Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » - = A E R O P O N I E = -
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Co je podle vás nejvýhodnější?(kč vs.výnos)
Hlína
Coco
Drip
Ebb&Flow
Bubbler
Aeroponie
NFT
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
LeeNee
Stálý Člen

Karma uživatele LeeNee - 89% PěstitelskáKarma uživatele LeeNee - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 101  

Hydroponie - = A E R O P O N I E = - Příspěvek č. 1


Zdravím všeci growery, obvzláště ty aeropoňácký

Jedu už třetí várku, ale prvně v aeru. Mám stejnou skříň se vším, jen jsem vyměnil květináče za amazona 116

Pro info: Amazon 116 je komplet aeropoňácký šistém, přidal jsem pouze další oběhové čerpadlo s filtrem a ohřívač vody

Hnojky : AH 1,2,3
Enzymes+
G/B excelerator
Green Sensation
PK13/14
PH-(bloom)
Phyt-amin
Cropmax

Ph-5,8
EC-2,35

Voda jede non-stop

Oprava: Z důvodů opožděných řízků, jsem musel vyhodit nějaký modely a nahradit je BG a NL...

Obyvatelé :
. 1x Chronic
. 2x Nebula
. 0x Power Plant
. 1x Orange Bud
. 7x Bubble Gum
. 4x Northen Light


BG a NL už jsem měl zakořeněný mrtě, ale zbytek jsem si tam dal včera, takže čekám, jak se co chytí a etě to možná nějak pozměním

První a druhý 400w indoor
- = A E R O P O N I E = -
Joint - Jonatán, Josh, Brko, Špek, Korneto, Zátoč, Jackson, Jonatán Jackson,Zavináč, Béčko, Smotek, Srotek, Bůček, Bambůčo, Brk, HULvát, Trubka, Beko, Larva, Brčko, Raketa, Pálka, Hokejka, Pádlo, Pórek, Blunt, Bů, Roláda, Špé, Nabukadnezar, Bukvatyr, Žbrůďo ...

Naposledy upravil LeeNee 25-11-2007 v 16:44 PM

Old Post 12-10-2007 v 17:59 PM
LeeNee je offline   Profil uživatele LeeNee   Find more posts by LeeNee   Foto galerie člena LeeNee   Click here to Send LeeNee a Private Message   Add LeeNee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 2

ja bych tu anketu shrnul že každy systém pěstování je srovnatelný když člověk ví jak s něj vymačkat MAXIMUM ...většina lidí tady má vše co je k kvalitnímu pěstování potřeba ...(všichni..UFA,a-WYNGY,MYLAR,HNOJIVA,BOSTERY)pátý devátý ale jde jen oto jedno ,porozumět rostlině a vědet/poznat co pravě chce a jak se cítí.. .......(asy bych neměl tak poslouchat to rege když pýšu)....

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 14-10-2007 v 01:47 AM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mičurin 666
Stálý Člen

Karma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 3

Já bych k tomu dodal, že je potřeba do ceny započítat i pořizovací cenu všech komponent, nejenom cenu svícení (nebo spotřebované elektriky). Tím mi vychází jako nejvýhodnejší bubbler. Nemluvě o tom, že je to snad nejjednodušší systém na provoz co sem viděl. Pokud do toho ale chce někdo rejpat, tak je pravda, že pokud chcete mít jednu kytku, tak jasně v ceně vede hlína, bo nějakej ten květináč má doma snad každej ;-).
Kdyžtak smáznu at to není OT - PM.

From The Darkness Of Chaos I Rise To Steel Your Soul
Mors Certa, Hora Incerta

Mičurinský 2nd indoor

Old Post 15-10-2007 v 12:46 PM
Mičurin 666 je offline   Profil uživatele Mičurin 666   Find more posts by Mičurin 666   Foto galerie člena Mičurin 666   Click here to Send Mičurin 666 a Private Message   Add Mičurin 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mičurin 666
Stálý Člen

Karma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 4

Ted k tomu tvýmu systému - je to pěkné, ale většina lidí, co si to pořídila následně nadávala pokud do toho šoupla víc druhů kytek. Ty tam máš 5 modelů a bojim se, že až ti každej začne růst jinak rychle a jinak vysoko, zjistíš že na tom něco je ;-) Kdy to hodláš přepínat? Zkušení doporučují s květem neotálet, bo to roste jako o život, tak at z toho nemáš jungli ;-)

From The Darkness Of Chaos I Rise To Steel Your Soul
Mors Certa, Hora Incerta

Mičurinský 2nd indoor

Old Post 15-10-2007 v 12:50 PM
Mičurin 666 je offline   Profil uživatele Mičurin 666   Find more posts by Mičurin 666   Foto galerie člena Mičurin 666   Click here to Send Mičurin 666 a Private Message   Add Mičurin 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeeNee
Stálý Člen

Karma uživatele LeeNee - 89% PěstitelskáKarma uživatele LeeNee - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 5

Nazdar Mičurine
No to mě právě taky trochu štve s tou vejškou. sem si právě pořídil víc modelů, jelikož NL a BG už jedu op třetí a chtěl sem otestovat i jiný. Ale zatím se moc nechytaj(narozdíl od tech mejch), takže jsou velikostně mrtě jiný. Až to ale přepnu(max za tejden) tak to po pár dnech zarovnám a bude to, ty moje větší jsou mrtě zezdola rozvětvený... No snad se to povede

První a druhý 400w indoor
- = A E R O P O N I E = -
Joint - Jonatán, Josh, Brko, Špek, Korneto, Zátoč, Jackson, Jonatán Jackson,Zavináč, Béčko, Smotek, Srotek, Bůček, Bambůčo, Brk, HULvát, Trubka, Beko, Larva, Brčko, Raketa, Pálka, Hokejka, Pádlo, Pórek, Blunt, Bů, Roláda, Špé, Nabukadnezar, Bukvatyr, Žbrůďo ...

Old Post 15-10-2007 v 20:19 PM
LeeNee je offline   Profil uživatele LeeNee   Find more posts by LeeNee   Foto galerie člena LeeNee   Click here to Send LeeNee a Private Message   Add LeeNee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeeNee
Stálý Člen

Karma uživatele LeeNee - 89% PěstitelskáKarma uživatele LeeNee - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 6






Tak jsem tu konečne zas a hážu sem nějaký fotečky ze skříněčky.
Přepl jsem to na 12/12 před 5 dny.

Vlhkost 60%
PH 5,9
EC 1,65

Rostlo to pomněrně dlouho(17 dní ty největší a tak 10 dní ty nejmenší), tak jsem zvědav, jak to hodně přeroste.

Proto jsem se chtěl taky zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s výškovím rozdílem u kytek. Jsem přemýšlel, jestli nemám během týdne zkrátit ty největší. Později mě bude už líto těch šištiček, co tam budou

Zrovna dneska jsem zas prosříhal listy, páč to byla děsná jungle...
Jo a kořeny byly ještě před pěti dny uplně bílý...

První a druhý 400w indoor
- = A E R O P O N I E = -
Joint - Jonatán, Josh, Brko, Špek, Korneto, Zátoč, Jackson, Jonatán Jackson,Zavináč, Béčko, Smotek, Srotek, Bůček, Bambůčo, Brk, HULvát, Trubka, Beko, Larva, Brčko, Raketa, Pálka, Hokejka, Pádlo, Pórek, Blunt, Bů, Roláda, Špé, Nabukadnezar, Bukvatyr, Žbrůďo ...

Naposledy upravil LeeNee 08-11-2007 v 13:24 PM

Old Post 28-10-2007 v 15:44 PM
LeeNee je offline   Profil uživatele LeeNee   Find more posts by LeeNee   Foto galerie člena LeeNee   Click here to Send LeeNee a Private Message   Add LeeNee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeeNee
Stálý Člen

Karma uživatele LeeNee - 89% PěstitelskáKarma uživatele LeeNee - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 7






Konečně jsem trochu upgradoval skříňku o ufo , cooltube a filtřík

Kyti jsou 17.dne na 12/12.
Každej den leze ec o 0.1 nahoru, takže pěkně budujou láličky








Problém mi delá jenom OB, kterej je nějakej zaprcatělej a nechce vůbec růst a ani skoro kvést. A zrovna na ten sem se těšil....

První a druhý 400w indoor
- = A E R O P O N I E = -
Joint - Jonatán, Josh, Brko, Špek, Korneto, Zátoč, Jackson, Jonatán Jackson,Zavináč, Béčko, Smotek, Srotek, Bůček, Bambůčo, Brk, HULvát, Trubka, Beko, Larva, Brčko, Raketa, Pálka, Hokejka, Pádlo, Pórek, Blunt, Bů, Roláda, Špé, Nabukadnezar, Bukvatyr, Žbrůďo ...

Old Post 10-11-2007 v 15:10 PM
LeeNee je offline   Profil uživatele LeeNee   Find more posts by LeeNee   Foto galerie člena LeeNee   Click here to Send LeeNee a Private Message   Add LeeNee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeeNee
Stálý Člen

Karma uživatele LeeNee - 89% PěstitelskáKarma uživatele LeeNee - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 8

Zdravíčko. Teď jsem si v časáku SVĚT přečetl docela pěknej článek s názvem:
Rostliny cítí bolest a vnímají muziku . Tak sem něco napíšu, kdyby vás to zajímalo. Mě to přijde docela zaujimavé

Takže:
První zmínka o účincích hudby na růst rostlin se objevuje ve spojení s osobou J.Ch.Boseho. Publikoval výsledky svých experimentů, ve kterých tvrdil, že rostliny nejenže vnímaj akustický svět, ale dokáží v něm i rozlišovat mezi různými zvuky. Zatímco rostliny vystavené poklidným harminickým tónům vzkvétají, v hluku a ruchu se jim daří o pznání hůř.
Později Retallacková provedla podobnou sérii experimentů, kupodivu se stejnými výsledky. Rostliny v místnosti s klasickou hudbou rostly rychleji než ty v bezhlučném prostředí a nejhuř si vedly ty s rockovou muzikou v místnosti.

Pak taky píšou o tom, že cítí boles a pamatujou si toho, kdo jim to dělá A taky že mezi sebou komunikujou, jako například kukuřice, když je napadená housenkami, tak spustí nějakou chamku či co a přivolá přirozený nepřátele housenek, tedy vosy a ty je zblajznou. A jakmile jedna rostlina toto spustí, tak to spustěj i ty ostatní, aby to bylo v hojnější koncentraci. Mazeček

Něco taky že pomocí speciálního přístroje poslouchali zvuky přes membrány rostlin a ty co si hověly vydávaly bublavé zvuky a ty co byly ničeny tak pištivý zvuky.

Taky že maj nějakej druh nervového systému či co atd... Docela zajmavé věci.

A jestli to je pravda, tak se těm mejm asi nevede dobře, když tam hučí ufon

První a druhý 400w indoor
- = A E R O P O N I E = -
Joint - Jonatán, Josh, Brko, Špek, Korneto, Zátoč, Jackson, Jonatán Jackson,Zavináč, Béčko, Smotek, Srotek, Bůček, Bambůčo, Brk, HULvát, Trubka, Beko, Larva, Brčko, Raketa, Pálka, Hokejka, Pádlo, Pórek, Blunt, Bů, Roláda, Špé, Nabukadnezar, Bukvatyr, Žbrůďo ...

Old Post 12-11-2007 v 21:11 PM
LeeNee je offline   Profil uživatele LeeNee   Find more posts by LeeNee   Foto galerie člena LeeNee   Click here to Send LeeNee a Private Message   Add LeeNee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeeNee
Stálý Člen

Karma uživatele LeeNee - 89% PěstitelskáKarma uživatele LeeNee - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 9




New foto a náčrtek nové skříně
Uvítám i nějaké ořipomínky k té skříni, abych neudělal zbytečnou chybu
Dikyčau

První a druhý 400w indoor
- = A E R O P O N I E = -
Joint - Jonatán, Josh, Brko, Špek, Korneto, Zátoč, Jackson, Jonatán Jackson,Zavináč, Béčko, Smotek, Srotek, Bůček, Bambůčo, Brk, HULvát, Trubka, Beko, Larva, Brčko, Raketa, Pálka, Hokejka, Pádlo, Pórek, Blunt, Bů, Roláda, Špé, Nabukadnezar, Bukvatyr, Žbrůďo ...

Old Post 15-11-2007 v 16:28 PM
LeeNee je offline   Profil uživatele LeeNee   Find more posts by LeeNee   Foto galerie člena LeeNee   Click here to Send LeeNee a Private Message   Add LeeNee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja.3
Stálý Člen

Karma uživatele papaja.3 - 93% PěstitelskáKarma uživatele papaja.3 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 10

LeeNee
Zdarec,koukám na návrh a myslím že UFO 365m3/mámtu samou hodnotu/stačit nebude na uchlazení i když bude 750w v cooltube.Nezapomen že tam bude i pacháč,ale tot můj názor!Aeroponii zdar

Kdo se stará máá

Old Post 15-11-2007 v 16:46 PM
papaja.3 je offline   Profil uživatele papaja.3   Find more posts by papaja.3   Foto galerie člena papaja.3   Click here to Send papaja.3 a Private Message   Add papaja.3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeeNee
Stálý Člen

Karma uživatele LeeNee - 89% PěstitelskáKarma uživatele LeeNee - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 11

No já to uatím mám na 400w a mám to i s pácháčem na 20% výkonu, no uvidíme, viď ale dix

První a druhý 400w indoor
- = A E R O P O N I E = -
Joint - Jonatán, Josh, Brko, Špek, Korneto, Zátoč, Jackson, Jonatán Jackson,Zavináč, Béčko, Smotek, Srotek, Bůček, Bambůčo, Brk, HULvát, Trubka, Beko, Larva, Brčko, Raketa, Pálka, Hokejka, Pádlo, Pórek, Blunt, Bů, Roláda, Špé, Nabukadnezar, Bukvatyr, Žbrůďo ...

Naposledy upravil LeeNee 19-11-2007 v 18:48 PM

Old Post 17-11-2007 v 13:36 PM
LeeNee je offline   Profil uživatele LeeNee   Find more posts by LeeNee   Foto galerie člena LeeNee   Click here to Send LeeNee a Private Message   Add LeeNee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeeNee
Stálý Člen

Karma uživatele LeeNee - 89% PěstitelskáKarma uživatele LeeNee - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 12





25-26 den na 12/12
PH 5.8
EC 2.0

Trochu mi žloutnou listy. Už jsem ale vyměnil vodu a ustálilo se to.


































Co mě spíš štve je, že mi hnědnou u jedný kytky nahoře u palice listy neim, co to může být.... Možná že tam je strašně blízko světlo. teplo u tej palice je 28 stupňou,takže tím to není...

První a druhý 400w indoor
- = A E R O P O N I E = -
Joint - Jonatán, Josh, Brko, Špek, Korneto, Zátoč, Jackson, Jonatán Jackson,Zavináč, Béčko, Smotek, Srotek, Bůček, Bambůčo, Brk, HULvát, Trubka, Beko, Larva, Brčko, Raketa, Pálka, Hokejka, Pádlo, Pórek, Blunt, Bů, Roláda, Špé, Nabukadnezar, Bukvatyr, Žbrůďo ...

Naposledy upravil LeeNee 19-11-2007 v 18:50 PM

Old Post 19-11-2007 v 18:39 PM
LeeNee je offline   Profil uživatele LeeNee   Find more posts by LeeNee   Foto galerie člena LeeNee   Click here to Send LeeNee a Private Message   Add LeeNee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja.3
Stálý Člen

Karma uživatele papaja.3 - 93% PěstitelskáKarma uživatele papaja.3 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 13

Pěstu zdar,zdá se že ti žloutne střed,vypadá to na přesvícení,koukám že máš "coltube"a jeho rozptyl světla je mizernej a střed bývá přesvícen!

Kdo se stará máá

Old Post 19-11-2007 v 18:53 PM
papaja.3 je offline   Profil uživatele papaja.3   Find more posts by papaja.3   Foto galerie člena papaja.3   Click here to Send papaja.3 a Private Message   Add papaja.3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeeNee
Stálý Člen

Karma uživatele LeeNee - 89% PěstitelskáKarma uživatele LeeNee - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 14

přesně to sem si říkal, ale nevěděl sem, že je to možné. Kua, tak to ti dikec, ale nevíš, jak bych to mohl napravit? Asi to dát vejš, co? to sem posral shit a dik

První a druhý 400w indoor
- = A E R O P O N I E = -
Joint - Jonatán, Josh, Brko, Špek, Korneto, Zátoč, Jackson, Jonatán Jackson,Zavináč, Béčko, Smotek, Srotek, Bůček, Bambůčo, Brk, HULvát, Trubka, Beko, Larva, Brčko, Raketa, Pálka, Hokejka, Pádlo, Pórek, Blunt, Bů, Roláda, Špé, Nabukadnezar, Bukvatyr, Žbrůďo ...

Old Post 19-11-2007 v 20:04 PM
LeeNee je offline   Profil uživatele LeeNee   Find more posts by LeeNee   Foto galerie člena LeeNee   Click here to Send LeeNee a Private Message   Add LeeNee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja.3
Stálý Člen

Karma uživatele papaja.3 - 93% PěstitelskáKarma uživatele papaja.3 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 15

Je několik řešení:a/-posunout světlo vice nahoru,ale tím se kytky budou více táhnot za světlem na úkor výnosu. b/-koupit kvalitní stínítko c/zjistit jak je na tom tvoje svělo,mám na mysli jestli už není vysvícené a jestli má stále takové světelné spektrum jaké je uvedeno od výrobce.Alespon tot můj názor.

Kdo se stará máá

Naposledy upravil papaja.3 19-11-2007 v 20:55 PM

Old Post 19-11-2007 v 20:18 PM
papaja.3 je offline   Profil uživatele papaja.3   Find more posts by papaja.3   Foto galerie člena papaja.3   Click here to Send papaja.3 a Private Message   Add papaja.3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeeNee
Stálý Člen

Karma uživatele LeeNee - 89% PěstitelskáKarma uživatele LeeNee - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 16

NO, zatím sem udělal A ale jen malinko. Výbojku mám starou tak 2a půl měsíce, tak neim, jesi má cenu to zjištovat, stejnak neim jak No a s tím stínidlem.... napadá mě jen ten plech vyndat celej a dát nad cooltube klasické stínidlo... ale to bych musel odlepovat pacháč a pak ho zas přilepova chjo, ale asi to za tu práci možná stojí, co? thx

První a druhý 400w indoor
- = A E R O P O N I E = -
Joint - Jonatán, Josh, Brko, Špek, Korneto, Zátoč, Jackson, Jonatán Jackson,Zavináč, Béčko, Smotek, Srotek, Bůček, Bambůčo, Brk, HULvát, Trubka, Beko, Larva, Brčko, Raketa, Pálka, Hokejka, Pádlo, Pórek, Blunt, Bů, Roláda, Špé, Nabukadnezar, Bukvatyr, Žbrůďo ...

Old Post 20-11-2007 v 10:55 AM
LeeNee je offline   Profil uživatele LeeNee   Find more posts by LeeNee   Foto galerie člena LeeNee   Click here to Send LeeNee a Private Message   Add LeeNee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4509440 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív