Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Měl někdo problémy s policíí?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 1

Jel jsem na Jih rychlíkem. Asi v polovině cesty se objevil mne známý obličej jistého policisty. jelikož si na něj živě pamatuji, oslovil jsem ho. Tedy zastavil se a živiálně se mnou vtipkoval. Do doby než jsem vytáhl kytaru a se slovy Vážený pane strážníku zahraji Vám píseň pro šerifa začal jsem hrát...Sice píseň lehce parodující známou píseň Zastřelil jsem šerifa. Text zní Sebral jsem šerifovi čepici říkal, že mé kytky nemají vzrůst a oblékl si svoji hlavu...V ten okamžik mne vyzval, abych se legimitoval..Bohužel jsem u sebe neměl doklad...Tedy zapsal si mne a hledal pomocí vyhledávací kalkulačkou, zda nejsem hladanou osobou. Zjistil, že nejsem a tak slušně pozdravil a odešel...
Napište sem prosím Vaše lehce humorné zkušenosti s našimi šerifi. S pozdravem Podporuj svého obecního šerifa končím dnešní příspěvek...

...

Old Post 29-01-2002 v 19:38 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyng
Stálý Člen

Karma uživatele Kyng - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 2

To když sme s kámošem přenášeli počítač k němu, jenže bydlí v baráku, kterej byl za plotem a nejkratší to bylo dírou skrz plot, samozřejmě zrovna když sme to protahávali zastavili u nás příslušníci a začali kérovat, dejte to zpátky, občanky, asi půl hodiny sme jim to vysvětlovali, nakonec to snad pochopili a museli zamachrovat a tak místo dírou v plotě, kterou to bylo asi padesát metrů sme to museli tahat kolem plotu branou asi kilák a půl. Ještě jeli kousek s náma abychom se nemohli vrátit.

Old Post 04-02-2002 v 19:45 PM
Kyng je offline   Profil uživatele Kyng   Find more posts by Kyng   Foto galerie člena Kyng   Click here to Send Kyng a Private Message   Add Kyng to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juleni
Stálý Člen

Karma uživatele juleni - 15% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 49 

Pohodička Pocit byt sputany Příspěvek č. 3

Neviem, ci to pasuje prave do tohto threadu, ale tiez sa mi prihodil vcera pribeh s policajtami, na ktory budem este nejaku dobu spominat.
Vracali sme sa s kamaratmi z Amsterdamu, vyteseni po uspesnom dni. Bolo zhruba 2:00 rano a uz sme za ten den urazili okolo 1100 km bez sebemensich problemov. Blizili sme sa k nemeckej dedinke, kde mame prechodne bydlisko. Uz sme sa videli vsetci sladko spat v posteli, ked asi 7 km pred nasim cielom nas zaujal kopec policajtov postavajucich pri ceste. Spociatku sme sa nazdali, ze ide o nejaku dopravnu nehodu, no bohuzial tomu tak nebolo. Tak sme teda zastavili na okraji cesty. Vytiahli sme nase doklady a podali ich prislusnym organom. Chlapovi, ktoremu som podaval svoj pas, sa nevidelo, ze mame auto s nemeckou SPZ a tak mi kazal vystupit a vylozit vsetky veci. Tak som teda vylozil svoje cacky-macky, ktore som v danej situacii povazoval za vhodne vylozit. Sikovny organ sa vsak nedal dobehnut a po naslednom omakavani nadabil na tabatierku, ktoru som 'zabudol' vylozit zo svojho vnutorneho vrecka bundy. Bol som este celkom zdatne zhuleny a tak som netrpezlivo cakal na chlapovu reakciu, ked tu tabatierku otvori a uvidi tych par fajnovych modelov, na ktore som sa uz brutalne tesil. Za par sekund som sa dockal a v momente uz po mne zacal ziapat, aby som dal ruku na strechu auta a opet ma zacal omakavat. Bolo mi z toho trosku smiesne, ale snazil som sa zachovat vaznu tvar v danej vaznej situacii. Kamarat sofer si pocinal na druhej strane auta podobne. Akurat ze som mu trosku zavidel, pretoze jeho omakavala celkom pekna policajtka a mna zarasteny hrozivo vyzerajuci chlap. Kazdopadne mal ten kamos este dalsiu vyhodu-nemal pri sebe ziaden matrosh. Ked chlap skoncil so mnou, isiel na rad dalsi kamarat, ktory dosial sedel v zadu a prebudil sa len na to, ako mu nejaky policajt svieti baterkou do xichtu. Tak sa pomalicky, s cervenymi ockami a rozospaty vyteperil z auta a tiez povykladal z vrecak svoje veci. Sikovny policajt sa vsak nedal oblafnut ani po 2.krat a nasiel i nasu dalsiu, tentoraz superskunkovu zasobu. Samozrejme ze i kamos dostal od neho hubovu polievku a musel si vylozit ruky na studenu strechu auta. Potom zacali prehladavat auto. Nasli mi este nejake semiacka, ktore som planoval zasadit a nie darovat nemeckym policajtom. Policajtka, co kutala na zadnom sedadle nasla zoznam vitazov cannabis cupu, co som pred odchodom do NL vytlacil a zacala ho so zaujmom studovat. Velmi som sa pobavil, ked sla podla zoznamu a nesedelo jej, ze pri sebe mame toho nejak malo. Tak sa zacala vypytovat, kde je ostatok. Ked sme im vysvetlili, ze to je vsetko, co mame, prisiel zlaty klinec programu. Ja a kamos sme dostali naramky, ktorymi nam za chrbtom sputali ruky. Bol to celkom brutalny vyfic a uz som zhuleny skusil vselico, ale sputany som este v zivote nebol. Nebolo mi to 4-krat prijemne, tie puta mi zalozili nejak natesno a dost ma z nich ominali zapestia. Najhorsie bolo, ze moje dlhe strapate vlasy ma steklili do xichtu a vobec som sa nemohol poskrabat. Proste des! Este ze ta policajtka nebola az taky zver a ked som ju popytal o cigaretu, strcila mi ju do ust. Inac neviem, ako by som si zapalil... Potom nam odtiahli nase auto a nas odviezli na policajnu stanicu. Tam som stravil niekolko hodin sedenim na chodbe a srandovanim s mojimi vykurenymi kamosmi. Zatial nase auticko onuchaval dunco - hasis hund. Policajti tam zmetene pobehovali hore-dolu a vkuse nas s niecim otravovali. Podpisovali sme nejake papiere, ze sme nelegalne prevazali cannabis a pritom sa chlap pytal na vysku a farbu oci. S tou farbou oci to bolo v mojom pripade dost diskutabilne a tak som mu zahlasil, ze mam cervene. Chlapik vyzeral, ze sa celkom na tom zabava a tak som ho v tom nechal. Po 4 hodinach a zaplateni kaucie nas konecne prepustili. Neostavalo nam nic ine, len si vziat taxik a ist chrapat. Ked som sa prebudil, dobra nalada ma akosi opustila a ani teraz sa necitim byt nejak extremne stastny. Teraz nas caka rozhodnutie sudu, tak sa uz nevieme dockat, co si sudca na nas vymysli. Dufam len, ze sa dobre vyspi pred tym, nez zasadne ku nasmu smiesnemu spisu s pasovanim par gramov marihuany a semien.
Serie ma , ze som nestacil skusit K2 model, na ktory som sa mi uz zbiehali slinky, ale zato ma tesi, ze blueberry nesklamala a zaistila mi dobru naladu a pohodu pri opletackach s organmi.
Co dodat na zaver? Bol to brutalny vyfic, brutalne drahy vyfic (len odtiahnutie auta + duncove nuchanie stalo 300 euracov a to nam odtiahli auto len 1 km) a mali sme proste nesmiernu smolu.

* GanjA RuleZ *

Niektoré drogy nie sú zakázané preto, že by boli nebezpečné, ale sú nebezpečné preto, lebo sú zakázané.

Old Post 04-02-2002 v 21:35 PM
juleni je offline   Profil uživatele juleni   Find more posts by juleni   Foto galerie člena juleni   Click here to Send juleni a Private Message   Add juleni to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juleni
Stálý Člen

Karma uživatele juleni - 15% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 49 

Nemecke zakony Příspěvek č. 4

Bezduche cakanie na rozhodnutie sudu ma prinutilo trosku presurfovat net a najst nejake info ohladom drzania/pestovania drog v DE, resp. soferovanie po poziti drogy. Teda sustredil som sa hlavne na moj problem, tj. cannabis.

DRZANIE MARIHUANY:
---------------------------
Takze v kazdej provincii Nemecka to maju trosku inac. Tu je zoznam provincii, do kolko gramov marihuany je mozne pozastavit sudne pojednavanie (v pripade, ak sa to stalo po prvy krat).

Bayern ... 6g
Brandenburg ... 3 Konzumne jednotky (okolo 6g)
Baden-Württemberg ... 3 Konzumne jednotky
Nordrhein-Westfalen ... 10g
Rheinland-Pfalz ... 10g
Hamburg Grösse ... velkost zapalkovej skatulky
Schleswig-Holstein ... 30g
Hessen ... 30g (odporucaju pozastavenie procesu)
Berlin ... 15g
Niedersachsen ... 15g
Sachsen-Anhalt ... bez obmedzenia (ale len v pripade, ked budu prevedene socialne opatrenia)
Saarland ... 10g

Mozu nastat 3 pripady:
1.) Ak 'previnilec', u ktoreho bude najdene zhruba toto mnozstvo marihuany, bol prichyteny po prvy krat, sud moze rozhodnut o nezavaznosti pripadu a udelit pokarhanie/podmienku.

2.) Sud udeli penaznu pokutu.

3.) Odnatie slobody od 3 mesiacov do 1 roka (u lahsich pripadov, nie za drzanie velkeho mnozstva drog).

Ak sa jedna o prislusnika cudzej statnej prislusnosti, moze byt vyhosteny z krajiny.
Vsetko vsak zavisy od posudenia sudcu.

SOFEROVANIE V HIGH-STAVE:
-------------------------------------
Je mozne podstupit viacero testov.
- test mocu ... je mozne ho odmietnut, da sa zistit nalez THC 2 tyzdne po poziti

- krvny test ... ten nie je mozne odmietnut
tu robia 2 druhy krvnych testov:
1.) zistenie pritomnosti THC do 12 hodin po poziti - tento test je lacnejsi (podstupil ho moj kamos, ktory akurat v tom case mal tych 12hodin, takze uvidime vysledok)
2.) zistenie pritomnosti THC do 2 tyzdnov po poziti - tento test je zrejme dost financne i technicky narocny, takze nie je az tak bezny

- test vlasov ... tu dokazu urcit vyskyt THC aj po velmi dlhej dobe (u dlhovlasych ludi je mozne to zistit udajne aj po rokoch)

Ak zistia u sofera vyskyt THC, vyska trestu je od 250 EUR do 1500 EUR a odnatie vodicskeho preukazu od 3 mesiacov do 1 roka. (Tiez zalezi na tom, ci je to po 1. krat.)

Najviac ma prekvapilo, ked som sa dozvedel, ze ak zistia vyskyt THC napr. u obycajnych chodcov, vezmu im tiez vodicsky preukaz.

KONTAKT:
------------
Keby mal niekto problem so zakonom v DE ohladom drzania marihuany/semien marihuany, odporucam obratit sa na nasledovne e-mailove adresy:

info@cannabislegal.de
kontakt@legalisieren.at
info@drogenpolitik.org

S kamaratmi sme sa obratili s nasim problemom na tychto ludi a do par hodin nam prisla odpoved, kde nam dakuju za mejla a opytaju sa pravnika, ake postihy mozeme z toho mat (all 4 free, zlati chlapci K4them).

http://www.cannabislegal.de

* GanjA RuleZ *

Niektoré drogy nie sú zakázané preto, že by boli nebezpečné, ale sú nebezpečné preto, lebo sú zakázané.

Old Post 06-02-2002 v 20:51 PM
juleni je offline   Profil uživatele juleni   Find more posts by juleni   Foto galerie člena juleni   Click here to Send juleni a Private Message   Add juleni to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Nápad cops Příspěvek č. 5

jednou jsme šli zahulit v Praze u nějakýho divadla a při hulení jsme zjistili, že na nás koukaj na druhý straně ulice (asi 10m) 2 floydi, tak jmse dohulili, típli a oni se v klidu otočili a odešli :-)


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 07-02-2002 v 20:30 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juleni
Stálý Člen

Karma uživatele juleni - 15% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 6

Zlate Slovensko, zlate Cechy, tam sa huli f pohodeeee!!!

okej, tak aj inde, ale doma je len doma ...

* GanjA RuleZ *

Niektoré drogy nie sú zakázané preto, že by boli nebezpečné, ale sú nebezpečné preto, lebo sú zakázané.

Old Post 07-02-2002 v 21:03 PM
juleni je offline   Profil uživatele juleni   Find more posts by juleni   Foto galerie člena juleni   Click here to Send juleni a Private Message   Add juleni to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blou
Stálý Člen

Karma uživatele blou - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 7

Bylo to uz hodne davno,ale pamatuju si to dobre a porad se tomu smejem.
Tipnu si,bylo asi okolo treti hodiny ranni.Sedime s kamosem na schodech kotelny neboli energetickeho strediska.Hulime a je obdobi,kdy se sklizi policka.Vedle me je polozeny maly batoh s dvoulitrovou lahvi vody a pulitrova lahev od alkoholu napechovana palicemi.Ted uz bych stejnou chybu neudelal-hulit,podivne se rechtat,vykriky,na podezrele podivnem miste a mit u toho sebou,predpokladam,mnozstvi vetsi nez male(tenkrat se to tak jeste nepocitalo,alo todle by asi za pruser stalo).
No nebudu vas napinat a dokoncim to.Samozdrejme prijdou ochranci zakona.Byli dva jeden stal trochu v povzdali a druhy chtel po nas obcanky.Posvitil na nas baterkou,zapsal neco do notesu.Potom chtel videt obsah batohu.Na ten pocit se uz nepamatuju.
Zhulenej,uz ani nevim jestli jsem se nahodou netrepal,ale s klidnou hlavou jsem otevrel muj batoh lezici na zemi.Tak z poloviny jsem vytahl butelku s vodou a rikam-aaa voda(nebo tak neco).A von- ukaz,ukaz.Ohnul se a rozevrel cely batoh.A prej-heeej wodka,to jste to nemohli rict hned?Na tendle pocit se pamatuju a radi na to vzpominame.Potom pravdepodobne nasledovalo kratke kazani a vzhuru do hajan.
Ted me napadlo,ze mozna od te doby jsem si vic zacal zakladat na dulezitosti me svobody.

blou

Old Post 10-02-2002 v 02:16 AM
blou je offline   Profil uživatele blou   Find more posts by blou   Foto galerie člena blou   Click here to Send blou a Private Message   Add blou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Havro
Stálý Člen

Karma uživatele Havro - 81% PěstitelskáKarma uživatele Havro - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 70 

HRANICE Příspěvek č. 8

Ja jsem byl tyden u segry v Belgii. Jelikoz do prvniho holandskeho mesta s kofacem to bylo asi hodku, tak jsem se tam posledni den vydal. Dojel jsem na misto, nakoupil skanoury, zhulil jsem se na lavicce v parku a vydal se na cestu zpet. Prijel mezinarodni z Amstru a uz jsem si to ficel zpatky do Belgie. Ten prejezd mezi Holandem a Belgii trva asi dvacet minut. Po deseti minutach najednou vlakem zacali prechazet policajti v civilu. To jsem uz celkem zneklidnel. Kdyz pak prisel hlavni gumak komisar Rex a zacal prohlizet pasy tak jsem zacal byt uz hodne nervozni. No a pak jsem uvidel toho psa co cmuchal a cmuchal. To uz jsem byl fakt znacne podlomeny. Zachranil me asi fakt, ze bundu s hulenim v kapse (asi 10g) jsem mel nad sebou v odkladacim prostoru na bagle a zrovna tam bylo asi nejake odsavani vzduchu. Pes me minul a pokracoval smerem na konec vlaku. Ten pocit co jsem zazil potom byl fakt paradni. Totalni uleva. Na nadru jsem pak sledoval jak protidrogovka odvadi v poutech typka co takove stesti jak ja asi nemel. Mozna taky nejaky hulic...

VYHULENKOVI
400W WW
400W AFGHAN,ZARE,INDIA

Old Post 25-02-2002 v 10:14 AM
Havro je offline   Profil uživatele Havro   Find more posts by Havro   Foto galerie člena Havro   Click here to Send Havro a Private Message   Add Havro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 9

v Maďarsku začal platit přísnější zákon za konopí a výsledkem je , že se začínasjí sami udávat lidi. To je dobrá cesta více www.legalizace.cz

Old Post 23-04-2005 v 05:33 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Měl někdo problémy s policíí? Příspěvek č. 10

Zdravím,

Možná tady už někdo tenhle thread zakládal, já nic nenašel, tak se chci zeptat členů Groweru...
Měl už někdo z vás nebo vašich známých problémy s policíí kvůli ganje? Našli ji u vás, chytli nějakýho dealera, chytli vás se špekem, našli vám nebo někomu pěstírnu atd...
Byli jste na výslechu nebo jste platili pokutu?....
Upozorňovala policie vás nebo nějakýho známýho, že letos nemáte pěstovat, že po tom letos půjdou?

Já slyšel třeba historku, kdy maník měl doma 2x600 W - přišel v noci ožralej, nenašel klíče, vykopl si dveře, usnul za dveřma a sousedi něco slyšeli, tak zavolali policii. Ta přijela, zjistila jak se věci mají, udělala kontrolní prohlídku bytu a oooops.... Kytky....
Maník prej ale sedět nešel, byl to jeho první trestný čin či přestupek, tak dostal snad 300 hodin veřejných prací. U nás ve městě zatkli pár lidí co dealovali pervitin, ale za celou dobu, co hulim, (cca 9 let) neměl nikdo potíže s ganjou) a že jí tam pár lidí dealuje a sou provařený jako svině....
Taky sem slyšel, že v každým regionu na to jdou jinak - za stejný čin byste dostali někde podmínku nebo veřejný práce, jinde by vás zavřeli do lochu
Veškerý vaše zkušenosti sem pls... Dík

Naposledy upravil 27-08-2005 v 11:41 AM

Old Post 27-08-2005 v 10:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcsow
Stálý Člen

Karma uživatele mcsow - 26% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 11

já např, mám souseda bývylýho šéfa kriminálky a vklidu si pěstím na zahradě sice to je relativně schovaný a byli u mně policajti kvuli kradený motorce a žádnej zátah kvuli mariuhaně nebyl

nikdo se mně neptal jestli se chci narodit, tak mi taky nikdo nebude říkat jak mám žít

možná ůprava bazaru


NATURE´S WAY OF 'STAYING HIGH'
chceš-li být šťastný hodinu, opij se. chceš-li být šŤastný tři dny, ožeň se. Chceš-li být šťastný týden, uspořádej zabijačku. Pokud ale chceš být šťastný celý život, staň se zahradníkem.

Old Post 27-08-2005 v 11:22 AM
mcsow je offline   Profil uživatele mcsow   Find more posts by mcsow   Foto galerie člena mcsow   Click here to Send mcsow a Private Message   Add mcsow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mcsow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Jeden můj znémej jel v nějakejch čorkách aut (půjčil čorkařům garáž), odposlouchávali mu telefon, on o tom samozřejmě nevěděl, pak k němu přijeli chlupaťáci, aby všechno řekl - že všechno věděj, i to že hulí a tak... A jako, že jim je to jedno, ať si s trávou dělá co chce, prej jdou po jinejch věcech. Ještě si prej dělali prdel, kde jako má ty skunky a tak... Nakonec z toho nic nebylo, ale byl pěkně připosranej, protože měl zrovna doma 400 W a nějaký klony měsíc na květu....

Old Post 27-08-2005 v 11:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amon1
Stálý Člen

Karma uživatele Amon1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 13

Kamosa chytly pecky,kdyz jel v aute zhulenejNasli u nej faji a neco malo na prdika.Tak jsi ho hnedka odvezli na fizlarnu,kde musel nacurat do kelimku,aby se prokazal thc v krvi a pak sel na vyslech.Dopadlo to tak,ze mu vzaly papiry na 6 mesicu a dostal pokutu 6 tis.

Old Post 27-08-2005 v 14:29 PM
Amon1 je offline   Profil uživatele Amon1   Find more posts by Amon1   Foto galerie člena Amon1   Click here to Send Amon1 a Private Message   Add Amon1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Firestarter
Stálý Člen

Karma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 14

Kamose chytli pecky v stary skodarne, jak jeste s druhym kamosem leti v noci po Americky v Plzni a nasli u nej metr a 4g, tak na nej zkouseli jako, jestli to nahodou neprodava lidem a on, ze ne, ze to je pouze aby si to mohl prevazit, jestli mu nekdo nedava podel A oni "to jako vite, co nam mate rikat, vy uz jste byl trestne stihanej?" a on: "ne, nebyl ja vam rikam pravdu" a prej teda v pohode, ze mu to vzali, hodili na zem a rozslapali a jeste prej rekli "A ne, ze se to pro to vratite ". Nejlepsi na tom vsem je, ze zrovna jel pro stovku

Potom vim jeste o pripadu jednoho mistniho dealera, kterej resil teda mimo ganji i piko, ale dostal podminku za ganju na 1rok a hlavne teda za to, ze prodaval nezletilim, ktery ho vlastne i pri vyslecich praskli.

Old Post 27-08-2005 v 15:32 PM
Firestarter je offline   Profil uživatele Firestarter   Find more posts by Firestarter   Foto galerie člena Firestarter   Click here to Send Firestarter a Private Message   Add Firestarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
W3n3K
Stálý Člen

Karma uživatele W3n3K - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 15

zatim dikybohu nic, a rozhodne bych treba nemel nervy na to abych prodaval.. kamosi meli par neprijemnosti v praglu, votravoval je tam nakej tajnej, jim se ¨to nezdalo tak ho odfakli a sli pryc, pak ho za chvilu vydeli jaxe bavi s fizlama a ukazuje na ne..

100% Drum'n'Bass..

Old Post 27-08-2005 v 16:44 PM
W3n3K je offline   Profil uživatele W3n3K   Find more posts by W3n3K   Foto galerie člena W3n3K   Click here to Send W3n3K a Private Message   Add W3n3K to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

pri klasicke silnicni kontrole na me benga jestli nejsem zhuleny,ze pry mam divne oci,ja nebyl tak jsem se jen smal.Kdybych ale byl asi by se mi trasly kolinka.
No a vcera kdyz jsem sel po lese(od kytek)zniceho nic po uzke ceste civilni tereni auto(kia sportage)a v nem uniformovani organi.V mistni hospode(informacni centrum) jsem se dozvedel ze pry nahaneji motorkare.No stihu jsem z nich mel peknou.

Old Post 27-08-2005 v 17:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8470750 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív