Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Výběr Atami Wilma
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
OGlock
Stálý Člen

Karma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Dotaz Výběr Atami Wilma Příspěvek č. 1


Zdravím Vás.

Obracím se na Vás s dotazem ohledně Atami Wilmy. Mám atypický prostor 110x105cm, tudíž mám jen dvě možnosti a to Wilma Large 75x75cm 8x6L, nebo Wilma XL 90x90cm 8x11L. Nevím kterou variantu mám zvolit a jestli tedy vůbec vzhledem k tomu, že do teď jsem používal 12x 6l květináče a chci si to pořídit z důvodu stálého zalévání a živení rostlin. Nepřipravím se touto volbou pěstebního systému s menším počtem květin o výsledný výnos na který jsem v průměru zvyklý u 12ks? Také by mne zajímalo, zdali květiny nejsou ve Wilmě příliš blízko sobě a nemají málo prostoru, já dávám osobně mnohem větší rozestupy a prostoru květinám mezi sebou.

Mockrát Vám předem děkuji za rady a Vaše zkušenosti.

Ať Vám to roste 🥦 OGlock

Old Post 30-04-2019 v 23:27 PM
OGlock je offline   Profil uživatele OGlock   Find more posts by OGlock   Foto galerie člena OGlock   Click here to Send OGlock a Private Message   Add OGlock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rappa
Nový Člen

Karma uživatele Rappa - 34% PěstitelskáKarma uživatele Rappa - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 2

A co tenhle obdobnej (prakticky totožnej) systém - do tvého prostoru se vejde - https://www.higarden.cz/hydro-pro/p...-hydro-pro-100/

a dá se sehnat i levněji - https://www.growzone.cz/Platinium-H...stlin-d6365.htm

Naposledy upravil Rappa 01-05-2019 v 08:23 AM

Old Post 01-05-2019 v 08:10 AM
Rappa je offline   Profil uživatele Rappa   Find more posts by Rappa   Foto galerie člena Rappa   Click here to Send Rappa a Private Message   Add Rappa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OGlock
Stálý Člen

Karma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 3


Nebo nedokázal by mi někdo z Vás poradit jak si udělat sám kapilární rozvod pro tento prostor? Co vše koupit a jak to spáchat? To zalévání každé dva dny mě zabije...

Ať Vám to roste 🥦 OGlock

Old Post 01-05-2019 v 19:03 PM
OGlock je offline   Profil uživatele OGlock   Find more posts by OGlock   Foto galerie člena OGlock   Click here to Send OGlock a Private Message   Add OGlock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 4

Udelej to podle Jaguara

Ale jestli jsi liny zalivat co dva dny 16 kytek, tak pochybuju, ze das tohle dohromady

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 02-05-2019 v 10:01 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OGlock
Stálý Člen

Karma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 5


citace:
Původní příspěvek od Moltres
Udelej to podle Jaguara

Ale jestli jsi liny zalivat co dva dny 16 kytek, tak pochybuju, ze das tohle dohromady


Jo přesně jak píšeš jsem líný co dva dny zalévat, nicméně díky za TIP včera jsem si udělal návrh a o víkendu stavím. Něco podobného 😎

Ať Vám to roste 🥦 OGlock

Old Post 02-05-2019 v 17:47 PM
OGlock je offline   Profil uživatele OGlock   Find more posts by OGlock   Foto galerie člena OGlock   Click here to Send OGlock a Private Message   Add OGlock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od OGlock


Jo přesně jak píšeš jsem líný co dva dny zalévat, nicméně díky za TIP včera jsem si udělal návrh a o víkendu stavím. Něco podobného 😎


Ostříhat a prodat to zvládneš, co???

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 02-05-2019 v 17:50 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OGlock
Stálý Člen

Karma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Pítr90


Ostříhat a prodat to zvládneš, co???


Tak ty jsi taky dobrý případ koukám 😂🙈 jasně jak říkáš...👉

P.S. až budeš na 50% chromý na obě nohy možná se budeme moci bavit smyslu plně.... Peace ✌️

Ať Vám to roste 🥦 OGlock

Old Post 02-05-2019 v 19:22 PM
OGlock je offline   Profil uživatele OGlock   Find more posts by OGlock   Foto galerie člena OGlock   Click here to Send OGlock a Private Message   Add OGlock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 8

Dobře, dobře. Promiň, asi už jsem dnešní dobou a lidma zkaženej.
Tak jinak, jsi si jistý, že to pro tebe bude jednodušší? Výměna roztoku, míchání hnojek podle ec, eventuálně řešit osmózu a nakonec i ta stránka chutnějšího konopí ze substrátu 😉 😉 nevím no

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 02-05-2019 v 21:48 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OGlock
Stálý Člen

Karma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Dobře, dobře. Promiň, asi už jsem dnešní dobou a lidma zkaženej.
Tak jinak, jsi si jistý, že to pro tebe bude jednodušší? Výměna roztoku, míchání hnojek podle ec, eventuálně řešit osmózu a nakonec i ta stránka chutnějšího konopí ze substrátu 😉 😉 nevím no


V pořádku, na jednu stranu Tvou reakci chápu. Jde o to, že je pro mě náročné a bolestivé, leckdy to musím o den posunout což není dobré pro květinky každé dva dny zalévat ručně, klekat si k tomu je pro mě nemožné, tudíž to musím dělat ve stoje skrčený což je opět namáhavé a bolestivé (je mi již 52let), proto hledám způsob jak bych mohl zavlažování mít v podstatě když to tak řeknu na jeden čudlík. Nejde mi ani tak o hydro systém od toho jsem upustil již, jako čistě o závlahu. Tudíž v nádrži cca 60l na zálivku bude cirkulační čerpadlo, které se postará, aby se zálivka nekazila. Těch 60l je tak na týden max. odhadem, ještě to nevím přesně tedy, tudíž pro mě velká úleva 1x týdně doplnit zálivku a pak jen každý druhý či třetí den zmáčknout čudlík a nechat zavlažit. Nehledám způsob jak něco "ochcat" jsem již v důchodu, takže doma jsem každý den, jen ze zdravotních důvodů hledám úlevu. Nechci od mého desítky let trvajícího koníčku upustit, kor když mi to ještě zdravotně pozitivně pomáhá.

Ať Vám to roste 🥦 OGlock

Old Post 02-05-2019 v 23:19 PM
OGlock je offline   Profil uživatele OGlock   Find more posts by OGlock   Foto galerie člena OGlock   Click here to Send OGlock a Private Message   Add OGlock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 10

Ahoj na týden asi ne bych řekl. Já mám autopot 6x8L nádrž 47L a teď v květu ob den dolevám 30L. Ale mám mix 50/50 hlínu /keramzit nebo perlit

Old Post 03-05-2019 v 22:04 PM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OGlock
Stálý Člen

Karma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 11

Nazdárek přátelé. Měl bych na Vás jeden dotaz. Mám čerpadlo BOYU 1500l/hod https://www.growmarket.cz/p/boyu-fp...onorne-cerpadlo funguje naprosto bezproblémově, je dostačující na automatickou závlahu(ne tlakovou) nicméně mám jediný problém. Po vypnutí, nejspíše vzhledem ke zbylému tlaku, čerpadlo stále čerpá a dočerpá poměrně hodně vody. Takže můj dotaz je jak vyřešit tento problém? Předem mockrát díky za rady.

Ať Vám to roste 🥦 OGlock

Old Post 09-06-2019 v 22:59 PM
OGlock je offline   Profil uživatele OGlock   Find more posts by OGlock   Foto galerie člena OGlock   Click here to Send OGlock a Private Message   Add OGlock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 12

Ahoj, bud zvolit jine cerpadlo, ktere priu vypnuti opravdu prestane tlacit vodu, nebo zkratit interval zalivky tak, aby se s timhle 'dobehem' pocitalo, nebo pokud jsi hracicka, za cerpadlo zapojit solenoid, ktery zavre rozvod ve chvili, kdy se prerusi napajeni spojene s cerpadlem :]

Old Post 10-06-2019 v 10:12 AM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OGlock
Stálý Člen

Karma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od spachal
Ahoj, bud zvolit jine cerpadlo, ktere priu vypnuti opravdu prestane tlacit vodu, nebo zkratit interval zalivky tak, aby se s timhle 'dobehem' pocitalo, nebo pokud jsi hracicka, za cerpadlo zapojit solenoid, ktery zavre rozvod ve chvili, kdy se prerusi napajeni spojene s cerpadlem :]


Ahoj solenoid myslíš toto https://arduino-shop.cz/arduino/106...ventil-1-2.html třeba? V podstatě by to šlo udělat na samostatné napájení a čas sepnutí stejný jako čerpadlo, abych nemusel zasahovat do čerpadla což se mi nechce 2x? Děkuji za TIP tohle by to vyřešilo 🤩

Ať Vám to roste 🥦 OGlock

Old Post 10-06-2019 v 16:19 PM
OGlock je offline   Profil uživatele OGlock   Find more posts by OGlock   Foto galerie člena OGlock   Click here to Send OGlock a Private Message   Add OGlock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archi
Stálý Člen

Karma uživatele Archi - 42% PěstitelskáKarma uživatele Archi - 42% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od OGlock


Ahoj solenoid myslíš toto https://arduino-shop.cz/arduino/106...ventil-1-2.html třeba? V podstatě by to šlo udělat na samostatné napájení a čas sepnutí stejný jako čerpadlo, abych nemusel zasahovat do čerpadla což se mi nechce 2x? Děkuji za TIP tohle by to vyřešilo 🤩


Toto mam doma na ovladani RO. Cerpadlo to bude mit trochu problem protlacit v open stavu to neni uplne volne

Váš Archi

Old Post 11-06-2019 v 06:29 AM
Archi je offline   Profil uživatele Archi   Find more posts by Archi   Foto galerie člena Archi   Click here to Send Archi a Private Message   Add Archi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od OGlock


V pořádku, na jednu stranu Tvou reakci chápu. Jde o to, že je pro mě náročné a bolestivé, leckdy to musím o den posunout což není dobré pro květinky každé dva dny zalévat ručně, klekat si k tomu je pro mě nemožné, tudíž to musím dělat ve stoje skrčený což je opět namáhavé a bolestivé (je mi již 52let), proto hledám způsob jak bych mohl zavlažování mít v podstatě když to tak řeknu na jeden čudlík. Nejde mi ani tak o hydro systém od toho jsem upustil již, jako čistě o závlahu. Tudíž v nádrži cca 60l na zálivku bude cirkulační čerpadlo, které se postará, aby se zálivka nekazila. Těch 60l je tak na týden max. odhadem, ještě to nevím přesně tedy, tudíž pro mě velká úleva 1x týdně doplnit zálivku a pak jen každý druhý či třetí den zmáčknout čudlík a nechat zavlažit. Nehledám způsob jak něco "ochcat" jsem již v důchodu, takže doma jsem každý den, jen ze zdravotních důvodů hledám úlevu. Nechci od mého desítky let trvajícího koníčku upustit, kor když mi to ještě zdravotně pozitivně pomáhá.


Ahoj

Pokial máš hladinu vody nad úrovňou kvetináčou, tak ti to bude pretekať pomocou gravitácie, kým sa vodné stĺpce nevyrovanjú, pretože boyu čerpadielka nemajú žiadne klapky a vrtuľka sa proste točí dalej, lebo komorou preteká voda pomocou gravitácie. Myslím, že topspin by to vyriešil všetko naraz. Plus jeden časovač a nemusíš sa na to týždeň ani pozrieť. Je to lacné, jednoduché, rýchle a stačí ti len vymienať vodu v nádrži.

BTW, takýmto štýlom som raz nechtiac vypustil polovicu bazéna na záhrade

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 11-06-2019 v 09:08 AM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od OGlock


Ahoj solenoid myslíš toto https://arduino-shop.cz/arduino/106...ventil-1-2.html třeba? V podstatě by to šlo udělat na samostatné napájení a čas sepnutí stejný jako čerpadlo, abych nemusel zasahovat do čerpadla což se mi nechce 2x? Děkuji za TIP tohle by to vyřešilo 🤩


Ahoj, princip dobry, to je ono, ale pracovni tlak je nizky, je vhodne jej mit alespon stejny, nebo vyssi, nez ma cerpadlo.
Pokud to pojede na stejnem napeti jak cerpadlo (12V), proc si komplikovat zivot a nedat to na jedno spinani? Do cerpadla zasahovat nebudes, pokud pouzijes ten zminovany konektor, proste jen paralelne vytahnes draty i na solenoid..

Old Post 12-06-2019 v 22:56 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9563080 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív