Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » REKNI NE MARIHUANE, REKNI ANO ZIVOTU
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 17

to Def

hehehehehehe....tak nejak.
Je videt,ze v tomto policejnim state nakonec stupidita vyhrala.Buh s Vami pratele.

Piškot @ like @ high

Old Post 31-03-2002 v 13:58 PM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psychopat
Nový Člen

Karma uživatele psychopat - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 18

yo yo Scientologové jsou pěkný mrchy. Ale umí si to pěkně zaobalit, jen co je pravda... Byl jsem se schválně podívat tak dva roky zpátky v tom jejich Dianetickém centru či čem v Praze, kde si pod záminkou Oxfordského testu osobnosti vyhledávali další ovečky do svých řad...
Brainwashing, totální podrývání autonomie, nátlak, citové vydírání... jen malý výčet toho, co na vás pokusí nahodit již při prvním setkání.
Docela jsem se tam bavil, když mi sestavovali profil osobnosti (v jednotlivých oblastech vždy jako celkem dobrý výsledek, ale dáte-li se k nám, budete lepší, ba co dím, nejlepší... hehe) ale při představě , že tam vleze někdo, kdo o tom všem nemá ani páru, mě celkem zamrazilo v zádech... L. R. Hubbard byl totiž po osobnostní stránce psychopat, ale na druhou stranu v tom, čím se celý život zabýval, profesionál. Podařilo se mu vybudovat obrovskou (a žel bohu dosud fungující) mašinérii sektářského principu snažící se získat vliv ve všech oblastech dneška. Stačí se podívat, kolik herců, zpěváků, politiků, šéfů firem apod. se přiznává k scientologické orientaci...

Takže zbývá jen doufat, že nám tyto letáčky nebudou chodit častěji a častěji (nebo ?)

Jo, vzpomněl jsem si na citát jednoho klasika:
"nejhorší je srážka s blbcem...".

Old Post 31-03-2002 v 18:03 PM
psychopat je offline   Profil uživatele psychopat   Find more posts by psychopat   Foto galerie člena psychopat   Click here to Send psychopat a Private Message   Add psychopat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Pohodička Příspěvek č. 19

Tak v tomto pripade doufam ze ten blbec budu ja a rychle jim utecu.
aneb
Kdo utika vyhraje
jak zajic od staje,
pelasi mu za patama,
jen hlava koukne zpoza vrata.
Pod zpatky pojd bliz,
hlavicku k nam slozis.
My ti kapsy vyberem,
pak si te zabijem,
a ruce si umyjem.



ehhhhm nejak se mi zasek mozek.....pomuze nekdo nastartovat?


......prosiiiim


It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 07-05-2002 v 17:53 PM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High_Land
Stálý Člen

Karma uživatele High_Land - 67% PěstitelskáKarma uživatele High_Land - 67% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 113 

Dotaz You know what this is all about???? Příspěvek č. 20

MONEY MONEY MONEY !!! A pekne z lidi udelat stadecko - hlavne platte dane, dejte NAM vase hlasy, at si jeste muzeme dalsi 4 roky kraaaasne zit za vase prachy a pritom zadluzovat dalsi generace a mit pritom imunitu, at udelate cokoliv.Obcas hodte nejakou valku at ozivite zbrojni a ostatni prumysl. FUCK OFF!

Je mi z nich ZLE!!! Ale doufam v novou generaci, nekde vidim pozitivni pristup k problemum (ted zdaleka nemluvim jen o te nasi rostlince) - Holland, Switzerland... Tam treba i lidi rozhoduji o tom, co je pro ne dulezite (referenda) a ti vladnouci ziji v jinym svete (mysleno pozitivne) a neco vi, uz pochopili. Nikdy ale nepochopi vsichni...

But we keep taking care of our plants, givin` them love, then smokin` our joints, and one day we may become the leaders......We must be hopin` for better future and try to help it. Take care & PEACE to all !

Old Post 11-05-2002 v 11:48 AM
High_Land je offline   Profil uživatele High_Land   Find more posts by High_Land   Foto galerie člena High_Land   Click here to Send High_Land a Private Message   Add High_Land to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High_Land
Stálý Člen

Karma uživatele High_Land - 67% PěstitelskáKarma uživatele High_Land - 67% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 113 

Obecné Na neco jsem zapomnel Příspěvek č. 21

Ten Dr. Turner, o kteryho se autor letaku opira je sefem odboru pro Drogovou politiku v USA. Takze jsem pochopil, jak prisli k tem "argumentum." Hlavne o svobode te mysli je to fuckt cool.... btw. USA - nejNEsvobodnejsi zeme ze svobodnych.

Old Post 11-05-2002 v 11:55 AM
High_Land je offline   Profil uživatele High_Land   Find more posts by High_Land   Foto galerie člena High_Land   Click here to Send High_Land a Private Message   Add High_Land to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 22

všechny církve jsou sekty, sekty stojí za hovno a sledujou svuj cíl, fuck sekty, proti takovejmhle vymejvačům mozků se musíme pořádně obrnit, nebo zhulit, a nejlepší je obojí!
naštěstí si myslim, že už jsem dost starej (včera sem oslavil 25 let) na to abych se nechal zlanařit jakoukoliv sektou, ale o některý mladší spoluobčany mám opravdu obavy :-)))!! tak že bacha na to!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 11-05-2002 v 12:36 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Def
Stálý Člen

Karma uživatele Def - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 53 

ICH MOCHTE DIR GRATULIEREN... Příspěvek č. 23


to OTON: I zpožděně ti vunšuju vše nej (alébrž samo i tvejm kyti), hodně zdraví (jaký pán takový květ), štěstí, lásky, pochopení (nejvíce ze strany zákonodárců) a trpezlivosti (se zákonodárci )
At' tě provází síla Def

PS:Sílu najdeš v sýru


Def

Old Post 13-05-2002 v 09:07 AM
Def je offline   Profil uživatele Def   Find more posts by Def   Foto galerie člena Def   Click here to Send Def a Private Message   Add Def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jjja
Stálý Člen

Karma uživatele jjja - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 42 

hhhhhhhhha Příspěvek č. 24

TAK A TED MI NĚKDO VYSVĚTLETE, PROČ MI TEM LETÁK PŘÍDE JAKO TY DEMEGOICKÝ STŘEPY NA TV nova???

jen neztratit úctu.

RESPEKT.....

Old Post 13-05-2002 v 18:51 PM
jjja je offline   Profil uživatele jjja   Find more posts by jjja   Foto galerie člena jjja   Click here to Send jjja a Private Message   Add jjja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 25

to Def: díky :-)) moc pěkný přání!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 13-05-2002 v 20:15 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Charles
Stálý Člen

Karma uživatele Charles - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 39 

test osobmosti Příspěvek č. 26

Kdyz uz se tady rozjela takova diskuze,tak bych taky necim prispel.
To takhle jdu jednou vecer po Vaclavaku a odchytla me nejaka zenska(docela pekna) a a ze pry jestli nechci se o sobe neco dozvedet,jako moje vlastnosti,ale nevim jestli to byl zrovna Oxfordsky test osobnosti,kazdopadne to byla nejaka podobna sracka.Ja jsem se stejne jen tak poflakoval,tak rikam proc ne.tak jsem s ni sel do jednoho baraku v JINDRISSKY.Tam jsem dostal test,mel asi 200 otazek stylu:zabil by jsi nekoho no fak peklo.
kdyz jsem to mel hotovy,takprisla a za minutu se vratila a prinesla graf(zpracovat 200 otazek do grafu za minutu se mi zda nemozne) s mimi vlastnostmi vsechny -70%a zepry bych mel na sobe pracovat kurs stoji 7000,-a ze vsichni lidi jsou potom stastnejsi a kdyz rikam,ze ne,tak se mi tam snazila vnutit nejake knizky nejlevnejsi 1000,- a pak jsem se fakt nasral a odesel,.
JDE jim fak jen o prachy!!!!!!!!!!!!!!

Old Post 16-05-2002 v 11:47 AM
Charles je offline   Profil uživatele Charles   Find more posts by Charles   Foto galerie člena Charles   Click here to Send Charles a Private Message   Add Charles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Def
Stálý Člen

Karma uživatele Def - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 27

to Charles: Hlavní věc, že ses nedal !!!!!!!! !!!!!!!!

Def

Old Post 16-05-2002 v 13:57 PM
Def je offline   Profil uživatele Def   Find more posts by Def   Foto galerie člena Def   Click here to Send Def a Private Message   Add Def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mios
Stálý Člen

Karma uživatele Mios - 70% PěstitelskáKarma uživatele Mios - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 74 

Palec dolů Ale ale Příspěvek č. 28

Tak to čo urobil Wallhala (nehnevaj sa na mňa) s tým presmerovaním bolo veĺmi nepekné.Bez ohľadu na to ako bludy hlása jú, a ako sa snažia z ľudí vytiahnuť peniaze tak musím povedať, že na to majú právo, majú právo povedať si svoj názor. To je to za čo tu bojujeme za slobodu a sloboda je absolútna. Takže postihovať niekoho za jehon názor nie je správne. k-

Hlavne nech je pohoda!

Old Post 20-05-2002 v 21:05 PM
Mios je offline   Profil uživatele Mios   Find more posts by Mios   Foto galerie člena Mios   Click here to Send Mios a Private Message   Add Mios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 29

2 Mios: Tak to čo urobil Wallhala (nehnevaj sa na mňa) s tým presmerovaním bolo veĺmi nepekné. V tom s Tebou souhlasim - ale s dodatkem, ze to, co hlasa sc.c. je rovnez velmi nepekne.
Navic, sc.c. mela, abych tak rekl, vyhodu podani. Navic neprezentuje svuj nazor, ale zakuklene jde lidem po prachach a po te svobode, o ktere zde mluvis. Nejsem militarista, ale na hruby pytel musi prijit hruba zaplata. Cekat, az ucitis kudlu na krku, s tim, ze zatim se o ni moc ani nemluvi, je dost kratkozrake: pak uz je ponekud pozde....
Tyhle spolky totiz povazuji slusnost za slabost a zneuzivaji naivity a lhostejnosti spolecnosti, ktera jejich jednani omlouva podobnymi slovy jako Ty.
Az zlanari nekoho, na kom Ti zalezi - a to velmi nepeknym zpusobem - kde si pak budes stezovat ?

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 21-05-2002 v 07:18 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mios
Stálý Člen

Karma uživatele Mios - 70% PěstitelskáKarma uživatele Mios - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 74 

To Virdis Příspěvek č. 30

Ano mas pravdu ze oni obmedzuju nasu slobodu a manipuluju verejnostou. A treba sa branit Mne sa proste nepaci ten sposob akym to Wallhala vyriesil. Skor nevyriesil, lebo tym ze im zablokoval mobil sa situacia urcite nezlepsi a urcite to nyvylepsi mienku o Marihuane. Zda sa mi to preste o nicom.

Hlavne nech je pohoda!

Old Post 21-05-2002 v 20:14 PM
Mios je offline   Profil uživatele Mios   Find more posts by Mios   Foto galerie člena Mios   Click here to Send Mios a Private Message   Add Mios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 31

to je masakr,karma for U!

Old Post 22-05-2002 v 13:58 PM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Def
Stálý Člen

Karma uživatele Def - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 32


2 Mios (a vůbec všem): Tak ted' si myslim, že by do toho Wallhalovi neměl nikdo kecat, protože to je jeho svoboda zablokovat někomu mobil. Nadruhou stranu jest pravda, že láska v duši, svědomí, říkejte si tomu jak chcete, prostě nepsané kodexy slušného chování, které by měl mít každý v sobě by mu to nepovolili. Maminka mi říkávala: "nědělej jiným to, co bys sám nechtěl aby dělali druzí tobě!" - kdyby se tím řídil každý, museli bychom se tu mít jak somráci na wilson'áku, avšak svět je jinej. Zkurveně zlej, sobeckej, chamtivej a hlavně nelítostnej. Nějak sme zapoměli, že sme z vopice a zákony džungle a tesáku sou v nás tak silně zakořeněný, že prostě zabíjíme (nebrat doslova!!!). A tím pádem jak Viridis správně podotkl, na hrubej pytel, hrubá záplata!!! Člověk je velmi chytrej, to lidi sou hloupý stádo a proto s nima ten člověk tak pohodově manipuluje (viz: sc.c.)!!! Zatim na ně seru, nevšímaj si mě ani nikoho mě blízkého, ale to si USAci mysleli vo Ládínovi před 11.9. taky.

PS: Hmm....Nebylo to takhle i s Hitlerem?

Def

Old Post 23-05-2002 v 15:35 PM
Def je offline   Profil uživatele Def   Find more posts by Def   Foto galerie člena Def   Click here to Send Def a Private Message   Add Def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7207230 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív