Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Neem oil
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Dory
Nový Člen

Karma uživatele Dory - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 4 

Neem oil Příspěvek č. 1


Zdravim. Hledala jsem a nenasla, tak zkusim hodit dotaz. Je tu nekdo (pokud mozno z UL) kdo ma doma neem oil??? Mam znicene stonky a bylo mi doporuceno prave tohle...

Old Post 22-05-2019 v 19:36 PM
Dory je offline   Profil uživatele Dory   Find more posts by Dory   Foto galerie člena Dory   Click here to Send Dory a Private Message   Add Dory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 2

Jedeš indoor nebo out ?

Old Post 22-05-2019 v 19:44 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dory
Nový Člen

Karma uživatele Dory - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 3

Mam je doma, obcas za oknem. Obe jsou poskozene na stejnem miste.

Old Post 22-05-2019 v 20:00 PM
Dory je offline   Profil uživatele Dory   Find more posts by Dory   Foto galerie člena Dory   Click here to Send Dory a Private Message   Add Dory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 4

Mám doma taky neem,chtěl jsem ho preventivně použít na kytky pod lampou doma, ale bylo mi sděleno že to je nesmysl.
Určitě to má svoje pro+ ale myslím si že ten neem je prospěšný hlavně na OUT,tvůj problém bych viděl v deficitu jiné látky...
Používáš hnojiva ?
Ten stonek jsem takhle zabarvenej ještě neviděl.
Osobně bych problém hledal problém jinde než v tom že chybí neem,přijde mi že ti i ty listy padají což ten neem asi moc nevyřeší,ale nechci být chytrolín,osobní zkušenost nemám.

Old Post 22-05-2019 v 21:01 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dory
Nový Člen

Karma uživatele Dory - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 5

Poradil mi to kamarad, ktery se vyzna. Ja tomu jeste nerozumim, takze davam na rady zkusenejsich. Ted hlavne potrebuju sehnat rychle ten olej. Hnojiva nepouzivam.

Old Post 22-05-2019 v 21:10 PM
Dory je offline   Profil uživatele Dory   Find more posts by Dory   Foto galerie člena Dory   Click here to Send Dory a Private Message   Add Dory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
3t3rn!t
Nový Člen

Karma uživatele 3t3rn!t - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 6

[účet odstraněn]

Old Post 23-05-2019 v 10:25 AM
3t3rn!t je offline   Profil uživatele 3t3rn!t   Find more posts by 3t3rn!t   Foto galerie člena 3t3rn!t   Click here to Send 3t3rn!t a Private Message   Add 3t3rn!t to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 7

Čau, podle mě ti uhnívá stonek

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 23-05-2019 v 11:05 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od 3t3rn!t
cs je to mechanicky poniceny nebo nejakej skudce ? nebo nejakej druh plisne. dej vic info jak to vzniklo , jak je to tam dlouho, zvetsuje se to atd ..

ty listy sou sveseny, posli foto celejch kytek

nekdo ti neco poradil a hned to tam chces lejt ani nevis vubec jestli je to optimalni reseni , takhle ne ...


Raději nic ...

Shání olej ... Mě se to zdá jako stonková plíseň. Osobně jsem seskrabal svinstvo ze stonku, to co je měkké, použil něco proti plísní ( už nevím) a dal malý ofuk ke stonkům. Olej jsem nikdy nepoužíval, tak nevím a do teď jsem ho neznal. Diky za pro mě novou věc. olej

Old Post 23-05-2019 v 11:24 AM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
3t3rn!t
Nový Člen

Karma uživatele 3t3rn!t - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 9

[účet odstraněn]

Old Post 23-05-2019 v 11:34 AM
3t3rn!t je offline   Profil uživatele 3t3rn!t   Find more posts by 3t3rn!t   Foto galerie člena 3t3rn!t   Click here to Send 3t3rn!t a Private Message   Add 3t3rn!t to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od 3t3rn!t
presne tak jestli to je plisen tak seskrabat ziletkou nebo britem z odlamovaciho noze nebo cimkoliv ostrym + osetrit necim proti plisni nechat oschnout a potom na to najebat Stromový balzám a nemelo by se do dal rozlejzat predpoklad vseho je dodrzovat cistotu a hygienu mit ty veci na to oskrabani atd.. nejak nejlepe dezinfikovany ( napr. Peroxid vodíku 3% se používá k oplachování a dezinfekci). samosebou po dezinfekci oplachnout cistou vodou. nepisu ti tu postup presne krok za krokem kdyz si nebudes necim jista pouzij hlavu anebo strejda gugl ti urcite rad poradi


Stromový balzám ? Osobní zkušenost ?

Old Post 23-05-2019 v 14:30 PM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
3t3rn!t
Nový Člen

Karma uživatele 3t3rn!t - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 11

[účet odstraněn]

Old Post 23-05-2019 v 15:33 PM
3t3rn!t je offline   Profil uživatele 3t3rn!t   Find more posts by 3t3rn!t   Foto galerie člena 3t3rn!t   Click here to Send 3t3rn!t a Private Message   Add 3t3rn!t to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dory
Nový Člen

Karma uživatele Dory - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 12

Zdravim ve spolek. Dekuji za nazory, ale muj prispevek se tykal toho, kde sehnat neem oil (nimbovy olej 100%). Ten kdo mi s tim pomaha a radi ma uz dlouholete zkusenosti, takze nemam duvod o jeho doporuceni pochybovat. Nakonec se mi ho povedlo najit, tak treba nekomu odkaz poslouzi.
https://www.vegetalismus.cz/nimbovy...tail-8-145-html

Old Post 24-05-2019 v 06:14 AM
Dory je offline   Profil uživatele Dory   Find more posts by Dory   Foto galerie člena Dory   Click here to Send Dory a Private Message   Add Dory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 13

Čau, dej pak foto, jak to dopadlo 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 24-05-2019 v 06:17 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 14

plagron to dela.....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 24-05-2019 v 06:30 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
3t3rn!t
Nový Člen

Karma uživatele 3t3rn!t - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 15

[účet odstraněn]

Old Post 24-05-2019 v 08:41 AM
3t3rn!t je offline   Profil uživatele 3t3rn!t   Find more posts by 3t3rn!t   Foto galerie člena 3t3rn!t   Click here to Send 3t3rn!t a Private Message   Add 3t3rn!t to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-04-2006 - nemoc - 92 odpovědí
10-12-2004 - Nemoc - 12 odpovědí
09-10-2001 - Nemoci - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1720690 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív