Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » konope ako afrodiziakum
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

Sexualni vykony a ganja Příspěvek č. 1

s rostouci tendenci hulit se muj sexualni vykon snizuje. Teda ne vykon, ale chut. Znate to porekadlo "co je idealni zena? Ta, ktera se po soulozi promeni v basu piva a partu kamaradu." Mam podobny upraveny pro ganju a i tu souloz bych s klidem v dusi vynechal. Fakt si radsi kolikrat ubalim brko.

takze SEX je podrizen fenomenu SPEX

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 04-12-2001 v 16:20 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seedmaster
Nový Člen

Karma uživatele Seedmaster - 9% PěstitelskáKarma uživatele Seedmaster - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 2

Pan_Dan:Sakra,kdyby se mi zena zmenila v basu piva,o kamaradech nemluve,tak asi prestanu hulit.Jinak mam presne opacny problem:Chut by byla,ale telo neposloucha.Obcas delame ganjasex:Zakourime pred a po.A nekdy i mezi.Stava se,ze se k sexu ani nedostanem.
Sexu zdar!
SEEDMASTER

Old Post 04-12-2001 v 16:35 PM
Seedmaster je offline   Profil uživatele Seedmaster   Find more posts by Seedmaster   Foto galerie člena Seedmaster   Click here to Send Seedmaster a Private Message   Add Seedmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 3

u mě platí:

"chceš-li se milovati,
práska dej si až potom.
Protože dáš-li si ho dříve,
chuť možná bude, síla už ne "

Radši dám přednost sexu po ránu před ganjou. Pro mě představuje Ganja dveře do jiného světa a ten je dostupný jenom občas a čím míň tím líp. Ganja je svátek, každý týden v pátek je GANJADAY a pak následuje GANJAWEEK ..
všechno chce svoje a oboje je krásné, ale občas i křížení je prima

konec!

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 05-12-2001 v 07:17 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
torhorc
Stálý Člen

Karma uživatele torhorc - 7% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 4

Svata pravda. Alebo jedno alebo druhe. Nejako to nejde dokopy. Ked je clovek zkureny, hlava frci v oblakoch, miliony myslienok sa rutia po nervovych dialniciach, a na sex si ani nespomeniem. Vlastne hej, presne dvestosedemdesiatšesť krát za minutu. A vzdy na to dvestosedemdesiatsedem krát zabudnem. :-)
Tazko sa to potom vysvetluje mojej, vzdy chtivej priatelke.
Aha uz asi viem, preco nema rada ked som high.

Old Post 05-12-2001 v 09:56 AM
torhorc je offline   Profil uživatele torhorc   Find more posts by torhorc   Foto galerie člena torhorc   Click here to Send torhorc a Private Message   Add torhorc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Dotaz Příspěvek č. 5

Coze? No asi hulite az moc, ale ja kdyz si zahulim jen tak jemnoulince do pohody, tak je chuti az az. Ty me miliony myslenek se pak tykaji jen jednoho

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 05-12-2001 v 10:34 AM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shorty
Nový Člen

Karma uživatele Shorty - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 6

Chut je pokazdem jointu zážitky jsou besser,výdrž ta je taky v lesku.

Old Post 10-12-2001 v 14:00 PM
Shorty je offline   Profil uživatele Shorty   Find more posts by Shorty   Foto galerie člena Shorty   Click here to Send Shorty a Private Message   Add Shorty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

Příspěvek č. 7

Ja osobne kdyz si zahulim tak chut na sex klesa umerne s poctem vykourenejch jointu... Treba sex po jednom dvou jointech je docela v normalu ale po vice uz proste sex na chut nemam :o)))

End

Old Post 11-12-2001 v 13:16 PM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schizo girl
Nový Člen

Karma uživatele schizo girl - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3 

NAZOR OPACNEHO POHLAVI Příspěvek č. 8

Myslim,ze moc a sakra moc zalezi na stavu (fyzickem i psychickem) ve kterem se pred zahulenim nachazime. Kdyz clovek huli jak blazen tak neni schopen velkych fyz. vykonu natoz pak akrobacie v posteli,ale ona nekdy ta akrobacie ani neni potrebna ke kvalitnim pozitkum. Nekdy si zahulime a funguje to jako prave afrodiziakum...
A takovy tantricky sex je v rausi fakt uzasny...
Ale je uplne normalni,ze to nekdy cloveka dostane a chybi chut nebo sila.A nestava se to pouze chlapum...jenze je to u nich bohuzel zjevne videt...
Proste pokud chcete radit v posteli dlouho a poradne, tak moc nehulte.Ale to je otazka priorit....
P.S. A nepodcenujte fakt ze ganja ovlivnuje vyvoj spermii a muze ovlivnit plodnost.... a u zenskych to neni taky jinak!

schiiizarka

Old Post 11-12-2001 v 13:46 PM
schizo girl je offline   Profil uživatele schizo girl   Find more posts by schizo girl   Foto galerie člena schizo girl   Click here to Send schizo girl a Private Message   Add schizo girl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Limba,CsC
Stálý Člen

Karma uživatele Limba,CsC - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 94 

Dotaz Cože ??? Příspěvek č. 9

Tak to asi hulím něco jinýho než většina z vás (asi stejný model jako Sunset ), neboť si to užívám nejnejnejneuvěřitelnějším způsobem. Sice hlava mapa, ale podle mne jí jde "poručit". Co si přeji, to mám. A musím sebevychloubačsky napsat, že z fyzického prožitku při "genetické výměně informací" jsem někdy úplně na větvi !!!
Z těch duševních prožitků (zejména před) mě bere neuvěřitelná míra empatie a jejího praktického využití.
A potom to maličko, co stačí pro super zážitek - a zbytek přijede po dálnici !!!!!!

....snažím se!!!

Old Post 11-12-2001 v 20:14 PM
Limba,CsC je offline   Profil uživatele Limba,CsC   Find more posts by Limba,CsC   Foto galerie člena Limba,CsC   Click here to Send Limba,CsC a Private Message   Add Limba,CsC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepik
Stálý Člen

Karma uživatele stepik - 7% PěstitelskáKarma uživatele stepik - 7% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 94 

Palec nahoru Příspěvek č. 10

Mnooo, tak já osobné tak po 2 špecích mám chuť jak bejk... Uplně maximálně. Fyzycky taky dobrý, ale při nějakých velkých hulicícj akcích to nejni vono, pak je člověk unavenej.... I fyzicky...

Old Post 11-12-2001 v 21:31 PM
stepik je offline   Profil uživatele stepik   Find more posts by stepik   Foto galerie člena stepik   Click here to Send stepik a Private Message   Add stepik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psychedelix
Stálý Člen

Karma uživatele psychedelix - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 52 

Palec nahoru Příspěvek č. 11

Mi se spíš zdá, žej časté a dlouhodobé hulení snižuje můj zájem o sex. Když jsem tak moc nehulil, a potkal jsem třeba nějakou sexy kopretinku, tak jsem hned myslel na to, jak ji zbalit a bodnout, případně jaké by to s ní bylo... Teď když hulím trošku hustějc ale ne až tak moc (1 g skunku na den), tak mě podobné myšlenky napadají méně často (spíš si z ženských dělám kozy), ale na druhou stranu je pro mě takové seriózní výhuláčko před akcí velmi afrodisiakální a sex mi připadá kvalitnější a nepřipadá mi, že bych to fyzicky nějak nedával, nebo že bych neměl dostatek sil............

Old Post 12-12-2001 v 00:31 AM
psychedelix je offline   Profil uživatele psychedelix   Find more posts by psychedelix   Foto galerie člena psychedelix   Click here to Send psychedelix a Private Message   Add psychedelix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 12

To u me osobne zalezi na prostredi a na tom s kym hulim. Kdyz jsem se znamyma, tak na takovy myslenky neni cas. Pokud se ovsem nezacneme bavit o zenskych. Jinak kdyz kourim s pritelkyni, tak ze 70% k necemu dojde. Podle m nezalezi na modelu, ale na nalade (samozdrejme pokud ten model ovsem neni nejaky typ "kladivo do hlavy").

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 12-12-2001 v 14:32 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gabry
Nový Člen

Karma uživatele Gabry - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 13

Musim rici, ze co jsem zazila po "huleni" za uzasny prozitek pri milovani, tak mi to nebude ani verit. Snila jsem o tom cely zivot.

Kdyz nastalo vyvrcholeni, mohla jsem konecne uchopit tu sexualni energii a rozehrat s ni hru celym telem, kam jsem si umanula. Nevysla z me hlavy jako obvykle hned pryc, nybrz jsem se v ni koupala neuveritelne dlouho, tak dlouho, jak jsem chtela.

Bylo to uzasne. Byla to uplna ocistna koupel.

Old Post 14-12-2001 v 11:23 AM
Gabry je offline   Profil uživatele Gabry   Find more posts by Gabry   Foto galerie člena Gabry   Click here to Send Gabry a Private Message   Add Gabry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 14

2 gabry,

z Ganjou je všechno možné, a každý zážitek je unikát,
proč bychom ti neměli věřit ? každý máme svůj svět... ale jsou někdy i dost podobné.... ..

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 14-12-2001 v 11:58 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomasino
Stálý Člen

Karma uživatele Tomasino - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 48 

Pohodička :-) Příspěvek č. 15

Tak hulení a sex??? No se skunkem je to u mě bída, protože to jsem odrovnanej a odvezenej do jinýho světa a na nějaký milostný hrátky v podstatě neni čas a i kdyby byl, tak by to asi nedopadlo o.k. ale co mě na druhou stranu dostává je hašiš .... tahle věcička u mě funguje jako 100ní afrodiziakum .... po 2 špíčcích už se mlsně koukám kolem sebe nicméně jeden čas jsem se svojí bývalou přítelkyní používal hašiš skoro a jenom když jsme se chtěli milovat .... byl jsem schopnej vydržet i třikrát víc než normálně a ty orgasmy ..... byl to takovej mazec do hlavy, že mi v ní kolikrát i hučelo a musel jsem třeba i 10min ležet jen tak, abych to rozdejchal .... ale jakmile jsem dal trávu nebo skunk, bylo po prdeli obvykle jsem vždycky dostal strašnej výtlem a bylo vymalováno .... pak už jsem se nezmohl fakt na nic maximálně tak na ubalení dalšího špíčka abych byl dostatečně

Take a peace with Joint!

Old Post 16-12-2001 v 19:09 PM
Tomasino je offline   Profil uživatele Tomasino   Find more posts by Tomasino   Foto galerie člena Tomasino   Click here to Send Tomasino a Private Message   Add Tomasino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gabry
Nový Člen

Karma uživatele Gabry - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 4 

odpoved Tomasinovi Příspěvek č. 16

Je fakt, ze u me slo take o hasis, kdyz jsem mela ten zazitek, o kterem jsem psala. Ale chute mam i po trave. Osobne si myslim, ze to je predevsim zasluha meho pritele, ze mam na nej porad chut, kdykoliv se na nej jenom podivam nebo na nej pomyslim. To nema s hasisem ani travou nic spolecneho. Jenom to pomaha uskutecnit vyssi dimenze pri milovani a odpoutani se od sveta fyzickeho. At uz se to dari nekomu pri milovani nebo bez nej - to uz je ciste individualni zalezitost. Tak me napada, ze mozna prave proto se lide nikdy "nehulici" tak oddavaji radi sexualnim hratkam - treba to ma take podobny ucel - chteji se proste dostat jinam, z tohohle sveta.

Old Post 17-12-2001 v 07:36 AM
Gabry je offline   Profil uživatele Gabry   Find more posts by Gabry   Foto galerie člena Gabry   Click here to Send Gabry a Private Message   Add Gabry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6003900 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív