Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » My firtst indor 400w *Hashberry*
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
darkous
Stálý Člen

Karma uživatele darkous - 54% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 33

To Zilo

Řízky seženeš v bazaru je tam teď docela velký výběr.
Gratuluju k semínkům, doufám že ti jich vyklíčí co nejvíc a že budeš mít co nejmíň samců.
Na ty kytky dej hned od začátku petky nebo nějaké sáčky aby měly co největší vlhkost.

Jinak podívej se na tuhle zvlhčovačku je docela v pohodě, používám tu zvlhčovačku taky, ale nevím jak bude fungovat ve skříni o tvých rozměrech. To by ti mohl poradit někdo kdo ji má a používájí ve větším prostoru. Zkus se poohlídnout po fóru.

http://www.eberry.cz/male-elektrosp...pozastaven.html

1st 250w hashberry+mandala#1 by dark

Naposledy upravil darkous 01-12-2007 v 01:36 AM

Old Post 01-12-2007 v 01:26 AM
darkous je offline   Profil uživatele darkous   Find more posts by darkous   Foto galerie člena darkous   Click here to Send darkous a Private Message   Add darkous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 34

Tak jsem hledal a našel jsem za 430,-Kč vč. DPH. Tak jsem si ji hned objednal.
http://www.sandi.cz/php/index.php

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 01-12-2007 v 05:46 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zilo
Nový Člen

Karma uživatele zilo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 35

jj díkec.. do te zvhlčovačky pudu asi stoproentně..ale tedka my vrtá hlavou jedná vec jesty mám dát ty vykličené seminká hodit hnet do skříne a nebo je trochu předpestovat ...aspon at mají 2 patra .. co myslíte ...???

Old Post 02-12-2007 v 17:39 PM
zilo je offline   Profil uživatele zilo   Find more posts by zilo   Foto galerie člena zilo   Click here to Send zilo a Private Message   Add zilo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darkous
Stálý Člen

Karma uživatele darkous - 54% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 36

Semínka po naklíčení dej do hlíny a šupni to klidně hned pod to ale nesmíš dát nízko to 400kilo to by je usmažilo jak nic

1st 250w hashberry+mandala#1 by dark

Old Post 02-12-2007 v 22:01 PM
darkous je offline   Profil uživatele darkous   Find more posts by darkous   Foto galerie člena darkous   Click here to Send darkous a Private Message   Add darkous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hopin
Stálý Člen

Karma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 37

Lampu od květníků co nejvýš a co největší vlhkost. Tak aby nebyla vysoká teplota u kytiček. A kdyz uz, tak na to pak hod sáčky bo petky pro sklenikový efekt. To jim dělá hodně dobře....

My first indoor 400Wplantastar.. sklizeno
2. Grow 400w PP, JH, CH, BB... sklizeno
Třetí grow... GWS x WR , SKUNK no 1... sklizeno ]
no click
potomci superskunku venku....léto 08
4. kolo hopina Sage, Nebula, GWS... ..sklizeno..

Hopinovo 400W počínání ve větším ,) ... sklizeno 8)

400W / 600W = 9x Orange Bud , 10x Double Gum, 2x Jack 8)--´ = sklizeno
Apollo 11 @ Sweet mendo BOG 400/600w = sklizeno


Jak se postaráš ty o kytku, tak se pak kytka postará o tebe

Old Post 03-12-2007 v 12:01 PM
hopin je offline   Profil uživatele hopin   Find more posts by hopin   Foto galerie člena hopin   Click here to Send hopin a Private Message   Add hopin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 38

Zdarec zilo
No tak se podívej na moje kytičky! Já právě pěstuji Hashberry! No udělal jsem velikánskou chybku, ale to poznáš až na mé stránce. tady to máš http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=613181 tak čauec

Old Post 12-12-2007 v 09:44 AM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zilo
Nový Člen

Karma uživatele zilo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 39

zdar hoši ... hej sledujete televizi ??? a jak to ted vychitavaji s tou gandžou ... hej myslíte že je to tady bepečné ??? silně uvažuju že to tady smažu bo mám docela bobky ...

Old Post 18-12-2007 v 17:05 PM
zilo je offline   Profil uživatele zilo   Find more posts by zilo   Foto galerie člena zilo   Click here to Send zilo a Private Message   Add zilo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 40

Co máš na mysli?

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 18-12-2007 v 17:33 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darkous
Stálý Člen

Karma uživatele darkous - 54% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 41

To by mě taky zajímalo, nic jsem o tom neslyšel. Ale nemyslím si, že by to nějak řešili. Třeba u nás, na naší ulici jsou dva vařiči to že vaří ví i moje máti už se to táhne tak 5tým rokem a ještě jsem tam neviděl policii. Takže si nemyslím, že by šli spíš po mě něž po nich.

Jinak teď trošku k právní věci - Aby tě zatkli, nebo ti vlezli do baráku nebo vůbec cokoli na tebe zkoušeli je potřeba aby tě např. sledovali že prodáváš, sledování hovorů atd. Ale jen tak z ničeho nic ti tam nevlezou ledaže by tě udal třeba otec i to tu v ňejakým threadu bylo.

1st 250w hashberry+mandala#1 by dark

Old Post 18-12-2007 v 21:13 PM
darkous je offline   Profil uživatele darkous   Find more posts by darkous   Foto galerie člena darkous   Click here to Send darkous a Private Message   Add darkous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zilo
Nový Člen

Karma uživatele zilo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 42

No jako uš sem po třetí slyšel ve správach ja k vychytaly naký borce dvakrát naký vietnamce ... kteři měly pronajatý barak ve kterem jenom pěstovaly .. a dneska tam bylo taky neco .. ale nevím co jen sem to chvilkově zaslechl ...ale jako kdby ti opolicajti chtely tak sledujou celý grover ... a pak by si nás všechny vychytaly ... stoho mám docela strach .... jinak ... sem se rozhodl že to rozjedu po vánocich ptž ted nejsou penize .. před vánocema .. a nemám ještě hnojky a zvlhčovačku ... ale jako z nudy sem rozjel takový minibox pod dvěma usporkama .... 24w pod kterýma pěstuju semínka s venku mýslíte že stoho neco vyroste ???kdyštak připojím foto ...kdyš bude zajem

Old Post 18-12-2007 v 21:52 PM
zilo je offline   Profil uživatele zilo   Find more posts by zilo   Foto galerie člena zilo   Click here to Send zilo a Private Message   Add zilo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 43

Sice pořád nechápu, co s tím má společnýho grower, ale ty větnamce jsem viděl. Něco takovýho tady má asi málo kdo, a jestli jo, tak to sem je asi opravdu lepší nedávat. Tady to je o pěstování v malým a ne v takových hekterech jak měli ti větnamci. To byl jasnej byznys.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 18-12-2007 v 22:31 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zilo
Nový Člen

Karma uživatele zilo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 44

tak tady dávám náky fotky .. toho mího pokusu ... sou to venkový seminka ...a 2x 24w usporky .. tak my řekne te na to svuj nazor jestly by šlo ješte neco zlepšit ...

Old Post 27-12-2007 v 16:43 PM
zilo je offline   Profil uživatele zilo   Find more posts by zilo   Foto galerie člena zilo   Click here to Send zilo a Private Message   Add zilo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zilo
Nový Člen

Karma uživatele zilo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 45




tu sou ty fotky doufám že ted uš se mi povede je tu nák připojit ...lol

Old Post 09-01-2008 v 15:37 PM
zilo je offline   Profil uživatele zilo   Find more posts by zilo   Foto galerie člena zilo   Click here to Send zilo a Private Message   Add zilo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zilo
Nový Člen

Karma uživatele zilo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 46

jinak dneska sem je přepnul na květ... sem zvedavý co stoho vyroste ..

Old Post 09-01-2008 v 15:42 PM
zilo je offline   Profil uživatele zilo   Find more posts by zilo   Foto galerie člena zilo   Click here to Send zilo a Private Message   Add zilo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-08-2017 - First indoor 600w, Chocolate Rain - 162 odpovědí
09-03-2013 - first indoor 600W - 22 odpovědí
28-09-2010 - First INdoor 400W - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8709090 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív