Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Balkon 2007
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
garfield_cz
Nový Člen

Karma uživatele garfield_cz - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 19  

Obecné Balkon 2007 Příspěvek č. 1





Ahoja Vespolek,

nedá mě to a musím se pochlubit. Letos jsem si kyti pojistil balkonem, již nikdy více srnky, zloději a další nekontrolovatelná ublížení A protože jsem smolař, kterému by určitě vyrostli ze semínek jen samí kluci, opatřil jsem si klony na balkóně je mám k dnešnímu dni cca 3měsíce. Zalévám je každý den a jednou týdně Holkám přilepšuji hnojivem s guánem. Kupodivu rostou jako z vody :-D

>>> Všechno jde, jen hadi se plazí <<<

Balkon 2007

Old Post 23-08-2007 v 15:21 PM
garfield_cz je offline   Profil uživatele garfield_cz   Find more posts by garfield_cz   Foto galerie člena garfield_cz   Click here to Send garfield_cz a Private Message   Add garfield_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 2

vapada to pekne...ohybals to a nebo to takhle krasne zkerikovatelo samo?

DEN/NOC

Old Post 23-08-2007 v 16:39 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 3

Parada. a co to jsou za klony???jinak K+


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Old Post 23-08-2007 v 19:52 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P0mpO
Stálý Člen

Karma uživatele P0mpO - 84% PěstitelskáKarma uživatele P0mpO - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 4

Kytky vypadaji dobre... co je to za model? v jakem to mas substratu?

Jungle is massive!

Outdoor 09 - Hashberry,White satin

Old Post 23-08-2007 v 21:00 PM
P0mpO je offline   Profil uživatele P0mpO   Find more posts by P0mpO   Foto galerie člena P0mpO   Click here to Send P0mpO a Private Message   Add P0mpO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
garfield_cz
Nový Člen

Karma uživatele garfield_cz - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 5

Jen jsem to zaštipoval a Holky se krásně samy rozvětvily.

Co je to za klony nevím a ani mě to moc netrápí hlavně že to jsou Holky!

Substrat jsem pouzil už hotový jako je na kaktusy - je hodně písčitý. Jediný problém je, že to prodávají v malých pytlíkách a paní u pokladny na mě koukala trochu divně když jsem jich bral dvanáct

>>> Všechno jde, jen hadi se plazí <<<

Balkon 2007

Old Post 24-08-2007 v 09:24 AM
garfield_cz je offline   Profil uživatele garfield_cz   Find more posts by garfield_cz   Foto galerie člena garfield_cz   Click here to Send garfield_cz a Private Message   Add garfield_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
garfield_cz
Nový Člen

Karma uživatele garfield_cz - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 6

Holky jsou nemocný Diagnóza zní: Svilušky, svině svinutý

Ovíkendu jsem je postříkal první dávkou Omite 30W, který důvěrně přezdívám VOMITER Zatím ještě nejsou v květu, tak dofám, že ta chemie Holkám moc neublíží. Kdyby jste měl někdo nějaké tipy, jak to těm Sviluškám ještě více znepříjemnit budu rád.

Ať chcípnou zrůdy jedny malinkatý!

>>> Všechno jde, jen hadi se plazí <<<

Balkon 2007

Old Post 27-08-2007 v 09:06 AM
garfield_cz je offline   Profil uživatele garfield_cz   Find more posts by garfield_cz   Foto galerie člena garfield_cz   Click here to Send garfield_cz a Private Message   Add garfield_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
garfield_cz
Nový Člen

Karma uživatele garfield_cz - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 7

Dík, za radu já myslel že je třeba kolem kytky udělat něco jako pařník, aby ta vlhkost na ty mrchy Sviluchy pořádně účinkovala. Ale když stačí jen pořádně rosit, přihlásím Holky do soutěže "Miss mokré tričko"

>>> Všechno jde, jen hadi se plazí <<<

Balkon 2007

Old Post 27-08-2007 v 14:01 PM
garfield_cz je offline   Profil uživatele garfield_cz   Find more posts by garfield_cz   Foto galerie člena garfield_cz   Click here to Send garfield_cz a Private Message   Add garfield_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
garfield_cz
Nový Člen

Karma uživatele garfield_cz - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 19  

Obecné Příspěvek č. 8


Včera jsem Holky trochu přešoupal a důkladně zamaskoval rajčetem - opatrnosti není nikdy dost

také jsem zkoušel to rosení jak radila Hanulka ... zhora to ještě jde, ale u takhle velkých keřů je velmi obtížné, skoro bych řekl až nemožné, orosit listy i ze spoda

>>> Všechno jde, jen hadi se plazí <<<

Balkon 2007

Old Post 28-08-2007 v 12:56 PM
garfield_cz je offline   Profil uživatele garfield_cz   Find more posts by garfield_cz   Foto galerie člena garfield_cz   Click here to Send garfield_cz a Private Message   Add garfield_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
garfield_cz
Nový Člen

Karma uživatele garfield_cz - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 9



Včera jsem také nafotil poškození listů. Jsou nachlup stejné jako v thredu Vzhledove zmeny na kytkach 3/3 ale tam tvrdí že to způsobují třásněnky.

Podle toho co jsem viděl pod lupou, bych dal ruku za to, že jsou to Svilušky. Nic lítacího na kytkách nevidím, ani nic co by se podobalo obrázkům třásněnek nalezených na internetu. Máte s tím někdo zkušenosti? Možná tam jsou ty škůdci oba

>>> Všechno jde, jen hadi se plazí <<<

Balkon 2007

Old Post 28-08-2007 v 13:26 PM
garfield_cz je offline   Profil uživatele garfield_cz   Find more posts by garfield_cz   Foto galerie člena garfield_cz   Click here to Send garfield_cz a Private Message   Add garfield_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
garfield_cz
Nový Člen

Karma uživatele garfield_cz - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 10


Pořádně jsem Holky prohlídnul, ano i pod sukně jsem jim koukal a řekl bych, že poškození listů v předchozím příspěvku je od Svilušek.

Tady je pár listů, které jsou nejspíš poškozené Třásněnkou. Dokonce jsem na jednom znich i cosi velmi podobné třásence načapal. Potíž je, že ty potvůrky jsou děsně mrňavoulinkatý

Foceno těsně po aplikaci BIOOLu, proto vypadá tak oslizle

>>> Všechno jde, jen hadi se plazí <<<

Balkon 2007

Naposledy upravil garfield_cz 29-08-2007 v 13:22 PM

Old Post 29-08-2007 v 12:54 PM
garfield_cz je offline   Profil uživatele garfield_cz   Find more posts by garfield_cz   Foto galerie člena garfield_cz   Click here to Send garfield_cz a Private Message   Add garfield_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
garfield_cz
Nový Člen

Karma uživatele garfield_cz - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 11


Vypadá to, že kvetení započalo... a kruci tak od teď už jen Biool. Doufám, že zabere jinak budu muset použít další dávku chemie


Takže potvory bacha, mám ostřikovač proklatě nízko / momentálně stojí v koupelně na zemi / a nebojím se ho použít!

>>> Všechno jde, jen hadi se plazí <<<

Balkon 2007

Naposledy upravil garfield_cz 29-08-2007 v 13:20 PM

Old Post 29-08-2007 v 12:57 PM
garfield_cz je offline   Profil uživatele garfield_cz   Find more posts by garfield_cz   Foto galerie člena garfield_cz   Click here to Send garfield_cz a Private Message   Add garfield_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
garfield_cz
Nový Člen

Karma uživatele garfield_cz - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 12




Ještě pro úplnost uvedu galerii JEDÍKŮ. Jen doufám, že si nevypěstuji mutanty




Hnojivo, zdá se že chutná nejenom Holkám










Biool, tady už trochu přituhuje










Jedy, jedovatý z jedové chýše










Také jsem už dal stranou i ten žlutý kropáč, prý to ty mrchy ještě víc přitahuje. Myslíte že se to vztahuje i na žlutá rajčata?

>>> Všechno jde, jen hadi se plazí <<<

Balkon 2007

Naposledy upravil garfield_cz 29-08-2007 v 13:08 PM

Old Post 29-08-2007 v 13:00 PM
garfield_cz je offline   Profil uživatele garfield_cz   Find more posts by garfield_cz   Foto galerie člena garfield_cz   Click here to Send garfield_cz a Private Message   Add garfield_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
garfield_cz
Nový Člen

Karma uživatele garfield_cz - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 13





Holky se uz trochu vzpamatovaly a tak jsem jim otrhal velke listy... vypadaji bez tech listu dost splihle
















<<< tohle je dvojkytka, na prvni pohled je uplne stejna jako jedinacci Uz jsem ji jako dvojce dostal, ale priste budu preferovat jednokyti.

































>>> Všechno jde, jen hadi se plazí <<<

Balkon 2007

Naposledy upravil garfield_cz 20-09-2007 v 15:43 PM

Old Post 20-09-2007 v 15:20 PM
garfield_cz je offline   Profil uživatele garfield_cz   Find more posts by garfield_cz   Foto galerie člena garfield_cz   Click here to Send garfield_cz a Private Message   Add garfield_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
garfield_cz
Nový Člen

Karma uživatele garfield_cz - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 14



Na tehle obrazkach je videt jak Holky kvetou, ale nemuzu si pomoct nejak to neni ono Zacaly kvest dost pozde a moc se jim do kvetu nechce. Rekl bych, ze je to zpusobene prehnanym zastipovanim. Mate nekdo podobnou zkusenost?

No nastesti je muzu na balkone nechat az do prvnich mrazu a tak budou mit na dokveteni jeste dost casu.

>>> Všechno jde, jen hadi se plazí <<<

Balkon 2007

Old Post 20-09-2007 v 15:25 PM
garfield_cz je offline   Profil uživatele garfield_cz   Find more posts by garfield_cz   Foto galerie člena garfield_cz   Click here to Send garfield_cz a Private Message   Add garfield_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 15

Ahojky,takže ty postřiky zabraly? na svilušky i na třasenky? a za jak dlouho zmizely? Použil jsi všechny ty postřiky,co máš na fotce? Jinak krásny kytule

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 20-09-2007 v 15:27 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
garfield_cz
Nový Člen

Karma uživatele garfield_cz - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 16

dostaly celkem jednu davku vomiteru a dve davky bioolu s cca tydeni periodou.

Tech skudcu tam zase tolik nebylo a vlhke chladno poslednich dni dodelalo spinavou praci za me. No zkratka vypada to, ze svinuchy odtahly jinam

jak uz jsem psal mam postrikovac proklate nizko a nebojim se ho pouzit

>>> Všechno jde, jen hadi se plazí <<<

Balkon 2007

Naposledy upravil garfield_cz 20-09-2007 v 15:45 PM

Old Post 20-09-2007 v 15:37 PM
garfield_cz je offline   Profil uživatele garfield_cz   Find more posts by garfield_cz   Foto galerie člena garfield_cz   Click here to Send garfield_cz a Private Message   Add garfield_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-11-2021 - Balkon 2021 - 22 odpovědí
18-07-2020 - Balkón 2020 - 46 odpovědí
07-05-2018 - Balkon #1 - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9230890 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív