Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » prospívá kytkám toto počasí / zima zima... zimááá????
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 33

Jako těm co maj kytky v plnym květu teď opravdu není moc co závidět, protože tohle počasí je pro plíseň jako dělaný. Ovšem mě to celkem vyhovuje-jelikož se kytkám pořádně nechce do květu, tak tohle podzimní počasí je aspoň trochu popožene do startu a až přijde babí léto, budou si už krásně paličatět...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 07-09-2007 v 10:12 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od Pan Ker
Jako těm co maj kytky v plnym květu teď opravdu není moc co závidět, protože tohle počasí je pro plíseň jako dělaný. Ovšem mě to celkem vyhovuje-jelikož se kytkám pořádně nechce do květu, tak tohle podzimní počasí je aspoň trochu popožene do startu a až přijde babí léto, budou si už krásně paličatět...


Ty jo nestraš s plísní čéče sem rozhodlej, že ji za pár dní setnu, ale když takle leje, tak pořád čekám aspoň na dva slunečný dny a pak půjde, plíseň mě nesmí potkat!!!

Old Post 07-09-2007 v 10:14 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

Nehrotil bych to... i když se to nezdá, tak půda je v hloubce cca 15cm pořád dost vyschlá. A takhle to chodí každý rok. Obavy přijdou nejdřív v říjnu.

Old Post 07-09-2007 v 11:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 36

Tak to já si můžu rejpnout rejčem do země a v půl metru bude pořád prochcaná Ale jinak mi počasí starosti nedělá, páč zatím si myslím, že to klape OK.

Old Post 07-09-2007 v 12:02 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 37

rijen to jisti lidi, spis se bojte nenechavych pazouru

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 07-09-2007 v 13:34 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
groover
Stálý Člen

Karma uživatele groover - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 38

Když to chtělo aby pršelo na růst tak bylo sucho, a teď když to chce sucho na květ tak chčije a chčije. Teda aspoň tady u nás na východě Moravy. Za poslední 2 dny spadlo 15 cm srážek, to je víc jak za celou dobu co mám kytky venku.

Old Post 07-09-2007 v 15:12 PM
groover je offline   Profil uživatele groover   Find more posts by groover   Foto galerie člena groover   Click here to Send groover a Private Message   Add groover to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kellogg
Stálý Člen

Karma uživatele Kellogg - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 39

a toz co,pocasi je zradne,u outdoor pestovani pocasi neporucis

Slunko je mocné....

Old Post 07-09-2007 v 16:08 PM
Kellogg je offline   Profil uživatele Kellogg   Find more posts by Kellogg   Foto galerie člena Kellogg   Click here to Send Kellogg a Private Message   Add Kellogg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJ BISKUP
Stálý Člen

Karma uživatele DJ BISKUP - 66% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 40


Já jsem objevil plíseň před týdnem na dvou kytkách (Easy Sativa v plném květu, ostatní kytky teprve začali kvést). Co jsem našel, jsem vystříhal a nechal to tak. Nebylo toho moc. Avšak tyto prochcané dny mi nedaly pokoje a tak jsem ty kytky pro jistotu převezl do bytu. Chybí jim tak týden do fáze seknutí, tak to tu snad nějak dojedou. Včera dostali Final Solution a teď už jen pár dní prolévat :-) Přikládám foto.

Old Post 07-09-2007 v 17:35 PM
DJ BISKUP je offline   Profil uživatele DJ BISKUP   Find more posts by DJ BISKUP   Foto galerie člena DJ BISKUP   Click here to Send DJ BISKUP a Private Message   Add DJ BISKUP to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dztd
Stálý Člen

Karma uživatele dztd - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od Pan Ker
Jako těm co maj kytky v plnym květu teď opravdu není moc co závidět, protože tohle počasí je pro plíseň jako dělaný. Ovšem mě to celkem vyhovuje-jelikož se kytkám pořádně nechce do květu, tak tohle podzimní počasí je aspoň trochu popožene do startu a až přijde babí léto, budou si už krásně paličatět...


presne muj pripad At uz neprsiiii prosiim, ooo marihuanovy boze :P

Old Post 07-09-2007 v 19:35 PM
dztd je offline   Profil uživatele dztd   Find more posts by dztd   Foto galerie člena dztd   Click here to Send dztd a Private Message   Add dztd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od Ježíš
rijen to jisti lidi, spis se bojte nenechavych pazouru


vic nez corek se bojim uvedomelych obcanu se sokolim zrakem

zvlast ted po trech dnech vytrvaleho deste,nak ta trava okolo lehla a kytky trochu sviti.

Old Post 07-09-2007 v 22:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan Muškát
Stálý Člen

Karma uživatele pan Muškát - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 30 

Prospělo kytkám tohle počasí? Příspěvek č. 43

Myslíte si, že když teď skoro 2 týdny bylo jenom zataženo a pršelo (přeháňky), že to byl pro kytky stres a že by se to mohlo projevit v růstu palic? A teď když má ještě přijít prej krutý babí léto, že se to ještě pořádně nařáchne?! Že by?

Až budu veliký, bude ze mě dědek kořenář!

Old Post 10-09-2007 v 16:50 PM
pan Muškát je offline   Profil uživatele pan Muškát   Find more posts by pan Muškát   Foto galerie člena pan Muškát   Click here to Send pan Muškát a Private Message   Add pan Muškát to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pan Muškát! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 44

Počasí je naprosto OK, ničeho bych se nebál a jen se kochal jak to bude všechno dokvítat, kvést, nebo teprve nakvítat

Old Post 10-09-2007 v 17:10 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mdfk
Stálý Člen

Karma uživatele mdfk - 48% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 45

práve som prišiel z návštevy mojich "malých" a nevidel som nejaký extra pokrok no nejaký bol... až na to, že jednu rastlinu nám niekto čorkol a nechal len spodok (rastlina bola oddelená inde od ostatných, no blízko od chodníka, ktorý tam pred tým nebol ale tak trochu sme ju nechali na pospas prírode...) šišky trochu zhnedli no na objeme nenabrali... a to sú presne dva týždne, čo sme tam naposledy boli... myslím, že im to ani neuškodilo... mali takú prestávku, dúfam že si oddýchli a nabrali nové sily, ktoré použijú na krásne paličky... uvidíme, čo dá toto babie leto... dúfam, že pekne pripečie slniečko

awr awr awr

Old Post 10-09-2007 v 17:19 PM
mdfk je offline   Profil uživatele mdfk   Find more posts by mdfk   Foto galerie člena mdfk   Click here to Send mdfk a Private Message   Add mdfk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mozdik
Stálý Člen

Karma uživatele Mozdik - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 46

Mojím rastlinkám sa nič nestalo, akurát jedna začala chytať pleseň či čo. Tak som ju preventívne vytrhol. Síce ešte nebola v kvete, ale aspoň nenakazý ostatné rastlinky. Ozaj, pre všetkých, ktorý nemajú "ruderalis" krížence, začína Fotoperióda 12/12 presne 23.9.2007 !!! Takže preto vidím výhody v ruderalis. Neskoršie počasie im neuškodí, pretože vtedy sú už prinajhoršom v sušiarni. Prinajlepšom už dávno v 7-deckách...

Aktualizacia : Oprava datumu.

Shaman...

Naposledy upravil Mozdik 11-09-2007 v 09:40 AM

Old Post 10-09-2007 v 17:58 PM
Mozdik je offline   Profil uživatele Mozdik   Find more posts by Mozdik   Foto galerie člena Mozdik   Click here to Send Mozdik a Private Message   Add Mozdik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mozdik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
groover
Stálý Člen

Karma uživatele groover - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 47

Fotoperioda 12/12 určitě nezačíná 23.11.2007 !!!

Old Post 10-09-2007 v 18:52 PM
groover je offline   Profil uživatele groover   Find more posts by groover   Foto galerie člena groover   Click here to Send groover a Private Message   Add groover to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Farář
Nový Člen

Karma uživatele Farář - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 48

hmm taky bych rekl ze kytky to poznaji mnohem driv..nez23.11.((a to indiky nebo ruderalis))
ale treba mne vyvedes z omylu

Old Post 10-09-2007 v 19:07 PM
Farář je offline   Profil uživatele Farář   Find more posts by Farář   Foto galerie člena Farář   Click here to Send Farář a Private Message   Add Farář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2266030 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív