Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj první indoor - 250W ala SCROG (+ pár postřehů)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
Chuck Taylors
Stálý Člen

Karma uživatele Chuck Taylors - 88% PěstitelskáKarma uživatele Chuck Taylors - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 49

Nezkracuj!

Old Post 27-06-2007 v 06:49 AM
Chuck Taylors je offline   Profil uživatele Chuck Taylors   Find more posts by Chuck Taylors   Foto galerie člena Chuck Taylors   Click here to Send Chuck Taylors a Private Message   Add Chuck Taylors to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 50







Chucku, proč? Chci vědět proč

Jinak kytí jsou již po flushingu..teď tma (3 dny) a v sobotu pod nůž, pak zabalit do novin a sušit..ve skříni se zapnutým odtahem..

Pak trochu fermentovat v mikrotenovém pytlíku..zavřít, otevřít, zavřít, otevřít ;o)

No a pár fotek k dobru
01 - All in da mix
02 - Plank bubuláč...krásnej!
03 - Plank
04 - Bushman
05 - Nebula
06 - Bushman



Máte nějaký dobrý typ na sušení nebo fermentaci?

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Naposledy upravil Ray.Wost 28-06-2007 v 17:06 PM

Old Post 28-06-2007 v 16:57 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 51

Z tim zkracovanim svetla ja si myslim ze je v poho sam snizuji posledni 2dny a pah 24hodin tma....3dny jsou podle me zbytecny

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 28-06-2007 v 17:30 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 52

Ray.Wost: Ja myslim, že by se taky mohlo zkratit na tich 10h treba posledni dva dny a jinak s tou uplnou tmou stačí nejvíc 2 dny, už se těšim na to jak to dopadne pak dej hned vědět ...a hlavně foto ze sklizně....

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Old Post 28-06-2007 v 21:41 PM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chuck Taylors
Stálý Člen

Karma uživatele Chuck Taylors - 88% PěstitelskáKarma uživatele Chuck Taylors - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 53

2 Ray.Wost : Jén ták, nech to dozrát pomaleji:-) A když zkrátit tak radši na 8/16 ne 10/14 někdo to tu už psal.

Old Post 29-06-2007 v 10:56 AM
Chuck Taylors je offline   Profil uživatele Chuck Taylors   Find more posts by Chuck Taylors   Foto galerie člena Chuck Taylors   Click here to Send Chuck Taylors a Private Message   Add Chuck Taylors to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 54

Díky za typy...a teď potřebuji vědět jak nejlépe sušit....zabalit do novin? A čemu vlastně pomohou? čest...a díky za pochvaly a Káčka!!!

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 29-06-2007 v 18:24 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 55

teda s těma novinama to je nějaká novinka nee? myslim, že by tomu ani moc nepomohly... normálně to pověš na provázek ať se houpaj

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 29-06-2007 v 20:37 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Pohodička 66. Den....The Harvest Day Příspěvek č. 56










Zdary...tak jsem je cutnul, ale bylo mi jich fakt líto...
Teď je nechám sušit ve skříni, je tam puštěný UFO s pacháčem a je tam 47-55% vlhkosti a kolem 22-27°C..Myslím, že je to v poho..do ničeho jsem je tedy na Vaše rady nebalil (díky).

Samozřejmě dodám smoke report, ale jsou výborný! Mají všechny hrozně moc tvrdé palice, dalo by se to krájet fakt jak salám..

Nebuly voní nádherně po limetkách nebo sladších citrónech, Plank voní nádherně slaďoučce po Tutti Frutti, fakt jak žvejkačka a konečně Bushman ten je spíše kořeněný, ale přesto je vůně také lehce ovocná.


Mám z nich fakt radost .. co pár fotek?

01 Makro

02 Paluška Nebuly

03 Bushman

04 To je Plank, střih do bonsaje by záviděl i pan Mijagi

05 Bushman

06 Nebula zadní

07 Nebula přední

08 Tak a všechny..líbí se mi ohnutí toho Planku..

09 No a takhle visí a užívají si pomalého sušeníčka



Tak co? Líbí se? Po usušení napíšu výnosy a jak to chutná...

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Naposledy upravil Ray.Wost 30-06-2007 v 12:25 PM

Old Post 30-06-2007 v 09:22 AM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svarslav
Nový Člen

Karma uživatele Svarslav - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 57

Ahoj, já si myslím, že to pozdější rozrůstání a nakvítání souviselo s vyššími dávkami Topmaxu. Mně to dělal - je to stimulátor květu.

Svarslav

Old Post 30-06-2007 v 10:37 AM
Svarslav je offline   Profil uživatele Svarslav   Find more posts by Svarslav   Foto galerie člena Svarslav   Click here to Send Svarslav a Private Message   Add Svarslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 58

2:Svarslav .. to jsem si také říkal, ale jsem rád, že mi to někdo potvrdil, příště se pokusím dostat k takovým dávkám už tak v půli květu a pak to tím budu bombit víc...uvidíme, co to umí .. THNX

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 30-06-2007 v 12:23 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pumpkin
Stálý Člen

Karma uživatele Pumpkin - 86% PěstitelskáKarma uživatele Pumpkin - 86% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 59

hele jak byla ta skříň hlučná? mj. fakt se ti to povedlo, na to že to byla jen 250 je to krása

Pumpkin grow 2007 on Highland (MK, HH, DP*EM, RHS, PAPAYA )

Old Post 30-06-2007 v 17:06 PM
Pumpkin je offline   Profil uživatele Pumpkin   Find more posts by Pumpkin   Foto galerie člena Pumpkin   Click here to Send Pumpkin a Private Message   Add Pumpkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 60

Zdar,imho Topmaxu je nejlepsi davat plnou palbu od 30 kvetu a vysadit tyden pred kosou. Ostatni vysadit 10-14 dni pred kosou. Ze se to rozrustalo a nakvitalo bych topmaxu asi moc neprisuzoval. Ten obsahuje latky ktery pomahaj frutifikaci, dokonceni cyklu i vycisteni. Chlapik v growshopu mi rikal, ze je skoda k nemu kupovat Ripen nebo FS..

no show

Old Post 30-06-2007 v 17:35 PM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dagoth
Nový Člen

Karma uživatele Mr.Dagoth - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 61

Krása, moc se ti to povedlo. Přemýšlím také o stavbě skříně a rozhodně doufám, že první zkušenost bude alespoň 1/2 co máš ty. Moc hezký...

Zamysli se trochu nad smyslem svýho života. Podle mě to není jen každodenní robota. Zajdi třeba do lesa, tam si špeka dej. O těhletěch věcech sám přemejšlej!

Old Post 01-07-2007 v 11:20 AM
Mr.Dagoth je offline   Profil uživatele Mr.Dagoth   Find more posts by Mr.Dagoth   Foto galerie člena Mr.Dagoth   Click here to Send Mr.Dagoth a Private Message   Add Mr.Dagoth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

rE: hlučnost a rE:Mr.Dagoth Příspěvek č. 62

citace:
Původní příspěvek od Pumpkin
hele jak byla ta skříň hlučná?


No...když zapnu pouze UFO s pacháčem, tak nepoznáš, že to běží, když u toho nestojíš 40 čísel...fakt...UFO rulez!

Ale jak je dole ten Sunnon (nádech), tak ten hlučí, nijak zvlášť, ale do obýváku to není. Ale kdyby tam byl jen pasivní nádech, tak klidně do obýváku a bez problémů...doporučuju silný UFO a pasiv nádechy..

a RE: Mr.Dagoth
..kámo tohle zvládneš jak nic, stačí jen tomu věnovat hodku denně. Skříň postavíš taky s trochou dobré vůle (návod by tu také byl ) jinak holky rostou samy. Nemyslím si, že je v tom umění, umění je vychytat venek, tohle máš pořád na očích. Já jsem také nevěděl nic, ale na Grower.cz je tolik threadů a rad, že to nemůžeš po.... a určitě ti to dá ještě víc než mě o kvalitě nemluvě, uvidíš..

Každopádně moc díky za pochvaly .. make me happy bouncer

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Naposledy upravil Ray.Wost 01-07-2007 v 13:50 PM

Old Post 01-07-2007 v 13:42 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

?Výnos? Příspěvek č. 63


??..A jakej typujete výnos..vůbec to neodhadnu..??

Já myslím, 85g

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Naposledy upravil Ray.Wost 01-07-2007 v 19:09 PM

Old Post 01-07-2007 v 19:02 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libang
...vyhul...

Karma uživatele Libang - 87% PěstitelskáKarma uživatele Libang - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 64

muj tip : 101G

Old Post 01-07-2007 v 20:09 PM
Libang je offline   Profil uživatele Libang   Find more posts by Libang   Foto galerie člena Libang   Click here to Send Libang a Private Message   Add Libang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-12-2005 - můj první indoor - 400W - jsou v poho??? - 131 odpovědí
16-12-2009 - Môj prvý indoor 250W SLOVAKIA Scrog - 365 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8445810 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív