Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » - = A E R O P O N I E = -
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Co je podle vás nejvýhodnější?(kč vs.výnos)
Hlína
Coco
Drip
Ebb&Flow
Bubbler
Aeroponie
NFT
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
LeeNee
Stálý Člen

Karma uživatele LeeNee - 89% PěstitelskáKarma uživatele LeeNee - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 17



Zdavím.
Dnes 31 dní 12/12
Stala se mi velice nemilá věc: Spadl mi cooltube na kyti a 2 jsem vyvrátil uplně do strany a bojím se, že jsem mrtě zesral kořeny No uvidíme zítra...
Takhle to teĎ vypadá

První a druhý 400w indoor
- = A E R O P O N I E = -
Joint - Jonatán, Josh, Brko, Špek, Korneto, Zátoč, Jackson, Jonatán Jackson,Zavináč, Béčko, Smotek, Srotek, Bůček, Bambůčo, Brk, HULvát, Trubka, Beko, Larva, Brčko, Raketa, Pálka, Hokejka, Pádlo, Pórek, Blunt, Bů, Roláda, Špé, Nabukadnezar, Bukvatyr, Žbrůďo ...

Old Post 24-11-2007 v 17:29 PM
LeeNee je offline   Profil uživatele LeeNee   Find more posts by LeeNee   Foto galerie člena LeeNee   Click here to Send LeeNee a Private Message   Add LeeNee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeeNee
Stálý Člen

Karma uživatele LeeNee - 89% PěstitelskáKarma uživatele LeeNee - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 18



34 dni na 12/12

Zatím to nevypadá, že bych je nějak poškodil, takže oka
Ph 5.8
EC 2.45

Za poslední 2 dny pěkně nabyly

Teď sem se tu někde dočetl, že na aero úplně stačí EC1.6, ale to se mi zdá mrtě málo(možná tak do hlíny)... A lebo jesi maj RO tak proč ne? Stejnak pořádně nechápu podstatu té RO Můžete mi někdo, kdo tomu rozumí říct jak to teda funguje?

Dejme tomu, že z RO teče voda EC 0.00 a z kohoutku teče EC 0.7(u mě).
Zjednodušeně: Není jedno, jestli do kytky pereme roztok(Kohoutková Voda) o EC 2.7=2.0 hnojek, a nebo roztok(z ro) o EC 2.0=2.0 hnojek?
Hnojek tam je přece stejné množství. Nebo snad ta tvrost vody té kytce tak vadí? Jako že ji spálí roztok o EC 2.7 a ne ten o EC 2.0 jen kvuli té tvrdosti vody, když je tam stejně hnojek? To se mi nezdá.
Nebo že to je kvůli tomu, že čím menší EC tím je jakoby ten roztok míň hustší a kytka lépe vstřebává živiny?

Díky za objasnění

První a druhý 400w indoor
- = A E R O P O N I E = -
Joint - Jonatán, Josh, Brko, Špek, Korneto, Zátoč, Jackson, Jonatán Jackson,Zavináč, Béčko, Smotek, Srotek, Bůček, Bambůčo, Brk, HULvát, Trubka, Beko, Larva, Brčko, Raketa, Pálka, Hokejka, Pádlo, Pórek, Blunt, Bů, Roláda, Špé, Nabukadnezar, Bukvatyr, Žbrůďo ...

Naposledy upravil LeeNee 27-11-2007 v 14:44 PM

Old Post 27-11-2007 v 14:28 PM
LeeNee je offline   Profil uživatele LeeNee   Find more posts by LeeNee   Foto galerie člena LeeNee   Click here to Send LeeNee a Private Message   Add LeeNee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 19

poslední věta platí...kytka opravdu lepe vstřebava mirnější EC ,meně je někdy víc..jenom co jsem četl ec 2,45 v 35 den sem se lekl kam to chceš dohnat na3,2?...myslím sy zě některé modely už by byly mrtvé při takovem EC.....z vlastních skušeností přes 2,0 ec nechodím a i tolik už bylo moc na některé modely(the PURE)...jinak s tou RO tech 0,7 co ti doma teče strubek je takovej "multimineral"by vodovod nejspíš spousta železa a vapníku krere obohacují vodu až až..o spoustu sekundarních kytkou těžško využitelných mineralů..to 0,7 hnojiv navíc nebo mín...to je rozdíl, rozhodně.....a vysoké ec ti spálí kořeny ani nemrkneš ty začnou hnít a............

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 27-11-2007 v 16:08 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeeNee
Stálý Člen

Karma uživatele LeeNee - 89% PěstitelskáKarma uživatele LeeNee - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 20

Ne, jenom na 2,5 max 2,6 jesi to přežijou Během ani ne 14 dnu přejdu na fs takže za 3 tejdny bude kosa
Co jsem pěstoval předtím v kokosu a předtím v hlíně, tak to trvalo cca 50 dní a už mi dosti nahnila až spíš seschla horní šiška.
Na jedný kyti už mám skoro 1/3 oranžových blizniček ale na jedný ještě moc ne. No říkám ještě tak 3 tejdny may. Když se do toho pere víc hnojek, tak to hold jede rychlejc AAle nesmí se to přehánět....
Ale jinak dík za odpověď a za pokec :-D

První a druhý 400w indoor
- = A E R O P O N I E = -
Joint - Jonatán, Josh, Brko, Špek, Korneto, Zátoč, Jackson, Jonatán Jackson,Zavináč, Béčko, Smotek, Srotek, Bůček, Bambůčo, Brk, HULvát, Trubka, Beko, Larva, Brčko, Raketa, Pálka, Hokejka, Pádlo, Pórek, Blunt, Bů, Roláda, Špé, Nabukadnezar, Bukvatyr, Žbrůďo ...

Old Post 27-11-2007 v 19:37 PM
LeeNee je offline   Profil uživatele LeeNee   Find more posts by LeeNee   Foto galerie člena LeeNee   Click here to Send LeeNee a Private Message   Add LeeNee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeeNee
Stálý Člen

Karma uživatele LeeNee - 89% PěstitelskáKarma uživatele LeeNee - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 21





Tak včerejší foto.
Dnes jsou už 38.den 12/12
skoro 3 dny jsem je nechal bez dorzoru a EC vyletělo na 2,78, trochu lístečků zežloutlo, ale jinak celkem v pohodě
Nyní EC 2.5 , Ph 5.8...

Během 5dnů asi tak bych chtěl začít z pročišťováním.

Napíšu sem, jak to dělám(pro případnou inspiraci),ale spíš bych byl rád, jestli by mi k tomu, někdo kdo zná nějaký vychytávky, něco nenapsal. Co dělám špatně, či co by bylo lepší udělat Předem dikec

Takže prvně vysaju všechnu vodu s hnojkama, poté vytřu a proleju obyč vodou s Enzymama a Ph mírně pod 6. To nechám tak den běžet, aby se vyplavily zbývající hnojky z kořenů a čepracích ploch. Poté opět vyměním vodu nasadím na týden FS s ph pod 6 a pak opět den či dva obyčejnou vodou s ph pod 6.
Slyšel jsem, že v aeru stačí fs jen pár dní(4 či 5) a ne se s tím zbytečně flákat přes tejden. Přec jen se toho v hlíně drží víc, než ve vzduchu
Neim, no, jestli je lepčí dýl, než míň...
Tak toť můj styl proplachu







Mám tu taky menší problém s touto kyti, která jak vidíte má nějak moc listů aa málo blizniček


Jo a ještě jsem četl že až jsou blizny hnědý a skoro uschlý,tak ještě 10 dní flushingu. To při flushingu už ty kyti nezrajou? Nebo jak? Aby mi nepřezrály...

První a druhý 400w indoor
- = A E R O P O N I E = -
Joint - Jonatán, Josh, Brko, Špek, Korneto, Zátoč, Jackson, Jonatán Jackson,Zavináč, Béčko, Smotek, Srotek, Bůček, Bambůčo, Brk, HULvát, Trubka, Beko, Larva, Brčko, Raketa, Pálka, Hokejka, Pádlo, Pórek, Blunt, Bů, Roláda, Špé, Nabukadnezar, Bukvatyr, Žbrůďo ...

Naposledy upravil LeeNee 01-12-2007 v 17:01 PM

Old Post 01-12-2007 v 16:20 PM
LeeNee je offline   Profil uživatele LeeNee   Find more posts by LeeNee   Foto galerie člena LeeNee   Click here to Send LeeNee a Private Message   Add LeeNee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja.3
Stálý Člen

Karma uživatele papaja.3 - 93% PěstitelskáKarma uživatele papaja.3 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 22

LeeNee:Zdarec,jak už tu bylo řečeno 1.6 EC je max v AERU!!!!!!!!!!Já jsem měl max.2.2 Ec,ale to jsem používal vodu z RO a i přesto jsem to mírně spálil.Zralost podle blizen poznáš jenom orientačně,na to se vy....,sežen mikroskop a podívej se na barvu pryskyřice,to je nejednoduší a nejpřesnější!Já na flusing používám pouze destilku nebo vodu s RO,právě proto že je její Ec je vpodstatě nulové.Aeroman také doporučoval vodu ze studánky,ta by měla mít EC taky hodně nízké.Jde o to aby na konci FS bylo Ec vytékajícího roztoku co nejnižší!S Ripenem ani s jiným přípravkem zkušenost nemám takže nemůžu porovnat.Čím častěji budeš měnit roztok tím lépe!

Kdo se stará máá

Old Post 04-12-2007 v 19:37 PM
papaja.3 je offline   Profil uživatele papaja.3   Find more posts by papaja.3   Foto galerie člena papaja.3   Click here to Send papaja.3 a Private Message   Add papaja.3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeeNee
Stálý Člen

Karma uživatele LeeNee - 89% PěstitelskáKarma uživatele LeeNee - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 23

No tak teda dikec za okoment...
Abych pravdu řekl, tak láličky vypadaj mnohem lépe něž moje všechny předchozí, viz můj odkaz První a druhý 400w indoor. Co sem měl záštipky, tak zkuřujou snad nejlíp z toho, co se dá v HK sehnat... Každej kdo to chutnal tak chválil, ale dost"chválení". Je sice pravda, že se mi ze začátku spálila jedna, kterou sem tam nechal dožít, ale ostatní vypadaj mrtě vitálně.

Podle mikroskopu to beru, ale mám takovej ten dětskej má zvětšení 100x,200x a 300x ale nejde to na tom moc poznat, no.


papaja.3:
Tys psal žes měl max 2.2 s RO, tzn. 2,2 hnojek, ne? já do toho dávám asi tak 1,8 hnojek. Nebo jako když to jde přes tu RO tak ta kytka snese pak víc hnojek? Vždyť ty minerály z vodovodu jí nemůžou spálit, ne?

Nakaši:
Za 1. kdo ti nakecal, že mi hnědly blizny už v 26.dnu?
Za 2. v aeru jedu poprvé, tak mi tady hned neremcej, jakej jsem to trotl, když mám už 3. várku a furt se na něco ptám.
za 3. nevím za co sem od tebe dostal K-, že maj vysoký EC? Kua když je kytka spálená, tak snad ji nenabývaj palice o 106, ne?
za 4. Koukni se třeba na AEROMANA-nechci o něm mluvit negativně, páč to má pěkný a fandím mu, ale on jel celou dobu EC kolem 1,4 a výsledek? Kvetlo to 100 dnu, což je 2x tolik, co já. A výnos? z 16 kytek 200g? já plánuju něco kolem 150 minimálně a to vím, že sem tam nechal ještě jedno místo volný a jednu kyti jsem měl zahodit už ze začátku....
a za 5. když se ti to nelíbí, tak ... je to škoda, no.

Dodatek k 3. No, i kdyžs mi dal teda K+ nakonec, tak neim, proč si tak moc myslíš, že bych zasloužil K-. Sem myslel, že se dávaj, když někdo otravuje nebo nadává či rejpe a ne proto, že se někomu nelíbí jak má vysoký EC
Každopádně na příště jsem teda pučenej, když se vám tu nelíbí tak vysoké ECtak do budoucna nebudu přesahovat 2.0(snad už s RO), nechám je taky dýl růst ať jsou 2x takový, zaplním celou skříň a budu očekávat 300g

Mííííír

První a druhý 400w indoor
- = A E R O P O N I E = -
Joint - Jonatán, Josh, Brko, Špek, Korneto, Zátoč, Jackson, Jonatán Jackson,Zavináč, Béčko, Smotek, Srotek, Bůček, Bambůčo, Brk, HULvát, Trubka, Beko, Larva, Brčko, Raketa, Pálka, Hokejka, Pádlo, Pórek, Blunt, Bů, Roláda, Špé, Nabukadnezar, Bukvatyr, Žbrůďo ...

Naposledy upravil LeeNee 05-12-2007 v 14:38 PM

Old Post 05-12-2007 v 10:28 AM
LeeNee je offline   Profil uživatele LeeNee   Find more posts by LeeNee   Foto galerie člena LeeNee   Click here to Send LeeNee a Private Message   Add LeeNee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja.3
Stálý Člen

Karma uživatele papaja.3 - 93% PěstitelskáKarma uživatele papaja.3 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 24

LeeNee,zdarec Ohledně Ec.Můj dobrý rádce Wanparjan to vysvětlil velice dobře.Čím více je voda nasycena/stoupající Ec/tím mín můžeš použít hnojiva.Tím pádem,pokud používáš RO,která má vystupní hodnotu Ec okolo 0,0 prd,tím páden není problém při dávkování hnojiv zvýšit dávky,přidat enzymy a další podpůrné prostředky aniž by si překročil hodnotu Ec 1.6.Kytka to krásně vstřebá bez poškození kořenového systémuPř.Voda z kohoutku 0,7,pokud přidáš hnojiva dle tabulek GE na ml,po změření Ecmetrem máš hodnotu 2.3 a víš.A to je v prd...protože 0,7Ec hodnoty vody nijak nevyužije! doufám že jsem to napsal alespon trochu srozumitelně jsem pokouřil a myšlenky mi lítají jako vlaštovky

Kdo se stará máá

Naposledy upravil papaja.3 05-12-2007 v 12:30 PM

Old Post 05-12-2007 v 12:13 PM
papaja.3 je offline   Profil uživatele papaja.3   Find more posts by papaja.3   Foto galerie člena papaja.3   Click here to Send papaja.3 a Private Message   Add papaja.3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeeNee
Stálý Člen

Karma uživatele LeeNee - 89% PěstitelskáKarma uživatele LeeNee - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 25

To je právě můj hlavní problém Většinou, když tu jsem, tak jsem před tím pokouřiltakže sry, že sem to předtím od toho wanparji nepobral
Takže každopádně dikec, tohle už chňápu.
Ale stejnak si myslím, že držet se přesně tabulek, jako že nad 1,6 už ne jinak to máš spálený, se mi zdá trochu divný. Hlavní je, jesi kyti vypadaj vitálně a tvořej šišky a pryskyřičku
By mě zajmalo jak Nakaši man ví, že už od poloviny květu mám spálený kořeny a kyti jen přežívaj.... Co jsem se koukal k němu, tak mi připadá, že je mám stejný ty šišky(i když samozřejmě jel jen pod 100w.) Však až je vyfotím mimi výbojku, tak budou vypadat taky pěkně

První a druhý 400w indoor
- = A E R O P O N I E = -
Joint - Jonatán, Josh, Brko, Špek, Korneto, Zátoč, Jackson, Jonatán Jackson,Zavináč, Béčko, Smotek, Srotek, Bůček, Bambůčo, Brk, HULvát, Trubka, Beko, Larva, Brčko, Raketa, Pálka, Hokejka, Pádlo, Pórek, Blunt, Bů, Roláda, Špé, Nabukadnezar, Bukvatyr, Žbrůďo ...

Old Post 05-12-2007 v 12:48 PM
LeeNee je offline   Profil uživatele LeeNee   Find more posts by LeeNee   Foto galerie člena LeeNee   Click here to Send LeeNee a Private Message   Add LeeNee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

EC 2.5 ??? Příspěvek č. 26


hele nakasi ma naprostou pravdu ja snim plne souhlasim takhle hnede koreny v pulce kvetu neni dobre ato si je spalil ec 1.6 a jeste jim nakladas az na 2.5 to budou chutovky nehlede nato ze takovej kotel hnojiv z nich nikdy nedostanes a budes to kourit zadne tabulky na aeroponii jsem nevidel vychazim z vlastnich skusenosti jako nakasi ja je taky spalil poprve a ted vim ze ec 1.4 z vychozi vody0.4 je plne postacujici testuju ted reverzni osmozu tak uvidime ale pres 1.4nema cenu koukej co na tom narostlo...


jo a ohledne kvetu meho prvniho aera jelo se ze semen celkova doba rustu i kvetu 100dnu a hlavni pricina bola pojebana genetika od green house seeds ktera nekvete jak ma a kytek bylo 5 a 250g stoho bolo
druhe kolo bylo 13 kali mist250g zhruba ktera kvete od prirody 14 tejdnu tak sito spocitej ale kalinu jsem pjestoval vlete tady ve spanu a koreny chytli plisen kuli teplote roztoku takze nic moc no...
toto foto je z podzimu s terasy tri kytky ani jeden den rustu ec1.4 max cca170g





jo a jestli das na priste ec 2 s osmozou tak dopadnes stejne neli hur hodne stesti a pjestu zdar

tu mas neco o hnojeni jeto sice na hlinu ale podstata je stejna
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=25590

Naposledy upravil 07-12-2007 v 09:56 AM

Old Post 07-12-2007 v 09:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeeNee
Stálý Člen

Karma uživatele LeeNee - 89% PěstitelskáKarma uživatele LeeNee - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 27

JJ, chlapáci. Příště samozřřejmě už dám na Vás, když vidím, jaký čočky mi tu dáváte

S těma kořenama sem si myslel, že je to OK, pač sem četl myslím u aeromana či u detha, že u aera, je to hold hnedší, jakste to porovnávali s bubblerem či s čím...

No jinak, jak sem řekl, s aerem jedu prvně a byl sem trochu línej si tu všechno pročíst, páč se mi zdálo, že tam není takovej rozdíl, jak u jiných ponií... A co mi lidi radili a co sem četl i na faq, tak to že ke konci květu má být EC nejvyšší a to EC 3. Mazeček

No nic, zde jsou moje fotečky.
Ostříhal jsem všechny větší listy a už je to 2. den na flushingu.

První a druhý 400w indoor
- = A E R O P O N I E = -
Joint - Jonatán, Josh, Brko, Špek, Korneto, Zátoč, Jackson, Jonatán Jackson,Zavináč, Béčko, Smotek, Srotek, Bůček, Bambůčo, Brk, HULvát, Trubka, Beko, Larva, Brčko, Raketa, Pálka, Hokejka, Pádlo, Pórek, Blunt, Bů, Roláda, Špé, Nabukadnezar, Bukvatyr, Žbrůďo ...

Old Post 07-12-2007 v 22:25 PM
LeeNee je offline   Profil uživatele LeeNee   Find more posts by LeeNee   Foto galerie člena LeeNee   Click here to Send LeeNee a Private Message   Add LeeNee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeeNee
Stálý Člen

Karma uživatele LeeNee - 89% PěstitelskáKarma uživatele LeeNee - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 28







JJ, chlapáci. Příště samozřřejmě už dám na Vás, když vidím, jaký čočky mi tu dáváte

S těma kořenama sem si myslel, že je to OK, pač sem četl myslím u aeromana či u detha, že u aera, je to hold hnedší, jakste to porovnávali s bubblerem či s čím...

No jinak, jak sem řekl, s aerem jedu prvně a byl sem trochu línej si tu všechno pročíst, páč se mi zdálo, že tam není takovej rozdíl, jak u jiných ponií... A co mi lidi radili a co sem četl i na faq, tak to že ke konci květu má být EC nejvyšší a to EC 3. Mazeček


No nic, zde jsou moje fotečky.
Ostříhal jsem všechny větší listy a už je to 2. den na flushingu.

Tak malá galerijka

P.S.: Jak se dá z barvy stonku zjisti, že kyti není v pořádku, mě se právě ty stonky zdaj celkem pěkný

První a druhý 400w indoor
- = A E R O P O N I E = -
Joint - Jonatán, Josh, Brko, Špek, Korneto, Zátoč, Jackson, Jonatán Jackson,Zavináč, Béčko, Smotek, Srotek, Bůček, Bambůčo, Brk, HULvát, Trubka, Beko, Larva, Brčko, Raketa, Pálka, Hokejka, Pádlo, Pórek, Blunt, Bů, Roláda, Špé, Nabukadnezar, Bukvatyr, Žbrůďo ...

Naposledy upravil LeeNee 07-12-2007 v 22:34 PM

Old Post 07-12-2007 v 22:27 PM
LeeNee je offline   Profil uživatele LeeNee   Find more posts by LeeNee   Foto galerie člena LeeNee   Click here to Send LeeNee a Private Message   Add LeeNee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeeNee
Stálý Člen

Karma uživatele LeeNee - 89% PěstitelskáKarma uživatele LeeNee - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 29





A další

První a druhý 400w indoor
- = A E R O P O N I E = -
Joint - Jonatán, Josh, Brko, Špek, Korneto, Zátoč, Jackson, Jonatán Jackson,Zavináč, Béčko, Smotek, Srotek, Bůček, Bambůčo, Brk, HULvát, Trubka, Beko, Larva, Brčko, Raketa, Pálka, Hokejka, Pádlo, Pórek, Blunt, Bů, Roláda, Špé, Nabukadnezar, Bukvatyr, Žbrůďo ...

Old Post 07-12-2007 v 22:28 PM
LeeNee je offline   Profil uživatele LeeNee   Find more posts by LeeNee   Foto galerie člena LeeNee   Click here to Send LeeNee a Private Message   Add LeeNee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

jj na podruhe to uz budez vedet
co se tyce korenu tak to bolo mysleno tak ze na konci kvetu jsou koreny hnedsi nez v bubklaku ci nft rozhodne ne takto shnile jak jsi mel ja osobne se snazim mit koreny bile pridavam enzym a korenac od atami ale stejne jsou na konci kapku hnedsi no nevim cim to.....
no ve faqu sice je ec 3 max ale u aeroponie to neplati v bublaku jsem solil ec hodne vysoko kdyz sem zacinal a kytky to zvladaly v klidu ale jak sem u amazonu presahl ec1.6 tak se to zacalo jebat proto davam max 1.4 kdyz vypijou vodu a zvedne se ec tak max na 1.6 a to pak doladim zpet na 1,4 a hlavne vyrobce AMAZONU 16 nevim kde jsi vzal 116 uvadi davat tretinovou koncentraci hnojiv nehlede na to ze hnojiva nejsou levnou zalezitosti
ta fotka s terasy jsem treba jenom 3*menil nadrz za celou dobu pjestovani bolo to tam 8tydnu spotreba hnojiv smesna litrova sada AHcek me vydrzela dve kola a jeste pul flasky prvni a treti slozky mam


edit>cim to flushujes?voda+enzymes nebo final solution?
dal bych tejde voda s enzymem +5dni voda nejlepe s osmozy
minule kolo jsem flushing delal jen 6 dnu vodou s osmozy chut dobra ale mel jsem male ec pedposledni tejden 1.2nebolo co flushovat vysledna voda mela po 6 dnech ec 0

Naposledy upravil 08-12-2007 v 09:49 AM

Old Post 08-12-2007 v 09:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeeNee
Stálý Člen

Karma uživatele LeeNee - 89% PěstitelskáKarma uživatele LeeNee - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 31

Zdravím. No, Amazon 116 mám z growshopu. Písou tam 108,116 a 132...
Jinak já mám půlitrovky Ah a jedu už 3. kolo s tím, že sem minulé 2 kola jel hlinu a kokos. A u 1 a 3 mám ještě tak půlku a ah2 mi už dodělává. Gs jsem taky zpotřeboval skoro celej, enzymy už 2x, PK ani ne 1/10, atd...

Jinak to flašuju zatím vodou s enzymama a po 4 dnech chci dát vodu s fs, ale RO nemám a neim o nikom v mém okolí, kdo by ji měl
Každopádně vodu s enzymama už jsem měnil, zítra to vyměním za fs a pak asi možná ještě na poslední 2 dny nechám obyč vodu(jenom nevím, jestli voda o EC 0.7 tomu spíš neublíží nakonec)...

Takže dikec, sned se to nakonec povede

První a druhý 400w indoor
- = A E R O P O N I E = -
Joint - Jonatán, Josh, Brko, Špek, Korneto, Zátoč, Jackson, Jonatán Jackson,Zavináč, Béčko, Smotek, Srotek, Bůček, Bambůčo, Brk, HULvát, Trubka, Beko, Larva, Brčko, Raketa, Pálka, Hokejka, Pádlo, Pórek, Blunt, Bů, Roláda, Špé, Nabukadnezar, Bukvatyr, Žbrůďo ...

Old Post 08-12-2007 v 10:07 AM
LeeNee je offline   Profil uživatele LeeNee   Find more posts by LeeNee   Foto galerie člena LeeNee   Click here to Send LeeNee a Private Message   Add LeeNee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

no voda 0.7 je tak na ...
skus sehnat aspon destilovanou ma ec 0 a nared s kohoutku na 0.2

Old Post 08-12-2007 v 14:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5268360 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív