Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » REFLEX
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 1

V čísle 43 časopisu Reflex, jsem "objevil" článek o pěstění Indoor. Je tam stručnej článek o tom jak zasadit-vyrobit, a hlavně je tam popsaná výroba masti a prášku pro léčebné účinky. Pročtěte, fota jsou celkem pěkný, a každopádně je to zajímavý...ty ledy se hejbou...

Old Post 26-10-2001 v 12:57 PM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

Supr Příspěvek č. 2

Byl to fakt super článek. díky Jirkovy za to...

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 29-10-2001 v 17:06 PM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Příspěvek č. 3

Je moc dobrý, že takovej článek vyšel.

Určitě napíšu do REFLEXu, jak se mi to líbilo.

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 31-10-2001 v 10:05 AM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kukulcan
Nový Člen

Karma uživatele Kukulcan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 4

no clanek rozhodne pozitivni (celkove)

jinak me tam par veci zarazilo...si to este prectu jednou nezhulenej ... ovsem treba me zarazila fotka dvou 150W sodik bez odraznyho stinitka......nechapu proc pousti tolik svetla nekam nazdarbuh nahoru
pak mi tam mam dojem nesedeli uplne ty hodnoty pro kvet/rust (neprehodil to ? 80% vlhkosti pri kvetu mam dojem ze ma bejt nizsi ne ?) ale rikam cet sem to jednou takze sem mohl blbe videt

written on drunk/stoned mode /...co believe or not

Old Post 31-10-2001 v 14:34 PM
Kukulcan je offline   Profil uživatele Kukulcan   Find more posts by Kukulcan   Foto galerie člena Kukulcan   Click here to Send Kukulcan a Private Message   Add Kukulcan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Grower Team

Karma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 300 

JXD Příspěvek č. 5

Článek od JXD je průlomem v publikaci těchto "citlivých záležitostí". Patří mu mé díky za to co dělá, a teď odvedl kvalitní práci v rámci možností (na groweru toho víme více ). Jen tak dále.

Deu

Old Post 31-10-2001 v 14:43 PM
Deu je offline   Profil uživatele Deu   Find more posts by Deu   Foto galerie člena Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Add Deu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Deu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manin
Stálý Člen

Karma uživatele manin - 0% PěstitelskáKarma uživatele manin - 0% PěstitelskáKarma uživatele manin - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 6

Dobra prace JXD - jen tak dale.

MaNiN

Old Post 31-10-2001 v 14:46 PM
manin je offline   Profil uživatele manin   Find more posts by manin   Foto galerie člena manin   Click here to Send manin a Private Message   Add manin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FASTGROW
Stálý Člen

Karma uživatele FASTGROW - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 41 

Palec nahoru Příspěvek č. 7

Jo ja sem to taky čet a taky se mi to líbilo!

FASTGROW

Old Post 01-11-2001 v 19:49 PM
FASTGROW je offline   Profil uživatele FASTGROW   Find more posts by FASTGROW   Foto galerie člena FASTGROW   Click here to Send FASTGROW a Private Message   Add FASTGROW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brel
Stálý Člen

Karma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 126 

Dotaz reflex Příspěvek č. 8

Zdravím,
mně tam přišly divný ty plechovky od paštiky na světlech.
Volal jsem to J.X.D. ,ten říkal, že to tak má bejt...

Old Post 01-11-2001 v 20:32 PM
brel je offline   Profil uživatele brel   Find more posts by brel   Foto galerie člena brel   Click here to Send brel a Private Message   Add brel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Limba,CsC
Stálý Člen

Karma uživatele Limba,CsC - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 94 

Dotaz A reakce ??? Příspěvek č. 9

Počin je to bezesporu velmi odvážný !!!
Já se však domnívám, že nezůstane bez odezvy. Pokud holé hlavy (dle mých informací) už dříve podaly trestní oznámení za propagaci, očekávám to samé v bleděmodrém znovu a spíše ve větším. Když "Kuchařka" byla dotažena až před soud, tak teď už nevím.......
Myslím, že se JXD pokouší prorazit zeď (a uvidíme čím)
za nás všechny zainteresované. Dík mu za to !
Pokud bude potřebovat podporu, prosím, nezapomeňte !!!!!!!!!!!

....snažím se!!!

Old Post 01-11-2001 v 22:07 PM
Limba,CsC je offline   Profil uživatele Limba,CsC   Find more posts by Limba,CsC   Foto galerie člena Limba,CsC   Click here to Send Limba,CsC a Private Message   Add Limba,CsC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Příspěvek č. 10

J.X. je starý ostřílený pes a přestože tu zeď někdy proráží polovysypanou hlavou, patří mu za to uznání. Škoda, že Jirka někdy vyzní na veřejnosti kontraproduktivně, ale on s tím nic nenadělá.

Leopard své skvrny totiž nemění!

Old Post 02-11-2001 v 04:29 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Palec nahoru JXD Příspěvek č. 11

Jo ten clanek je fak promaklej ale nevim jestli je nejlůapsi psat uplne pro siroko verejnost takovihle veci. Jeste se vo nase milacky zacnou Benga vic zajimat.
Jinak v nejakym cisle Hustleru jsem cetl taky od JXD clanek co delat gdyz jsou problemy s policii. Casem ho sem hodim.....

Old Post 02-11-2001 v 10:40 AM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 12

Ctu kazdy REFLEX a clanky o marihuane se tam vyskytuji docela casto, napriklad v poslednim cisle je clanek jak J.X.D chodil s nejmenovynym HACKEREm zhuleny po Invexu :-)

JXD: K4U

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 03-11-2001 v 12:07 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seeder
Stálý Člen

Karma uživatele Seeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 64 

cy voe :))) Příspěvek č. 13

Tak jsem se ted vratil od strycka... rodin navsteva... Hledal jsem neco k precteni a nasel jsem par reflexu Dal jsem se do cteni a vidim navod na indoor pestirnu myslim kolem str. 52 ) (jeste asi tak moc nehulim, ze si neco aji pamatuju) Ctu dalsi reflex a tam cosi jako vliv drog na aÄfganistan ci co..... tam psali cosi o opiu a hasi..> nuda A o tom hackerovi taky super... psat do novin hlasky typu jdu na speka

SNAD SE LIDI PRESTANOU PO "PAR" TAKOVYHLE
_____________________________________________
CLANCICH STAVET KE KONOPI JAKO K TVRDE DROZE


______
seeder.

[Edited by Seeder on 03-11-2001 at 04:26 PM]

Old Post 03-11-2001 v 15:24 PM
Seeder je offline   Profil uživatele Seeder   Find more posts by Seeder   Foto galerie člena Seeder   Click here to Send Seeder a Private Message   Add Seeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
voojtas
Nový Člen

Karma uživatele voojtas - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 6 

Palec dolů jxd Příspěvek č. 14

Hele kluci já teda nevim, ale mě ten článek přišel jako docela pěkná hovadina, teda hlavně co tam psal, hodnoty úplně mimo, to doupě měl taky nějaký divný, jak chtěl nechat vykvýst kytky velikosti co já dělám pod 400w pod 150 a tak vůbec to měl nějaký divný, rozhodně bych to nikomu nedoporučil, nehledě na to že JXD sám je úplný hovado, hraje si na nějakýho konopnýho gurua nebo co a přitom je to namyšlenej arogantní vyhulenej blbec. Mám rád jeho články, i když v poslední době už taky píše úplný bludy. občas se fakt nestačim divit. Prostě si myslim že to byl jenom další tah jak ze sebe záměrně dělá drsnýho growera a člověka vůbec. můj názor
Ať příště radši mlčí a píše o věcech kterejm rozumí
s pozdravem

voojtas

Old Post 03-11-2001 v 18:37 PM
voojtas je offline   Profil uživatele voojtas   Find more posts by voojtas   Foto galerie člena voojtas   Click here to Send voojtas a Private Message   Add voojtas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

to voojtas: Příspěvek č. 15

v necem mas pravdu, ale v jodnom se zasadne mylis, ta pestirna nebyla JXD, ale zase mas pravdu ze nekdy mele picoviny.

btw: Myslis, ze kdyby se taklhle neangazoval s travou, tak jsme ted aspon tady...
Myslim, ze ne nebyt tech par clanku a par dopisu poslancum atd.. Tak ted je trava porad na stejne urovni jak heroin

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 04-11-2001 v 08:58 AM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
voojtas
Nový Člen

Karma uživatele voojtas - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 16

mno to si ani tak nemyslim, spíš si myslim, že by se našel někdo jinej a to rozhodně důvěryhodnější, spolehlivější a rozhodně by to dělal profesionálněji než jxd. no ale každej na to máme svuj názor. Podle mě a podle mých zkušeností je jxd jenom velká huba.

voojtas

Old Post 04-11-2001 v 16:24 PM
voojtas je offline   Profil uživatele voojtas   Find more posts by voojtas   Foto galerie člena voojtas   Click here to Send voojtas a Private Message   Add voojtas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-07-2020 - Netflix - 0 odpovědí
07-04-2002 - reflex online - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3520180 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív