Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Optiexova Pěstírna - I Have To Save Myself
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Nápad Optiexova Pěstírna - I Have To Save Myself Příspěvek č. 1

Ok, tohle je ma prvni pestitelska zkusenost. Na hůlo čekám jako na spásu, pořád si odpočítávám: Když začnu do tejdne, za dva měsíce to bude. Tohle si ale říkám už od října :-//Spíš, koho to zajímá, a bude to číst, což budu rád, začlenim do svojí, ehm problematiky? Jsem ve věku dospívání, v čase, kdy se totálně rozboří dosavatní svět a tvoří se novej. Já do něj vešel(vcházim) docela bolestivě. Uzavřel jsem se do sebe. Ne, že bych třeba na základce byj nějaký extraupovídaný extrovert, ale přátele jsem měl! Teď se izoluju. Jediná situace, kdy se vidim s vrstevníkama, je ve škole. Žádnej dlouhodobější vztah s holkou jsem taky jeste neměl. To asi neni cesta, jak žít život. Asi. No sertalin to jistí. Navíc jsem se dostal do fáze, kdy mám velkou chuť drogovat. Vzhledem k mý společenský situaci nemám možnost, jak si marihuánku obstarat, nehledě na to, že pěstovat je správný, kupovat je špatný. Takže, co když k tomuhle není přístup a člověk to (dočasně) v dospívání potřebuje?Legální drogy. Alkohol.No, už to trvá 5 měsíců. O prázdninách to bylo chvílema obden. Teď už jenom v pátek, ale celkově je to s alkoholem vždycky postupná cesta dolu. Každej z těch dní placatka rumu.4 velký rumy večer ke knížce do vany. Takže i kvůli tomuhle chci zaměnit alkohol za hůlo. Rozdíl mezi nebezpečností ethanolu a marihuany je jasnej. Mimoto je hůlo zážitkově lepší, a třeba mi nějak pomůže k tý "sociálnî integraci"? (anebo odbrzdí schizofrenii) //. K tomu, že bych mohl udělat pěstírnu jsem se dostal někdy o prázdinách, no a už je listopad, a nic ještě neroste(za prvý jsem trochu línej a za druhý ještě studuju, takže mám dost malej příjem peněz. Blbá kombinace. I tadyten příspěvek píšu velkejma přestávka, začal jsem tak před měsícem. Tak snad mě nesežehnete :-) :/

Jako pěstírnu jsem si vybral bílou skříň se základnou 87 krát 59 a vysoká je 166 cm. Je zašupovací. Viz fotka.
Je v ní 250W výbojka s tlumivkou. Větrání absentuje. Skříň není vzduchotěsná a malýma škvírama tam dokonce jde světlo, ale nic hrozného. Kdyby byla venku tak by na ní přece taky svítil měsíc (řikám to, protože jsem četl že do skříně nesmí v době temna ŽÁDNÉ světlo). Teplota je stabilní 24 celcia, ale jak zapnu výbojku, tak vyjede na 41(myslím tím oblast 30 cm od výbojky).

Což skoro jistě znamená, že budu muset obstarat větrání. S tím budu asi potřebovat velkou pomoc. Ze začátku jsem myslel, že budu potřebovat takové ty turbo větráky, co jsou od dvou tisíc například na tom www.greenhome.cz , ale jestli jsem to správně pochopil, tak se používaj ty od počítačů? Jenomže tam je dost podivná zásuvka. Nic nechápu. Všude jsou tu návody na výbojku a přitom chlazený, který skoro stejně důležitý tu žádnej, třeba obrázkovej návod nemá(spíš ho nevidim).

A substráty mám zatím dva pytle perlitu a Kristalon...

Jinak, to nejdůležitější: Hodlám si asi objednat za 20Euro Skunk#1 z DUTCH-PASSION . Nevim jestli ohledně osiva má někdo jinej nápad, ale zatím si objednávám do 20 EUR a hlavně sem nic dalšího za stejnou cenu nenašel. Mimoto, ty stránky jsou kvalitní a přehledný?
Takže, všechny svý první otázky jsem sepsal do dalšího příspěvku, kdo odpoví snad bude odměněn.
Tak pojďte o všem diskutovat!!(ps: důležit fotky budou zítra :-/)

Naposledy upravil OptieX 19-03-2007 v 20:27 PM

Old Post 03-01-2007 v 17:39 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 2

Časová osa
datum věc

prázdniny: rozhodnutí stát se pěstitelem

4. září: koupení kompletu přes „GreenHome Plzeň( ve skutečnosti jsem si jí objednal už 22.srpna, ale nějak dlouho ji neměli, tak mi nakonec nabídli místo GIB 250W výbojku PHILIPS 250W za stejnou cenu. Doufám, že jsem nějak neprohloupil??)

15. listopadu: dokoupení drátů + první rozsvícení výbojky(zábavná je věc, že jsem byl přesvědčenej, že to co jsem si koupil, je jenom výbojka a kondenzátor, takže jsem myslel, že budu muset časem koupit startér a tlumivku, ale pak jsem tu viděl pár fotek tlumivek a došlo mi to ten útvar co mám je všechno v jednom uff…..a taky se musím pochlubit, že jsem s rozsvěcováním výbojky neměl problém: první zkušební zapnutí a všechno bez problémů fungovalo)(samotný rozsvícený bylo taky neuvěřitelný:tahleta výbojka se v noci dokáže ododrážet od stěn a osvětlit místnost na druhym konci bytu. wow, hezký introspektivní zážitek)

20. prosince: zabudování výbojky do skříně

3. ledna 2007: vložení tématu do fóra

7. ledna : Mám transformátor na větrání

15. ledna: Dokončil jsem díru na větrák. Ten horní.

29. leden: Nastrkal jsem větráček do skříně, a přitáhnul k němu drát.Měl bych zrychlit. Měl bych zatraceně zrychlit.

5. únor: Přišel mi zvlhčovač objednanej před pěti dnama(jaj to slovo "den" jsem asi sklonil blbě).Zvlhčovač má víc využití než výbojka a větráky, takže jsem si s nim pořádně vlhčil pokoj do tý chvíle, než od tý naplno puštený mlhy neuklouz na podlaze můj brácha .

6. březen: Mám peníze na seeds

10. březen: Obstaral jsem si kus skla, kterým přikreju výbojku. Dvě věci: Zjistil jsem, že řezačka na sklo není tak drahá a že řezání skla není taková prdel, jako to dělaj to ve filmech zlodějové(vyřežou kruh do skla, vemou cosi a vytáhnou ten kus skla jakobynic) to sklo se často nezlomí úplně podle toho nářezu....

11. březen Koupil jsem 1 květináč a substrát. A taky takový ty věci jak se tim spojujou dráty

12. březen: Odeslal jsem obálku z penězi.(Je to tady. Považuju to za zlom. Až to přijde, dám to do nálevu a začnu odpočítávat 12 tejdnů. Change this reality!!!)

16. březen: Přišly Jim oje peníze. Uf.

19. březen seed jsou tady(ICE 4x)!!! a navíc mi přišlo deset semínek durban poisonx skunk#1! Zrovna, když jsem přemejšlel, že začnu pěstovat outdoor!

24. března: Nestíhám psát, co se každej den děje, ale dneska jsem koupil 2krát substrát a 2krát květináč(200 kč dohromady!!)




blind

25. srpna: Sklizeno! Suším.

Naposledy upravil OptieX 25-08-2007 v 21:12 PM

Old Post 03-01-2007 v 17:44 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

OTÁZKY Příspěvek č. 3

Otázky:
1Budu potřebovat větrání?(po tom co jsem si změřil teploty ve skříni, tak jsem si skoro jistej že jo, což je docela špatný). A co třeba krytí výbojky sklem?
2. Kolik se mi na to prostranství vejde kytek?
3. A jakej udělám substrát. Tady taky nečekám nějakou určitou odpověď, jinak se budu asi řídit podle příručky (30% perlit, 60 %substrát, 10%kokosová drtina
4. Jak dlouho to trvá? jsou to průměrně ty dva měsíce? a Je do toho započítaný i klíčení?
5. Jak moc má být skříň utěsněná? Doopravdy tam musí v temný fázi být dokonalá tma? a co vzduchotěsnost?(kromě dír větráků samoz.)
6. JAk mám zacházet s Kristalonem Start? myslim podle tý tabulky vlevo dole na zadní straně, do jaký skupiny to patří?
7. Kristalonem mám postřikovat kytku nebo obyčejně zalévat?

Naposledy upravil OptieX 05-01-2007 v 22:37 PM

Old Post 03-01-2007 v 17:47 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

tak nejak se zkus podivat tady na groweru co kde a kdo pise a uvidis . A krystalon staart asi aninepouzivej. zkus hledat hnojiva

Old Post 03-01-2007 v 19:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HCSBUBI
Stálý Člen

Karma uživatele HCSBUBI - 28% PěstitelskáKarma uživatele HCSBUBI - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 5

Když to tady prolezeš tak najdeš odpovědi.Zkus se podívat do FAQu nebo používej hledání /vpravo nahoře/Growu zdar.

Old Post 03-01-2007 v 19:19 PM
HCSBUBI je offline   Profil uživatele HCSBUBI   Find more posts by HCSBUBI   Foto galerie člena HCSBUBI   Click here to Send HCSBUBI a Private Message   Add HCSBUBI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kickdashit
Stálý Člen

Karma uživatele kickdashit - 88% PěstitelskáKarma uživatele kickdashit - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 6

http://grower.cz/forum/image.php?at...30297&size=full snad ti to pomuze

Old Post 03-01-2007 v 20:57 PM
kickdashit je offline   Profil uživatele kickdashit   Find more posts by kickdashit   Foto galerie člena kickdashit   Click here to Send kickdashit a Private Message   Add kickdashit to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kickdashit! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Typek23
Stálý Člen

Karma uživatele Typek23 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Typek23 - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 7

Odpovede:
1) Na vymenu vzduch v tvojej skrini stacia pocitacove vetraky, koncovku odrez nechaj kole droty a namontuj si to na adapter - trafo. Teplotu by som riesil s cool-tube, ak ju pouzijes zbavis sa viacerych prbolemov: vysokej teploty, spaleniu rastlin, mozes dat vybojku nizsie k vrcholkom. To je moj nazor. cooltube je potrebna.
2) Na tvoju plochu sa ti v pohode vojde 10 rastlin, zalezi aky tvar budu mat kvetinace. vyber si nieco take http://shop.growshop.cz/katalog/det...b5f195354a273ec
kolko ih tam napchas tolko daj rastlin.
3)uplne jednoduchy a na domace pestovanie perfektny substrat co som sam pouzival je: zahradnicky substrat + perlit + piesok pomer 2:1:1 mal som nadherne rastlinky nemal som sa na co stazovat.
4)moj proces trval cca 3 mesiace, 3 dni klicenie...............rastova faza 5tyzdnov vyska rastlin 40cm ...............kevetova faza 6-8 tyzdnov............2 tyzdne susenie Ale cely proces zalezi od vela faktorov ako su podmienky pestovania + druh semienok atd.
5)neviem ako velmi vplyvaju male dierky v skrini na rastlinky ja som mal vzdy poriadne utesnenu skrinu........ak sa s tym ohrajes utesnis si ju aj ty....
6) Krystalon start...o tom sa tu vela polemizuje ci je dobry alebo nie......ak mas svoj prvy indoor a naberas skusenosti co a ako tak je uplne postacujuci.......ja som ho pouzival tiez mam s nim len a len perfektne skusenosti........podla mna je to dost dobry vyrobok za skvelu cenu.......ja som davkoval takto.....po 3 tyzdnoch som dal 0,5g do 2L a polial som tym 8 rastlin........po 4 dnoch som dal 1g do 2L tot som spravil 2x .........potom po 5 dnoch som zvysil davku na 1,5g do 2L toto som spravil 2x ........ takto mozes kludne pokracovat az do 3g.....vyzsie davky som aplikoval kazdych 5-6dni............hnoj s krystalonem start az kym rastlinky nebudu mat pozadovanu velkost to je tych 30 -max40cm je to velmi dobre hnojivo casom az budes fajnsmeker mozes si kupovat hnovjiva od B-cuzz ...teraz ti bude uplne stacit krystalon start........
6) Postrek s krystalonem na listy som neskusal a ani som nemal dovod.....zalievanie uplne stacilo a hlavne som neryskoval spalenie listov.......moja rada nepostrekuj ale zalievaj......

Vsimol som si jednu vec ze si nespomenul aku mas vlhkost.........je to strasne dolezity prvok pri pestovani hlavne v zaciatocnej faze........poriadne si to nastuduj a kup si ultrazvukovy zvlhcovas SPH 808 stoji okolo 700kc.........vela stastia

Old Post 04-01-2007 v 12:15 PM
Typek23 je offline   Profil uživatele Typek23   Find more posts by Typek23   Foto galerie člena Typek23   Click here to Send Typek23 a Private Message   Add Typek23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 8

No konečně někdo, kdo mi uceleně poradil! Diky, typku23, dam ti karmu

Old Post 04-01-2007 v 15:05 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 9

Z malejch pc větráků doporučuju jednoznačně Sunon

KDE 1209 PTV1 (12VDC/1,8W, 2800ot, 83m3/h, 34dB, 92x92x25mm) tzv. MAGLEV - ventilátor s magnetickou levitační podložkou. Magnetické bezdotykové ložisko VAPO, vysoký výkon, tichý, velmi vysoká životnost, vhodný i do vysokých teplot. cena na www.ges.cz - 105kč jelikož je to na 12V dá se to dobře ovládat

Na ty větráky doporučuju takovýto malý trafíčko a měnitelným výstupním napětím - je to levný a jednoduchý a navíc se to dá zmněnou výstupního napětí regulovat výkon

mě právě v pěstírně valí čtyři, a naprosto bez problémů

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 04-01-2007 v 22:54 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 10

K tomu hnojení - taky sem tam použiju kristalon start a taky spokojenost, na květ dávám plagron terra bloom (1l na 2OOl zálivky cena okolo 250kč) , tady už přeci jenom jde o paličky... a na ten postřik jednoznačně VERMESFLUID, kytky sou po tom krásně tmavě zelený a vitální, daleko líp s vzpamatovávaj ze zaštípnutí a rychleji rostou a působí to navíc i proti plísním a zvyšuje to odolnost proti saýmu hmyzu. Fakt super, je to náhrada za všeliaký drahý a značkový postřiky. stojí okolo 70kč a na postřik bude stačit hodně dlouho, sám ho přidávám sem tam i do zálivky

VERMESFLUID Rulezz

jinak do hlíny přidávám ještě tzv býčkovo organominerální hnojivo - je ti sušenej drcenej kravskej hnůj, působí to dlouhodobě a jemně

Dopporučuju preventivně do každýho druhýho třetího květináčku picnout žlutou lepovou šipku proti létajícímu hmyzu - kdyby se tam něco chtělo oběvit, radši ať se to přilepí hned

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 04-01-2007 v 23:26 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Typek23
Stálý Člen

Karma uživatele Typek23 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Typek23 - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 11

ERICCartman kde sa da kupit VERMESFLUID??????

Old Post 05-01-2007 v 11:39 AM
Typek23 je offline   Profil uživatele Typek23   Find more posts by Typek23   Foto galerie člena Typek23   Click here to Send Typek23 a Private Message   Add Typek23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 12

OptieX: Na 250w ti rozhodne nebudou stacit pc vetraky. Ventilace je jeden z piliru growingu, takze nepodcenovat. Mrkni do threadu lidi, co pod 250w (uspesne) jeli a o vetrani si udelej obrazek sam - nikde snad nenajdes jen pc vetraky - ty tak na rozhaneni vzduchu po pestirne Ve skrini o tehle velikosti ji uchladis v pohode nejakym slabsim ventilatorem na sitove napeti. Tohle radsi predimenzovat nez naopak. Druha vec je vhkost, ale tu res az bude vse ostatni v poradku.
Pokud pojedes hlinu, nezapomen substrat sterilizovat v troube ci mikrovlnce - zahubis tim pripadne zarodky skudcu - vic infa tady na G.
2 mesice trva ciste kveteni u "normalnich" modelu (tim nemyslim nejake Haze a podobne sativy) - jeste ti to musi vyklicit a vyrust - a tahle doba je u kazdeho jina - zavisi na zvolenem zpusobu pesteni, na wattazi a typu lampy, odrude, na klimatickych podminkach v boxu a taky i zkusenostech - v prumeru tak 3 mesice
Aby rostliny nebyly stresovany, je potreba mit presne rozdelen den a noc - tzn. svetlotesnou skrin - trocha svetla v dobe, kdy ma byt noc, a to zvlast jeste v dobe, kdy kytka kvete, muze zpusobit hermafroditismus u rostlin - tohle samozrejme muzou zpusobit i jine stresujici faktory. Vzduchotesna skrin byt zas tak nemusi, dulezitejsi je, aby v ni byl mirny podlak a pripadny oder tak neunikal ven(ale to pouze v pripade, ze chces pouzit pachoveho filtru).
Na kristalon se vykasli, kdyz uz neco levneho, tak aspon tekute hnojivo. Kdyz uz ho pouzijes, tak jen na rust, na kvet investuj urcite do lepsich. Zminovany Plagron je na hlinu okej A hnojivem se zaleva, mozno i postrik, ale stezejni je zalivka.
A jeste jedna vec - nez sem priste vysolis dalsi davku dotazu, procti si a hledej!!!!! Na vsechny tvy dotazy je po kratkem hledani mozno nalezt vic nez uspokojujici odpoved

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 05-01-2007 v 12:15 PM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 13

Je to taková divná kulatá láhev s uchem, koupíš to v jakýmkoli zahradnitví . Já sem si našel svoje oblíbený a prodavačky se nestačí divit jaký je ten mladý pán zapálený pěstitel

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 05-01-2007 v 12:18 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Typek23
Stálý Člen

Karma uživatele Typek23 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Typek23 - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 14

EricCartmen a aka je cena tej flasky a aky ma objem????

Old Post 05-01-2007 v 14:42 PM
Typek23 je offline   Profil uživatele Typek23   Find more posts by Typek23   Foto galerie člena Typek23   Click here to Send Typek23 a Private Message   Add Typek23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 15

je to litrovka a cene je okolo sedumdesáti korun, pokud bys to chtěl přidávat do zálivky bylo by to asi hned pryč, ale na postřik to vystačí hodně dlouho, zezačátku sem na to měl jen takovej tan ruční byzmek kterej našroubujeě na petku a jak zmáčkneš tak to stříká, ale jelikož to nebylo neic moc, tak sem si koupil za něco přes dvě kila postříkovač s pumpičkou a nastavitelnou tryskou a sem naprosto spokojenej

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 05-01-2007 v 18:03 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 16


Takže včera jsem se zaměřil na "trafo". V hornbachu jsem našel Trafo 12V, nejlevnější 60W za 235kč, což je pro mě v současný době docela hodně. Po příchodu domů mě ale napadlo ozkoušet dost starej transformátor od mašinek. Fungoval. (To se mi na životě líbí, věc, kterou by člověk bez mrknutí oka přenechal skládce, se mu najednou neuvěřitelně hodí. ) Jenomže mám otázky:

1. Na větráčku od počítače(další od počítače se ke mně brzo dostanou a a jako výkonější(na výbojku?) si koupim ten doporučovanej SUNONovskej Maglev) je napsáno 0.14A a na transformátoru 1.2A. Nevadí to v něčem?? Možná to souvisí s další otázkou:
2. Co znamená to, že prodávaj trafa na 12V a jsou tam k tomu 60W 80W výkony? To znamená tolik věcí se k tomu dá připojit? Dá se od toho nějak z jistit kolik k tomu maximálně můžu připojit Větráčků?

Naposledy upravil OptieX 08-01-2007 v 10:56 AM

Old Post 08-01-2007 v 10:45 AM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1587600 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív