Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Zakopávání hula!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 49

v tom pripade budes mit huleni nalozeny ve spalenym smradu - dalsi brilantni mozek, dalsi perla hozena svinim

lidi probudte se prosim

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 25-08-2010 v 18:36 PM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepas
Stálý Člen

Karma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 50

Jiste a my se tu z tebe vsichni posereme, ja myslel ze moderatori tu jsou od toho, aby diskuzi moderovali a ne od toho aby se navazeli do diskutujicich clenu fora a vyvolavaly tu flamewary jako je tento! Tak si taky uvedom co je tu tvoje prace!
Jinak podle me neni nic spatnyho na tom naplnit sklenici plynem ve kterym neni kyslik, uvidime na jare pane chytry, velemocny a neomylny!
Edit: Taky záložka "Pokročilé techniky a EXPERIMENTY" znamená že chcu třeba něco vyzkoušet ne?

Mnoho různá pole + strom? - Outdoor 2011

Kytky na stromě - Outdoor 2010

Old Post 25-08-2010 v 20:49 PM
Pepas je offline   Profil uživatele Pepas   Find more posts by Pepas   Foto galerie člena Pepas   Click here to Send Pepas a Private Message   Add Pepas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 51

citace:
Původní příspěvek od Pepas
Jiste a my se tu z tebe vsichni posereme, ja myslel ze moderatori tu jsou od toho, aby diskuzi moderovali a ne od toho aby se navazeli do diskutujicich clenu fora a vyvolavaly tu flamewary jako je tento! Tak si taky uvedom co je tu tvoje prace!
Jinak podle me neni nic spatnyho na tom naplnit sklenici plynem ve kterym neni kyslik, uvidime na jare pane chytry, velemocny a neomylny!
Edit: Taky záložka "Pokročilé techniky a EXPERIMENTY" znamená že chcu třeba něco vyzkoušet ne?


proč plynem?? když tu zavařovačku pořádně utěsníš,tak není třeba žádného plynu..

Old Post 25-08-2010 v 20:56 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepas
Stálý Člen

Karma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od Kambu


proč plynem?? když tu zavařovačku pořádně utěsníš,tak není třeba žádného plynu..

Protože to chci zkusit?
Protože se chci sjet z plynu?
Protože se chci hádat s moderátorem?
Nvm ... nemám náladu o tom teď diskutovat!

Mnoho různá pole + strom? - Outdoor 2011

Kytky na stromě - Outdoor 2010

Old Post 25-08-2010 v 20:59 PM
Pepas je offline   Profil uživatele Pepas   Find more posts by Pepas   Foto galerie člena Pepas   Click here to Send Pepas a Private Message   Add Pepas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 53

citace:
Původní příspěvek od Pepas
Jiste a my se tu z tebe vsichni posereme, ja myslel ze moderatori tu jsou od toho, aby diskuzi moderovali a ne od toho aby se navazeli do diskutujicich clenu fora a vyvolavaly tu flamewary jako je tento! Tak si taky uvedom co je tu tvoje prace!
Jinak podle me neni nic spatnyho na tom naplnit sklenici plynem ve kterym neni kyslik, uvidime na jare pane chytry, velemocny a neomylny!
Edit: Taky záložka "Pokročilé techniky a EXPERIMENTY" znamená že chcu třeba něco vyzkoušet ne?


kdyz uz ochrana atmosfera tak aspon pouzivame inertni plyny jako dusik ne?
plyn do zapalovacu je nahovno, palka po tom bude pekne kekelozni, v zivote bych takovou picovinu nedelal fakt.
bylo tady dost napsano o takovech tech vakuovéch krabickach jak z nich vysajes vzduch ...
a tak

plyn ne

píss

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 26-08-2010 v 07:19 AM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 54

hele Pepasku, zklidni hormon, nikdo tu zadny flame nevyvolava, to se jen konstruktivni kritika dotkla tveho velecteneho ega
az se s tim smiris a pochopis, ze to co jsi napsal je hovadina zrala zakladni skoly, tak se muzem bavit normalne
moderatori tu jsou kvuli moderovani, ktere s sebou mimo jine nese odpovednost za udrzovani aspon nejake urovne informaci na zdejsim foru..a jako pestitel s mozkem na svem miste a par lety zkusenosti budu komentovat kazdou zhovadilost, kterou se mi komentovat chce...
jo mel bys ty veci nejdriv zkouset a pak o nich psat obracene je to na nic

pokud mas jeste neco k tematu, tak prosim, jinak se prosim zdrz podobnych vylevu jako v prispevku c.50, diky

abych nebyl uplne OT - jak pise Lupus, kdyz plyn, tak inertni a jinak je tu toho spousta ke hledani

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 26-08-2010 v 10:55 AM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
46, XY
Stálý Člen

Karma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 55

No, propan-butan urkytě ne e, ani žádný jiný organický plyn
Spíš bych doporučil CO2 a k tomu nějaký absorbent na vlhkost.

Já už zakopávám běžně. Mám skvělé příbuzné, takže sem tam, když jsem nebyl doma mi zmizlo 5, 10g... Nejlepší je to do skleníku - půda nepromrzá, malá plocha na hledání...

Old Post 01-09-2010 v 00:24 AM
46, XY je offline   Profil uživatele 46, XY   Find more posts by 46, XY   Foto galerie člena 46, XY   Click here to Send 46, XY a Private Message   Add 46, XY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
golgotha
Stálý Člen

Karma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 455 

Příspěvek č. 56

čus, zajímalo by mě, kdo tu kouřil nejstarší matroš? Jde mi o to jak dlouho to má cenu skladovat a co je už pí*ovina?! Má někdo představu o "nějaký křivce - úbytek účinný látky / čas? Jakákoli informace se hodí, pic

Kafe bylo málo sladký!

Old Post 20-10-2010 v 16:46 PM
golgotha je offline   Profil uživatele golgotha   Find more posts by golgotha   Foto galerie člena golgotha   Click here to Send golgotha a Private Message   Add golgotha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 57

Představu nemám, ale docela často a stále kouřím úrody ze sezóny 2005. Pět let staré hulení už ztratí dost ze svýho aroma, ale jinak to stále mastí, ať se jedná o Belladonnu, Durban Poison nebo noname...

Old Post 21-10-2010 v 15:02 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
golgotha
Stálý Člen

Karma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 455 

Příspěvek č. 58

to: Dan.Bass A to máš zakopaný jo? Nebo mrazák? Já mám u známýho v mrazáku! V pytlích, každej vzorek vzlášť a ty pytle v plechový krabici, která je oblepená lepenkou ... mám tam skvostnou indoorovou Blueberry + další věci, nerad bych to nějak provařil! pic

Kafe bylo málo sladký!

Old Post 21-10-2010 v 15:41 PM
golgotha je offline   Profil uživatele golgotha   Find more posts by golgotha   Foto galerie člena golgotha   Click here to Send golgotha a Private Message   Add golgotha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
46, XY
Stálý Člen

Karma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 59

Mám v mrazáku rok starou White Widow a zdá se mi, že je oproti čerstvé jemnější, i když trochu slabší...
IMHO, pokud jsou dobré skladovací podmínky, tak rok nic neznamená.

Old Post 21-10-2010 v 16:50 PM
46, XY je offline   Profil uživatele 46, XY   Find more posts by 46, XY   Foto galerie člena 46, XY   Click here to Send 46, XY a Private Message   Add 46, XY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spsemi
Stálý Člen

Karma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 231  

Pohodička Příspěvek č. 60

citace:
Původní příspěvek od 46, XY
No, propan-butan urkytě ne e, ani žádný jiný organický plyn
Spíš bych doporučil CO2 a k tomu nějaký absorbent na vlhkost.

Já už zakopávám běžně. Mám skvělé příbuzné, takže sem tam, když jsem nebyl doma mi zmizlo 5, 10g... Nejlepší je to do skleníku - půda nepromrzá, malá plocha na hledání...


zdar

To CO2 ma napadlo pri citani toho o butane, mohlo by to byt celkom ok, a nijak extra narocne. Ako obsorbent na vlhkost silicagel, avsak nemylsim ze je dobre uskladnovat na padrt vysusene kvety , nejaku svoju vlhkost by to mat malo (nie mokre, aby ste sa nanvazali ). Ten silicagel dokaze zazraky, ak je dobre vysuseny (osobna skusenost s nie kvetmi).

mimochodom, ako tak pozeram na to co som dnes sekol, tak sa to asi nestihne ani poriadne vykurirovat kurnik sopa, som ja ale v poslednom case flakac (hlvane na jar)

cs Spsemi

Hello Grower
Have a nice day

Old Post 21-10-2010 v 19:41 PM
Spsemi je offline   Profil uživatele Spsemi   Find more posts by Spsemi   Foto galerie člena Spsemi   Click here to Send Spsemi a Private Message   Add Spsemi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Spsemi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
46, XY
Stálý Člen

Karma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 61

Silicagel je fajn na rychlosušení, ale IMHO hodně vysušuje. Pokud kouření dobře vysušíš (nepřesušíš), tak nebude natahovat vlhkost a silicagel není potřeba použít (max. trochu - z bot, vršku od vitamínů).
Dělám to tak, že usušený kouření dám do sáčku, vysaju vzduch a dám do nádoby, kterou napustím CO2 (sifonový bombičky) nebo N2O (šlehačkový bombičky), těsně uzavřu.

Old Post 22-10-2010 v 00:44 AM
46, XY je offline   Profil uživatele 46, XY   Find more posts by 46, XY   Foto galerie člena 46, XY   Click here to Send 46, XY a Private Message   Add 46, XY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Pětiletka Příspěvek č. 62

citace:
Původní příspěvek od golgotha
to: Dan.Bass A to máš zakopaný jo? Nebo mrazák? Já mám u známýho v mrazáku! V pytlích, každej vzorek vzlášť a ty pytle v plechový krabici, která je oblepená lepenkou ... mám tam skvostnou indoorovou Blueberry + další věci, nerad bych to nějak provařil! pic


Kombinovaně, tzn. nejdřív je vše zakopáno ve čtyřlitrovkách v zemi a z nich postupně odebírám do menších skleniček do mrazáku. Mraznička je samozřejmě lepší, ale zase hrozí, že když dlouho nejde elektrika nebo zkrátka když takovou skleničku vyndáš na delší dobu i s obsahem ven, tak ti vlivem srážení vlhkosti můžeš začít uvnitř plesnivět - vlastní zkušenost s malým zbytečkem na dně skleničky, kterou jsem vyjmul z mrazáku pro další naplnění, ale pár dní v ní zapomněl listíčko na dně a hned tam byly chuchvalečky...

Old Post 22-10-2010 v 13:35 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.M.O.
Stálý Člen

Karma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 484  

Příspěvek č. 63

TUto techniku zakopávání jsem aplikoval před 10 lety kdy jsem ještě bydlel u rodičů a nemohl jsem mít doma trávu natož tolik množství. tehdy to u nás dělal skoro každý. trava by měla být dobře uusušená ve sklenicích utěsněná voskem. Přijde mi že když jsem zakpal jakoby nicmoc ganju tak na jaře po vykopání byla o něco lepší ne že sylnější ale spíš byla rozležená chuť. Pamatuji si že jsme přidávali i pomerančové kurky a to pak voněla tráva po pomerančích tak jsem dělal z nic moc hulení něco trošku zajímavějšího. Ale největší význam to mělo v uskladnění a ukrytí hulení na jaro. Ale pamatuji si že jsem kdysi dávno když jsem to ještě dělával kopal i v zimě na zahrádce a nakonec jsem ty sklinky ve zmrzlé půdě roskopal.
Takhle jsme zakopávali všechno houby i opium. Opium stářím zraje a u ganji se rozloží chuť. Houby mužou být zality medem.
Myslím si že zakopávání poslouží jako dobrá úschovna.
Pozor nezakopávat ke stromu.
Stalo se mi že když jsem asi po třech letech chtěl vykopat sklinku hulení zakopanou u stromu. tak už tam nebyla. Myslím že ji kořeny někam posunuly nebo rozdrtily.

gmo

Ed Rosental x PPP SCROG

Outdoor 2011

NYCD

zelená zahrádka 2010

ICE první in

do třetice všeho dobrého in

Old Post 25-10-2010 v 21:10 PM
G.M.O. je offline   Profil uživatele G.M.O.   Find more posts by G.M.O.   Foto galerie člena G.M.O.   Click here to Send G.M.O. a Private Message   Add G.M.O. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9879800 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív