Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Mononukleóza a trava
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

mononukleóza a trava Příspěvek č. 1

zdar touto zakernou virovou nemoci akorat trpim jedna se o nemoc ktera potihuje jatra a slezinu. uz 4 dny sem nejed poradne nespal no jemi proste na umreni nemuzu ani mluvit . takze muj dotaz je kdo se touto nemoci nakazil jak dlouho probihala lecba a jetsli koureni travy nebo jinym pozitim se lecba zrychlila nebo naopak se zhorsila, pac jeto k nevydrzeni piste i leky ktere pomahaji co pit caje ,multivitaminy atd



4x Love Potion #1, 70w, sklizeno

Bramborova BÍLÁ Rodina





Naposledy upravil brambora 10-10-2006 v 12:37 PM

Old Post 10-10-2006 v 11:59 AM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 2

čus léčba probíhá tak dlouho dokud nejsi zdravý, zjišťujou to podle ukazatelů z krve, bilirubin, AST a ALT - to je asi směrodatné, ALT u zdravého člověka se pohybuje od 0,5, u nemocného je vyšší, já měl jen 1,5, bratr už 2,4 a to musel na infekci, ja zustal doma. NasaĎ čaj z ostropestřce mariánského, to je zázrak na játra, hlavně dieta je důležitá, klidně hul, ale když, tak pak nežer!! Jestli máš hodně oteklý mandle, dej si brufen nebo něco podobnýho, pak to pujde polikat. léčba u mně cca 1 měs, kámoš měl ALT 3,5 a léčil se zhruba 3 měsíce (1 na infekci), od tý doby chodí na pravidelný kontroly krve a ALT má stabilně kolem 0,7, takžé mírně zvýšený

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Naposledy upravil jestedman 30-05-2007 v 15:23 PM

Old Post 10-10-2006 v 13:10 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ona
Stálý Člen

Karma uživatele ona - 0% PěstitelskáKarma uživatele ona - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 3

THC Ti ani nepomuze, ani neublizi. Je zbytecne zasirat si organismus necim navic, ale jestli mas nejakej pohodovej uspavaci modylek, tak si s mirou klidne doprej, aspon Te to udrzi v pelechu. Nemoc do chronicity neprechazi, lecba je hlavne symptomaticka. Hlavne to chce klid, hodne tekutin(ne silne caje), jestli mas teplotu, tak nejaky antipyretikum. Valej se v posteli, nekoukej na Novu a necti noviny,at se zbytecne nerozcilis, pokud beres ATB nebo kortikoidy, nechlastej. Vetsina lidi byva tak do 14 dni fit, jen unava muze chvilku pretrvavat. Brzke uzdraveni

Old Post 10-10-2006 v 13:42 PM
ona je offline   Profil uživatele ona   Find more posts by ona   Foto galerie člena ona   Click here to Send ona a Private Message   Add ona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

brambora: no jestli máš monomukleózu, tak se připrav na to, že ti zakážou na půl roku alkohol...kámošovi to takhle udělali a on začal docela drsně hulit (před tim byl docela alkoholik)

Old Post 11-10-2006 v 08:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fejk
Nový Člen

Karma uživatele fejk - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 10  

Re: mononukleóza a trava Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od brambora
zdar touto zakernou virovou nemoci akorat trpim jedna se o nemoc ktera potihuje jatra a slezinu. uz 4 dny sem nejed poradne nespal no jemi proste na umreni nemuzu ani mluvit . takze muj dotaz je kdo se touto nemoci nakazil jak dlouho probihala lecba a jetsli koureni travy nebo jinym pozitim se lecba zrychlila nebo naopak se zhorsila, pac jeto k nevydrzeni piste i leky ktere pomahaji co pit caje ,multivitaminy atd


ja kdyz mel mononukleozu tak sem radsi vysadil se vsema drogam(alkohol, thc...) jak psal grower nademnou lepsi se nezasirat dalsima latkama a poradne se uzdravit precejenom jatra jsou docela potrebnej organ :-) GL rychle se uzdraf

Old Post 25-10-2006 v 15:24 PM
fejk je offline   Profil uživatele fejk   Find more posts by fejk   Foto galerie člena fejk   Click here to Send fejk a Private Message   Add fejk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Já jsem i přestala kouřit...no popravdě mi bylo tak zle, že jsem na to neměla ani pomyšlení, ale taky jsem tu monunukleozu bohužel přechodila a následkem byl nějakej jaterní kolabs. Když už je řeč o ALT, tak jsem měla přes 6. Zhruba půl roku jsem měla jaterní dietu, alkohol byl samozřejmě tabu , hulit jsem zase začala zhruba po 2 měsících a v pohodě.
O lécích byses měl poradit spíš s doktorem.
No jo, vždycky není tak hrozně, aby nemohlo bejt hůř. Heleď já jsem jednoho dne přes bolesti břicha nemohla ani chodit, pak jsem celou noc obracela žaludek naruby (mam dojem, že ani porod nebyl tak hnusnej jako zvracení vlastního žaludku až do rána), tejden jsem měla sračku a 14 dní nejedla nic než starý suchý rohlíky..a když se mi udělalo konečně fajn, zavřeli mě do špitálu. Pár dní sis poležel a už je zase fajn, ne

Old Post 19-11-2006 v 08:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpsyka
Nový Člen

Karma uživatele xpsyka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 7

Ramon_Dexter: a kamos to rozchodil?

no nevim, je to sice uz dost zakecany, ale ja bych se na to vykaslal, pokud nemas fakt extemni chut..

ja jsem momentalne ve druhym mesici diety (fakt nepreju nikomu), cejtim se totalne fajn, do skoly normalne chodim, v pohode; kdyz ja mam spis chut, hledal jsem na netu, jestli to nejak extremne nenici ty jatra v tyhle tezky chvili a fakt jsem narazil na samy rozporuplny nazory..

k cemu ten net sakra je ?!

G-komunita je samozrejme pro a takovy ty pseudolekarsky portaly proti..
pomerne ocekavany vysledek.

kazdopadne jatra jsou fakt fajn, chjo..
mate s tim jeste nekdo zkusenost?

možná jsem paranoidní, ale je to lepší než být sežranej emzákama..
// psytrance twists my mind ~ 1200mics, shpongle, infected mushroom

Old Post 18-05-2007 v 17:48 PM
xpsyka je offline   Profil uživatele xpsyka   Find more posts by xpsyka   Foto galerie člena xpsyka   Click here to Send xpsyka a Private Message   Add xpsyka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

xpsyka: joo, teď už je v klidu, mononukleóza utekla
a to hulení mu zůstalo, ale s tim rozdílem že do toho i chlastá

Old Post 28-05-2007 v 15:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpsyka
Nový Člen

Karma uživatele xpsyka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 9

s hulenim je to asi fakt v pohode. snazim se to co nejvic omezovat ale dam si, zatim nepozoruju negativni ucinky

možná jsem paranoidní, ale je to lepší než být sežranej emzákama..
// psytrance twists my mind ~ 1200mics, shpongle, infected mushroom

Old Post 28-05-2007 v 16:50 PM
xpsyka je offline   Profil uživatele xpsyka   Find more posts by xpsyka   Foto galerie člena xpsyka   Click here to Send xpsyka a Private Message   Add xpsyka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

xpsyka: no, jde o to že ganja až tak moc játra nezatěžuje, kdežto alkohol jde hlavně do jater, takže při mononukleóze je fakt pekelně nebezpečný chlastat

Old Post 29-05-2007 v 16:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpsyka
Nový Člen

Karma uživatele xpsyka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 11

prubezne vysledky po cca 7 tydnech od propuknuti mononukleozy zatim v pohode. na alkohol seru, mel jsem asi 3 bongy, par hrebiku a v klidu..

nicmene je to imho individualni a ja mel pomerne slabej prubeh. to jenom kdyby se chtel nekdo inspirovat

možná jsem paranoidní, ale je to lepší než být sežranej emzákama..
// psytrance twists my mind ~ 1200mics, shpongle, infected mushroom

Old Post 30-05-2007 v 15:21 PM
xpsyka je offline   Profil uživatele xpsyka   Find more posts by xpsyka   Foto galerie člena xpsyka   Click here to Send xpsyka a Private Message   Add xpsyka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 12

mononukleözu sem měla,,ty už jí možná nemášale radši to napíšu,,myslím že trocha hulení nevadí, ale kdo má pak zvládat ty chutě,když se nesmí jíst tučný jídlo atak,,já měla třeba na vánoce maso a zeleninu uvařený ve vodě

teda...na vodě

RASTA

Naposledy upravil 02-01-2008 v 20:37 PM

Old Post 23-06-2007 v 10:50 AM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

já alt 4,8 ale jen proto,že obvoďačka nepoznala, že mám mononukleozu a nasadila mi biotika na řiť..chlastat jsem na půl roku přestal a 2 měsíce nehulil,testy se mi furt houpali kolem 1,5,pak jsem začal hulit jak jamaičan a nebyl den abych polevil a najednou se mi to začalo zlepšovat do 1,5měsice jsem byl v poho.Pravděpodobně to nebylo tou trávou ale rozhodně neublížila...

Old Post 30-12-2007 v 13:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lootman
Stálý Člen

Karma uživatele lootman - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 14

Zdarec vsem,chtel bych toto tema znova malicko ozivit,protoze toto hnusne a zakerne onemocneni se tyka i nejspise me .Zacalo to nevine,ze me bolelo v krku a mel jsem lehke teploty,doktorka mi nasadila penicilin a tyden v posteli.Vse vypadalo jako obycejny meningokok a ze uz bude OK.Az na to,ze se mi vse znova zopakovalo par dni po vysazeni ATB {antibiotik}.Doktorka mi ulozila dalsi tyden domaciho vezeni a nasadila jine silnejsi ATB.Minuly tyden jsem uz dokonce byl v praci,snayil jsem se setrit ve vsech smerech{hlavne prace} a zacinal si libovat v tom,ze mam konecne pokoj. Ale proste se tomu necemu u me zalibilo a o vikendu se o5 dostavily horecky a zknedlikovatela sliznice.Dnes uz se konecne doktorka rozhoupala k tomu,aby mi udelala vyter krku{ktere budu mit az za tyden}a zase nasadila jine ATB a za tyden se mam stavit na penicilin do zadku.Jsem uz z toho dost psychicky v pr****....
A proto bych vam byl velice vdecny,kdyby jste napsali podobne priznaky,zkusenosti,rady,tipy a triky na tohle hnusny svinstvo...

Ja jsem se docetl na internetu,ze na sliznici je super si vzit cesnek{ktery ucinkuje jako prirodni ATB },rozmackat ho a pridat do tvarohu ktery tahne a pomazat na krk a zabalit.Dale pit salvejovej,lapacho cajik a nebo extrakt z Lichorerisnice

Dikes predem czuss....

Ps>Jo a jeste bych chtel pls blizsi vysvetleni co znamena ten "ALT" dik

Komu se neleni tomu se zeleni

OPĚT MIMO SFÉRY VNÍMÁNÍ

Old Post 31-03-2008 v 14:02 PM
lootman je offline   Profil uživatele lootman   Find more posts by lootman   Foto galerie člena lootman   Click here to Send lootman a Private Message   Add lootman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lootman
Stálý Člen

Karma uživatele lootman - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 15

A jeste co se tyce gani,tak si myslim,ze by se behem teto nemoci nemela uzivat,pac vysusuje sliznici a to akorat podporuje toho streptokoka nebo ten vir...

Komu se neleni tomu se zeleni

OPĚT MIMO SFÉRY VNÍMÁNÍ

Old Post 31-03-2008 v 14:20 PM
lootman je offline   Profil uživatele lootman   Find more posts by lootman   Foto galerie člena lootman   Click here to Send lootman a Private Message   Add lootman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 16

Zdravim, moc infa jsem se tu nedočet, taxe podělim o svou trošku do mlejna.. MJ játrum škodí stejnětak jako cigarety, játra obecně čistí celej oběhovej (krevní) systém, takže je jasný že thc jima projde,nicméně je nepoškozuje o nic víc než kuře na paprice s knedlikem. S chlastem (a pozooor..i čokoládou ) to je jasný, to je hřebík do rakve při momonukleóze
Btw. buďte rádi za váš dočasně zvýšenej bilirubin (nebo jaxe ta potvora píše) při týhle nemoci. Mě když ho doktorka před 4ma lety měřila, volala na pohřebáky pomalu místo nemocnice..měl jsem ho 3x vyšší než bejvá horní hranice zdravejch lidí..ale mononukleóza nikde..radši bych jí měl, než dopadnout tk jaxem skončil teďko Bilirubin se mi takňák "zastavil" na 5x vyšší hranici, kolem piva a čokolády musim chodit obloukem, mastný jídla zdravim z dálky.
Ale ověřil jsem si v praxi opravdu info že tráva s játrama nic nedělá, jinak bych toho sem moc nenapsal

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 19-03-2009 v 23:50 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2138060 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív