Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Můj první outdoor 2007
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 17

Čau!
Nechápu proč prostřiháváš už ted, když kytky ještě nekvetou.
Dle mého názoru: více listů - lepší rychlejší fotosyntéza - rychlejší růst

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 15-07-2007 v 10:46 AM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlubin
Stálý Člen

Karma uživatele hlubin - 87% PěstitelskáKarma uživatele hlubin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 18

ok beru na vědomí. Mám tam nechat všechno i zálistky?

Old Post 15-07-2007 v 13:45 PM
hlubin je offline   Profil uživatele hlubin   Find more posts by hlubin   Foto galerie člena hlubin   Click here to Send hlubin a Private Message   Add hlubin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlubin
Stálý Člen

Karma uživatele hlubin - 87% PěstitelskáKarma uživatele hlubin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 19







Další fota z 15. července...

Old Post 15-07-2007 v 13:46 PM
hlubin je offline   Profil uživatele hlubin   Find more posts by hlubin   Foto galerie člena hlubin   Click here to Send hlubin a Private Message   Add hlubin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlubin
Stálý Člen

Karma uživatele hlubin - 87% PěstitelskáKarma uživatele hlubin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 20




Zdravim všechny growery. Uplynul další týden a tak přidávám další fotky. Za poslední týden se toho dosti změnilo a tak začínám bojovat s nedostatkem místa ve skleníku který je přecpaný zeleninou a ještě tu roste to posraný víno. Neměl by ste někdo nápad jak to vyřešit? mám to prostřihat nebo to nechat být. Rajčata časem dozrajou tak by se místo zvětšilo jenže jse o to jestli vůbec dozrajou když jsou ve stínu za kytkou. Poraďte pls.

Old Post 25-07-2007 v 10:31 AM
hlubin je offline   Profil uživatele hlubin   Find more posts by hlubin   Foto galerie člena hlubin   Click here to Send hlubin a Private Message   Add hlubin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlubin
Stálý Člen

Karma uživatele hlubin - 87% PěstitelskáKarma uživatele hlubin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 21

Je škoda že si tu takhle píšu sám.

Nechcete mi to aspoň někdo pohanit?

Old Post 25-07-2007 v 10:46 AM
hlubin je offline   Profil uživatele hlubin   Find more posts by hlubin   Foto galerie člena hlubin   Click here to Send hlubin a Private Message   Add hlubin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 22

čau. fakt pěknej keř! pomalu už by ses moh připravovat na květ-- tedy začít se připravovat na boj s plísní. pro začátek bych se snažil tu kytku ohnout co nejdál od stěny (jakoby do prostoru). můžeš provázkem, nebo jen tak ručně ji lehce povytahovat.. růstu zdar :bravo

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Naposledy upravil Tayem de Tox 25-07-2007 v 10:59 AM

Old Post 25-07-2007 v 10:52 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlubin
Stálý Člen

Karma uživatele hlubin - 87% PěstitelskáKarma uživatele hlubin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 23

2 Tayem de Tox: Ok zkusím to.
Na květ sem připravenej ale zatim po něm neni ani známky.
Víte někdo co je dobrý na plísně? krom toho co jsem se tu dočetl?

Old Post 25-07-2007 v 11:16 AM
hlubin je offline   Profil uživatele hlubin   Find more posts by hlubin   Foto galerie člena hlubin   Click here to Send hlubin a Private Message   Add hlubin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlubin
Stálý Člen

Karma uživatele hlubin - 87% PěstitelskáKarma uživatele hlubin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 24







Zdravíčko groweři tak nám uteklo dalších 6 dní a tak jsem tu znovu a přidávám fotky jak se holkám daří. Boj s místem už začíná být kritický. Přestal jsem hnojit a doufám že se trochu zbrzdí. Po květu stále není známky.

Myslíte že bych jí moh pomoct hnojivem na květ?

Old Post 28-07-2007 v 21:03 PM
hlubin je offline   Profil uživatele hlubin   Find more posts by hlubin   Foto galerie člena hlubin   Click here to Send hlubin a Private Message   Add hlubin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlubin
Stálý Člen

Karma uživatele hlubin - 87% PěstitelskáKarma uživatele hlubin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 25


Tady ještě jedna fotka výšky menší kytky. Měrim 175 tak mě pěkně dorůstá.
1 je větší než já ale pač je tu málo místa tak se s ní nemůžu vyfotit :-(

Old Post 29-07-2007 v 14:45 PM
hlubin je offline   Profil uživatele hlubin   Find more posts by hlubin   Foto galerie člena hlubin   Click here to Send hlubin a Private Message   Add hlubin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlubin
Stálý Člen

Karma uživatele hlubin - 87% PěstitelskáKarma uživatele hlubin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 26





Zdravim přátelé pěstování. Máme za sebou další řekl bych počasím vydařený týden a tak přidávám další fotky.

Old Post 07-08-2007 v 09:59 AM
hlubin je offline   Profil uživatele hlubin   Find more posts by hlubin   Foto galerie člena hlubin   Click here to Send hlubin a Private Message   Add hlubin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlubin
Stálý Člen

Karma uživatele hlubin - 87% PěstitelskáKarma uživatele hlubin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 27


A ještě jsem objevil jednu věc. První drápeček květu řekl bych. Co myslíte?

Old Post 07-08-2007 v 10:01 AM
hlubin je offline   Profil uživatele hlubin   Find more posts by hlubin   Foto galerie člena hlubin   Click here to Send hlubin a Private Message   Add hlubin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 28

To se ti až tedkom objevily preflowers? ještě chvilku si počkej než ti to začne kvést...ale jinak to máš hezký ....K+


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Old Post 07-08-2007 v 18:10 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlubin
Stálý Člen

Karma uživatele hlubin - 87% PěstitelskáKarma uživatele hlubin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 29

Jojo teprtve teď se objevily. Už se nemůžu dočkat květu

Old Post 08-08-2007 v 07:37 AM
hlubin je offline   Profil uživatele hlubin   Find more posts by hlubin   Foto galerie člena hlubin   Click here to Send hlubin a Private Message   Add hlubin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 30

jj taky jsem se těšil a ted se zas teším na sklizen :-D


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Old Post 08-08-2007 v 15:15 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kryshpeen
Stálý Člen

Karma uživatele Kryshpeen - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kryshpeen - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kryshpeen - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 31

super chlape, na poprvý... (přemejšlel si nad roztahovánim?) držim palce ať dokvetou... čáo

standing by the neurofunk division...

neberte život příliš vážně...stejně z něj nevyváznete žívý...



outdoor 07- Kryshpeen´s highlands jungle 07

první indoor (sklizeno)- first steps double 70w

Old Post 08-08-2007 v 17:23 PM
Kryshpeen je offline   Profil uživatele Kryshpeen   Find more posts by Kryshpeen   Foto galerie člena Kryshpeen   Click here to Send Kryshpeen a Private Message   Add Kryshpeen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 32

Zdravim, máš to pěkný, fakt že jo.
Já osobně bych ty listy prostříhal, tedy hlavně ty, co jsou beztak stíněny těma nad nima... Zbytečně ubíraj kytičce energii, kterou by mohla využít jinak. Máš jich tam fakt dost, až příliš, mlíko by se ti pak taky mohlo hodit
A že to roste? No jo chlape, to se teď už těžko krotí, s tím si měl počítat dřív a střihat a střihat. Jinak jak píše Kryshpeen, leda roztahovat.
Ať ti to roste(teda hlavně kvete), já mít poprvý takovej pěstitelskej úspěch, skákal bych radostí do stropu
Hodně štěstí

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 08-08-2007 v 21:43 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-07-2020 - Můj out 2020 - 9 odpovědí
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí
01-04-2021 - Komorní outdoor 2018 - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1981880 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív