Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Nákresy boxů!!! Přidejte svůj...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Co si myslíš o tomto?
Jsem rád, že jsem si toho všiml.
Přečtení tohoto threadu mi zničilo den!!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 177


Tak tohle by mohl být můj budoucí box! Jsem úplný začítečník a proto prosím o rady! Když tam dám ty 2 ofuky musím tam mít Přítah a odtah? A jakou vatáž na rozměry 160 výška a 85 šířka? Děkuji

Old Post 13-05-2011 v 17:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 178

citace:
Původní příspěvek od Fanta
Tak tohle by mohl být můj budoucí box! Jsem úplný začítečník a proto prosím o rady! Když tam dám ty 2 ofuky musím tam mít Přítah a odtah? A jakou vatáž na rozměry 160 výška a 85 šířka? Děkuji


cau, pritah a odtah tam mit musis, lampa by ti tam udelala strasne vedro, to musi jit ze skrine pryc a holky taky potrebujou cerstvy vzduch jestli ten spodek mas 85x(cca)85 tak bys tam klidne mohl hodit ctyrkilo, ale i s 250tkou by to slo, kdybys resil spotrebu

Old Post 14-05-2011 v 04:57 AM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 179

A pokud tam budu mít přítah a odtak, budou tam potřaba ty ofuky?

Old Post 14-05-2011 v 09:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 180

citace:
Původní příspěvek od Fanta
A pokud tam budu mít přítah a odtak, budou tam potřaba ty ofuky?


no aspon jeden bys tam mit mel - lepsi cirkulace vzduchu, kytky potrebujou CO2, tim vetrakem vlasne doplnis kytkce "vyzrany" CO2 ze vzduchu co je kolem ni, kdyztak me nekdo opravte, taky lehce snizi teplotu pod vybojkou, proste rozfouka to teplo a v boxu bude ta teplota rovnomernejsi...

Old Post 15-05-2011 v 13:58 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Preps
Stálý Člen

Karma uživatele Preps - 92% PěstitelskáKarma uživatele Preps - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 181

navrz na bednu od hydra

som tu preto aby som mal svoj makacik ) za rady tipi a triky vopred dakujem

Old Post 05-08-2011 v 17:24 PM
Preps je offline   Profil uživatele Preps   Find more posts by Preps   Foto galerie člena Preps   Click here to Send Preps a Private Message   Add Preps to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 182


Master SCROG system


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 05-08-2011 v 18:00 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Preps
Stálý Člen

Karma uživatele Preps - 92% PěstitelskáKarma uživatele Preps - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 183


bubler 2.

som tu preto aby som mal svoj makacik ) za rady tipi a triky vopred dakujem

Old Post 05-08-2011 v 18:14 PM
Preps je offline   Profil uživatele Preps   Find more posts by Preps   Foto galerie člena Preps   Click here to Send Preps a Private Message   Add Preps to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz Příspěvek č. 184

Zdravim, prave zacinam s prvním indoor pestovanim, chtel bych se zeptat na par nejasnosti, ohledne meho boxu. Za vsechny rady budu moc rad, jelikoz jsem uplny zacatecnik. Udelal jsem nakres, tak jak bych to chtel mit, s tim ze jako osazenstvo bych chtel mit AK47. Cervene veci na nakresu mi nejsou jasne, takze ocenim vsechny rady, hlavne ohledne svetla. A budu rad kdyz mi reknete co mi tam chybi apod.
nakres je zde: http://imageshack.us/photo/my-images/231/asdasdos.jpg/

Old Post 10-08-2011 v 19:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patrona
Stálý Člen

Karma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 185


CHLAZENÍ PŘEDŘADNÍKU


Ahoj všem . . .

trošku jsem experimentoval a koumal nad tím jak alespon minymálně ochladit můj předřadník (ELT Arce 250 W ) který celkem dost hřeje ,vložil jsem pod něj talíř jako podložku a vymyslel takovej fukar do kterého vhání vzduch UFO zevnitř z boxu .

Zde přikládám foto mého náčrtu .

1- vodovodní plastové koleno ,kanalizační trubka šedá plastová průmněr 100

2- vodovodní plastová trubka ,kanalizační šedá plastová průmněr 100 délka 1m

3- Předřadník

4-stolička na které je položen předřadník ,hned vedle boxu

5- vodovodní plastové koleno ,kanalizační trubka šedá plastová průmněr 100

6-Vývod z boxu ,vyvedena zkládací reflexní trubka která je napojena na ufo které vyhání vzduch z boxu ,tu jsem přikšíroval na koleno

7-box

8- podstava boxu a stoličky

9- vodovodní plastová trubka ,kanalizační šedá plastová průmněr 100 délka 50cm

Old Post 21-08-2011 v 16:44 PM
Patrona je offline   Profil uživatele Patrona   Find more posts by Patrona   Foto galerie člena Patrona   Click here to Send Patrona a Private Message   Add Patrona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ojam22
Nový Člen

Karma uživatele ojam22 - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 186


pridam aj ja svoju skrinku

tatran 1898

Old Post 19-09-2011 v 22:28 PM
ojam22 je offline   Profil uživatele ojam22   Find more posts by ojam22   Foto galerie člena ojam22   Click here to Send ojam22 a Private Message   Add ojam22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ojam22
Nový Člen

Karma uživatele ojam22 - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 187


80vyska pestirni 60dlzka 30sirka

2vetraky z pc 12v , vzadu saje vzduch extractor fan nevidno ho ale napravo je aj z filtrom vzduchu... z tej diery ide novy vzduch a svetla pouzivam 20 * 1w high voltage LED vlastnorucne vyrobene ale kedze sa bavime o skrinkach takto vyzera normal inak napravo v tej taske je filter vzduchu kazde 2hod na 15min precisti vzduch a za skrinkou skryty fan

tatran 1898

Old Post 19-09-2011 v 22:34 PM
ojam22 je offline   Profil uživatele ojam22   Find more posts by ojam22   Foto galerie člena ojam22   Click here to Send ojam22 a Private Message   Add ojam22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ojam22
Nový Člen

Karma uživatele ojam22 - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 188


prikladam aj foto svetiel...ako som uz 20krat 1w high voltage LED (jedna stoji £4) dost ale ziadne chladenie a uspora energie http://www.maplin.co.uk/1w-high-pow...with-pcb-511367 a svietivost parada takze tieto su presne 19krat cervene a 1krat modra zapojene na 48v adapter prilepene so silikonom glue high temperature lebo ledky su trochu teple a na pekaci

tatran 1898

Old Post 20-09-2011 v 22:39 PM
ojam22 je offline   Profil uživatele ojam22   Find more posts by ojam22   Foto galerie člena ojam22   Click here to Send ojam22 a Private Message   Add ojam22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 189

zatim nic nemam ale kdybych neco porizoval tak pro zacatek asi neco takovyho 120*120*200 osvetleni 600w cooltube ze spod pritah nahore pres filtr odtah + chlazeni cooltub a vetrak dovnitr osazeni 3*3 (9) kytek v 11L kvetinacich

Old Post 24-10-2011 v 23:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grady589
Stálý Člen

Karma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 190

Jak mate zaizolovany ty dvirka ? Ze Vam cez ne nejde svetlo ani pach ? Mam v planu stavet matkarnu a velice mne to zajima

Old Post 28-10-2011 v 09:41 AM
grady589 je offline   Profil uživatele grady589   Find more posts by grady589   Foto galerie člena grady589   Click here to Send grady589 a Private Message   Add grady589 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 191


Zimni verze

Old Post 10-11-2011 v 00:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Massimo
Nový Člen

Karma uživatele Massimo - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 192


Zdravim vas zajimal by me vas nazor na muj teoreticky nakres boxu, s vertikalnim osvetlenim. Ventilaci uz pak domyslim spis mi jde o svitivost. Co si o tom myslite ? do prostred bych moh dat bud variantu A nebo B a uvazuju i o 3 svetlech do prostred ale nerad bych mel vic jak 4

Zamyšlení nad realitou je matoucí, míchající se fantazií, či logickou dedukcí. Co realitou je? Co kolem nás se děje? Co tvoříme svímy činy a myšlenkovímy pochody, nás uvádí do stavu tupé zírající figuríny. Jak stroje fungující na tomto světě vycházející z továrny, Ale my jsme živé bytosti, které jsou svobodné a ne stroje řízené stereotypem poslouchající něčí pokyny.

Old Post 04-12-2011 v 12:09 PM
Massimo je offline   Profil uživatele Massimo   Find more posts by Massimo   Foto galerie člena Massimo   Click here to Send Massimo a Private Message   Add Massimo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5393270 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív