Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Mononukleóza a trava
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
gejza35
Stálý Člen

Karma uživatele gejza35 - 75% PěstitelskáKarma uživatele gejza35 - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 17

lidi toho viru se už do smrti nezbavíte,já jí mněl taky,doktor řek že si s tim tělo poradí samo!a poradilo.pořád chodim pravydelně na krev(kuli něčemu jinému),ale v krvy ten virus pořád mám i po15 letech!!!!někdy se játra ozvou
možná je to chlastem a taky mám strašně rád čokoládu.Můj názor je že by to chtělo občas nějakou detox kůru!třeba čaj z kopřivy.Jestly někdo zná dobrou čističku jater ať napíše.

Old Post 11-01-2010 v 09:00 AM
gejza35 je offline   Profil uživatele gejza35   Find more posts by gejza35   Foto galerie člena gejza35   Click here to Send gejza35 a Private Message   Add gejza35 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od gejza35
lidi toho viru se už do smrti nezbavíte,já jí mněl taky,doktor řek že si s tim tělo poradí samo!a poradilo.pořád chodim pravydelně na krev(kuli něčemu jinému),ale v krvy ten virus pořád mám i po15 letech!!!!někdy se játra ozvou
možná je to chlastem a taky mám strašně rád čokoládu.Můj názor je že by to chtělo občas nějakou detox kůru!třeba čaj z kopřivy.Jestly někdo zná dobrou čističku jater ať napíše.


jak jsem psal nahoře ostropestřec mariánský

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 11-01-2010 v 11:15 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od gejza35
lidi toho viru se už do smrti nezbavíte,já jí mněl taky,doktor řek že si s tim tělo poradí samo!a poradilo.pořád chodim pravydelně na krev(kuli něčemu jinému),ale v krvy ten virus pořád mám i po15 letech!!!!někdy se játra ozvou
možná je to chlastem a taky mám strašně rád čokoládu.Můj názor je že by to chtělo občas nějakou detox kůru!třeba čaj z kopřivy.Jestly někdo zná dobrou čističku jater ať napíše.



Na zánět jater

Nať pelyňku, řepíku, řebříčku, zeměžluče a semena ostropestřce. Výluh se pije 3x denně před jídlem 1-2 týdny. Všechny bylinné drogy je možné koupit v lékarně, nebo už předem připravenou směs.


Jaterní čaj

Smícháme stejné množství semen ostropestřce a natě máty, pijeme 3x denně před jídlem 1-2 týdny.


Vlaštovičník na bolesti jater

Čerstvou, omytou a ještě mokrou nať odstředíme a šťávu zředíme dvojnásobkem množství vody. Je to silně působící bylina, proto ji dávkujeme opatrně, 2x denně 1/2 lžičky s troškou vody. Užíváme maximálně po dobu 10-40 dnů.


Také Černý rybíz je velice dobrý a podpůrný na funkci jater. Možné i vaření čajového odvaru z listu.

Old Post 11-01-2010 v 11:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

Tak, vzhledem k tomu, že jsem tuhle nemoc nedávno taky prodělal, rozhodl jsem se při dnešní návštěvě nemocnice ověřit si informace o "THC a mononukleóza" přímo u osob nejpovolanějších. Doktor se vyjádřil v tom smyslu, že neví o tom, že by marihuana nějak ovlivňovala výsledky jaterních testů - tudíž, a to už je můj závěr, by její konzumace neměla nijak škodit. Na druhou stranu jsem měl pocit, že můj dotaz bral do značné míry jako kuriozitu a důvod k pobavení se. Kouř podle mě nicméně obsahuje škodliviny, které játra filtrovat musí a proto je to zbytečně zatěžuje (po včerejších dvou eukaliptech sem se věru moc dobře necítil)
Jo a co se týče diety. Moje hodnoty ALT byly na 10, což je mnohonásobně víc, než tu uvadíte vy. Žádnou dietu jsem po týdenním propuštění z nemocnice nedodržoval (ok, snažil jsem se trochu vyhýbat tukům, což s radostí dělám i teď). I doktorka se vyjadřovala v tom smyslu, že na to, zda nasazovat dietu, nebo ne, se obci lékařské názory různí.

p.s. díky za tip na ten ostropestřec mariánský (nebo jak se to jmenuje)

Old Post 09-08-2010 v 13:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9033160 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív