Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » - = A E R O P O N I E = -
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Co je podle vás nejvýhodnější?(kč vs.výnos)
Hlína
Coco
Drip
Ebb&Flow
Bubbler
Aeroponie
NFT
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
LeeNee
Stálý Člen

Karma uživatele LeeNee - 89% PěstitelskáKarma uživatele LeeNee - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 33

Zdravím growery. Tak sem se sem konečně dostal.
Měl jsem to teda ty 3 dny na vodě s enzymy pak 5 dní na fs a 3 dny na tý zředěný destilce konečno vodu, co jsem tedy vytahoval bylo EC 0,3(lil sem tam 0,25)

172,6g sušiny. Je to nad moje očekávání a jsem s tím velice spokojen



Takhle to vypadalo při sklizni...
























No a takhle to vypadá dnes .....

První a druhý 400w indoor
- = A E R O P O N I E = -
Joint - Jonatán, Josh, Brko, Špek, Korneto, Zátoč, Jackson, Jonatán Jackson,Zavináč, Béčko, Smotek, Srotek, Bůček, Bambůčo, Brk, HULvát, Trubka, Beko, Larva, Brčko, Raketa, Pálka, Hokejka, Pádlo, Pórek, Blunt, Bů, Roláda, Špé, Nabukadnezar, Bukvatyr, Žbrůďo ...

Old Post 19-12-2007 v 17:55 PM
LeeNee je offline   Profil uživatele LeeNee   Find more posts by LeeNee   Foto galerie člena LeeNee   Click here to Send LeeNee a Private Message   Add LeeNee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeeNee
Stálý Člen

Karma uživatele LeeNee - 89% PěstitelskáKarma uživatele LeeNee - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 34







Zdravím growery. Tak sem se sem konečně dostal.
Měl jsem to teda ty 3 dny na vodě s enzymy pak 5 dní na fs a 3 dny na tý zředěný destilce konečno vodu, co jsem tedy vytahoval bylo EC 0,3(lil sem tam 0,25)





Foto č.1,4,5,6, jsou ze sklizně

5.je ta nebula. Ta by klidně ještě snesla tak tejden minimálně, ale hold musela taky a chutná nádherně
6. haluz

a foto č.2,3 jsou dnes
172,6g sušiny. Je to nad moje očekávání a jsem s tím velice spokojen










































Jo prosím vás, to zakrouškovaný na tý fotce se mi objevilo asi na 3 palicích. Nějak nashromáždělá pryskyřice, ale netuším jak ani Proč.
Mazeček

První a druhý 400w indoor
- = A E R O P O N I E = -
Joint - Jonatán, Josh, Brko, Špek, Korneto, Zátoč, Jackson, Jonatán Jackson,Zavináč, Béčko, Smotek, Srotek, Bůček, Bambůčo, Brk, HULvát, Trubka, Beko, Larva, Brčko, Raketa, Pálka, Hokejka, Pádlo, Pórek, Blunt, Bů, Roláda, Špé, Nabukadnezar, Bukvatyr, Žbrůďo ...

Naposledy upravil LeeNee 19-12-2007 v 18:13 PM

Old Post 19-12-2007 v 18:00 PM
LeeNee je offline   Profil uživatele LeeNee   Find more posts by LeeNee   Foto galerie člena LeeNee   Click here to Send LeeNee a Private Message   Add LeeNee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5025730 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív