej den od rana do večera v množstvím rozhodně větším než malém. A taky už občas pocituju jak mi začina hrabat v hlavě Jak nebude co hulit tak se to spraví

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 05-01-2008 v 16:01 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-03-2017 - Větší citlivost na trávu... - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2181160 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív