Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Konec hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »

Chcete přestat hulit nebo to aspoň omezit???
This poll is closed.
Ano 107 45.34%
Ne 86 36.44%
Nevím,nechci se nějakrozhodovat 43 18.22%
Total: 236 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Honya_Blade
Nový Člen

Karma uživatele Honya_Blade - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 3  

Obecné Konec hulení Příspěvek č. 1

Rád bych aby setuzavedlo fórum pro lidi cosi už dlouho vyhulujou mozky a užjeto nebaví alepo těch letech už nevěděj co krom hulení dělat...
Např já bych byl rád kdybych si zahulil párkrát do měsíce a né pár krát denně...
Je to asi na každym aleuvítámnázory,nápady a ohlasy
Zdarec



...jak jeden pravil

Old Post 28-10-2006 v 12:06 PM
Honya_Blade je offline   Profil uživatele Honya_Blade   Find more posts by Honya_Blade   Foto galerie člena Honya_Blade   Click here to Send Honya_Blade a Private Message   Add Honya_Blade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Je to vela , aj ja dám asi 10-12 kýblov denne , minimálne 2 za sebou a dávno som sa ani extra nezhulil ....pauza by sa zišla ...kurva , ale obmedzujem chlast a všetko naraz neviem ...viac ma serú tie 2 balíky cigariet za den ...ja ani nie som stará fetka aktívne denne fajčím asi 2 roky ,ale som to asi stihol dohnať..

Old Post 28-10-2006 v 12:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Young.Buck
Stálý Člen

Karma uživatele Young.Buck - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 3

No ja už sem si tež začal řikat že to stim kouřem už začinam přehanět tak sem to omezil jen na ten patek nebo sobotu a zatim mi to neděla žadny větši problem..

Old Post 28-10-2006 v 12:53 PM
Young.Buck je offline   Profil uživatele Young.Buck   Find more posts by Young.Buck   Foto galerie člena Young.Buck   Click here to Send Young.Buck a Private Message   Add Young.Buck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biom
Stálý Člen

Karma uživatele biom - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 4

no ja sice az teraz zacinam pestovat in. ale teraz hulim ako sa mi chce niekedy nehulim aj mesiac ...momentalne som sa zhulil pred 13 dnami a ani sa mi nejak nechce hulit som si povedal ze az ked daco vypestujem ze az pak sa zhulim, ale to asi nevide lebo ma cakaju asi 2 stuzkove a z toho jedna moja takze sa este zopar krat zhulim ale najsko tak 3-4 krat takze nehulim casto ale ked budem mat svoju urodu tak sa asi neudrzim ale budem muset bo mam priatelku a ona urcite bude obmedzovat co je dobre ale to pestovanie bol aj jej napad takze je to fajn mier s vami

Old Post 28-10-2006 v 13:39 PM
biom je offline   Profil uživatele biom   Find more posts by biom   Foto galerie člena biom   Click here to Send biom a Private Message   Add biom to your buddy list     Navštiv homepage uživatele biom! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 5

ja len troxu obmedzit..bo ide maturita a taaak aby som nebol vypatlany haha...ale urcite nie ,ze stym koncim..to nee

Naposledy upravil Toxikoman 28-10-2006 v 17:31 PM

Old Post 28-10-2006 v 14:01 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peri
Nový Člen

Karma uživatele peri - 40% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 6

Chce to si vytvaret novy obzory to mi kdysi davno rekl kamos kdyz sem mu rekl ze me uz hulit nebavi....ale sahnete si sami do sebe ze by vam ten den bez huleni pripadal takovej sedej??S hulenim je pekne barevnej a i kdyz nemate co delat tak se nenudite...nechcu nikoho poucovat ja na tom nejsem jinak....ale pokud chcete prestat s necim co tvori velkou cast vaseho zivota musite zmenit kamose a celej vas den a vyhibat se lidem ktery hulej.....a to je kurevskej problem???Nebo ne....

Old Post 28-10-2006 v 14:35 PM
peri je offline   Profil uživatele peri   Find more posts by peri   Foto galerie člena peri   Click here to Send peri a Private Message   Add peri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

peri, ano je to problén, ganja se stala čístí mýho života natoli, že kdybych chtěl přestat hulit, musel bych se stát někým jiným

Old Post 28-10-2006 v 16:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 8

I pro mě je ganja velkou částí mého života a proto pěstuju. Tím to pro mě ale končí-po těch prohulenejch letech už není nic novýho, co bych mohl na vyhulenosti objevit. Neřikám, že si občas nedám brčko(tak 2x-3x týdně), ale že bych neuměl žít bez změněného stavu mysli, tak s tim problém nemám. A dokážu se i v pohodě bavit s kámošema, který jsou vyhulený o 106...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 28-10-2006 v 17:45 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 9

No hold se nedá říct přestat hulit,když už nějakej ten čas hulim,je to už část života,ale podotýkám že ne závislost,dneska už hulim každej den,vim že to není nejzdravější,ale prostě každej máme něco,omezit se to dá,ale proč omezovat něco co nám chutná že?

Kolik odrůd marihuany vyhulíš,tolikrát si člověkem (Vladbur)
Přírodu nemůžeme ovládnout jinak,než že ji budeme poslouchat (Francis Bacon)
Život shodný s přírodou a s rozumem je cesta ke svobodě (Zenon)

Old Post 28-10-2006 v 18:02 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaamal
Stálý Člen

Karma uživatele Jaamal - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 10

Pokud budu stihat vsechny moje povinnosti a budu vedet ze me to huleni nak negativne neovlivnuje a treba moje okoli, tak budu palit treba kazdej den.Pokud me to ovlivni tak doufam ze si to pripustim driv nez bude pozde
Zrovna mam pocit ze diky hulcu jsem o dost kreativnejsi nez v normalu
Takze ja nemam pocit ze bych mel skoncit...
Zalezi jak to citis ty

Old Post 28-10-2006 v 18:14 PM
Jaamal je offline   Profil uživatele Jaamal   Find more posts by Jaamal   Foto galerie člena Jaamal   Click here to Send Jaamal a Private Message   Add Jaamal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigStickyBud
Stálý Člen

Karma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 11

moje heslo je: všeho s mírou... tudíž si mj dopřávám maximálně 0-5 týdně...

teď např. už týden nehulím a vůbec mě to nevadí... až bude chuť tak smotnu a

Bsb:zahrada.2008:ws&swt#3
White Satin Balkón 2007

Old Post 28-10-2006 v 18:26 PM
BigStickyBud je offline   Profil uživatele BigStickyBud   Find more posts by BigStickyBud   Foto galerie člena BigStickyBud   Click here to Send BigStickyBud a Private Message   Add BigStickyBud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaamal
Stálý Člen

Karma uživatele Jaamal - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 12

bigstickybud- to mas dobre.Ja mam chut kazdej den

Old Post 28-10-2006 v 18:32 PM
Jaamal je offline   Profil uživatele Jaamal   Find more posts by Jaamal   Foto galerie člena Jaamal   Click here to Send Jaamal a Private Message   Add Jaamal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 13

Hulim furt a den bez jointa asi už nejde

Old Post 29-10-2006 v 07:46 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Jo nevim jak u vás, ale mě na podzim vždy přepadaj takové schýzy. Nevim zda-li to je i počasím nebo jen sklizní ze které plyne časté pálení... Jak už tady padlo hulit denně asi nejni pro člověka, ketrý od života čaká i něco víc, to nejlepší. Chtěl bych to u sebe dostat někam na 2-3 špeky o víkendu a jít od toho. Přitom stačí jen si prostě říct - dneska si neumotám, dneska toho špeka co mi budou dávat pod nos prostě odmítnu. Je to tak jednoduché a proto to je možná tak velký problém. Ikdyž asi jak u koho....

Old Post 29-10-2006 v 08:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clandestino
Stálý Člen

Karma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 15

DVORKA: Jo, to bude pravda, asi nejaka podzimni schyza nebo hodne huleni ze sklizne... Me to taky vzdycky na podzim prestane bavit, proto si davam do Silvestra pauzu. To se clovekovi "vycisti krev" a pak po tom silvestrovskym brcku to sou nadherny stavy jako kdyz sem zacinal hulit.

Old Post 29-10-2006 v 10:35 AM
clandestino je offline   Profil uživatele clandestino   Find more posts by clandestino   Foto galerie člena clandestino   Click here to Send clandestino a Private Message   Add clandestino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cecylcompany
Stálý Člen

Karma uživatele Cecylcompany - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 16

Já se teď pokouším nehulit až do Silvestra! Doufám že to vydržím :-)

Old Post 29-10-2006 v 10:49 AM
Cecylcompany je offline   Profil uživatele Cecylcompany   Find more posts by Cecylcompany   Foto galerie člena Cecylcompany   Click here to Send Cecylcompany a Private Message   Add Cecylcompany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-05-2013 - Kouření - 18 odpovědí
29-05-2013 - Tloustnete po hulení? - 148 odpovědí
25-03-2005 - Kdo hulí ten umí - 23 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2996620 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív