Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 49






37 den, 12/12
Další fotky, tentokrát makro. Doporučuji zvětšit .

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 18-05-2007 v 21:01 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P4L1ca
Stálý Člen

Karma uživatele P4L1ca - 54% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 50

Nazdar kámo, ... :strašne krásne ti to rastie ale nejdú mi do hlavy dve veci

1. ja mám taktieť 70W SON-T od Philips vo väčšej skrini mám tam spravenýodtah od výbojky a jeden vetrák ju ofukuje. Mám ju uloženú v najhornejšom mieste v skrini pod dvojitym sklom . Asi 50sm od vrcholcov.

Preto sa ťa pýtam AKO TO MôŽEŠ UCHLADIŤ keď ju máš vzdialenu od RASTLINIEK necelých 20cm. ???

JA mám v tej skrini po dvoch hodinach kolem 34°C !!! A to je hrozne moc

...nejde mi do hlavy ako to môžeš uchladiť a mať to tak blízučko k vrcholcom ?




2. A ešte jedna otázočka... ako to riešiš so SMRADOM ..?

Mal som rastlinu, ktorá mi po pár týždňoch z neznámeho dôvodu zomrela .. keď som ju prinieslol do skrine z jednej menšej skrine ...
to som este nemal žiadne opatrenia proti smradu. Tá rstlina nebola ani prepnutá na kvet a TAK STRAŠNE "smrdela" ...že som bol z toho v **** . . .

Ty ich už máš dávno prepnuté a krásne si žijú svoj život... nesmrdia ?


prosím poraď mi ... skus odpovedat na moje položené otázky ..veľmi ďakujem a nech s ti darí, ...dotiahni o dokonca

ready 4 out 2oo8...ideme na to 8-)
70W CoOlTubE - Durban poison_NEW-neuspech
...--"SKUNK BOX [pc server]"--...-opäť neúspech
fuck the system

Old Post 20-05-2007 v 09:48 AM
P4L1ca je offline   Profil uživatele P4L1ca   Find more posts by P4L1ca   Foto galerie člena P4L1ca   Click here to Send P4L1ca a Private Message   Add P4L1ca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K2x
Nový Člen

Karma uživatele K2x - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 51

P4L1ca: ak ti nevadí možem ti odpovedať aj ja

K tej 1vej:
Ja si myslim že v skrinke máš preto tak horúco lebo máš komplet dnu v skrinke takže tá tlmivka sa ti potom poctivo "topí" spolu so sodíkom

A k tej 2hej:
citace:
Když mám skříňku zavřenou tak není nic cítit ale stačí sebemenší manipulace s kytkami a po celý místnosti se rozšíří krásně sladká vůně

Takže z tohto vyplíva že hellfire to momentálne nerieši

Old Post 20-05-2007 v 14:04 PM
K2x je offline   Profil uživatele K2x   Find more posts by K2x   Foto galerie člena K2x   Click here to Send K2x a Private Message   Add K2x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P4L1ca
Stálý Člen

Karma uživatele P4L1ca - 54% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 52

to K2x :

dik za odpovede, ...ale tak predsa... Asi sisi pozeral, moju skriňu a ako to tam mám riešené (väčšiu skriňu, --> nie Skunk box) celú elektroniku mám uloženú v dolnej časti (zapalovač,tlmivku,regulator-trafo a kopu "blbostí")
A samotný sodík je umiestnený v najhornejšej časti odelený sklom.
Najväčšie teplo, ktoré sa vnútri produkuje pochádza zo sodíku v hornej časti...(....?) Oprav ma ak sa mýlim.
Takže Ty tvrdíš že tlmivka produkuje taktiež teplo ako sodík a preto mám také teplo pri rastline , pretože sa tam nachádza tlmivka so zapalovačom ???

k druhej otázke: hej tento thread sledujem od jeho začiatku a veľmi sa mi páči. Nielen preto, že používa rovnaké "slnko" ako ja. ... a na ten smrad som sa ho chcel spýtať preto, lebo
citace:
Už sem do té skříně kde mám box dal ten SUPERSORB ... dal sem tam jen jeden mám jich tam v plánu dát víc ale až to začne pořádně kvýst.


...lebo s0m chcel od neho odpoveď ako to ďalej riešil či ten SUPERSORB pomohol, alebo nie a ak nie, tak akoto že mu to NESMRDÍ !!! (SUPERSORB-pohlcovač pachov)


...ale dik za odpovede K2x

ready 4 out 2oo8...ideme na to 8-)
70W CoOlTubE - Durban poison_NEW-neuspech
...--"SKUNK BOX [pc server]"--...-opäť neúspech
fuck the system

Naposledy upravil P4L1ca 20-05-2007 v 14:48 PM

Old Post 20-05-2007 v 14:40 PM
P4L1ca je offline   Profil uživatele P4L1ca   Find more posts by P4L1ca   Foto galerie člena P4L1ca   Click here to Send P4L1ca a Private Message   Add P4L1ca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K2x
Nový Člen

Karma uživatele K2x - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 53

No netrvdím že tlmivka tvorí hlavnú produkciu tvojích "horúčav" ale ma na tom určite tiež zásluhu...ja mam tiež 70-ku a komplet som mal umiestneny v plechovej skatulke a bol polozeny nad skrinkou (drevená 40x40x90 shv) a v boxe som mal prijemných 28°C ale aj vetraky robia svoje takze skús dať komplet mimo skrine a povedz ako to potom šlo dalej

A hellfire prepáč že ti kazím thread ja to potom zmažem

Old Post 20-05-2007 v 16:02 PM
K2x je offline   Profil uživatele K2x   Find more posts by K2x   Foto galerie člena K2x   Click here to Send K2x a Private Message   Add K2x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 54

P4L1ca: Zdarec, tak prvně díky za chválu a sledovanost. Jestli máš opravdu umístněnou tlumivku, trafo a podobně v místě kde pěstíš tak to dej ven. Opravdu to hřeje hodně, K2x má pravdu, navíc to není ideální ani kvůly bezpečnosti. Já osobně mám tlumivku nad skříňkou přišroubovanou na uzeměným plechu, chlazenou třemi pasivními chladiči a stejně to strašně hřeje. Pokud ti to nebude stačit udělej si silnější odtah ze skříně. Popřípadě pořeš celkově jinak tu ventilaci.
Důvod proč naměřím 10cm od výbojky 28°C je ten že mi větráky fůčí přímo na výbojku a přesouvají teplý vzduch rovnou k odtahu. Taky už mi tam jede 6 ventilátorů.

Co se týče zápachu tak můžu ti říct že v jednu dobu na růstu kytky provoněli celej byt ale pak to ustalo. Jestli mi k tomu pomáhá supersorb si nejsem jistej ale mám v plánu to přádně otestovat. Budu k tomu ale potřebovat pár dnů a názor aji člověka co v tom nežije. Podám pak o tom report jak to je a jestli to má smysl pořizovat.

K2x: Dotaz byl položen a ty jsi na něj správně odpověděl nevidím důvod proč to mazat .

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 20-05-2007 v 17:10 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 55

Včera sem listoval jednou knížkou o pěstování. Díky ní sem se utvrdil v přesvícení. Byly tam na chlup stejný příznaky aji s fotkami a označováno to bylo za popálení od slunce. Pokud máte někdo v plánu rozjíždět sodík v PC-CASU dejte si na to pozor.
Ale co já s tím teď, kytky níž dát nejdou světlo víš také ne . Jako prozatimní řešení sem vymyslel půl kruh z pet láhve který je umístněn pod sodíkem. Fotky snad večer dohodím. Zatím to pouze testuji. Slibuju si od toho to že to zmenší intenzitu světla(je to trochu ironie, pořídit si sodík a pak se snažit omezovat jeho intenzitu světla:/) .

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 21-05-2007 v 10:35 AM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P4L1ca
Stálý Člen

Karma uživatele P4L1ca - 54% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 56

..daj si sakra pozor na to, aby sa ti ten plast neroztopil v okolí výbojky.
Mal som podobnú vec, ale vyriešil som to sklom oddelujucim rastliny od vybojky.

A zozačiatku som si na to sklo ukladal rôzne veci, blbosti, ktoré mi doma zavadzali a nemohol som ich mať doma. (napr.Visine, ganja..ked bola atd...) až som tam raz prišiel a zistil som, že so skriňou sa hýbalo. Otvoriil som vnútro a kompletne všetky veci, čo som mal (pri vybojke za tym sklom) boli roztečené spálené a všetko to zapáchalo, odvtedy tam mám len 2 ventilátory ! A to je všetko, ...radím aj tebe daj tam niečo, Čo NEHORÍ !!! máš tam dosť málo miesta to je pravda, ale to PVC neviem či bol zrovna najlepší nápad. ..sprav aspon odtah priamo od výbojky ! Od PVC

ready 4 out 2oo8...ideme na to 8-)
70W CoOlTubE - Durban poison_NEW-neuspech
...--"SKUNK BOX [pc server]"--...-opäť neúspech
fuck the system

Old Post 21-05-2007 v 11:39 AM
P4L1ca je offline   Profil uživatele P4L1ca   Find more posts by P4L1ca   Foto galerie člena P4L1ca   Click here to Send P4L1ca a Private Message   Add P4L1ca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 57

Nemám nic co nehoří co by se dalo použít. Sem si vědom hořlavosti petláhve proto sem to taky řešil jak sem to řešil. Byl to dlouhý boj dokonce se mi povedlo při drobné manipulacu zhodit jeden větráček a co čert nechtěl spadl na šroub kterej mu vylomil jednu lopatku. Sám sem byl překvapen když sem ji tam přilepil zpět a jel bez problému dál. Abych to schrnul petka je umístěna kolem výbojky se vzduchovou mezerou asi 5cm. Přibyly dva větráčky 4cm. Jeden fouká přímo na výbojku a žene teplej vzduch do zadu a druhej ho pak směruje přímo k odtahu. Teplotu teď mám ve skříni asi 28°C co je jen o dva více než co mám v místnosti(stupidní vedro). Zítra hnojím naposledy a fotky sem dám taky až zítra. Snad mi tohle řešení pomůže.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 21-05-2007 v 19:15 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naWry
Nový Člen

Karma uživatele naWry - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 58

hellfire: Mam dotaz. Koukám že taky hnojíš wuxalem při růstu. Jak to ředíš nebo nějaký bližší rady s wuxalem ? kolik vody kolik wuxalu atd ? Jinak pěkný.Hezký mikro =) Díky za rady.

don't hurry, death is faster!

Old Post 22-05-2007 v 21:39 PM
naWry je offline   Profil uživatele naWry   Find more posts by naWry   Foto galerie člena naWry   Click here to Send naWry a Private Message   Add naWry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele naWry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 59





41 den, 12/12
Tak sem tu s novýma fotkama. Omlouvám se ale je jich jen pár na rychlo focených. Foťák mi byl odnesen a vracen až pár minut po tom co kytkám začla tma. Tak sem to sfoukl co nejrychleji abych je nestresoval a zároveň aby to tu ještě dneska bylo. Brzo sem postnu lepší. Dnes sem hnojil tedy naposled a to opět 5ml/1l Bloom a 1,5ml/1l PK. Když už jsme u toho PK, výrobci uvádějí že neovlivňuje chuť a že je rostlinou okamžitě vstřebán. Je možné ho přidávat ještě chvilku na flushingu? Díky.
P4L1ca:

naWry: Wuxalem Super začínám hnojit tak po 3 týdnech(záleží na tom jak rostlinky vipadaj(platí pro kytky který sem jel ze semínka))v poměru asi 0,5ml/1l postupně zvyšuju dávku až na 2-3ml/1l max. Dále jednou za čas používám wuxal na postřik a to v poměru 0,3ml/1l ale jenom ve fázi růstu.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Naposledy upravil hellfire 22-05-2007 v 22:48 PM

Old Post 22-05-2007 v 22:43 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naWry
Nový Člen

Karma uživatele naWry - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 60

Díky moc, přesně tohle jsem potřeboval =) Taky začínám právě teď ale dal jsem jim asi 2ml/l což je z fleku docela asi moc, tak jim tam dám trocha vody odstáté abych to vykompenzoval ..

don't hurry, death is faster!

Old Post 23-05-2007 v 07:42 AM
naWry je offline   Profil uživatele naWry   Find more posts by naWry   Foto galerie člena naWry   Click here to Send naWry a Private Message   Add naWry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele naWry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 61

P4L1ca: dík, už začínám flushovat takže to vidím na cca 52 den květu. Sem na to taky hafo natěšenej. Na závěr to samosebou po usušení všechno zvážím takže přesný číslo se taky dozvíte.
Slavnostně tady slibuju že dokud to nebude všechno usušený a zvážený tak se toho ani nedotknu. Ale fakt si zatím netroufám odhadnout kolik toho bude ale nad 10 se dostanu to vím jistě

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 24-05-2007 v 21:30 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 62

mas to fakt pekny necekal sme ze to muze bejt i takovyhle.. .. podle me to bdue takovejch 15g spis vic.. reknu 17g .. budu optimista

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 25-05-2007 v 14:09 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 63






44 den, 12/12
Dnes sem je vytáhoval ze skříně abych ostříhal některý zeschlý listy a tak sem je rovnou vyfotil. Myslím že se to na váze trochu projeví protože občas se musím zbavovat i drobných lístečků který byly před seschnutím pěkně pocukrovaný a normálně bych je na kytce nechal. Ale co naplat už jim nebylo pomoci ale i tak s nima mám určité plány. Jak už bylo řečeno, zalívám teď pouze čistou vodou PH zvyšuju asi na 6,5.

onrejblesk: optimismus je potřeba , i přes veškerý problémy jsem taky nad míru spokojenej dík.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 25-05-2007 v 21:25 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 64






44 den, 12/12
Pokoušel sem se i o makro. Poslední fotku sem se snažil neořezávat moc na kvalitě tak snad se líbí. Doporučuji zvětšit.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 25-05-2007 v 21:30 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5153360 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív