Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » poradte prosim s nirvanou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
fajec
Nový Člen

Karma uživatele fajec - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 15  

poradte prosim s nirvanou Příspěvek č. 1

viem ze vyzeram ako debil a ze to tu uz vela ludi preberalo ale nieje to prehladne chcel som sa spitat ci sa daju posielat peniaze do nirvany aj cez western union a ci to tu uz niekdo uspesne absolvoval a este kde mam napisat to order number prosim poradte

ps este nikoho necekli chlpati pri objednavkach ze nie

Old Post 29-01-2007 v 21:22 PM
fajec je offline   Profil uživatele fajec   Find more posts by fajec   Foto galerie člena fajec   Click here to Send fajec a Private Message   Add fajec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HCSBUBI
Stálý Člen

Karma uživatele HCSBUBI - 28% PěstitelskáKarma uživatele HCSBUBI - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 2

No.Párkrát jsem objednával cez Nirvánu a kliftoni na mě nečekali.Vždy jsem zaslal hotovost.Takže s WU ti neporadim.Order nr získáš zaregistrováním a objednáním produktu.To jsem napsal na obálku ve které byly Money a tu jsem dal do větší.Zasílám doporučeně.Zatial

Nezbývá nám nic jiného než hulit a ze všeho si dělat prdel

Old Post 30-01-2007 v 17:30 PM
HCSBUBI je offline   Profil uživatele HCSBUBI   Find more posts by HCSBUBI   Foto galerie člena HCSBUBI   Click here to Send HCSBUBI a Private Message   Add HCSBUBI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 3

neblázni pokud na to vyloženě nespěcháš. dyť WU stojí nehorázný prachy! a pokud na to spěcháš, dá se to řešit bankovním převodem a je to to samý..

Old Post 30-01-2007 v 17:59 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fajec
Nový Člen

Karma uživatele fajec - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 4

ked chcem posielat peniaze bankovim prevodom tak musim mat bankovi ucet a to ja nemam ci nie? A predsa keby posielam tym bankovym prevodom alebo cez WU tak kde tam napisem to order number za odpovede dakujem

Old Post 30-01-2007 v 20:55 PM
fajec je offline   Profil uživatele fajec   Find more posts by fajec   Foto galerie člena fajec   Click here to Send fajec a Private Message   Add fajec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Proc to neposles pres pay pay? je to za 5 kc...www.paypay.com myslim...

Old Post 30-01-2007 v 21:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lokr
Nový Člen

Karma uživatele Lokr - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 6

Jo pay pay je v poho obědnával jsem u sensi a ok převod dýl ale po obdržení fofr doma

rastafa raj

Old Post 10-02-2007 v 21:47 PM
Lokr je offline   Profil uživatele Lokr   Find more posts by Lokr   Foto galerie člena Lokr   Click here to Send Lokr a Private Message   Add Lokr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 7

NEvim kam to strcit... tak to davam sem.
Vsiml jsem si ze vsichni objednavate v euru. PROC? Treba v seedboutique ale i v jinych seedbankach vychazeji seminka levneji kdyz se koupi v DOLARECH

Jak posilat penize do seedbanky.
OUT 2007 OUT 2006 OUT 2005 OUT 2004
NEJDRIV HLEDAT, PAK SE PTAT A NECO ZAKLADAT

.... jde Karkulka po lese, vyhuli se jak prase ..... vejde do domecku, koukne do zrcadla a pravi: babicko proc mas tak velke oci?
"Dlubem si raz v uchu dlubem, PUK a naraz ticho."

Old Post 14-02-2007 v 13:34 PM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjas farmer
Stálý Člen

Karma uživatele Ganjas farmer - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 8

Zdravím

Chcel by som sa opytat tych,kt. platili cez paypay ze za kolko dni ím prisiel emeil zo seedbanky ze dostali prachy a potom za kolko dni vam dosli seeds.Lebo mne uz od poslania penez ubehli 4 dni a nič mi neprišlo akurat mi zmizli prachy z učtu.

Vopred díky

Slovaci už sa konečne zorganizujme..a výdime do ulic..lebo Nam s každej strany seru do huby a My to žereme...STOP!!! ĎALEJ NIE!!

Old Post 21-03-2007 v 20:06 PM
Ganjas farmer je offline   Profil uživatele Ganjas farmer   Find more posts by Ganjas farmer   Foto galerie člena Ganjas farmer   Click here to Send Ganjas farmer a Private Message   Add Ganjas farmer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lokr
Nový Člen

Karma uživatele Lokr - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 9

Vklidu počkej dej tomu asi 10 až 14 dnu a pak se boj.

rastafa raj

Old Post 22-03-2007 v 06:32 AM
Lokr je offline   Profil uživatele Lokr   Find more posts by Lokr   Foto galerie člena Lokr   Click here to Send Lokr a Private Message   Add Lokr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJ BISKUP
Stálý Člen

Karma uživatele DJ BISKUP - 66% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 10

Já jsem objednával 2x a pokaždé jsem poslal hrachy v hotovosti a v obou případech mi napsali že už mají peníze za 4 dny

Old Post 24-03-2007 v 10:12 AM
DJ BISKUP je offline   Profil uživatele DJ BISKUP   Find more posts by DJ BISKUP   Foto galerie člena DJ BISKUP   Click here to Send DJ BISKUP a Private Message   Add DJ BISKUP to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjas farmer
Stálý Člen

Karma uživatele Ganjas farmer - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 11

Do piče už je tomu 14 dni a nič,prestavam dufat že mi dojdu tie semienka.

Slovaci už sa konečne zorganizujme..a výdime do ulic..lebo Nam s každej strany seru do huby a My to žereme...STOP!!! ĎALEJ NIE!!

Old Post 29-03-2007 v 08:09 AM
Ganjas farmer je offline   Profil uživatele Ganjas farmer   Find more posts by Ganjas farmer   Foto galerie člena Ganjas farmer   Click here to Send Ganjas farmer a Private Message   Add Ganjas farmer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lokr
Nový Člen

Karma uživatele Lokr - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 12

tak jim napiš

Měto trvalo u senzi asi 3 týdny a po odeslaní semen asi 4dny a byli doma u nirváni počítam tak 14 dnu ale poštou a semena asi3dny cestovali kemne ale unich uš si nikdy neobědnám.Co se týká P.P maj asi 7dnu pracovních k převodu u senzi to trvá 3týdny po obdržení pladby z duvodu velkého mhošství obědnávek jak je natom nirvána si zjisti sám maš net .Příští měsíc obědnávám u senzi znova.

rastafa raj

Naposledy upravil Dude 29-03-2007 v 10:02 AM

Old Post 29-03-2007 v 09:36 AM
Lokr je offline   Profil uživatele Lokr   Find more posts by Lokr   Foto galerie člena Lokr   Click here to Send Lokr a Private Message   Add Lokr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chiss
Nový Člen

Karma uživatele Chiss - 40% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 13

Mal by som otazku. Ked vypisujem objednavku do nirvany mam adresu a meno pisat aj z diakritikou alebo nie?

Old Post 04-04-2007 v 12:07 PM
Chiss je offline   Profil uživatele Chiss   Find more posts by Chiss   Foto galerie člena Chiss   Click here to Send Chiss a Private Message   Add Chiss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hogi
Stálý Člen

Karma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 425  

Příspěvek č. 14

Pri objednavani cehokoliv v cizine, pis vsechno bez diakritiky. Pak by jim prisly akorat blaboly...

Mini LED box by Hogi
Mini Clone Box by Hogi
LED Box by Hogi 2.0

Old Post 04-04-2007 v 13:17 PM
hogi je offline   Profil uživatele hogi   Find more posts by hogi   Foto galerie člena hogi   Click here to Send hogi a Private Message   Add hogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wander
Nový Člen

Karma uživatele Wander - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 15

Čus, posíláte hotovost doporučeně, pojišťujete zásilku ?, u těchto věcí se udává jméno, tak mám trochu obavy, ..ale také nechci, aby to někdo na poště ukradl. Dík

Old Post 16-05-2007 v 07:10 AM
Wander je offline   Profil uživatele Wander   Find more posts by Wander   Foto galerie člena Wander   Click here to Send Wander a Private Message   Add Wander to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8192780 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív