Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Nákresy boxů!!! Přidejte svůj...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15
Co si myslíš o tomto?
Jsem rád, že jsem si toho všiml.
Přečtení tohoto threadu mi zničilo den!!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Micro grow Příspěvek č. 209


Můj plánovaný projekt, 6×36W úsporky (13 320Lm), pokud by to bylo málo, výměna za 6×105W (31 800Lm) , nebo kombinace obou...

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 23-08-2012 v 00:50 AM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vičenzo
Stálý Člen

Karma uživatele Vičenzo - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 210


moje představa

Old Post 21-09-2012 v 19:32 PM
Vičenzo je offline   Profil uživatele Vičenzo   Find more posts by Vičenzo   Foto galerie člena Vičenzo   Click here to Send Vičenzo a Private Message   Add Vičenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 211


Hezký večer,jsem tu nový a celkem nový v pěstu indor,proto bych jsem chtěl sem vložit muj amaterský nákres zda to k něčemu bud nebo ne..

Skříň mám klasickou z obývacího pokoje kterou jsem si vylepil Fólie antidetečkní, 1bm.
Stínidlo mám Hobby velké 50x40cm
Výbojku:Radium RNP-T 150W
A ktomu 3x pc větráček jeden na ofuk výbojky a 2 na každý stěně1,přítah vzduchu a2,odtah vzduchu a jak to mám na každý straně jeden myslel jsem že by to byl rovnou ofuk kytek..
Prosím o odpověď zda by z toho mohlo něco být. Děkuji

3Xorange Bud,3xPower Kush pod 400W [/B][/QUOTE]

Old Post 11-10-2012 v 23:18 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 212

citace:
Původní příspěvek od Mahnee
Hezký večer,jsem tu nový a celkem nový v pěstu indor,proto bych jsem chtěl sem vložit muj amaterský nákres zda to k něčemu bud nebo ne..

Skříň mám klasickou z obývacího pokoje kterou jsem si vylepil Fólie antidetečkní, 1bm.
Stínidlo mám Hobby velké 50x40cm
Výbojku:Radium RNP-T 150W
A ktomu 3x pc větráček jeden na ofuk výbojky a 2 na každý stěně1,přítah vzduchu a2,odtah vzduchu a jak to mám na každý straně jeden myslel jsem že by to byl rovnou ofuk kytek..
Prosím o odpověď zda by z toho mohlo něco být. Děkuji


No nevim - antidetekcni folie ti asi bude naprd... Pro lepsi odraz jsi mel koupit reflexni folii (PE cerno-bila, diamatova). Jinak odtah dej do horni casti, pritah do spodni casti bedny... Na PC vetracky bych se vysral. Nepripojis na ne kloudny pachac. Navic 150W uz trochu hreje, tak tezko rict, jestli bys to uchladil. Taky jsi nenapsal rozmery skrine... Kup si nejaky TT ventilator, na to uz muzes nasadit pachac.

http://www.elektro-paloucek.cz/vent...-potrubi-tt-100

Old Post 12-10-2012 v 14:05 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 213

Tak dekuji zaradu;-) skrin je Vysoka 160cm a siroka 80cm.A ta folie je fakt tak knicemu? mam ji vymenit za tu diamantovou treba?

Fólie Reflect A-gro stříbrná, 1bm

Old Post 12-10-2012 v 23:36 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alal
Stálý Člen

Karma uživatele alal - 46% PěstitelskáKarma uživatele alal - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 214

Mate niekto skusenosti s antikorou? AKC. Daju sa dostat plechy, ktore maju nejaku strukturu a pouzil by som to namiesto folie, jednoducho steny by boli z anikoroveho plechu. Da sa nejako zistit aky odraz to ma, meranim alebo ako. Mam z toho plechu "stinitko". Pivnica je pre mna idealne miesto na grow, nik tam nechodi, a je tam vlhko. Drevo nema zmysel, a akekolvek zelezo casom koroduje, tak ma napadla takato moznost. Plech ma strukturovanu cast pokrytu foliou aby sa neposkodila, mozno by to nemuselo byt uple na 2 veci, ci?

Old Post 09-02-2013 v 00:04 AM
alal je offline   Profil uživatele alal   Find more posts by alal   Foto galerie člena alal   Click here to Send alal a Private Message   Add alal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Greenhead
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Greenhead - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 215

a

Greenhead

Old Post 10-04-2013 v 19:49 PM
Mr.Greenhead je offline   Profil uživatele Mr.Greenhead   Find more posts by Mr.Greenhead   Foto galerie člena Mr.Greenhead   Click here to Send Mr.Greenhead a Private Message   Add Mr.Greenhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Greenhead
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Greenhead - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 216


chci se zeptat, neni ten klasicky velikej,vysuvnej, stojanovej vetrak moc velkej na prostor 90x90? kdyz jede i na prvni rychl.stupen,tak mam v mistnosti docela vitr nebo to nevadi,kdyz nebude nasmerovanej primo do ktek?tak to asi nebude nic moc s vlhkosti bych rekl. dik za nazor

Greenhead

Naposledy upravil Mr.Greenhead 10-04-2013 v 20:15 PM

Old Post 10-04-2013 v 19:56 PM
Mr.Greenhead je offline   Profil uživatele Mr.Greenhead   Find more posts by Mr.Greenhead   Foto galerie člena Mr.Greenhead   Click here to Send Mr.Greenhead a Private Message   Add Mr.Greenhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Greenhead
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Greenhead - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 217


nakres

Greenhead

Old Post 10-04-2013 v 19:58 PM
Mr.Greenhead je offline   Profil uživatele Mr.Greenhead   Find more posts by Mr.Greenhead   Foto galerie člena Mr.Greenhead   Click here to Send Mr.Greenhead a Private Message   Add Mr.Greenhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 218

citace:
Původní příspěvek od Mr.Greenhead
chci se zeptat, neni ten klasicky velikej,vysuvnej, stojanovej vetrak moc velkej na prostor 90x90? kdyz jede i na prvni rychl.stupen,tak mam v mistnosti docela vitr nebo to nevadi,kdyz nebude nasmerovanej primo do ktek?tak to asi nebude nic moc s vlhkosti bych rekl. dik za nazor


čau Greenheade,
ten větrák je v pohodě, je pravda, že je dost silnej. Já mám stejně velký, svítím 600w a mám ho namířený jakoby na výbojku, určitě nad vršky kytek, nee přímo na kytky.
Já raději foukám víc než míň a nemám žádný problém.
Rozháněcí ventilátor nemá s vlhkostí zas tolik společného... jen ti míchá vzduch v roomu... odtahový ventilátor ti může vlhkost vysát, to ano.
Kdyby se ti to zdálo moc silné, můžeš použít triakový regulátor a snížit tak otáčky.
http://www.elektro-paloucek.cz/vypi...zasuvky-no-1620
GL

Old Post 11-04-2013 v 06:18 AM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 219


Zdravim,sice tenhle box neni pro mě, ale dal by se uchladit tehle Pc growbox jen s jedním větrákem na odtah? A na růst hodit úsporky nebo rovnou do toho jebat s timhle?

Dík za odpovědi

Old Post 05-05-2013 v 16:26 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrazastu
Stálý Člen

Karma uživatele ondrazastu - 34% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 220


Návrh boxu kde není třeba chlazení/větrák.
Zkoušel jsem pro světlo Elektrox 125W (GROW i BLOOM)

Teplota pokoje: 20-22°C
Teplota v boxu: 24-28°C

V noci padá teplota k 18°C.

Soil 250W (65x65x120)

Hydro 125W (90x40x70)

Old Post 15-03-2015 v 20:52 PM
ondrazastu je offline   Profil uživatele ondrazastu   Find more posts by ondrazastu   Foto galerie člena ondrazastu   Click here to Send ondrazastu a Private Message   Add ondrazastu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
klomfar
Nový Člen

Karma uživatele klomfar - 72% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 4  

Moje práce... Příspěvek č. 221


O víkendu jsem si navrhnul v Google SketchUp renovaci skříně.....

No a vrhnul sem se na to a vypadá vcelku slušně, jen doladit vzhled a je fajnová....

Old Post 23-12-2015 v 15:02 PM
klomfar je offline   Profil uživatele klomfar   Find more posts by klomfar   Foto galerie člena klomfar   Click here to Send klomfar a Private Message   Add klomfar to your buddy list     Navštiv homepage uživatele klomfar! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Re: Moje práce... Příspěvek č. 222

citace:
Původní příspěvek od klomfar
O víkendu jsem si navrhnul v Google SketchUp renovaci skříně.....

No a vrhnul sem se na to a vypadá vcelku slušně, jen doladit vzhled a je fajnová....


To vypadá dobře Jaké jsou rozměry, světla?

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 23-12-2015 v 16:09 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
klomfar
Nový Člen

Karma uživatele klomfar - 72% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 4  

Re: Re: Moje práce... Příspěvek č. 223


Dík...
70x60x210 akorát pěkně do růžku
dole mam usporku 200W na květ zatim s jednou kráskou
nahoře mám 125W duálku

Ještě nějaký drobný úpravy a hotovo...,..

Old Post 23-12-2015 v 16:27 PM
klomfar je offline   Profil uživatele klomfar   Find more posts by klomfar   Foto galerie člena klomfar   Click here to Send klomfar a Private Message   Add klomfar to your buddy list     Navštiv homepage uživatele klomfar! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 224

Koukáš, že máš ta patra propojená větráčkem, to by mohl být problém kvůli světlu, pokud bys v jednom patře chtěl mít kytky na růstu a v druhém na květu..

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 23-12-2015 v 21:50 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9314240 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív