Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Pumpkin grow 2007 on Highland
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
peter07
Stálý Člen

Karma uživatele peter07 - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 33

fota prosim, jinak zatim ti to roste pekne, ty 3fotografie jak jsi chtel to pohlavi , bude to samice bych rekl... uvidime

Old Post 26-08-2007 v 19:08 PM
peter07 je offline   Profil uživatele peter07   Find more posts by peter07   Foto galerie člena peter07   Click here to Send peter07 a Private Message   Add peter07 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pumpkin
Stálý Člen

Karma uživatele Pumpkin - 86% PěstitelskáKarma uživatele Pumpkin - 86% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 34











takže tady je po delší době fotoupdate, rostlinky se docela vytáhly, jak se na začátku nezaštíply, ale není to až tak hrozný, hnojím je OBM a opčas jim nasypu superfosfát

Pumpkin grow 2007 on Highland (MK, HH, DP*EM, RHS, PAPAYA )

Old Post 27-08-2007 v 16:31 PM
Pumpkin je offline   Profil uživatele Pumpkin   Find more posts by Pumpkin   Foto galerie člena Pumpkin   Click here to Send Pumpkin a Private Message   Add Pumpkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pumpkin
Stálý Člen

Karma uživatele Pumpkin - 86% PěstitelskáKarma uživatele Pumpkin - 86% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 35











a další:

Pumpkin grow 2007 on Highland (MK, HH, DP*EM, RHS, PAPAYA )

Old Post 27-08-2007 v 16:33 PM
Pumpkin je offline   Profil uživatele Pumpkin   Find more posts by Pumpkin   Foto galerie člena Pumpkin   Click here to Send Pumpkin a Private Message   Add Pumpkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pumpkin
Stálý Člen

Karma uživatele Pumpkin - 86% PěstitelskáKarma uživatele Pumpkin - 86% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 36











čaute, přináším další fotoupdate a chtěl bych se Vás poptat, zda li jsou některý z mých kytek zralý, hlavně ta první, zkoušel jsem se na to dívat pod mikroskopem, ale vůbec to nejde, páč tam tu palici nemůžu narvat, na tý první kytce, je už skoro polovina blizen hnědejch, plánuju sklizeň tak 16. flushing dělám od středy

Pumpkin grow 2007 on Highland (MK, HH, DP*EM, RHS, PAPAYA )

Old Post 02-09-2007 v 10:49 AM
Pumpkin je offline   Profil uživatele Pumpkin   Find more posts by Pumpkin   Foto galerie člena Pumpkin   Click here to Send Pumpkin a Private Message   Add Pumpkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pumpkin
Stálý Člen

Karma uživatele Pumpkin - 86% PěstitelskáKarma uživatele Pumpkin - 86% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 37

hej to je fakt na posrání, když už si člověk myslí, že už bude mít suprovou sezónu, tak zas příde čórka a sklidí za mě, sice vzali jen ty nejlepší palice ze dvou kytek, ale od tý doby jsem tam nebyl, evidentně šli úplně přesně, protože to bylo ustříhaný nůžkama, těsně před tím, než jsem to chtěl sklidit, to už je v hajzlu, s tím jsem smířenej, ale nevím co se zbylejma nedozrálejma kytkama, chybí jim tak ještě minimálně měsíc, říkal jsem si, že bych je vyril dal do kýblů a hodil je někam jinám, myslíte že to má cenu a že přežijou?

Pumpkin grow 2007 on Highland (MK, HH, DP*EM, RHS, PAPAYA )

Old Post 07-09-2007 v 05:26 AM
Pumpkin je offline   Profil uživatele Pumpkin   Find more posts by Pumpkin   Foto galerie člena Pumpkin   Click here to Send Pumpkin a Private Message   Add Pumpkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 38

Kazdopadne,i kdyz to neprezijou,tak aspon neco sklidis.Kdyz to tam nechas,tak ti to urcite voholej cely!

Old Post 07-09-2007 v 06:40 AM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od Pumpkin
ale nevím co se zbylejma nedozrálejma kytkama, chybí jim tak ještě minimálně měsíc, říkal jsem si, že bych je vyril dal do kýblů a hodil je někam jinám, myslíte že to má cenu a že přežijou?


Pokud nechceš přijít o všechno, tak je pro tebe přesazení jediná možná volba. No a při troše šetrnhého zacházení by to kyti měly bez větších problémů rozdejchat. Takže neváhej a utíkej vyrejvat...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 07-09-2007 v 09:56 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlackStar
Stálý Člen

Karma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 179 

Příspěvek č. 40

Když kořeny neproschnou tak to určitě přežijou.

Old Post 07-09-2007 v 10:48 AM
BlackStar je offline   Profil uživatele BlackStar   Find more posts by BlackStar   Foto galerie člena BlackStar   Click here to Send BlackStar a Private Message   Add BlackStar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pumpkin
Stálý Člen

Karma uživatele Pumpkin - 86% PěstitelskáKarma uživatele Pumpkin - 86% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 41

ale fakt mi přijde divný, že to neoholili všchno, vždyť na tý nejlepší kytce si sice vzali ty nejlepší pálky, ale min polovinu mi nechali a na ostatní skoro nic nevzali, tak jednu jsem už sklidit dneska a ostatní se dneska přestěhujou

Pumpkin grow 2007 on Highland (MK, HH, DP*EM, RHS, PAPAYA )

Old Post 07-09-2007 v 12:03 PM
Pumpkin je offline   Profil uživatele Pumpkin   Find more posts by Pumpkin   Foto galerie člena Pumpkin   Click here to Send Pumpkin a Private Message   Add Pumpkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pumpkin
Stálý Člen

Karma uživatele Pumpkin - 86% PěstitelskáKarma uživatele Pumpkin - 86% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 42

tak kvítí dneska přesunuto, fuj to byla ale dřina, kořenů moc neměly, takže celkem v pohodě, minimálně dvě sklidím příští týden, další budou ještě chvíli potřebovat, na hnojení už seru, aspoň budou mít dlouhej flushing

Pumpkin grow 2007 on Highland (MK, HH, DP*EM, RHS, PAPAYA )

Old Post 07-09-2007 v 17:56 PM
Pumpkin je offline   Profil uživatele Pumpkin   Find more posts by Pumpkin   Foto galerie člena Pumpkin   Click here to Send Pumpkin a Private Message   Add Pumpkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ares
Stálý Člen

Karma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 43

Podle posledních fotek bych se sklizní vůbec nespěchal. Tyhle kytky ještě něco předvedou... Chtěl jsem se zeptat které jsou HH? Jsou moje oblíbené - letos opět - tak bych je rád porovnal.

Hollands Hope 2006
Ares grow 2007
The Emperor Wears No Clothes

Old Post 07-09-2007 v 19:30 PM
ares je offline   Profil uživatele ares   Find more posts by ares   Foto galerie člena ares   Click here to Send ares a Private Message   Add ares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pumpkin
Stálý Člen

Karma uživatele Pumpkin - 86% PěstitelskáKarma uživatele Pumpkin - 86% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 44

tak HH je jen jedna, byla to ta s největšíma palicema, který mě oholili, jináč velice pěkná kytky, velmi brzo zralá, sklidil jsem ji v ten pátek, jináč nejvíc budou chtít asi ty RHS

Pumpkin grow 2007 on Highland (MK, HH, DP*EM, RHS, PAPAYA )

Old Post 08-09-2007 v 13:06 PM
Pumpkin je offline   Profil uživatele Pumpkin   Find more posts by Pumpkin   Foto galerie člena Pumpkin   Click here to Send Pumpkin a Private Message   Add Pumpkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9666890 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív