Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Optiexova Pěstírna - I Have To Save Myself
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8
Autor
Téma 
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 113

Krychle: Já mám ustříhnout ten vršek, kde vylejzaj nový lístky??
Zní to šíleně...

Old Post 01-05-2007 v 16:18 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 114

Zejtra dám nový fotky kytek....... Už to ale nebudou tak nádherný fotky :-(
Hele a doopravdy se odstřihává ten vršek?

Old Post 03-05-2007 v 20:09 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evildoer
Mladý clen

Karma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 115

Neboj se toho odstihava se opravdu vrsek celkem rychle behem asi 3 dnu se udelaj dva vrcholy a spodni vetve najedou vic DULEZITA VEC zkontroluj si pH vody kterou zalejvas trebba ph testem co prodavaj bezne v akvaristice to zloutnuti listu muze bejt zpusobeny nedostatkem nejakyho prvku z duvodu spatnyho pH

Old Post 03-05-2007 v 22:02 PM
Evildoer je offline   Profil uživatele Evildoer   Find more posts by Evildoer   Foto galerie člena Evildoer   Click here to Send Evildoer a Private Message   Add Evildoer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 116



Omlouvám se zpoždění těch foteček...
Takže dneska je 7. května 2007 a semínka jsem dal naklíčit 20.3. Ze začátku vypadaly kytky hezky, ale poslední dobou jsou na tom docela špatně. Ze začátku jsem proklínal každou pihu na kráse tý kytky, ale těď už je to mnohem horší.

Koukněte na fotky a poraďte co dál.....kdyžtak

Naposledy upravil OptieX 17-05-2007 v 12:37 PM

Old Post 07-05-2007 v 16:30 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wiki
Stálý Člen

Karma uživatele Wiki - 50% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 117

Ahoj, ze zloutnou stare listy je normalni,normalne je ucvikej.
taky davej bacha na preliti a prehnojeni. tez mi to zloutlo,tak mi poradil kamos at pohnojim. A pohnojil sem. :-) a zacal novou varku :-(

good luck

Old Post 07-05-2007 v 21:51 PM
Wiki je offline   Profil uživatele Wiki   Find more posts by Wiki   Foto galerie člena Wiki   Click here to Send Wiki a Private Message   Add Wiki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHASNIK_SK
Stálý Člen

Karma uživatele CHASNIK_SK - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 118

cuss,zozen vacsie kvetinace a presad do neakej fajnovej hliny(daj pozor aby si neporusil korene),neako moc to zltne.
Zlte listy odtrhni.Zmeraj PH vody.Ak to takto spravis tak ich zachranis na to dam krk )),daj vediet ako si dopadol.

Old Post 07-05-2007 v 22:36 PM
CHASNIK_SK je offline   Profil uživatele CHASNIK_SK   Find more posts by CHASNIK_SK   Foto galerie člena CHASNIK_SK   Click here to Send CHASNIK_SK a Private Message   Add CHASNIK_SK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 119




Tak zase po dlouhý době píšu zprávičku. Kytky jsou na tom fakt špatně. Ale aspoň jsem dneska koupil set na měření pH. Voda, kterou tam leju má neutrální pH..Ale ještě musim nějak změřit pH ostatního...

Mám takovou otázku. ZA tři dny to budou 2 měsíce(!) co jsem dal naklíčit semínka. A co vím, tak na květ se přepíná po měsíci. Já už mám dva.


CHASNIK_SK:Větší květináče? Proč? Kořeny nemaj místo nebo co?


Dneska to jsou kvalitnější fotky, bratr mi půjčit svou nokiu N70, ale zase se mi tentokrát klepala ruka, takže tak.

Old Post 17-05-2007 v 15:47 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 120

OptieX: Jestli se nepletu tak měsíc je asi doba do které kytka určitě dosáhne dospělosti tudíž když jí přepneš začne bez problému kvýst. Je na tobě jestli to necháš na růstu měsíc nebo rok. Jen si pak dej pozor aby ti to pěstírnu nepřerostlo. Osobně bych to trochu ohýbal a zastřihoval aby se ti to víc rozvětvilo. To PH pořádně prověř vipadá to na něj(mimochodem neutrální ph (7) není taky zrovna nejideálnější)

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 17-05-2007 v 18:12 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHASNIK_SK
Stálý Člen

Karma uživatele CHASNIK_SK - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 121

Vacsie kvetinace to znamena nova hlina,nove ziviny a viac miesta pre korene.Vidim ze sa to stale zhorsuje,mal by si s tym nieco robit,mne to vadlo tak som ich presadil a za dva dni boli v poriadku.Urcite tym nic nepokazis.Cuss

Old Post 17-05-2007 v 18:46 PM
CHASNIK_SK je offline   Profil uživatele CHASNIK_SK   Find more posts by CHASNIK_SK   Foto galerie člena CHASNIK_SK   Click here to Send CHASNIK_SK a Private Message   Add CHASNIK_SK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 122


Takže včera jsem se odhodlal koupit větší květináč jak mi důrazně doporučil kolega "kdyžkoupíšvětšíkvĚtináčanovou hlínudodvoudnůsetouzdraví" CHASNIK. No, koupil jsem dva substráty a zatím jenom jeden květináč. Mám málo peněz. Jenom věcička, ten kořenovej bal jsem i s novou hlínou strčil do většího květináče Jde o to, že ta stará hlína je nabalená na ty tenký kořeny, takže její odstranění podle mě nepřipadá v úvahu. Co myslíte? A na fotce(sponzored by brother's N70) je vyfocenej substrát. Imho je dost dobrej, má přídavek Naturhumusu a Perlitu.

UPDATE: Od matky jsem dostal druhej velkej květináč, takže pohoda!

Naposledy upravil OptieX 23-05-2007 v 22:12 PM

Old Post 23-05-2007 v 17:23 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 123

OptieX : mno teda me prijdou ty kvetinace dost velky. Do skrine mas ty kytky fakt dost velky ale i to se da zvladnout. a Parkrat sem tu cetl , ze zluty listy by se strihat nemeli, ze nejdriv z nich kytka vysaje ziviny a kdyz je nepotrebuje tak je sama odhodi ( upadnou). Mno na rustu to muzes mit jak dlouho chces, ale bejt tebou uz bych to prepnul . At roste

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 23-05-2007 v 19:54 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 124

Sakra. Hodně dlouho jsem nepsal!!! Ono se ale za tu dobu nic moc zásadního stalo. Eh, no vlastně: kytky jsem někdy na začátku prázdnin přepl na květovou fázi. Prakticky už vůbec nepoužívám zvlhčovačku. Kytka začala na koncích svejch větví zhušťovat listy a ....z toho se utvoří paličky?????

A hnojivo vůbec nepoužívám. Nermálně ta kytka vypadá "hezky" nepřijde mi, že by potřebovala nějaký živiny? Zítra..Teda vlastně dneska budou fotky.!.

Old Post 21-07-2007 v 23:16 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Ja
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Ja - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 125

No hele myslim ze tenhle beginer to asi nerozchodil. Kamo priste az se budes o neco pokouset precti si poradne FaQ a ostatni info. Mam kamose kterej to rozjel s 70 v alobalovi krabici a porad rikal jakej je to maser ze pestuje.vzal out a vrazil ho tam. no po 4 mesicich se mi vysmal ze vypestoval kytku a kdyz mi dal kus na ochutnani zjisitl jsem ze to ma osukany jako prase. Takze DOPORUCUJu si o tom zjisti co nejvic veci a pak zacit

Aneb estli se to má hulit, musí se to sušit.

Old Post 16-08-2007 v 00:08 AM
Mr.Ja je offline   Profil uživatele Mr.Ja   Find more posts by Mr.Ja   Foto galerie člena Mr.Ja   Click here to Send Mr.Ja a Private Message   Add Mr.Ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wms
Stálý Člen

Karma uživatele wms - 23% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 126

No tak po tom co jsem si precetl o co v tomhle threadu vubec slo mi prislo strasne komicke, ze se clovek muze hecnout do neceho o cem vi absolutne velky prd a postupovat jen podle rad ostatnich. Verim ze kdyz nevis je nejlepsi se zeptat, ovsem ptat se na to jak se klici semena, jak se sadi, jak se striha a co to vubec jsou palicky no to je i na me moc. Presne kvuli takovym dotazum je tu FAQ, ovsem i zde na groweru se naslo par lidi kteri ti poradily a vedly tve kroky, ovsem kam je dovedli to nikdo nevi. Ken tak pro informaci jelikoz me tve otazky prijdou dost detinske uz mas Obcanku?

Old Post 16-08-2007 v 11:29 AM
wms je offline   Profil uživatele wms   Find more posts by wms   Foto galerie člena wms   Click here to Send wms a Private Message   Add wms to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 127

Tak, pozdě, ale alespoň. Sklizeno a skoro měsíc už si pokuřuju.

POVEDLO SE!

Sklidil jsem toho (podle toho co odhadnu) tak přes 50 gramů(1 a půl velký zavařovací sklenice). Ale rychle to ubejvá...

Jinak chuť si netroufám posoudit, ale různejma lidma to bylo hodnocený jako "dobrý".A neuspává to. Ale narozdíl od jinech výsledků jsou ty moje paličky takový nadechlejší, ne takový hrudky co u ostatních. Takže výsledek dobrej, ale moh by bejt i lepší :-)

Jinak zhodnocení potom co jsem napsal v prvním příspěvku.
S pitím už problém nemám. Ale zároveň mi hulení nepomůže k sociální interakci. Musím se snažit "sám". Doufejme že to zvládnu. Není co dalšího říct.



wms: Tohle bolelo.,Vím, že mám otázky, který hraničej s hloupostí. Byl jsem vystresovanej z toho aby se mi to povedlo, tak jsem se radši zeptal znova, co kdyby něco.....
Byl jsem vystresovanej z toho aby se mi to povedlo Takže přestože ve faqu vidim http://grower.cz/pestovani/navody/vegetace/4.html#39 tak například nemám přesnou jistotu co jo vlastně patro.

A je pravda, že ne na všechny základní otázky je ve FAQU odpověď.
citace:
mi prislo strasne komicke, ze se clovek muze hecnout do neceho o cem vi absolutne velky prd a postupovat jen podle rad ostatnich

Jasně, ne jako ty, kterej k něčemu přijdeš a hned tomu rozumíš. Vono to není tak lehký, musíš trochu vědět o elektronice, o botanice, chemii a dalších věcech

citace:
ptat se na to jak se klici semena, jak se sadi, jak se striha a co to vubec jsou palicky no to je i na me moc
wms, vím že je to nepravděpodobný, ale je nějakej obor, kterýmu nerozumíš? třeba informatika? Když ti někdo řekne aby sis deformátoval disk a ty o počítačích nic nevíš, tak možná taky položíš otázku, která znalejm v oboru přijde dětinská.
Občanku mám.


Fotky asi budou, ale nevím co bych měl ukazovat. Kytky na koci květu odhodily listy takže nejsou hezké a abych vyfotil paličku: nevím jestli na to bude stačit foťák bez makro režimu


Děkuju všem, co mi poradili!

Old Post 29-09-2007 v 18:11 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3228920 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív