Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Blockhead 2007
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Wlkos
Nový Člen

Karma uživatele Wlkos - 41% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 14 

Organika Blockhead 2007 Příspěvek č. 1











Zdravim
tak tohle je muj letosni blockhead na ktery se trepu uz pekne dlouho. Je z rizku a roste ve skleniku bez jakehokoliv zasahu lidske ruky ne ze bych nechtel ale mel jsem tam minimalni pristup takze to neslo. Nehnojil sem zadnyma chemkama jenom slepici smradlavkou a celkem jsem byl prekvapen no....Pripadnou kritiku nebo pochvalu rad uvidim DIKES Wlkos-BC :-))

Naposledy upravil Wlkos 16-10-2007 v 19:57 PM

Old Post 16-10-2007 v 19:49 PM
Wlkos je offline   Profil uživatele Wlkos   Find more posts by Wlkos   Foto galerie člena Wlkos   Click here to Send Wlkos a Private Message   Add Wlkos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlackStar
Stálý Člen

Karma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 179 

Příspěvek č. 2

Máš nějaké problémy s plísní? Píšeš , že nehnojíš chemickými hnojivy. Cos teda použil? Jinak pěkný K+


  1. Orange Bud,Mazar,Blue Berry,GWS 2011
  2. Durban Poison, Voodoo,Hollands hope, Passion, Orange Bud a Safari Mix 2010
  3. Galerie
  4. Mandala Seeds - Mandala#1 2009
  5. Na slunečném kopci 2008
  6. Pro pratele Durban Poison 2007



Old Post 16-10-2007 v 20:03 PM
BlackStar je offline   Profil uživatele BlackStar   Find more posts by BlackStar   Foto galerie člena BlackStar   Click here to Send BlackStar a Private Message   Add BlackStar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wlkos
Nový Člen

Karma uživatele Wlkos - 41% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 3

Cusek dik moc.....Mno proste jsem dobre vetral a tak a s plisni zadny problem az minuly tyden jsem na par mensich palickach co se dotykala tkane textilie co je na strope skleniku par bylich kulicek ktere jsem odstipal jinak jak rikam vetral jsem a vcelku jsem nic nepodnikal...je to moje 1vni takova poradny kytiii

Old Post 16-10-2007 v 20:07 PM
Wlkos je offline   Profil uživatele Wlkos   Find more posts by Wlkos   Foto galerie člena Wlkos   Click here to Send Wlkos a Private Message   Add Wlkos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wlkos
Nový Člen

Karma uživatele Wlkos - 41% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 4

Za tyden tu mrsknu fota tesne pred sklizni :-))

Old Post 16-10-2007 v 20:08 PM
Wlkos je offline   Profil uživatele Wlkos   Find more posts by Wlkos   Foto galerie člena Wlkos   Click here to Send Wlkos a Private Message   Add Wlkos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 5

Uz se tesim na ty fotky pred sklizni...Pekna prace.

Pises ze nehnojis chemkama->slepicince sou mnoooohem horsi nez kdejakej Kristalon

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 16-10-2007 v 20:12 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wlkos
Nový Člen

Karma uživatele Wlkos - 41% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 6

To Expiry:Mnooo to je mozne ale rikej to moji babce ktera slepice pouziva beztak uz 50 let :-DD a bylo to hnojeno jenom na zacatku at se trosku vysvihne ale pak uz nic.Jak rikam byl jsem u toho minimal....Jn ted si susim mensi palicku na zitra pac uz jsem tnemel co cadit a smrdi mi cely barak je to tu jak ve wopicarne tak se tajy tesim noo jinak dik moc

Old Post 16-10-2007 v 20:24 PM
Wlkos je offline   Profil uživatele Wlkos   Find more posts by Wlkos   Foto galerie člena Wlkos   Click here to Send Wlkos a Private Message   Add Wlkos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wlkos
Nový Člen

Karma uživatele Wlkos - 41% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 7

Jestli mate nekdo nejake zkusenosti s timhle modylkem tak klidne pisnete..Cusan

Old Post 17-10-2007 v 17:31 PM
Wlkos je offline   Profil uživatele Wlkos   Find more posts by Wlkos   Foto galerie člena Wlkos   Click here to Send Wlkos a Private Message   Add Wlkos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 8

Jaký má stav? Slyšel jsem, že nepatří k nejsilnějším.

Twilight
Passion
White widow x early noname
Shivas Joy
GWS + Chronic
Moje šalvěj, věčná jí sláva
Out 2006 Sh, S1, MM, HI, Bog, Nl, Cd

Old Post 17-10-2007 v 20:27 PM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wlkos
Nový Člen

Karma uživatele Wlkos - 41% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 9

kamil:Mno jako nestezuju si.......(preber si to...) :-))) PEACE

Naposledy upravil Wlkos 20-10-2007 v 13:58 PM

Old Post 20-10-2007 v 08:26 AM
Wlkos je offline   Profil uživatele Wlkos   Find more posts by Wlkos   Foto galerie člena Wlkos   Click here to Send Wlkos a Private Message   Add Wlkos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wlkos
Nový Člen

Karma uživatele Wlkos - 41% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 10

Cau tak je sklizeno je toho celkem dost tak uvidime co to bude za kvalitka kazdopadne jsem podaroval par znamejch a rikali ze superTy fotecky jsem uz nestihnul protoze jsem to musel seknout rychle....sorry CUSAN

Old Post 25-10-2007 v 09:32 AM
Wlkos je offline   Profil uživatele Wlkos   Find more posts by Wlkos   Foto galerie člena Wlkos   Click here to Send Wlkos a Private Message   Add Wlkos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-10-2007 - Nebula 2007 - 46 odpovědí
30-11-2007 - Balkon 2007 - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7474010 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív