Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Pěstování v paneláku.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8
Autor
Téma 
Mongol
Stálý Člen

Karma uživatele Mongol - 80% PěstitelskáKarma uživatele Mongol - 80% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 141

panelák

250W - 75*75*160 - TT 125 + pacháč 150 - 1x PC ventilátor + klipsňák

zatim to chladí jen PC ventilátor, mám dobrej airflow

teplota 27° den 20° noc , vlhkost 50%

mám to v pokoji kde spíme, nejvíc mi hučí FILTR !!!! TTčko je celkem tichý, ale ten filtr hučí . . . spát se u toho dá.

Odtah mám nasměřovanej na plastový okno u kterýho je otevčerý mikro .. to je taková ta mezipoloha mezi zavřeho a otevřeho , kdyby klička byla minutová ručička, tak jakoby ukazuje na 5. - 10. minutu ciferníku .. to je mikro , mám to otevřený ja 2 oknech a teplota + vlhkost jako sem psal vejš.

Opravdu je NUTNÝ větrat, nebo budete moct po jednom cyklu malovat zdi !!! Nu větrat by se stejně mělo i když nepěstíte !!

Jo a k hluku, jak sem řekl, nejvíc mi hučí pacháč , ale když se zavřou dveře do ložnice, tak není nic slyšet . . . největší adroš to bude až příjdou odečítat topení

Old Post 11-12-2012 v 07:36 AM
Mongol je offline   Profil uživatele Mongol   Find more posts by Mongol   Foto galerie člena Mongol   Click here to Send Mongol a Private Message   Add Mongol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 142

Jsëm na to v podstatě stejně jako Mongol.

Mám v pokoji kde spím a trávím celý den:

60*90*120 - 150/250w HPS - TT125 + 2x 9cm PC větráčky. Box jede přes den kvůli hluku. Na noc snižuju otáčky regulátorem abych usnul, přes den se hluk ztratí. Mám HM pacháč a box je přímo u okna, takže přes den větračka, nebo mikrovětračka a pohoda, žádný smrad. Teploty 28/20°C, vlhkost neměřím. Box je hned u zdi, za kterou mají sousedi na 95% obývák, za ten rok žádná stížnost.

Výhoda je ta, že boxy v místnosti i trochu topí, takže za celou zimu vůbec nezapínám topení ani když je venku -25°C.

Old Post 11-12-2012 v 13:09 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 143

Zdar, mě se skvěle osvědčili neutralizátory Sure Air,
Stači mít zaizolovanej vstup do místnosti s pěstírnou a vžycky před odchodem
jednou stříknout a je po smradu, doporučuju vůni právě vypraného prádla

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 11-12-2012 v 21:25 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mongol
Stálý Člen

Karma uživatele Mongol - 80% PěstitelskáKarma uživatele Mongol - 80% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 144

citace:
Původní příspěvek od petis__
Jsëm na to v podstatě stejně jako Mongol.

Mám v pokoji kde spím a trávím celý den:

60*90*120 - 150/250w HPS - TT125 + 2x 9cm PC větráčky. Box jede přes den kvůli hluku. Na noc snižuju otáčky regulátorem abych usnul, přes den se hluk ztratí. Mám HM pacháč a box je přímo u okna, takže přes den větračka, nebo mikrovětračka a pohoda, žádný smrad. Teploty 28/20°C, vlhkost neměřím. Box je hned u zdi, za kterou mají sousedi na 95% obývák, za ten rok žádná stížnost.

Výhoda je ta, že boxy v místnosti i trochu topí, takže za celou zimu vůbec nezapínám topení ani když je venku -25°C.



sme na tom opravdu úplně stejně, teď to začalo být opravdu lehce cítit . . jako když jseš na hřiště a je tam čerstvě posekáno

Čím reguluješ to TTčko ? Já si sestavil triakový regulátor, ale až potom sem si tady přečetl, že je to na TTčko k prdu . . . ale hodilo by se mi to, protože odtah musí jet nonstop

Naposledy upravil Mongol 14-12-2012 v 08:46 AM

Old Post 13-12-2012 v 20:05 PM
Mongol je offline   Profil uživatele Mongol   Find more posts by Mongol   Foto galerie člena Mongol   Click here to Send Mongol a Private Message   Add Mongol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MICHAL88
Stálý Člen

Karma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 145

sem četl něco o velkých skříních v interieru, protože jsem taky řešil jak zakomponovat velkej černej stan v pokoji aby nebyl jak pěst na oko, no a všude raděj že opticky by nejlépe vynikla světlá barva, proto mě napadlo ho přestříkat na nějákou veselou barvu třebas žlutou nebo modrou. Nevím ale jakej sprej by byl nejvhodnější aby vypadal přirozeně, neodpařoval nebezpečný látky a neškodil materiálu.

Old Post 17-12-2012 v 17:50 PM
MICHAL88 je offline   Profil uživatele MICHAL88   Find more posts by MICHAL88   Foto galerie člena MICHAL88   Click here to Send MICHAL88 a Private Message   Add MICHAL88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uživatel
Nový Člen

Karma uživatele Uživatel - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 146

Zdravím ve spolek,

Nechci zakládat další téma takže dotaz tlačím zde:

Mám dotaz ohledně pěstu v paneláku. Čistě teoreticky jak velou pěstírnu ještě lze utáhnout vzhledem k el.spotřebě tak aby to nebylo nápadné ? Vám že 1,5kW ještě jde. Ale jaké je dle vás maximum ?

OT: jak se zakládá vlastní téma v indoor galerii ? hledám to už hodinu prosím odpověď do PM. Díky

Old Post 01-02-2015 v 21:30 PM
Uživatel je offline   Profil uživatele Uživatel   Find more posts by Uživatel   Foto galerie člena Uživatel   Click here to Send Uživatel a Private Message   Add Uživatel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 147

citace:
Původní příspěvek od Uživatel
Zdravím ve spolek,

Nechci zakládat další téma takže dotaz tlačím zde:

Mám dotaz ohledně pěstu v paneláku. Čistě teoreticky jak velou pěstírnu ještě lze utáhnout vzhledem k el.spotřebě tak aby to nebylo nápadné ? Vám že 1,5kW ještě jde. Ale jaké je dle vás maximum ?

OT: jak se zakládá vlastní téma v indoor galerii ? hledám to už hodinu prosím odpověď do PM. Díky


To tezko rict, jake je maximum, muze to byt treba i 5kW, kdyz ti to utahne rozvod jsou lidi, kteri maji doma 10 pocitacu zapnutych nonstop, coz je spotreba docela velka, cca 3kW a to ne pri nejvetsim vytizeni. Dale muzes mit doma napriklad nekolika kW primotopy. Da se poridit spousta veci, ktere maji obrovsky odber. Dnes se ten odber uz moc neresi bych rekl. Teda kdyz uz nejedes gigawattech proste cerpas, platis a jedes dal samozrejme vseho s mirou.

Tema se zaklada pomoci tlacitka v pravo nahore NOVE TEMA

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 02-02-2015 v 08:20 AM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peter10
Stálý Člen

Karma uživatele Peter10 - 20% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 148

Ako už bolo písané zbav sa pachu jedným s hore uvedených spôsobov.. Mal by si byť v pohode. A tých 400W musí stačiť.

Old Post 02-02-2015 v 11:25 AM
Peter10 je offline   Profil uživatele Peter10   Find more posts by Peter10   Foto galerie člena Peter10   Click here to Send Peter10 a Private Message   Add Peter10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 149

mam takovy pocit ze novy clen nemuze nejakej cas zakladat tema v galerii,s tou spotrebou to je individualni kdyz budes sam v garsonce a mit odber 10KW za hodinu asi se budou ptat ale kdyz budes v 350M2 5+1 s 5clenou rodinou myslym ze se strati opravdu hodne minimalne 4 KW urcite.

Jinak jsem slisel ze od kvetna ma bejt novej zakon a budou chodit nejaci elecajti a kontrolovat jesly nemas doma vic nez 3 velke spotrebice nevite ot tom neco? ma to byt v ramci setreni el.

Old Post 02-02-2015 v 12:13 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 150

ty vole nestras astronaute! :-D co to je tri velky spotrebice?to jako kdo ma el kotel nebo primotopy tak mu to vyhazou z okna kdyz bude met vic jak tri?a co sporaky,bojlery,a dalsi nenazranci?podle me je to pekna kravina...

Old Post 02-02-2015 v 12:30 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 151

dneska to rikali v radiu na sp*nu ze muzes mit treba lednici boiler a primotop.

Old Post 02-02-2015 v 12:37 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 152

To je totální pí*ovina.. Nemůžou ti zakazovat koupit si spotřebič.. a ani kontrolovat tvuj byt.. Máš lednici, boiler, pračku, sporák, troubu, přímotopy, přídavnej mrazák a další.. je blbost aby si měl pouze 3 Dá se do toho spotřebou započítat i PC.. herní kousek má velkou spotřebu..

EDIT: Pokud platíš tak jak máš.. je blbost aby ti stát bránil krmit jejich kasu.. a společnosti s el. energií asi taky ne..

A nejenom prachy ze spotřeby.. ale taky i prachy když si nějakej ten spotřebič koupíš..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 02-02-2015 v 12:54 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 153

no mne to prave taky prisla nejaka blbost a opravdu jste to dneska nikdo v radiu neslysel to sem docud jedinej kdo to mel nalazeny?

Old Post 02-02-2015 v 13:03 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 154

buhvi cos naladil :-D bylo brko myslim pred tim nezs to slysel...:-D

Old Post 02-02-2015 v 13:34 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uživatel
Nový Člen

Karma uživatele Uživatel - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 155

OK panove děkuji za vaše názory ohledně te idealni spotřeby kterou lze "zamaskoavt"-

A k tomu zakladání - Adblock mi zkryl to tlačítko problém tedy vyřešen

Old Post 02-02-2015 v 18:59 PM
Uživatel je offline   Profil uživatele Uživatel   Find more posts by Uživatel   Foto galerie člena Uživatel   Click here to Send Uživatel a Private Message   Add Uživatel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 156

To Astronautr : tak sem se uz dlouho nezasmal tohle snad nemaji ani v KLDR

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 02-02-2015 v 22:43 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toonk
Stálý Člen

Karma uživatele Toonk - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 157

Zdar chlapi,taky jsem se tak dlouho nezasmál.Prý "Bůh ví cos naladil".Málem jsem spadl ze židle...:-D :-D

Old Post 07-02-2015 v 13:25 PM
Toonk je offline   Profil uživatele Toonk   Find more posts by Toonk   Foto galerie člena Toonk   Click here to Send Toonk a Private Message   Add Toonk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gixxerus
Nový Člen

Karma uživatele gixxerus - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 158

Abych dodal taky nějaký názor:
Dle mého se dá klidně a v pohodě jet 600w.
Já jedu v 1+1 600w 18/6 i 12/12 pohodička. Sám jsem si udělal box z montážní pěny a polystyrenu. 150x200x200 Co je důležité je udělat kvalitní odtah a hlavně pořádně ho odhlučnit! Pak dobrý pachový filtr. Dále platit včas zálohy včas. Když uvidíte souseda s taškama tak mu pomoct do schodů všechny zdravit uklízet chodbu a vše v pohodě. Elektřina se v dnešní době tak neřeší. A co je nejdůležitější je držet hubu a nikoho si tam nezvat. Protože jediné co Vás může potopit je, když se o vás moc mluví.

Studujme, zkoumejme, ať máme ty
největší výnosy. Ale hlavně
opatrně!
GL & HF

Old Post 22-02-2015 v 20:00 PM
gixxerus je offline   Profil uživatele gixxerus   Find more posts by gixxerus   Foto galerie člena gixxerus   Click here to Send gixxerus a Private Message   Add gixxerus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 159

G TOOLS http://www.g-tools.nl/ dobré boxy

citace:
Původní příspěvek od gixxerus
A co je nejdůležitější je držet hubu a nikoho si tam nezvat. Protože jediné co Vás může potopit je, když se o vás moc mluví.


Toto by se mělo zapsat zlatým písmem do loga G

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Old Post 01-03-2015 v 00:14 AM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-10-2021 - Pěstování v panelákové šatně - 103 odpovědí
27-12-2014 - První grow v paneláku - 4 odpovědí
27-12-2014 - První grow v paneláku - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1534040 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív