Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj první indoor - 250W ala SCROG (+ pár postřehů)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

23. den květu (17.5.2007) Příspěvek č. 17




1. Kytí zboku

Zde je vidět zase ta K2 (úplně nalevo), byla hrozně malá a za poslední týden vyrostla zhruba o 25-30cm! Asi se fakt lekla. Palička je na ní jako nehet na malíčku , ale místo na ni zbylo, takže nakonec z ní možná jointík bude




2. Nebula s Petrou "Moje parta - moje Petra"














3. Plank – cukřík (zde je vidět, jak je vrch nažloutlý)

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 19-05-2007 v 10:31 AM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Zdraví 23. den květu (17.5.2007) Příspěvek č. 18



1. A tady mám problém, prosím o radu, tam kde je to zakroužkované, je to žluté (teplota je 30-32°C, lampa je ve výšce 20cm nad vrcholy). Nevím co se stalo, ale vypadá to, že je to teplem nebo přímým svitem, je to žluté v největší blízkosti lampy. Spodky jsou ale zelené (až na Plank)!






2. Plank, ten žloutne fakt nezdravě, asi 10 listů jsem otrhal a takto vypadají. Vrchy květiny jsou nažloutlé a tyto lístky jsou těsně pod sítí (svítí na ně), ale je u nich asi jen 28°C. Máte někdo radu? Nebo spíš zkušenost?

"Leží tam v oboře, nožky má nahoře, bojím se bojím.."

Prosím .. mám z toho fakt strach! Alg-A-Mic nepomáhá. Pořád hledám co s nimi může být a nemůžu najít adekvátní odpověď na tento druh žloutnutí.

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Naposledy upravil Ray.Wost 19-05-2007 v 10:46 AM

Old Post 19-05-2007 v 10:38 AM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Dotaz 2: Šuga Příspěvek č. 19



Hmm...něco podobného jsem si také říkal, zkusím kombinaci všeho, co říkáš...zdá se mi to velice reálné a rada dobrá...Jdu jí mršce naložit a uvidíme...včera jsem jim dal Bloom a trošku jsem jim přidal a zdají se mi zelenější, dnes jsem napral do Planku ještě Alg-A-Mic, tak uvidíme, každopádně díky moc!

A ještě z dneška nějaká ta fotečka, jo?
19.5.2007 (25. den květu)

Ray.Wost

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 19-05-2007 v 21:37 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 20

2:Humahnojd

Kytka mi vychází tak jedna na 35cm, ale stejně tě bude limitovat skřín, dalo by se jich tam nacpat v mém případě i 6, ale to by byla fuška a fakt na těsno. Záleží jak to ty chceš mít, určuješ délku růstu, jak dlouho budeš mít kytí na růstu a jak budeš proplétat. Tak můžeš mít třeba jednu kytku na 1x1 metr!

No asi si spíš prohledej Grower.cz, je to tu vše napsané, postupoval jsem podle tohoto:
http://grower.cz/scrog.html

Velikost květináčů, šíře ok i celý postup pěstění je popsán zde v tomto threadu - měl bys asi lépe číst.

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Naposledy upravil Ray.Wost 20-05-2007 v 19:42 PM

Old Post 20-05-2007 v 19:36 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Obecné 29. den (23.5.2007) Příspěvek č. 21







Zdravím..

Tak tu máme 4 týden květu a jeden den k tomu.

S tím žloutnutím je to už lepší, podařilo se mi snížit trochu teplotu (zvyšil jsem lampu, nasměroval lépe vzduch, prostříhal kytky, pořádně zahnojil) a odměnily se mi tím, že zezelenaly. Jen Plank je lehce nažloutlý, ale na to si asi budu muset zvyknout, je asi náchylnější na teplo.

Jak si asi všimnete, tak mi začaly hnědnout chloupky. Když jsem tu prohledával thready, tak jsem zjistil, že je to ASI zapříčiněné vyšší teplotou, ale tím si nejsem jistý. Každopádně zralé asi nejsou, koukal jsem na pryskyřici a ta je průhledná a čas se také ještě nenachýlil, takže asi teplota.

Můžete mi, prosím, vyvrátit nebo potvrdit tuto teorii s hnědnutím?



Posílám jen pár fotek, kytí jen tloustnou a mohutní, jinak žádné velké změny. Takže enjoy..

Líbí se?

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 23-05-2007 v 18:47 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

Příspěvek č. 22

Máš to hezky... ještě bych koupil ofuk na palice(400Kč) a můžeš dát výbojku zase níž... at to šlape

Old Post 24-05-2007 v 11:06 AM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Undersehn Awas
Nový Člen

Karma uživatele Undersehn Awas - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 23

moc hezky

Sympatisuji se swými swěty..

Old Post 24-05-2007 v 14:10 PM
Undersehn Awas je offline   Profil uživatele Undersehn Awas   Find more posts by Undersehn Awas   Foto galerie člena Undersehn Awas   Click here to Send Undersehn Awas a Private Message   Add Undersehn Awas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 24

Ofuk by to chtělo, možná by ti pomohl i s tim žloutnoutím vrchních listů. Btw jaký maáš ph odpadního roztoku?
Když je ufon na odtahu tak je aktivní přítah zbytečnej, důležitější je dostatečná plocha děr na sání.
Že začaly hnědnout nic neznamená, ještě narostou nový.

Jinak k tomu ohejbání, takovej univerzální postup:
Každýmu vyhovuje něco jinýho: kolínka, scrog, dráty, izolačka, lámání.

V každým případě ohejbáš nejvyšší větve - jde přece o to aby bylo co nejvíc palic ve stejný vejšce. Timto postupem se nejdelší větve roztahujou do šířky. Doba přepnutí záleží na předpokladu jak se kytky vytáhnou - genetika(slušnej dodavatel by měl informovat o dispozicích gentiky), podmínky ve skříni (vlhkost, typ osvětlení...), typ systému (hlína nebo nějaká varianta hydra, kolik místa maj kořeny).
např indiku(indiky se obecně moc netáhnou) pod 250w v dostatečným množství hlíny, na růstu pod mh doporučuju přepnout až těsně před vyplněním plochy.
Všechny větve který budou kvůli nižší vejšce zastíněný řezat, stříhat, likvidovat. Musíš počítat s tim že po přepnutí vyrostou, takže optimální čas na řezání bych odhadl tak v 10. a 18. dni květu - uvidíš jak se situace vyvíjí. Běžná genetika po 20.dnu už neporoste.
Když to přeroste žádná tragédie, stejně budeš otrhávat spodky. 250w prosvítí tak 10cm hustýho porostu. Zárodky palic který jsou níž otrhat, a nedivit se že od spoda padaj nažloutlý listy - kytka je už nepotřebuje.
Čim míň palic tim jsou větší, a naopak. Když jsou oka scrogu 4x4cm a mříž komplet vyplněná tak to udělá jen takový bobky, ale bude jich hodně

Jinak na první indor pěkný.

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Naposledy upravil Erixon 26-05-2007 v 08:13 AM

Old Post 24-05-2007 v 19:22 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

2: Erixon Příspěvek č. 25

Díky moc za vysvětlení toho přepnutí..po tomto grow-u budu určitě přepínat až po skoro celém zaplnění. Příští SCROG pojedu ještě o něco jinak, je to můj první indoor vůbec, takže pořád objevuju. Jsou tam jisté chyby a šlo by to lépe.

Plank byl hrozně rychlej a vzrostlej (zřejmě víc sativa - a stejně tak více reaguje na teplo a světlo), ostatní holky oproti němu byly takové menší. Nakonec jsem to řešil tím, že jsem ostatní květiny podložil, aby dosahovaly stejné výše. Takže tuto moji neznalost v přepnutí jsem vykompenzoval tím.

S tím pH to nebude zlé. Nemám ph metr a měřím "zabarvovacím" pH testerem (BEN - na vodu do akvárka) a tak se mi nepodaří změřit (nahnědlý) odpadní roztkok. Hlína je ale All Mix od BioBizz (6,2-6,5) a zalévano je to jen vodou (obohacenou je to kyselinou fosforečnou) se stejným pH kolem 6,5. Hnojiva jsou BIO a tak by neměly měnit pH a proto vycházím z toho, že by to mělo být OK. Ale mohu se mýlit. (EDIT: pH odtékající kapaliny je 6,8-7 - to je asi fajn)

Závěr: každopádně jedu shánět nějaký vyhovující větráček.

PS: moc díky za pochvaly a Káčka...

Ray

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Naposledy upravil Ray.Wost 25-05-2007 v 21:52 PM

Old Post 24-05-2007 v 21:34 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 26

To zloutnuti je urcite absenci odtahu,SCRoG sem jel v hline 4krat a bez odtahu sem mel listi zluty uz kolem 40dnu,stejne tak blizny driv uvadaly.

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 25-05-2007 v 12:07 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 27

2: Pupiset: Odtah je aktivní přes UFO 275/m3. Ale asi myslíš odtah od lampy.

A když jsi to měl, tak pls o zkušenosti: ..mělo to nějaké jiné změny? V chuti, výnosu, růstu, vývoji?

Větrák tam dám při další sérii. Teď se nedá nic dělat, s kytkama ani nehnu a nechci ve skříni pracovat, když tam jsou..Dám tam pak větrák (asi stejný SUNON, co mám dole) a budu ho používat jako ofuk.

Nebo: říkal jsem si, zda by nestačilo dát větrák do stínítka, aby odtahoval přímo od lampy ze zvrchu. Ale ofuk je asi ofuk, že?

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 25-05-2007 v 21:49 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 28

Bude stacit ten odtah ze stinitka,ale cim lepsi ventylace tim lepsi vynos.
Jinak jak zacali uvadat blizny tak se rust kvetu zpomalil,ale nezastavil.

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 26-05-2007 v 06:01 AM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 29

Dva klipsňáky, nebo jeden velkej stojaňák by to pořešil. S klipsňákama nemusíš tolik vymejšlet jak je uchytit do správný vejšky.

Kytky by se měli furt hejbat.
Odtah od stínítka je částečný řešení pro lidi co maj slabej odtah.

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 26-05-2007 v 08:17 AM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

MAS TO KRASNE TAKY JEDU 250w A TAKY MI TO ZLOUTNE U VRSKU TO BUDE SPISE TIM ZE LAPMA JE PRILIZ NIZKO NAD VRCHOLKAMA A VE SPOD KYTEK BY TO MELO BYT TIM ZE NEJSPOU PROSVICENE

Old Post 26-05-2007 v 10:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 31

Včera jsem objezdil 3 hypermarkety a stojanový ventilátor bych tam nikam nenacpal, tedy pokud bych ho tam nijak nevěšel a ten nejmenší, co je na trhu (v Baumaxu 16W, 15 cm vrtule je naprosto slabej a i tak je dost velkej).

Asi tam dám 2 ty SUNONY a vymyslím k nim nějakou závěsnou vychytávku, to bude asi nej. Možná ty klipsňáky, kouknu po "netu" a zkusím najít nějaké dobré za slušnou cenu.

Jinak díky za rady!

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 26-05-2007 v 10:23 AM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 32

Lepší než nic, hlavně nech mezi nima a stěnou dostatečnou mezeru, jinak by prd foukaly.

Dřív jsem sunony používal jako přídavný, ten ve prostřed je stojaňák(vrtule 27cm) se sundaným stojanem zavěšenej na řetízkách http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=135444
http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=138446

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Naposledy upravil Erixon 26-05-2007 v 11:09 AM

Old Post 26-05-2007 v 11:02 AM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-12-2005 - můj první indoor - 400W - jsou v poho??? - 131 odpovědí
16-12-2009 - Môj prvý indoor 250W SLOVAKIA Scrog - 365 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2616240 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív