Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Pár pěkných fotek z posledních dvou growů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Pohodička Konopné fotky :) Příspěvek č. 1






Tímto zakládám galerii "pěkných" fotek z konopnou tematikou... za kriterium nechci považovat % obsahu THC na fotce ale kvalita fotky prostě jestli máte nějaké pěkné fotky tak sem... konopí je podle mě dost fotogenická rostlina tak proč nefotit...


chtěl bych se pochlubit pár pěknýma fotkama z posledních dvou growů.

Fotky 1-3 PURE
Fotka 4 JH - pracovně nazvaná džungle
fotka 5 Black&White

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Naposledy upravil Rascal33 01-05-2007 v 20:03 PM

Old Post 30-04-2007 v 08:55 AM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Re: Pár pěkných fotek z posledních dvou growů Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od Rascal33
chtěl bych se pochlubit pár pěknýma fotkama z posledních dvou growů.


kemo nechci te nejak urazit ale zadny pekny(krom PURE) fotky nevidim,rozhodne nestojej za to aby meli svuj spec. tread.Myslim ze je tady daleko vice hezcich fotek a sou zakopany v treadech....

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 30-04-2007 v 10:21 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 3

Nedá se určit jestli jsou pěkný když nepíšeš watáž

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 30-04-2007 v 10:35 AM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 4

4Erixon: já to "pěkné fotky" myslel jinak, ptz se mi zda ze vetsina fotek je tady posuzovana podle toho kolik % THC obsahuje, proste plno fotek je rozmazanych a presvicenych, focenych bleskem a jedinym kriteriem je jak vypada focena kytka... dokumentaci growů mam v jinych dreadech, jen jsem sem chtel dát pár fotek které se dle mého soudu povedly...

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 30-04-2007 v 17:21 PM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sekwoj
Stálý Člen

Karma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 276  

Příspěvek č. 5

Mě se ty fotky líbí, nevidim na nich nic špatného, ale watáž by si uvést mohl...

1. indoor - sodík 150W 2. indoor- sodík 150W- hydro- 1xChronic, 2xSkywalker moje matkárna
Sekwojův balkon 07 Sekwojův outdoor 08 out 09 out 2010

Old Post 30-04-2007 v 17:36 PM
Sekwoj je offline   Profil uživatele Sekwoj   Find more posts by Sekwoj   Foto galerie člena Sekwoj   Click here to Send Sekwoj a Private Message   Add Sekwoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 6

tak jo no, prvni tři fotky jsou z pod 150W T-Son a posledni dve jsou z pod Nurturkou RED 200W

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 30-04-2007 v 17:38 PM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 7

Pochopil bych význam tohoto threadu, kdyby jsi měl Jacka Herera už sklizeného, ale když to ještě roste (kvete) ? Minimálně je thread už dementní z toho důvodu, že druhý grow ještě ani neskončil a název tohoto dredu je "Pár pěkných fotek z posledních dvou growů"..

A fotky nejsou nikterak něčím odlišné a nebo zajímavé, abys je nemohl vložit do již založeného threadů s konkrétní odrůdou

Význam je zřejmě nulový.. Imho, samozřejmě.

PS: To all + rascal Klidně si tu mějte threadu kolik kdo chcete, je to jen vaše věc.. Ale nedivte se, že namísto kladných se dočkáte spíše negativních reakcí

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Naposledy upravil Sciurus 30-04-2007 v 18:40 PM

Old Post 30-04-2007 v 18:10 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 8

tak az toho jacka sklidim tak to nebude thread "par peknych fotek" ale "Jack Herrer - Sklizeno" nechci se tady chlubit vynosem nebo tim jaky jsem mega grower, chtel sem tim vyjadrit svou radost uz ze samotneho pestovani, protoze marihuana je podle me krasna a "fotogenicka" kytka a da se paradne fotit, a ne jen cekat s vahou v ruce kdy uz to skosnu a budu se moct vypalit jak DVD...

nevim, myslim ze neni dulezity jen obsah, ale i forma, 75% fotek co tu vidavam bych si treba jako wallpaper nedal, ale dve z tech mych mam uz na plose mesic...

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Naposledy upravil Rascal33 30-04-2007 v 21:06 PM

Old Post 30-04-2007 v 20:58 PM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 9





Ja jsem tady nenasel zadnej thread ,kde by se davaly fotky svych kytek , jenz maji nejakou umeleckou a kvalitativni hodnotu.
Galerie odrud atd... maji spis informacni hodnotu. Myslim, ze mezi tema mrakama zbytecnejch threadu co tu je , by neuskodil jeden ,kde by se davaly pouze TOP fotografie vasich kytek, ale samozrejme v urcite kvalite!!! a vetsim rozliseni!!!, aby byly vhodne treba na wallpaper ci plakat nebo tak.....Proste bych to prejmenoval treba na- Top galerie vašich konopných úspěchú...nebo něco podobného.....co vy na to?
Tak abych jen neremcal ,hodim sem neco ode me co si myslim, ze neni nejhorsi

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Naposledy upravil mrakoplas 01-05-2007 v 14:53 PM

Old Post 01-05-2007 v 14:44 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od mrakoplas
Ja jsem tady nenasel zadnej thread ,kde by se davaly fotky svych kytek , jenz maji nejakou umeleckou a kvalitativni hodnotu.
Galerie odrud atd... maji spis informacni hodnotu. Myslim, ze mezi tema mrakama zbytecnejch threadu co tu je , by neuskodil jeden ,kde by se davaly pouze TOP fotografie vasich kytek, ale samozrejme v urcite kvalite!!! a vetsim rozliseni!!!, aby byly vhodne treba na wallpaper ci plakat nebo tak.....Proste bych to prejmenoval treba na- Top galerie vašich konopných úspěchú...nebo něco podobného.....co vy na to?
Tak abych jen neremcal ,hodim sem neco ode me co si myslim, ze neni nejhorsi
Tohle už nějaký smysl i má! Taktéž mě to napadlo, ale když tu je thread s wallpaper, proč to nedát tam?

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 01-05-2007 v 14:55 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 11

Jsem myslel, aby to bylo zalozeny pouze na konopnejch fotografiich. Tam to je vseobecny.....kdyz tu muzou bejt thready, jako najdi si sveho kamarada(to me rozseklo) atd....tak tenhle by ten system nezboril ne?

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 01-05-2007 v 14:59 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od mrakoplas
Jsem myslel, aby to bylo zalozeny pouze na konopnejch fotografiich. Tam to je vseobecny.....kdyz tu muzou bejt thready, jako najdi si sveho kamarada(to me rozseklo) atd....tak tenhle by ten system nezboril ne?
Co já vím, můj systém to neni a je mi to putna, ale jako kdyby rascal založil thread "pro všechny", ok, ale takhle Pokud se to přejmenuje, odstraní OT a zůstaly by tu pouze příspěvky s fotkami, proč ne, smysl by to bezpochyby mělo. Ale i tak se to tu bude hemžit fotkami, které bych si na wallpapers nikdy nedal. Ostatně konopné motivy si na plochu nedávám asi 3roky, jelikož mi stačí, když to vidím (viděl jsem) ve skříni, nebo se stačí porozhlédnout po groweru. Už zřejmě nejsem onen fanatický pestitel

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 01-05-2007 v 15:06 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 13

S tema fotkama je pravda,ze by sem hazeli i skvar,ale to uz kazdej, kdo by chtel prispet, musi mit nejakou objektivni sebekritiku. Byl bych proto ,aby to melo alespon nejakou moderatoskou recenzi. Jinak nemusis byt fanaticky pestitel, abys mel na monitoru travu....treba moji tete (pres padesat,dela u policajtu nebo delala, ted nevim) se strasne libil jeden konopnej wallpaper odtud. Takze bych to promazal prejmenoval.......ale je to Rascalovo ,tak at se k tomu, taky projevi....

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 01-05-2007 v 15:28 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 14

konecne nekdo pochopil proc jsem to tu daval... tak ja to prejmenuju

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 01-05-2007 v 19:56 PM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Rascal33
konecne nekdo pochopil proc jsem to tu daval... tak ja to prejmenuju
Víš o tom, že lhát se nemá? Nerad rejpu, ale tohle si o to vysloveně říká

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 01-05-2007 v 20:23 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 16

-ja nevim no me to prijde docela zbytecny,proc si to nedavate do tech treadu kde jedete svoje kolo?preci kdyz uz pestujete a chcete se stim tady na Groweru pochlubit tak si zalozite tema kde to mate i s fotodokumentaci a tam mate moznost posilat svoje kousky,nevim jak ostatni ale ja se snazim vybirat ty nejlepsi fotky co se me povedly pri foceni skrine v aktualnim stavu.Je fakt ze kdyz tady prochazim ty temata a vidim vytvory fotek nekterych clenu tak se docela pobavim

muj nazor k tematu

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 01-05-2007 v 21:00 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-11-2007 - Pár fotek JH z prvního growu - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8956610 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív