Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » SINGAPUR: TREST SMRTI ZA 500g TRAVKY!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 1

Tak to je super. Zmrdi.

Takovy veci me tak serou, ze to snad ani neni mozny.

Sorry za ten slovnik.
---
Sklidis kytku a oni ti daj provaz.
Trest smrti je pro me v dnesni dobe neco neprijatelneho a neuveritelneho. Nechapu, jak nekdo muze byt pro jeho zavedeni.

[Edited by marc on 18-03-2002 at 11:50 PM]

Old Post 18-03-2002 v 22:40 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strobe
Stálý Člen

Karma uživatele strobe - 100% PěstitelskáKarma uživatele strobe - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 84 

Palec dolů singapur Příspěvek č. 2

Taky me to zdesilo a ne malo.. Hajzlové sou to.
Videl sem cosi o singapuru, je to pěkná díra, nesměj se tam prodávat žvejkačky aby neznečišťovaly ulice, pokuta za odplivnutí na veřejnosti 1000$, neprodávaj tam xlast ani cíga, platí se registrační poplatek za káru 250% kupní ceny atd. Tresty zbičování atd. se používají dodnes.. Samý šméčko a do takový prdele bych v životě nejel. Zlatý česko..

Old Post 18-03-2002 v 22:45 PM
strobe je offline   Profil uživatele strobe   Find more posts by strobe   Foto galerie člena strobe   Click here to Send strobe a Private Message   Add strobe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 3

pěkný svinstvo, bohužel než se protlačí nějaká reforma do takovýhlech druhů států, tak to ještě pěknejch pár mladých lidí odskáče životem , kdo jim vůbec dává právo něco takovýho udělat??? Hm, asi zákon, ale kdo jim dává právo dělat takový zákony???????
Hlavně, že jsou čistý ulice....

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 19-03-2002 v 10:09 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUT
Stálý Člen

Karma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 180  

...eeee Příspěvek č. 4

to lee, marc, strobe, Dude: Fakov policija, fak fak
fakov represia, fak fak

Old Post 19-03-2002 v 10:35 AM
MUT je offline   Profil uživatele MUT   Find more posts by MUT   Foto galerie člena MUT   Click here to Send MUT a Private Message   Add MUT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MUT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

pro a proti? Příspěvek č. 5

no takovýhle zákony jsou mimo moje chápání

ale na druhou stranu si zato ta "kráva" může sama, protože přeci neznalost zákona neomlouvá a když jedu do země kde za 500géček hulení můžu viset, tak si tam buď neberu to hulení nebo tam prostě nejedu když to bez toho nevydržim, její chyba, oplakávat jí nebudu, protože lidská blbost je nekonečná (to platí i na zákonodárce oné země)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 20-03-2002 v 20:06 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 6

for Homolka, podepisuju se pod Tvuj prispevek
k+

Old Post 21-03-2002 v 17:28 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xmalcolm
Stálý Člen

Karma uživatele xmalcolm - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 7

for Homolka naprostý souhlas

for Gannja čeče bez urážky tebe omlouvá jenom tvůj věk

„Každá dokonalá prostopášnost vyžaduje dokonalé volno". (Boudelaire)



Old Post 21-03-2002 v 17:43 PM
xmalcolm je offline   Profil uživatele xmalcolm   Find more posts by xmalcolm   Foto galerie člena xmalcolm   Click here to Send xmalcolm a Private Message   Add xmalcolm to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xmalcolm! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 8

Homolko, tvůj příspěvek je fakt dobrej, karmicky dobrej a lze mu těžko nějak oponovat. Na druhou stranu i Gannja má kus pravdy, když cítí spravedlivé rozhořčení nad činy těchto lidí a naše společnost mu tomu jen nahrává, když z extrémního trestu smrti přešla do opačného extrému a to opravdu slabé tresty pro vrahy. Jsou prostě i lidi, pro které je zabíjení jiných lidí nutností a vše ostatní jde stranou. Takový člověk dostane kupříkladu 8 let, nějakou tu psychoterapii a pak ho pustí s tím, že on po nějakém čase zavraždí znovu. Té první vraždě se zabránit nedalo, ale co ta druhá? Justiční omyly tu bohužel jsou a budou a zde je vidět výhoda zrušení trestu smrti, i když odsedět si neprávem nějakých deset let taky zamrzí. Ale pokud jsou důkazy sadistické nebo jinak úchylácké vraždy nezvratné, tak bych tresty za ní rozhodně zvýšil až na doživotí. Práva sice nejsou můj obor a tohle téma je určitě mnohem složitější, abych ho já takhle vyřešil, ale vlk by se nažral a koza zůstala celá-v tomto případě by vrahovi bylo znemožněno být nadále nebezpečný svému okolí a zároveň by měl možnost prožít "relativně spokojený" život ve vězení.

Old Post 21-03-2002 v 18:31 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

Původně je to o chudákovi holce v Singapuru. Příspěvek č. 9

Teď však je již debata o hvězdách, která je velice poučná, ale trošku jsme se vzdálili od původního tématu.
Té dívky je mi skutečně líto. Jsem sice laik, ale zdá se mi, že půl kila je víc, než pro osobní spotřebu. Singapur je tím znám, že jeho politika proti drogám a jiným společenským neduhům (žvýkačky a vajgly na ulici, psí moč a lidské sliny) je velmi tvrdá. Jestli jí zajímal Singapur, nemusela si brát žádnou trávu. Když už si vzala takové množství, mohla s tím počítat. Trest smrti je však naprosto mimo mísu!!!!

Držím jí palce a kdyby pomohla petice od Groweru, ráda připojím svůj podpis.

to Homolka
Naprosto souhlasím, jsou to i má slova. K+

Old Post 22-03-2002 v 10:36 AM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Trest smrti v daném případě je naprostá zhovadilost. Příspěvek č. 10

Ganja Mydlář cítí jenom to, co spousta jiných lidí. Dokonce i já se osobně domnívám (a to se považuji za humanistu), že je na jeho ostentativní zrušení trochu brzo. Pokud na sebe totiž nebude společnost o něco přísnější, nepovede to k dobrým koncům pro nikoho.
Jak píše Stínová dáma nade mnou, je to mimo mísu, ale klade zároveň otázku, co všechno se dá úsměvností trávy omluvit. Podle mě je půl kila opravdu hodně. Jsem otýpkář, ale půl roku bych s tím klidně vydržel. Takže na Singapur to bylo taky trochu do kopce. To už je prostě otázka obchodu a tam jsou si drogy rovnější než u nás! Za héro nebo kokain by dostala to samý. Prostě paragraf stojí proti obchodníkům a s tím se nedá než souhlasit.
Tady doma jsme sice v jiném kulturně společenském kontextu, ale jako zákonodárce bych stále ještě chtěl mít kapitální trest po ruce. Právě pro ty věci, které jsou společensky zcela "mimo mísu."
Jinak zcela souhlasím s Homolkou a s výkřikem Ejhle člověk, mu posílám Káčko. Jedno i pro Stínovou dámu a pro Al Bana.
Lee taky jedno a prosím o další informace. Dobré zpravodajství!

[Edited by hh-top on 22-03-2002 at 12:09 PM]

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 22-03-2002 v 11:03 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 11

Dost hustý... Nechápu jak právě Singapur, jedno z nejlépe rozvinutých míst v Asii může tolik potlačovat drogy a hlavně hulení....

Old Post 22-03-2002 v 11:11 AM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Tohle asiaté asi nikdy nepochopí. Příspěvek č. 12

Jsou v tomto ohledu tak trochu "mravencoidní". Společenství jediné má cenu, jedinec nikdy, neboť je nevýznamný a snadno nahraditelný. Bude mi líto lidského života, ale zisky na tamním trhu jsou horentní a tudíž platí na všech stranách ty nejvyšší sazby. Ta provokace je drsná, ale zjevně jim to funguje. Ještě, že žijeme uprostřed Evropy. My máme jenom průdu, ale tam jde o kejhák.
Stejně jí ale budu držet palce a Němčíkům taky. Pro slušnej národ je to hrůza i ostuda současně. Měla si zajet do Maroka na trochu dobrýho kifu a bylo dobře.

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 23-03-2002 v 16:37 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 13

No, každopádně jsem se opět přesvědčil, že pokud člověk někam jede, tak si má o té určité zemi sehnat co nejvíce informací (i když ta dívka nejspíš věděla do čeho jde a prostě to riskla jako všichni co se snaží nějakou drogu převést či na místě udat). Já například docela často plivu na zem a Shadowlady tady píše, že to tam nevidí dvakrát rádi. Pak bych asi koukal, kdyby mě tam za to zmrskali jak psa .

to hh-top:
Děkuji za káčko, od takové kapacity jako jsi ty to potěší dvojnásob . Tím samozřejmě v žádném případě nechci snižovat ostatní členy (aby jste mě pak nepoplivali )

Old Post 23-03-2002 v 16:59 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 14

to lee:
Jo promiň, psal jsi to hned v tom prvním příspěvku. Stejně tak o tom plivání už psal strobe, ale mě ta první strana už nějak vyšumněla z hlavy . Když tady je tolik různých informací a témat, že kdyby si to měl člověk všechno pamatovat...

P.S. Ještě malá oprava mé gramatiky: aby jste-abyste
To jen tak pro úplnost .

Old Post 23-03-2002 v 19:46 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mios
Stálý Člen

Karma uživatele Mios - 70% PěstitelskáKarma uživatele Mios - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 74 

Upozornění Za chyby sa platí Příspěvek č. 15

Ja si myslim,že si smrť nezaslúži, ale čo už s ňou, keď je tak blbá že ide predávať drogy v krajine kde ta zavrú za chodenie po trávniku. Dealing by mal byť zákonný bolo by to vpoho zaregistuješ sa platíš dane a si vpoho a nie trest smrti.

Hlavne nech je pohoda!

Old Post 23-03-2002 v 21:35 PM
Mios je offline   Profil uživatele Mios   Find more posts by Mios   Foto galerie člena Mios   Click here to Send Mios a Private Message   Add Mios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 16

2 hh-top: pises, cituji: "Podle mě je půl kila opravdu hodně. Jsem otýpkář, ale půl roku bych s tím klidně vydržel."
Podle me vubec nezalezi na mnozstvi. Zda se mi, ze by melo jit hlavne o to, jakym zpusobem to dotycny ziska a za jakym ucelem: Nejak se mi nezda, ze bych musel (v nasich podminkach) behem rekneme deseti dnu vypestovat kytku, ktera mi da mnozstvi mensi nez male (at je jakkoli definovano), jinak je to 'hodne'.
Kdyz nemas skrin, dostanes totiz jen jednu urodu (v lepsim pripade, pokud Ti ji nikdo neocese, nesezere....) - a to muze byt klidne z jedny kytky i pul kilca.
A pokud mas pro jistotu kytek vice, nebo chces mit vice modelu, logicky se dostanes, mas-li stesti, k docela slusny otypce. Coz ovsem je nutnost, vyrabis-li z ni masti, jako treba ja. Je dost lidi, kteri jsou z nejakeho zdravotniho duvodu potrebni a nemam to srdce jim neco nedat.
Jako jedina moznost, jak prijit legalne k malemu mnozstvi, tak zbyva koupit od mistniho dealera, cimz ovsem podporis jine, nedelam si iluze, ze legalni aktivity - ty uz ovsem z jineho soudku. Stat tak zhovadile generuje problemy pro normalni obcany, kteri jen chteji, aby jim do soukromych aktivit, ktere jsou pro ostatni obcany neskodne, nestrkal nos.
Zaroven vsak vytvari obraz skupiny, proti ktere je mozno postvat skupiny jine, cimz odvrati pozornost mas od jinych, daleko dulezitejsich problemu, ktere ovsem z nejakych, duvodu resit nechce, nebo nemuze.
Uvedomime-li si, ze stat, to v nasem pojeti nejsme my, ponevadz se s takovym statem ztotoznit nechceme a a nemuzeme (bodejt), ale 'ta banda nahore', ocita se stat v uzavrenem kruhu a musi pokracovat v represich a gradovat je.
Politik chce byt u vesla dal, coz je v lidske prirozenosti, ehm, ze... Takze je nutno obcany rozestvavat proti sobe jeste vice....atd.
Vidis - a zacalo to pulkilem travy......

Je mi jasne, ze je Ti to jasne, stejne jako vsem ostatnim - ale tak nejak jsem chtel, aby to zde bylo napsany,.... tak se nezlob.

divide et impera ! (tim casovanim si nejsem prilis jist, je uz to nejaky patek)

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 29-03-2002 v 06:55 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4055550 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív