Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Měl někdo problémy s policíí?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
smooth
Stálý Člen

Karma uživatele smooth - 67% PěstitelskáKarma uživatele smooth - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 17

D_2501: tebe asi negdo nemel rad

jinak par historkach taky wim...
je divny ze pokazdy se ty policajti chovaj jinak...

u nas ve meste po vecer chytaj policajti...
tenhle vecir byly zrovna u nadrazi a chytly kamose v narvany skodovce a vsichni zhuleny....
policajti je samo zastavily,okamzite prej poznaly ze sou zhuleny...
zakazaly jim jizdu dal a musely zavolat strizlivymu typkovi a ten je vodvez... zadna pokuta nebyla proste jen nemohly ridit dal...

Slysel sem i ze pry uz cvicej policajty aby chytaly zhuleny lidi... ze to poznaj podle jizdy...
Muj kamos ma kamose a toho negde zastavily ze prej je zhulenej ale vono prd von mel ridicak asi 5 dni...

Jinak co se tyka drog v mym meste se mi to zdaj dost tolerantni ty policajti.... a To je Good NE ??

jinak by me zajimalo co se stalo lidem gdyz jim nasly pestirnu...

Moje první úroda - ZHULENO

Moje metrová ještěrka




Ono je to vždycky do značné míry o vás.Najděte si v živote to co sami chcete..

Old Post 27-08-2005 v 18:28 PM
smooth je offline   Profil uživatele smooth   Find more posts by smooth   Foto galerie člena smooth   Click here to Send smooth a Private Message   Add smooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amon1
Stálý Člen

Karma uživatele Amon1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 18

To by me taky zajimalo co se jim stalo,ale jeste sem o nikom neslysel.

Old Post 27-08-2005 v 19:14 PM
Amon1 je offline   Profil uživatele Amon1   Find more posts by Amon1   Foto galerie člena Amon1   Click here to Send Amon1 a Private Message   Add Amon1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

pravdepodobne je obvinili a pote i potrestali.Co jsem zatim cetl o odhalenych pestirnach,vzdy to bylo spojene s prodejem.

Old Post 27-08-2005 v 19:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amon1
Stálý Člen

Karma uživatele Amon1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 20

To je mozny,ale urcite to nebyly nejaky maly pestirny jako maj treba tady nekteri.

Old Post 27-08-2005 v 19:32 PM
Amon1 je offline   Profil uživatele Amon1   Find more posts by Amon1   Foto galerie člena Amon1   Click here to Send Amon1 a Private Message   Add Amon1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaman
Stálý Člen

Karma uživatele jaman - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 21

raz ma zobrali ...doga mala asi 6 mesiacov a pustil som ju , cez travu , alkohol som este nemal problem..

jaman

Old Post 27-08-2005 v 19:35 PM
jaman je offline   Profil uživatele jaman   Find more posts by jaman   Foto galerie člena jaman   Click here to Send jaman a Private Message   Add jaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

ja uz 2xnadychal

poprve 0.55 -7500,-pokuta+par mesicu bez papiru
podruhe 0.skoronic(jedno pivo)2000,-pokuta

na ceskych cestach jsem tedy nezodpovedny ridic

byl bych pro nejakou toleranci,protoze platit tisice za to,ze vepro,knedlo,zelo zapiju jednim pivkem je dost brutal

Old Post 27-08-2005 v 19:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amon1
Stálý Člen

Karma uživatele Amon1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 23

To te ten obed stal docela dost.?Mohla by tam byt nejaka tolerance.

Old Post 27-08-2005 v 20:16 PM
Amon1 je offline   Profil uživatele Amon1   Find more posts by Amon1   Foto galerie člena Amon1   Click here to Send Amon1 a Private Message   Add Amon1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

jaman:problemy se psem resim pravidelne.Benga strasne zajima znamka meho pejska.Pry nejaka povinost,ze ji musi mit na krku.Myslel jsem,ze o tom co bude muj pes nosit na krku budu rozhodovat ja.A kdyz uz bych mu dal znamku,tak tu kde se pozna,ze je ockovany proti vztekline.Ale tu jeste nikdy nechteli videt.Jim jde o to jestli platim za to,ze toho psa mam.Chapu,kdyz platim za auto,ale za to ze mam nejake zvire,ktere kdyz se vysere stejne to musim uklidit.....?
Jo a pokutu(300) za to ze cokl dodal trochu zivin k jednomu stromu uz jsem taky dostal a taky jsme dostali s kamosama pokutu za 10,9,8.........3,2,1,0....civil po 400,-

Zadnou pokutu jsem nikdy neplatil,dycky chcu jen slozenku a hodim ji do prvni popelnice

amon1:ta tolerance uz v jinych zemich existuje

Old Post 27-08-2005 v 20:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amon1
Stálý Člen

Karma uživatele Amon1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od xerthon
Zadnou pokutu jsem nikdy neplatil,dycky chcu jen slozenku a hodim ji do prvni popelnice[/B]

¨
Taky jsem to tak delal,znama dela na financnim a rikala,ze jak jse ti to dostane do nejake vyse tak z toho budes mit velke problemy,tak jsem si radsi neco zaplatil,nechci aby me slidil nejakej exekutor v byte.

Old Post 28-08-2005 v 07:26 AM
Amon1 je offline   Profil uživatele Amon1   Find more posts by Amon1   Foto galerie člena Amon1   Click here to Send Amon1 a Private Message   Add Amon1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

kdyz te exekutori nejsou schopni najit a zajistit nejake ty movite veci,casem se to zastavi.Chce to byt vzdy o krok pred nimi

Old Post 28-08-2005 v 07:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 27

pokuty si skor ci neskor pridu vybrat. v nemecku nas zastavili na dialnici a rozpravali sme sa s nimi s pivom v ruke a pohoda, ale keby u nas povolili daku toleranciu, tak by vsetci chodili nadraty jak svine.



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 28-08-2005 v 08:07 AM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

oni umi tak bloknout ucet v bance,nebo strasit soukromyma vymahacema.Zrovna nedavno si me pozvali a musel jsem nahlasit cislo uctu .Tos jsem nahlasil ucet bloknuty uz asi 8 let.

Old Post 28-08-2005 v 08:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amon1
Stálý Člen

Karma uživatele Amon1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 29

No nevim nejak bych tomu neveril,kazdopadne by to pro tebe bylo asi hodne neprijemny,kdyby dosli s poldama s vyzvednout nejake veci.Ja jsem dluzil oskaro aso 1500 skoro rok a predali to vymahacce a volal me tipek at to okamzite zaplatim,ze si jinak dojde do bytu.Nebylo to moc prijemny,taky jsem si rikal ze 1500 je dost malo na takovej povyk.

Old Post 28-08-2005 v 09:14 AM
Amon1 je offline   Profil uživatele Amon1   Find more posts by Amon1   Foto galerie člena Amon1   Click here to Send Amon1 a Private Message   Add Amon1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 30

vybrali nas s kamosem na cesko slovenskych hranicich slovensti celnici meli sme u sebe kazdy neco malo.Jak to nasli tak celnici rozsrubovali palubovku a tak.Dostal sem za vyvoz 1,35 g (0,11g tetrahydrocanabinolu) 10 mesicu podminku.este 3 mesice a konec trestu.Mno aspon sem nedostal pokutu.

Old Post 28-08-2005 v 13:00 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
*PSH*
Stálý Člen

Karma uživatele *PSH* - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 31

No u nas ve F-M chodi fizlove po parcich a hledaj jestli nekdo nehuli... Jednou se vynorili ze tmy a my brko v drzce... u kamose nasli cca3g, musel jit na kriminalku, vyslechy ptali se ho kdo mu to prodal atd... Ale v podstate nedostal zadny trest nebo tak, ale za to ty nervy a problemy...

-*PEACE*-

Old Post 28-08-2005 v 14:36 PM
*PSH* je offline   Profil uživatele *PSH*   Find more posts by *PSH*   Foto galerie člena *PSH*   Click here to Send *PSH* a Private Message   Add *PSH* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grow3r P0mp0
Stálý Člen

Karma uživatele Grow3r P0mp0 - 38% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 32

mno realnych 50% moji 12 cleny rodiny pracuje u policie.. ci uz pohranicni nebo dopravni kazdy nekde jinde.. a nikdy sem snicim nemnel problem!cim to bude?!=))))

Old Post 28-08-2005 v 15:27 PM
Grow3r P0mp0 je offline   Profil uživatele Grow3r P0mp0   Find more posts by Grow3r P0mp0   Foto galerie člena Grow3r P0mp0   Click here to Send Grow3r P0mp0 a Private Message   Add Grow3r P0mp0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9651040 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív