Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Balkon '07
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Obecné Balkon '07 Příspěvek č. 1

Po lonskejch zkusenostech nemam zrovna chut davat neco ven, mala zahradka na balkone bude muset stacit. Mam par otazek do zacatku.
Kolik kytek myslite, ze se da rozume zvladnout na balkone? Bojim se, aby se to tam nerozrostlo v nejakou pekelnou dzungli.
Napadlo me je treba pestovat jako miniaturky, tak pul metru vysoky nebo je vyplest do mrize, co je vyhodnejsi? Stejne si ale nejsem jistej jestli to pujde zvladnout.
Jak moc to pri kvetu smrdi? Da se ten smrad nejak maskovat?

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 15-05-2007 v 23:13 PM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 2

Zdar teoreticky jich muzes zvladnout treba 20 jde o to dat jim malej prostor pro koreny. Kamos mel na balkone v 5l kvetinacich asi 5 kytek a neprerostly mu zabradli.To mi prijde akorat. Vedlo toho v pytlich rajcata a pohoda. S tim smradem je to ruzny mel jsem modelky ktery me vitaly 15m od pole a jiny zase zavonely az kdyz jsem pomackal palici. Ale obecne maly kytky tolik nesmrdej. Rekl bych, ze kdyz tam nebudes mit nejakou jungly silenyho skera, tak se moc bat nemusis..

no show

Old Post 15-05-2007 v 23:32 PM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

ako spomenul medicineman málo miesta pre korene a zastrihavať a zastrihavať a ešte... zastrihavať GL

Old Post 16-05-2007 v 01:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 4

Tak nejak to vidim. Uvidime. Naklicit jsem daval dost pozde,to jim taky trosku zbrzdi rust. Budou tam 2 Durbani (tech je mi trosku lito, ze nedostanou sanci se poradne rozrust) a pak nejaky noname kvetiny. Foto pripojim hned jak to bude mozny.

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 17-05-2007 v 08:32 AM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 5

Ahoj,myslím,že lepší bude si na ten balkon sehnat řízky,než to jet se semínek.Já si dávám na ten klasickej panelakovej 3-4 a zustane mi tam akorat místo na věšení prádla.Ohledně přerůstání:stříhat,ohýbat,tvarovat,at se daří.

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 17-05-2007 v 08:49 AM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TOZ-303
Stálý Člen

Karma uživatele TOZ-303 - 92% PěstitelskáKarma uživatele TOZ-303 - 92% PěstitelskáKarma uživatele TOZ-303 - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 6



SB8...

Old Post 28-05-2007 v 21:52 PM
TOZ-303 je offline   Profil uživatele TOZ-303   Find more posts by TOZ-303   Foto galerie člena TOZ-303   Click here to Send TOZ-303 a Private Message   Add TOZ-303 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
keksik
Stálý Člen

Karma uživatele keksik - 14% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 7

ja mam na balkone dve kytky jedna cca metr druha tak pul ale hustejsi,...a zatim v pohode,ale taky doufam ze to nebude smrdet

začátečník

Old Post 10-06-2007 v 20:10 PM
keksik je offline   Profil uživatele keksik   Find more posts by keksik   Foto galerie člena keksik   Click here to Send keksik a Private Message   Add keksik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazz
Nový Člen

Karma uživatele Bazz - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 8

No to mi jich tam máme s kámošem 7 a myslím, že se to taky dá, udělali jsem jim extra foliovník, tak jedou jak zažehnutý!

Old Post 17-06-2007 v 00:41 AM
Bazz je offline   Profil uživatele Bazz   Find more posts by Bazz   Foto galerie člena Bazz   Click here to Send Bazz a Private Message   Add Bazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 9

Ahoj,nějaky jiny fota nemáš? třeba info o hnojivech atd..nebude? Pěkny fota a pěknej thread is here http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=29317 jen tak informačně...

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 17-06-2007 v 05:13 AM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
levap20
Stálý Člen

Karma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Hanulkááá
Ahoj,nějaky jiny fota nemáš? třeba info o hnojivech atd..nebude? Pěkny fota a pěknej thread is here http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=29317 jen tak informačně...

Díky moc, ale ze mě si radši příklad neberte Asi to zkončí katastrofou

balkon2007 WS,BUS,KM,AK47 | outdoor2007 6řezů, 25semínek
balkon2008 SS,AH3 | outdoor2008 SS,AH3
balkon2009 NYCD,JH

Old Post 18-06-2007 v 09:42 AM
levap20 je offline   Profil uživatele levap20   Find more posts by levap20   Foto galerie člena levap20   Click here to Send levap20 a Private Message   Add levap20 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od levap20

Díky moc, ale ze mě si radši příklad neberte Asi to zkončí katastrofou


,jen jsem chtěla poukázat nato,jak by měl thread vypadat,ne jen jedna fotka,bez nějakyho popisu a konec

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 18-06-2007 v 09:48 AM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-10-2021 - Balkon - 0 odpovědí
12-07-2016 - Balkon - 5 odpovědí
25-05-2014 - Balkon test - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0621270 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív